کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-04-21 ساعت 10:28)مهدی هژ نوشته:  راجع به کارت ملی برین ثبت احوال درخواست بدین 8000تومن ازتون میگیرن و میگن 1/5-2 ماه دیگه میاد در خونه منم همینکارو کردم البته اگه هنوز کارنت نشدین تا فرصت هست اقدام کنید
برا ترجمه هم اگه قصد ادامه تحصیل اونجا داشته باشین مهر دادگستری لازمه در غیر اینصورت مهر دار الترجمه کافیه

دو هفته ديگه مصاحبه دارم تا اونوقت كارت ملي نمياد كپي ازش دارم ببرم سفارت گير نميدهند البته شناسنامه ام جديده و شماره ملي داخلش خورده
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
والا راجع به گواهی دوستان با تجربه کمک کنن لطفا ولی فکر نکنم مشکلی باشه اگه مهر دانشگاه خورده باشه
سعی کنید هر طوری هست لیسانستونو بگیرین برا ترجمه برا فوق چون الان مشغولین گواهی اشتغال کفایت میکنه البته کارت دانشجوییتونو هم ترجمه کنید
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
توی مدارک ننوشته ریز نمرات, فقط گفته آخرین مدرک تحصیلی, اگر دیپلم دارید و دیپلمتون فنی هس معادل سازی کنید چون دیپلم 11 سال رو قبول ندارن.
ریز نمرات برای ادامه تحصیل هس نه اینجا ک فقط قصد از مدرک میزان تحصیلات هست
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2015-04-21 ساعت 12:26)سپیده زمان نوشته:  توی مدارک ننوشته ریز نمرات, فقط گفته آخرین مدرک تحصیلی, اگر دیپلم دارید و دیپلمتون فنی هس معادل سازی کنید چون دیپلم 11 سال رو قبول ندارن.
ریز نمرات برای ادامه تحصیل هس نه اینجا ک فقط قصد از مدرک میزان تحصیلات هست

دوست عزيز دارندگان ديپلم ١١ ساله با ارائه ريز نمرات كاردانى به افيسر مدرك معتبرى نشون ميدن كه دروس پيش رو در دانشگاه پاس كردن ، در اينصورت نيازى به معادل سازى ديپلم هم نخواهيد داشت، بنده شخصأ اين مورد رو تجربه كردم هيچ نقل قولى در كار نيست، حالا تصميم با خودتونه و صاحب اختيار،موفق باشيد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ریحانا
(2015-04-21 ساعت 10:03)مهدی هژ نوشته:  خانمم برنده اصلی هست و اینا مدارک ایشونه و کارش هم ماما در درمانگاست ایا نامه اشتغال به کار از درمانگاه مربوطه بگیره شغلش پیچیده نیست ولی تو چندتا درمانگاه هم به عنوان پرستار بوده هم ماما ایا رزومه لازم داره

معمولا گواهى اشتغال رو كسى ارائه ميده كه شرايط تحصيلى يعنى حداقل ديپلم رو نداره ،اگر خانم شما در فرم ٢٦٠ مدرك تحصيلى ديپلم يا بالاتر اعلام كردن ديگه نيازى به گواهى از محل كارشون ندارن، در ضمن مامايى از مشاغل محبوب در امريكاست و به هيچ عنوان پيچيده و حساس محسوب نميشه،موفق باشيد
تشکر کنندگان: laleht ، مهدی هژ
دوستان درود
من به کی سی سی ایمیل زدم که مدارک بفرستم سفارت گفتن فایلتون ما به سفارت فرستادیم بقیه به سفارت مربوط میشه
بعدش ایمیل زدم به سفارت 24 روز مانده به مصاحبه گفتن از اونجائیکه زمان زیادی ندارید بهتره روز مصاحبه با خودتون بیارید البته من ی روز قبل آمدن جواب ایمیل از سفارت مدارک DHL کردم که واسشون نوشتم براتون فرستادم و 5 روز دیگه تحویل میگیرین
کیس ما جزء اون کیس های نادره اگه به ما ویزا بدن مخصوصاً یک ضرب میشه گفت معجزه شده!
تاریخ رویت قبولی:10 jun
ارسال فرم های اول:24 JUL
آنلاک کردن فرمها : 12 oct
تعداد افراد کیس:2نفر
شماره کیس:2015AS00002###
سفارت : آنکارا
تاریخ دریافت نامه دوم :2015/24/3
تاریخ مصاحبه : 4 may
دریافت ویزا : ۴ آگوست
مقصد : نیویورک
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-04-21 ساعت 10:28)مهدی هژ نوشته:  راجع به کارت ملی برین ثبت احوال درخواست بدین 8000تومن ازتون میگیرن و میگن 1/5-2 ماه دیگه میاد در خونه منم همینکارو کردم البته اگه هنوز کارنت نشدین تا فرصت هست اقدام کنید
برا ترجمه هم اگه قصد ادامه تحصیل اونجا داشته باشین مهر دادگستری لازمه در غیر اینصورت مهر دار الترجمه کافیه

اگر ايروان مصاحبه داريد اصلا كارت ملي نمي خواهند
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، مهدی هژ
(2015-04-21 ساعت 13:07)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 10:03)مهدی هژ نوشته:  خانمم برنده اصلی هست و اینا مدارک ایشونه و کارش هم ماما در درمانگاست ایا نامه اشتغال به کار از درمانگاه مربوطه بگیره شغلش پیچیده نیست ولی تو چندتا درمانگاه هم به عنوان پرستار بوده هم ماما ایا رزومه لازم داره

معمولا گواهى اشتغال رو كسى ارائه ميده كه شرايط تحصيلى يعنى حداقل ديپلم رو نداره ،اگر خانم شما در فرم ٢٦٠ مدرك تحصيلى ديپلم يا بالاتر اعلام كردن ديگه نيازى به گواهى از محل كارشون ندارن، در ضمن مامايى از مشاغل محبوب در امريكاست و به هيچ عنوان پيچيده و حساس محسوب نميشه،موفق باشيد

خدا از زبونتون بشنوه بالاخره یه جا شغل منم به درد خوردا
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-04-21 ساعت 22:06)golli نوشته:  دوستان درود
من به کی سی سی ایمیل زدم که مدارک بفرستم سفارت گفتن فایلتون ما به سفارت فرستادیم بقیه به سفارت مربوط میشه
بعدش ایمیل زدم به سفارت 24 روز مانده به مصاحبه گفتن از اونجائیکه زمان زیادی ندارید بهتره روز مصاحبه با خودتون بیارید البته من ی روز قبل آمدن جواب ایمیل از سفارت مدارک DHL کردم که واسشون نوشتم براتون فرستادم و 5 روز دیگه تحویل میگیرین
کیس ما جزء اون کیس های نادره اگه به ما ویزا بدن مخصوصاً یک ضرب میشه گفت معجزه شده!

٥-٦ روز بعداز تاريخ ارسال مدارك ايميلى مبنى برتاييد دريافت مدارك بفرستين و جوابشونو پرينت كنيد، انشالا هرچيزى كه بنفع شماست پيش خواهد امد
تشکر کنندگان:
برنده اصلی خودمم .همسرم دو ماهه برای تمدید کارت ملی اقدام کرده میگند سه ماه دیگه آماده میشه حالا از منقضی شده قبلیش ترجمه ببرم و یا نظردیگری دارید،؟!
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
من مدارکم را بردم دارالترجمه احساس کردم قیمتش بالاست از دوستان کسی هست که تازگی مدارکش را برده باشه برای ترجمه؟؟؟
یه چند تا از قیمتهاش را می ذارم
شناسنامه متاهل 30 تومن شناسنامه مجرد 20 تومن
لیسانس 30 تومن
کارت ملی 20 تومن
سند مغازه تک برگ 70 تومن
لطفا اگر اطلاع دارید بگید
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
آهان یه چیز دیگه ریز نمرات گفت هر تر 15 تومن...8 ترم می شه 120 تومن!!!
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان:
پسرم 2 سال و نیمشه کارت واکسیناسیونش را ترجمه کنم؟؟؟یا پاستور براش کارت زرد صادر می کنه؟

تشکر کنندگان:
خوب دوستان من پست هام زیاد شد نرخنامه را پیدا کردم و قیمتهایی که به من داد دارالترجمه کاملا . دقیق بود...این هم سایت برای دوستان
http://www.ekfam.ir/Default.aspx?tabid=5891

تشکر کنندگان: hilda60 ، asher ، mojgan m
(2015-04-22 ساعت 23:49)Memolk نوشته:  خوب دوستان من پست هام زیاد شد نرخنامه را پیدا کردم و قیمتهایی که به من داد دارالترجمه کاملا . دقیق بود...این هم سایت برای دوستان
http://www.ekfam.ir/Default.aspx?tabid=5891

سلام
دوست عزیز چندتا دارالترجمه قیمت بگیرید،نرخ های پایین تر از اینم هست،بعضی ها برای کیس های لاتاری تخفیف های خوبی میدن
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: mojgan m ، storagemeter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان