کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-02-25 ساعت 13:03)p00ya2001 نوشته:  
(2015-02-25 ساعت 12:50)k1_m_1358 نوشته:  دوستان ما که توی آپریل هست مصاحبمون باید واکسن آنفولانزا رو بزنیم یا نیاز نیست؟
به نظر تون زنگ که میزنیم به منشی دکتر کریستین ازش بپرسیم میگه؟ یا توی ایمیل بپرسیم؟

سلام
فكر كنم نياز نباشه اونم واسه ابوظبي
دکتر کریستین مال ارمنستان هستن پویا جان
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، k1_m_1358
(2015-02-25 ساعت 12:03)sardar نوشته:  الان تماس گرفتم انیستو پاستور گفت هلال احمر شهرستان ها کارت زرد میده ولی چقدر معتبر باشه ما نمیدونیم، افتادم تو شک دوستان کسی تجربه اینو داره ؟؟؟؟؟

دوست عزیز همشهریت داره مثل بنز راهنماییت میکنه پیشکسوت هم هست در حد لالیگا. دائم اینور اونور سوال نکن گیجت میکنند . در مورد واکسنها هم دو نوبت هپاتیت و دو نوبت MMR را که راحت میزنی. بقیه هم اگر کم وکسری باشه خودشون میزنند البته دلاری. ولی نگرانی نداره چون زمان خیلی داری. خیالت راحت باشه
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-02-25 ساعت 12:50)k1_m_1358 نوشته:  دوستان ما که توی آپریل هست مصاحبمون باید واکسن آنفولانزا رو بزنیم یا نیاز نیست؟
به نظر تون زنگ که میزنیم به منشی دکتر کریستین ازش بپرسیم میگه؟ یا توی ایمیل بپرسیم؟
منشی دکتر کریستین . اسمشون جنیس هست ما باهاش صحبت کردیم. خیلی خانوم خوبی هستن هر سوالی هم بپرسی خیلی قشنگ فارسی برات توضیح میده
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-02-25 ساعت 13:11)laleht نوشته:  
(2015-02-25 ساعت 13:03)p00ya2001 نوشته:  

سلام
فكر كنم نياز نباشه اونم واسه ابوظبي
دکتر کریستین مال ارمنستان هستن پویا جان

آره حق با توست من اشتباه كردم
نه كه همش فكرم تو ابوظبي و دبي هست اشتباه ميكنمRolleyes
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
سلام من از شركت پروازسبز ارزو پرسيدم گفتن چون توي آوريل هستيم براي ابوظبي نيازي به زدن واكسن انفولانزا نيست
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان:
(2015-02-25 ساعت 12:03)sardar نوشته:  الان تماس گرفتم انیستو پاستور گفت هلال احمر شهرستان ها کارت زرد میده ولی چقدر معتبر باشه ما نمیدونیم، افتادم تو شک دوستان کسی تجربه اینو داره ؟؟؟؟؟

تا حالا هر کی از شهرستان گرفته و رفته مشکلی نداشته , برای واکسن ها اگر نزدی برو مرکز بهداشت کیان آباد پیش آقای کلاه کج مجانی پات در می اید
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
ما نقمی واکسنها رو شهرستان زدین نیمی هم پاستور و قبول کردند، فقط مهر بین المللی داشته باشند و تاریخها رو درست ذبزنن
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
دوستان سلام.
من ایمیل زدم به دکتر کریستین واسه گرفتن وقت. که روز 10 اپریل به ما نوبت داد. بعد مجدد ایمیل زدم که واسه مایی که مصاحبمون توی اپریل هست نیازه واکس انفولانزا تزریق کنیم که این رو جواب داد:
April is not a flu season.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60
(2015-02-26 ساعت 13:00)khalilkhah نوشته:  

تا حالا هر کی از شهرستان گرفته و رفته مشکلی نداشته , برای واکسن ها اگر نزدی برو مرکز بهداشت کیان آباد پیش آقای کلاه کج مجانی پات در می اید
ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
حتما میرم اونجا [emoji120] [emoji257]
کیس نامبر:2015َAS20XX
رویت قبولی: may20
ارسال فرم : 1 Oct
کارنت شدن کیس: Oct
تعداد افراد کیس:یک
نامه دوم: 24 feb
مصاحبه: 12 April
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July
کلییر : 27 July
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
سلام بچه ها،
من با راهنمایی یکی از دوستان رفتم آزمایشگاه فروردین، واسه تست آبله مرغان. دیروز صبح ساعت 8 رفتم واسه نمونه گیری. انصافا خیلی خوب خدمات میدن. تا اینکه گفتم جوابشو زود میخوام خودشون تست منو گذاشتن تو لیست اورژانسی ها. جوابشم ساعت 3 گفتن بیا آماده اس. خیلی خوشحال شدم . مونده بودم اگه نشه ارمنستان باید چیکار کنم!!!!!!؟؟؟؟؟
آزمایشگاه واقعا از لحاظ مشتری مداری حرف نداره، جواب آزمایش رو هم حتی پیک دارن که رایگان میاره دمه درتون!!! حتی با چایی و کافه میکس هم پذیرایی میشین اونجا.
برای دوستانی که اسم تست آبله رو میخوان مینویسم ، آخه خیلی از دکترا اسمشو نمیدونن. تست (Varicella Zoster Virus (VZV . دقت کنید حتما از آزملیشگاه بخواین که هر دو شکل تست یعنی IgG و IgM رو انجام بدن. چون بر اساس هر دو نوع تست تشخیص داده میشه که نتیجه چی هست.
آدرس آزمایشگاه : خیابان امام خمینی ، تقاطع خیابان کارون.
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، AliReza.Sh
(2015-02-26 ساعت 13:00)khalilkhah نوشته:  

اتفاقآ منم اکثر واکسنهامو مرکز بهداشت کیان اباد زدم و اقای کلاه کج رو میشناسم. ایشون اگه واکسنهارو داشته باشن تزریق میکنه ولی اگه نداشته باشن مثل هپاتیت باید از بیرون بصورت ازاد تهیه کنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-02-26 ساعت 15:49)ehsanalavy نوشته:  سلام بچه ها،
من با راهنمایی یکی از دوستان رفتم آزمایشگاه فروردین، واسه تست آبله مرغان. دیروز صبح ساعت 8 رفتم واسه نمونه گیری. انصافا خیلی خوب خدمات میدن. تا اینکه گفتم جوابشو زود میخوام خودشون تست منو گذاشتن تو لیست اورژانسی ها. جوابشم ساعت 3 گفتن بیا آماده اس. خیلی خوشحال شدم . مونده بودم اگه نشه ارمنستان باید چیکار کنم!!!!!!؟؟؟؟؟
آزمایشگاه واقعا از لحاظ مشتری مداری حرف نداره، جواب آزمایش رو هم حتی پیک دارن که رایگان میاره دمه درتون!!! حتی با چایی و کافه میکس هم پذیرایی میشین اونجا.
برای دوستانی که اسم تست آبله رو میخوان مینویسم ، آخه خیلی از دکترا اسمشو نمیدونن. تست (Varicella Zoster Virus (VZV . دقت کنید حتما از آزملیشگاه بخواین که هر دو شکل تست یعنی IgG و IgM رو انجام بدن. چون بر اساس هر دو نوع تست تشخیص داده میشه که نتیجه چی هست.
خب خداروشکر که کارتون انجام شد
فقط یه سوال؟
برای همسر من فقط IgG هست . این دوتا چی هستن اصلا؟ فرقشون؟
اگه تست IgM رو انجام بدیم و معلوم بشه که نیاز به واکسن آبله مرغون هست اونوقت چی ؟ چون نتیجه قبلیه ما نیاز به واکسن نداشتیم!
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2015-02-26 ساعت 18:19)hilda60 نوشته:  
فقط یه سوال؟
اگه تست IgM رو انجام بدیم و معلوم بشه که نیاز به واکسن آبله مرغون هست اونوقت چی ؟ چون نتیجه قبلیه ما نیاز به واکسن نداشتیم!

مرسی که شما آزمایشگاه رو معرفی کردین.
چیزی که من تو اینترنت راجع به آبله مرغان خوندم این بود که از روی 2 تا نوع تست میشه نتیجه گرفت که نیاز به واکسنش هست یا نه. چون حالتهای مثبت و منفی تو دونوع بررسی میشه که ، در کل 4 حالت میشه . یعنی اگه IgG مثبت باشه و IgM منفی باشه نیاز به تزریق واکسن نیست. منظورم به این شکله:
- IgG مثبت همراه با IgM مثبت، نشاندهنده عفونت اخیر به ویروس VZV می باشد. این نتیجه به تنهایی جهت تشخیص عفونت VZV کافی نمی باشد و باید در چارچوب تظاهرات بالینی تفسیر گردد.

- IgG مثبت همراه با IgM منفی نشاندهنده واکسیناسیون و یا عفونت پیشین به ویروسVZVمی باشد. این افراد نسبت به عفونت مجدد مصونیت دارند.

- IgG منفی به همراه IgM منفی نشاندهنده در معرض قرار نگرفتن فرد به ویروس VZV و عدم ایمنی می باشد. با این وجود یک نتیجه منفی ابتلا به عفونت VZV و یا پاسخ به واکسیناسیون را رد نمی کند. زیرا ممکن است نمونه گیری قبل از ظهور آنتی بادی در خون گرفته شده باشد. نتایج منفی(9>) مشکوک به عفونت اخیر و یا پس از واکسیناسیون جهت ارزیابی پاسخ سیستم ایمنی می بایست طی 2 الی 3 هفته بعد تکرار گردد. نتایج مشکوک(9-11) باید با انجام آزمایش نمونه ای جدید در طی10 تا 14 روز بعد پیگیری گردد.

به هر حال برای اینکه تو ارمنستان مشکلی براتون پیش نیاد بهتره اینجا همه کارها رو تا حد امکان تمام و کمال انجام بدین.
چیزی که من میدونم تو کشور ارمنستان واکسن آبله خیلی کم پیدا میشه، یا شاید اصلا پیدا نشه! قیمتشم خیلی گرونه. اگه همسرتون نیاز به واکسن داشته باشن همینجا تو انستیتو پاستور فک میکنم واکسنشو بزنن. ولی خب این احتمال خیلی کمه که نیاز به واکسن داشته باشن.
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: hilda60 ، AliReza.Sh
شما واکسن آبله مرغان رو خیلی سختش کردینSmile
ببینین فقط IgG مهمه. میپرسین چرا؟ چون نشانه ابتلا در گذشته دور هستش از دوران کودکی بگیر تا دو سه هفته قبل.
اما اومدیم و شما خدای نکرده بلا دور زبونم لال همین چند روز اخیر آبله مرغان گرفتید.(یعنی ممکنه کسی قبل از مصاحبه بگیره؟Smile اونوقت IgM مثبت میشه و بعد از حدود دو هفته میاد پایین که در این موقع شما اساسا نیاز به زدن واکسن ندارین.
در ضمن از من تست آنتی بادی را در ابوظبی نخواستن با اینکه ترجمه اش رو برده بودم فقط سوال کردن گرفتی یا نه که من گفتم نه و اونام نزدن!
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: hilda60 ، r.bazargan ، samane1363
(2015-02-26 ساعت 20:35)ehsanalavy نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 18:19)hilda60 نوشته:  
فقط یه سوال؟

مرسی که شما آزمایشگاه رو معرفی کردین.
چیزی که من تو اینترنت راجع به آبله مرغان خوندم این بود که از روی 2 تا نوع تست میشه نتیجه گرفت که نیاز به واکسنش هست یا نه. چون حالتهای مثبت و منفی تو دونوع بررسی میشه که ، در کل 4 حالت میشه . یعنی اگه IgG مثبت باشه و IgM منفی باشه نیاز به تزریق واکسن نیست. منظورم به این شکله:
- IgG مثبت همراه با IgM مثبت، نشاندهنده عفونت اخیر به ویروس VZV می باشد. این نتیجه به تنهایی جهت تشخیص عفونت VZV کافی نمی باشد و باید در چارچوب تظاهرات بالینی تفسیر گردد.

- IgG مثبت همراه با IgM منفی نشاندهنده واکسیناسیون و یا عفونت پیشین به ویروسVZVمی باشد. این افراد نسبت به عفونت مجدد مصونیت دارند.

- IgG منفی به همراه IgM منفی نشاندهنده در معرض قرار نگرفتن فرد به ویروس VZV و عدم ایمنی می باشد. با این وجود یک نتیجه منفی ابتلا به عفونت VZV و یا پاسخ به واکسیناسیون را رد نمی کند. زیرا ممکن است نمونه گیری قبل از ظهور آنتی بادی در خون گرفته شده باشد. نتایج منفی(9>) مشکوک به عفونت اخیر و یا پس از واکسیناسیون جهت ارزیابی پاسخ سیستم ایمنی می بایست طی 2 الی 3 هفته بعد تکرار گردد. نتایج مشکوک(9-11) باید با انجام آزمایش نمونه ای جدید در طی10 تا 14 روز بعد پیگیری گردد.

به هر حال برای اینکه تو ارمنستان مشکلی براتون پیش نیاد بهتره اینجا همه کارها رو تا حد امکان تمام و کمال انجام بدین.
چیزی که من میدونم تو کشور ارمنستان واکسن آبله خیلی کم پیدا میشه، یا شاید اصلا پیدا نشه! قیمتشم خیلی گرونه. اگه همسرتون نیاز به واکسن داشته باشن همینجا تو انستیتو پاستور فک میکنم واکسنشو بزنن. ولی خب این احتمال خیلی کمه که نیاز به واکسن داشته باشن.
خواهش میکنم. کاری نکردم....

همسر من تست دادن و جواب مثبت بود و نیاز به واکسن نداشت و رفتیم پاستور تو کارت واکسن هم وارد کردن...

ممنون از توضیحاتتون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان