کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
بچه ها من اصل مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و لیسانس رو همراه با ریزنمزات ترجمه کردم. اما برای مدرک کارشناسی ارشد با اینکه تاریخ دفاعم 31/6/92 بوده چون دیر اقدام به گرفتن مدرک کردم (قبل عید امسال) هنوز گواهی موقتم هم دستم نرسیده. نگرانم که تا روز مصاحبم که اوسط می هستش دستم نرسه، به نظر شما چی میتونم ارایه بدم؟ آیا قابل قبول هست که هیچ مدرکی از ارشد نداشته باشم و توضیح بدم قبل از قسم خوردن که مدرکم آماده نشده؟
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 09:30)نیلان نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 12:39)laleht نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 10:22)h_researcher نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 03:10)الناز٢ نوشته:  دوستان كارت ملي من و همسرم اعتبارش تموم شده،پرسيدم نهايت ٤٠ روزه صادر ميشه كه ديگه به كارمون نمياد،ايا حتمي در سفارت كارت ملي ميخوان؟و ايا كسي با شرايط ما بوده كه بدونه تاريخش براشون مهم هست يا نه؟
سلام
تو ایروان از ما ترجمه یا اصل کارت ملی رو نخواستن،

از منم با وجوديكه ابوظبى بودم نخواستن بماند كه كلا مصاحبه من استثنا بود Big Grin البته منم رو اين حساسيت نشون ندادم جون شماره ملى توى باسپورت هم درج شده و از اونجا هم شماره ملى رو دارن
لاله جون من یه سوالی شخصا از شما دارم، چون فقط تو شرح مصاحبه ی شما این رو دیدم. چی شد که از شما سوء پیشینه ی ایران رو خواستن؟ اگه ممکنه برام توضیح بدین که اجباریه یا نه. چون من فقط سوء پیشینه ی غیر ایرانی دارم الان و نمی دونم باید چی کار کنم.
ممنون

سلام عزیزم
راستش نمیدونم از من سوء پیشینه خواست ولی کارت ملی نخواست که اینقدر گیج شده بودم اصلا اصراری هم به دادنش نکردم و وقتی دیدم میگه کارت پایان خدمت شوهرم لازم نیست اینقدر حواسم رفت به اینکه اصرار کنم کارت پایان خدمت رو بگیره دیگه کارت ملی یادم رفت که البته چون شماره ملی توی پاسپورت هست دیگه الان حساسیتی ندارم.
سوء پیشینه خواستن از من عجیب بود که بهداد میگه چون وارد نبوده خواسته و هنوز هم توصیه میکنه نیازی نیست و فکر کنم شما چون از سهمیه ایران هستی از همون کوالالامپور باید بگیری ولی من جای شما باشم روزه شک دار نمیگیرم و میرم کنسولگری ایران و میگم واسه سوء پیشینه اقدام کنن.ناگفته نماند من اصولا آدم استرسی هستم و فکر کنم روز مصاحبه هم اینقدر که با استرس و هول درباره کارم توضیح دادم بنده خدا آفیسر گیج زد و دوباره فرداش تماس گرفتن گفتن cv بده Wink Big Grin حالا باز نظر بچه های دیگه رو هم جویا شین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: نیلان
(2015-04-12 ساعت 10:20)farnaz s نوشته:  بچه ها من اصل مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و لیسانس رو همراه با ریزنمزات ترجمه کردم. اما برای مدرک کارشناسی ارشد با اینکه تاریخ دفاعم 31/6/92 بوده چون دیر اقدام به گرفتن مدرک کردم (قبل عید امسال) هنوز گواهی موقتم هم دستم نرسیده. نگرانم که تا روز مصاحبم که اوسط می هستش دستم نرسه، به نظر شما چی میتونم ارایه بدم؟ آیا قابل قبول هست که هیچ مدرکی از ارشد نداشته باشم و توضیح بدم قبل از قسم خوردن که مدرکم آماده نشده؟

بله مشکلی نیست اونا دنبال حداقل ها هستن!
شما میتونی کارت دانشجویی ارشدتون رو ببرین و بهشون نشون بدین.
تشکر کنندگان: farnaz s ، laleht
بله مشکلی نیست اونا دنبال حداقل ها هستن!
[/quote]
کارت دانشجوییمو که تحویل دادم. اما یه کپی ازش دارم. فکر میکنین باید اونم ترجمه کنم یا خودشو ببرم کافیه؟
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 10:44)laleht نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 09:30)نیلان نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 12:39)laleht نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 10:22)h_researcher نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 03:10)الناز٢ نوشته:  دوستان كارت ملي من و همسرم اعتبارش تموم شده،پرسيدم نهايت ٤٠ روزه صادر ميشه كه ديگه به كارمون نمياد،ايا حتمي در سفارت كارت ملي ميخوان؟و ايا كسي با شرايط ما بوده كه بدونه تاريخش براشون مهم هست يا نه؟
سلام
تو ایروان از ما ترجمه یا اصل کارت ملی رو نخواستن،

از منم با وجوديكه ابوظبى بودم نخواستن بماند كه كلا مصاحبه من استثنا بود Big Grin البته منم رو اين حساسيت نشون ندادم جون شماره ملى توى باسپورت هم درج شده و از اونجا هم شماره ملى رو دارن
لاله جون من یه سوالی شخصا از شما دارم، چون فقط تو شرح مصاحبه ی شما این رو دیدم. چی شد که از شما سوء پیشینه ی ایران رو خواستن؟ اگه ممکنه برام توضیح بدین که اجباریه یا نه. چون من فقط سوء پیشینه ی غیر ایرانی دارم الان و نمی دونم باید چی کار کنم.
ممنون

سلام عزیزم
راستش نمیدونم از من سوء پیشینه خواست ولی کارت ملی نخواست که اینقدر گیج شده بودم اصلا اصراری هم به دادنش نکردم و وقتی دیدم میگه کارت پایان خدمت شوهرم لازم نیست اینقدر حواسم رفت به اینکه اصرار کنم کارت پایان خدمت رو بگیره دیگه کارت ملی یادم رفت که البته چون شماره ملی توی پاسپورت هست دیگه الان حساسیتی ندارم.
سوء پیشینه خواستن از من عجیب بود که بهداد میگه چون وارد نبوده خواسته و هنوز هم توصیه میکنه نیازی نیست و فکر کنم شما چون از سهمیه ایران هستی از همون کوالالامپور باید بگیری ولی من جای شما باشم روزه شک دار نمیگیرم و میرم کنسولگری ایران و میگم واسه سوء پیشینه اقدام کنن.ناگفته نماند من اصولا آدم استرسی هستم و فکر کنم روز مصاحبه هم اینقدر که با استرس و هول درباره کارم توضیح دادم بنده خدا آفیسر گیج زد و دوباره فرداش تماس گرفتن گفتن cv بده Wink Big Grin حالا باز نظر بچه های دیگه رو هم جویا شین

لاله ی عزیزم امیدوارم الان دیگه استرس نداشته باشی و به سرعت خبر گرفتن ویزات رو اعلام کنی
ممنونم از توضیحاتت. دقیقا دوست من هم که رفته مصاحبه همین رو گفت، گفت پشت کانتر ازش سوء پیشینه خواستن ولی بعد که بهش گفته از ایران لازم نیست، خانومه رفته و ازآفیسر پرسیده، آفیسر گفته لازم نیست.
دعا کن سوء پیشینه زود حاضر بشه. واقعا ادارات ایران خیلی داغون هستن.
راستی رزومه که ازت خواستن نشونه ی خوبیه. زود کلیر می شی لاله جون. Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: laleht ، AliReza.Sh
(2015-04-12 ساعت 11:20)farnaz s نوشته:  بله مشکلی نیست اونا دنبال حداقل ها هستن!
کارت دانشجوییمو که تحویل دادم. اما یه کپی ازش دارم. فکر میکنین باید اونم ترجمه کنم یا خودشو ببرم کافیه؟
[/quote]
بتونی اصل شو با ترجمه ببری خوبه Smile
تشکر کنندگان:
(2015-04-10 ساعت 21:32)samirakn نوشته:  
(2015-04-10 ساعت 21:04)TajbakhshSalma نوشته:  دوستان عزيز ترجمه مدارك تحصيلي فقط براي برنده اصلي لازمه؟ يعني مدارك تحصيلي همراه احتياج نيست ترجمه شه ؟
ممنون
سلام دوست عزيز، ما تازه از مصاحبه اومدیم، مدارک تحصیلی همراه لازم نیست، ما فقط لیسانس همراه رو ترجمه
کرده بوديم، که وقتی خواستیم بدیم، اونی که مسئول تحویل گرفتن مدارک بود گفت لازم نیست و برش گردوند، اما مدارک برنده اصلی، دیپلم، پیش دانشگاهی، لیسانس و فوق رو گرفت.
امیدوارم پاسخ مفید بوده باشه.
مدارک شغلی چطور؟ برای همراه نیازه یا فقط برای فرد برنده؟؟؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 23:18)سپیده زمان نوشته:  
(2015-04-10 ساعت 21:32)samirakn نوشته:  
(2015-04-10 ساعت 21:04)TajbakhshSalma نوشته:  دوستان عزيز ترجمه مدارك تحصيلي فقط براي برنده اصلي لازمه؟ يعني مدارك تحصيلي همراه احتياج نيست ترجمه شه ؟
ممنون
سلام دوست عزيز، ما تازه از مصاحبه اومدیم، مدارک تحصیلی همراه لازم نیست، ما فقط لیسانس همراه رو ترجمه
کرده بوديم، که وقتی خواستیم بدیم، اونی که مسئول تحویل گرفتن مدارک بود گفت لازم نیست و برش گردوند، اما مدارک برنده اصلی، دیپلم، پیش دانشگاهی، لیسانس و فوق رو گرفت.
امیدوارم پاسخ مفید بوده باشه.
مدارک شغلی چطور؟ برای همراه نیازه یا فقط برای فرد برنده؟؟؟

کلآ ملاک عمل سفارت با مدارک شخص اصلی کیس هستش و هیچ مدرکی چه شغلی چه تحصیلی از همراه نمیخوان
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: نیلان
سلام دوستان ،
همسر من برنده اصليه ! ميشه لطف كنيد بگين من از هر مدركي چند نسخه ترجمه كنم ! يعني تو پوشه خودم هم بايد ترجمه مدارك تحصيلي همسرم باشه يا فقط مدارك مربوط به خودم مثل شناسنامه و كارت ملي و عقدنامه و مدرك تحصيلي خودم كافيه؟
ممنون ميشم زودي جوابم و بدين چون فكر كنم داره دير ميشه براي ترجمه !
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 12:17)TajbakhshSalma نوشته:  سلام دوستان ،
همسر من برنده اصليه ! ميشه لطف كنيد بگين من از هر مدركي چند نسخه ترجمه كنم ! يعني تو پوشه خودم هم بايد ترجمه مدارك تحصيلي همسرم باشه يا فقط مدارك مربوط به خودم مثل شناسنامه و كارت ملي و عقدنامه و مدرك تحصيلي خودم كافيه؟
ممنون ميشم زودي جوابم و بدين چون فكر كنم داره دير ميشه براي ترجمه !

سلام
فقط از عقدنامه دوسری ترجمه داشته باش یکی بتو مدارک خودت یکی برا همسر. بقیه مدارک همون یک نسخه ترجمه داشته باشن کافیه
تشکر کنندگان: TajbakhshSalma
ب غیر از مدارک شخصی مثل شناسنامه و مدارک تحصیلی و شغلی....
چه مدارکی رو باید برای سفارت آنکارا پست کرد؟
منظورم نامه اول و دوم و قبولی در لاتاری.....
میشه لطفأ سریعا بگید کدوم مدارک ها هست؟؟؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2015-04-15 ساعت 23:59)سپیده زمان نوشته:  ب غیر از مدارک شخصی مثل شناسنامه و مدارک تحصیلی و شغلی....
چه مدارکی رو باید برای سفارت آنکارا پست کرد؟
منظورم نامه اول و دوم و قبولی در لاتاری.....
میشه لطفأ سریعا بگید کدوم مدارک ها هست؟؟؟

علاوه بر مدارك هويتى و تحصيلى نامه تمكن مالى و عقدنامه هم ارسال كنيد(البته افراد متأهل)
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. میتونید دارالترجمه با قیمت مناسب برای ترجمه بدون مهر دادگستری برای مصاحبه و با مهر دادگستری برای دانشگاه واقع در غرب تهران معرفی کنید؟
تعرفه مصوب ترجمه رو چطور میتونم دربیارم؟
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: Memolk
دوستان سلام

من از مهر ماهه هی میرم دانشگاه واسه کارت دانشجویی ، میگن برامون کارت نیومده که برات صادر کنیم و الان کارت دانشجویی ندارم

منم یه اشتغال به تحصیل برای سفارت "ارمنستان" گرفتم و ترجمه کردم
همین کافیه ؟
روز مصاحبه ممکنه ازم مدارک بیشتری بخوان که ثابت بشه من دانشگاه درس میخونم ؟
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: storagemeter
سلام
مشکلی نیست
شما سعی کن حتما دیپلم و پیش رو داشته باشی اصلش رو با ترجمه که اگر گواهی رو قبول نکردن با اون حل شه !
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، SomeOneX

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان