کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام دوستان عزیز آرزوی موفقیت واسه همتون دارم. یک سوال داشتم نمیدونم کجا رو بگردم. لطفا راهنمایی فرمایین.
برای مدارک آین آقایی که توی تلویزیون صحبت می کرد می گفت ترجمه ریز نمرات دوره لیسانس و فوق لیسانس رو می خوان آیا صحت داره؟ واقعا لازمه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی فرمایین. تشکر.
تشکر کنندگان:
من مدرک پیش ندارم ولی کاردانی و کارشناسیمو گرفتم یه گواهی هم گرفتم درباره اینکه رشته فنی پیش نمی خواد تو ایران سوالم اینکه یه وقت اگه ریز نمره خواستن باید ریز نمرات دیپلم رو ببرم یا مدارک پیش یا به نظرتون اصلا ریز نمره نمیخوان کسی تجربه این مورد داره یا شنیده ؟
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان:
(2015-04-19 ساعت 10:21)Ali48 نوشته:  سلام دوستان عزیز آرزوی موفقیت واسه همتون دارم. یک سوال داشتم نمیدونم کجا رو بگردم. لطفا راهنمایی فرمایین.
برای مدارک آین آقایی که توی تلویزیون صحبت می کرد می گفت ترجمه ریز نمرات دوره لیسانس و فوق لیسانس رو می خوان آیا صحت داره؟ واقعا لازمه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی فرمایین. تشکر.

دوست عزيز شما هر مدركى جهت ارائه به سفارت اماده كردين بايد علاوه بر اصل مدرك ترجمه هم داشته باشه بجز نامه هايي كه مانند تمكن مالى از خود بانك بصورت لاتين صادر ميشه، اگر ديپلم ١١ ساله داريد پيشنهاد ميكنم ريز نمرات كاردانى و كارشناسى رو ترجمه كنيد و روز مصاحبه ارائه بديد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-04-19 ساعت 11:07)ARSAMNEW نوشته:  من مدرک پیش ندارم ولی کاردانی و کارشناسیمو گرفتم یه گواهی هم گرفتم درباره اینکه رشته فنی پیش نمی خواد تو ایران سوالم اینکه یه وقت اگه ریز نمره خواستن باید ریز نمرات دیپلم رو ببرم یا مدارک پیش یا به نظرتون اصلا ریز نمره نمیخوان کسی تجربه این مورد داره یا شنیده ؟

شما جهت اثبات اينكه دروس پيش دانشگاهى رو در دوره كاردانى پاس كردين حتمأ ريزنمرات كاردانى و كارشناسى رو با ترجمه تهيه كنيد كه كاربردى تر از ريزنمرات ديپلم هستن براتون،موفق باشيد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، asher
ما که شهرستان هستیمو دیپلم فنی ریز نمرات کاردانی و کارشناسی که خود دانشگاه میده کافی یا باید بره تهران مهر وزارت علوم بخوره؟ مدارکم از دانشگاه آزاده
این پروسه راحت یکی دو هفته طول میکشه و من وقت ندارم
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، p00ya2001
(2015-04-20 ساعت 01:12)سپیده زمان نوشته:  ما که شهرستان هستیمو دیپلم فنی ریز نمرات کاردانی و کارشناسی که خود دانشگاه میده کافی یا باید بره تهران مهر وزارت علوم بخوره؟ مدارکم از دانشگاه آزاده

شما بايد ريز نمراتت رو از واحد دانشگاتون بگيرى (نصف روز وقت ميبره) و خودت شخصأ برى تهران ساختمان مركزى دانشگاه ازاد تاييد كنى تا قابل ترجمه باشه( كلا يك ساعت زمان ميبره) ترجمه رو هم يكروزه ميدن بهتون،
اين كارو بكنيد تا خدايى نكرده نقص مدرك نخورى
تشکر کنندگان: asher ، ARSAMNEW
(2015-04-20 ساعت 01:31)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 01:12)سپیده زمان نوشته:  ما که شهرستان هستیمو دیپلم فنی ریز نمرات کاردانی و کارشناسی که خود دانشگاه میده کافی یا باید بره تهران مهر وزارت علوم بخوره؟ مدارکم از دانشگاه آزاده

شما بايد ريز نمراتت رو از واحد دانشگاتون بگيرى (نصف روز وقت ميبره) و خودت شخصأ برى تهران ساختمان مركزى دانشگاه ازاد تاييد كنى تا قابل ترجمه باشه( كلا يك ساعت زمان ميبره) ترجمه رو هم يكروزه ميدن بهتون،
از دارالترجمه پرسیدم گفت مدارک دانشگاه آزاد نیاز نیس مهر تهران بخوره, خودمون ترجمه میکنیم
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
خواهش میکنم به دوتا سوال من جواب بدین1) من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و کاردانی و کارشناسیمو گرفتم و فقط ریز نمرات کارشناسیمو همین کافیه یا ریز نمرات کاردانیم هم لازمه
2)از جایی که کار میکنم نامه اشتغال بگیرم یا سابقه بیمه امو از سایت پرینت بگیرم بدم ترجمه و رزومه کاری هم برا خودم بنویسم برا ترجمه یا لازم نیست اگه افیسر گفت بهش بدم
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 11:44)مهدی هژ نوشته:  خواهش میکنم به دوتا سوال من جواب بدین1) من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و کاردانی و کارشناسیمو گرفتم و فقط ریز نمرات کارشناسیمو همین کافیه یا ریز نمرات کاردانیم هم لازمه
2)از جایی که کار میکنم نامه اشتغال بگیرم یا سابقه بیمه امو از سایت پرینت بگیرم بدم ترجمه و رزومه کاری هم برا خودم بنویسم برا ترجمه یا لازم نیست اگه افیسر گفت بهش بدم
سلام ریز نمرات تمام مدارکتون رو نیاز هست ترجمه کنید و همراه داشته باشید.
در مورد کارتون من بی اطلاع هستم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: مهدی هژ
(2015-04-20 ساعت 11:30)سپیده زمان نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 01:31)m.ghoreishi نوشته:  

از دارالترجمه پرسیدم گفت مدارک دانشگاه آزاد نیاز نیس مهر تهران بخوره, خودمون ترجمه میکنیم
دوست عزیز اشتباه نکنید. منم مدارکم از دانشگاه آزاده. تمام مدارکم رو برای تایید ترجمه مدرک و ریز نمره برم واحد علوم و تحقیقات تهران. چون الان سازمان مرکزی به اونجا منتقل شده. اون افراد بی اطلاع هستن و همینجوری ی حرفی میزنن.
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: babisondes ، m.ghoreishi
(2015-04-20 ساعت 11:44)مهدی هژ نوشته:  خواهش میکنم به دوتا سوال من جواب بدین1) من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و کاردانی و کارشناسیمو گرفتم و فقط ریز نمرات کارشناسیمو همین کافیه یا ریز نمرات کاردانیم هم لازمه

مهدى جان
1: چون پيش دانشگاهى دارى ريز نمرات كاردانى خيلى ضرورى نيست، ريز نمرات اخرين مدرك كه ليسانسه كافيه، اگر بعدأ سفارتتون به ايروان تغيير كرد كه ١١٠٪ نياز ندارى نه پيش نه كاردانى و نه ليسانس
2:اگر سوابق كاريتون پيچيدست و تا حالا چندين شغل از نوع دولتى عوض كردين حتمأ رزومه همراتون باشه ( بيشتر برا سفارت انكارا و ابوظبى) و در غير اينصورت نيازى نيست، اون سابقه بيمه رو هم كلأ بيخيالش شو كه نياز نخواهى داشت،

من سفارت ايروان بودم همه اينهارو تهيه و همرام بردم ولى اصلا نخواستن حتى كارت ملى رو هم نديدن. (رزومه كارى، سابقه بيمه، گواهى اشتغال، كارت ملى،ترجمه سند ملكى، ليست مسافرتهاى خارجى)
تشکر کنندگان: asher ، ARSAMNEW ، مهدی هژ
خانمم برنده اصلی هست و اینا مدارک ایشونه و کارش هم ماما در درمانگاست ایا نامه اشتغال به کار از درمانگاه مربوطه بگیره شغلش پیچیده نیست ولی تو چندتا درمانگاه هم به عنوان پرستار بوده هم ماما ایا رزومه لازم داره
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
١. واسه ترجمه مدرك ليسانس مهر دارالترجمه و تاييديه دادگستري كافيه يا تاييديه وزارت علوم هم ميخواد؟
٢. ريز نمرات فقط مهر دارالترجمه داشته باشه كافيه آخه ريز نمرات كه گرفتم مهر دانشگاه داره ميگه اگه بخواي مهر دادگستري بخوره بايد ببري سازمان مركزي تاييد بشه؟؟
٣. من كارت ملي ندارم فقط كپي و تاييديه ثبت و احوال دارم كه ترجمه نميشه چيكار كنم؟
ممنون
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
راجع به کارت ملی برین ثبت احوال درخواست بدین 8000تومن ازتون میگیرن و میگن 1/5-2 ماه دیگه میاد در خونه منم همینکارو کردم البته اگه هنوز کارنت نشدین تا فرصت هست اقدام کنید
برا ترجمه هم اگه قصد ادامه تحصیل اونجا داشته باشین مهر دادگستری لازمه در غیر اینصورت مهر دار الترجمه کافیه
تشکر کنندگان: ریحانا
گواهي اشتغال به تحصيل فوق ليسانس نامه اي كه زدند به دانشگاه قبلي كه مدرك ليسانسم بگيرم را ترجمه كنم كافيه؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان