کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-02-24 ساعت 14:03)goliii نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 14:51)titi_spring64 نوشته:  با سلام از دوستان خواهش میکنم یه نمونه از کارت زردی که از شهرستان گرفتن با تاریخ بگذارند چون اونی که اول پیج هست واضح نیست در شهرستان نمیدونن چطور باید تاریخارو وارد کنند برای کمک به اونها میخوام ممنونتون میشم.ااگه نتونن وارد کنند باید برای وارد کردن تاریخ به تهران برم .

دوستم ماهم از شیراز کارتمون رو گرفتیم اونجاهم قبول کردن تاریخ داخل کارت هم به میلادی واسمون زده روش هم مهر زده هیچ مشکلی هم پیش نیومد واسه ماهم 2تا واکسن زد یکی ابله مرغون بود که ایران اصلا نیست و انکارا به همه میزنه اگر هم بگی گرفتم باید تستش رو بدی بالاخره یه پولی ازت میگرن بهتر که قبول کنی بزاری همون واسن رو واست بزنه یکی دیگه هم چون نزدیک بهنوبت بعدی واکسیناسیون خودمون بود دیگه خودش زحمتشو کشید
ممنون از جوابت عزیزم.ولی من منظورم تاریخ ها بود مثلن برای کزاز و دیفتری غیر اون دو مرحله که امسال زدیم ایا تاریخ قبل هم برات زد ؟ یا اینکه تو قسمت های دیگه کارت زرد جای بقیه واکسن هایی که تو بچگی زدیم چطوری پر شده ؟ و اینجا میگن که مهر واکسنها رو ندارن ایا فقط برات تاریخ زدن یا روی تاریخ ها مهر هم خورده ؟ بخاطر این سوال ها بود که دوست داشتم یدونه کارت واکسن از شهرستان ببینم که بهم کمک کنه اگه برات زحمتی نبود از کارتت برام یه عکس بزاری خیلی منونت میشم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ، چند تا سوال داشتم :
- من متاسفانه فک نمیکردم مصاحبه ام به این زودی باشه، واسه همین یکی از واکسن های MMR (نوبت دوم) نتونستم بزنم. فک میکنین تو مدیکال مشکلی پیش بیاد؟ آخه مصاحبه ام 4 مارچ ، مدیکالم هم 2 مارچ .
- همچنین تازه فهمیدم که باید تست آبله مرغان نیز میگرفتم که متاسفانه دکتر انستیتو پاستور اصلا نگفت. حالا هم که خواستم اقدام کنم آزمایشگاه نتیجه رو زود نمیده. فک میکنین مشکلی پیش بیاد ؟
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان:
کسی آیا آزمایشگاهی سراغ داره که بشه با خواهش و تمنا همون روز جواب تست آبله مرغان رو بده؟
خواهشا اگه کسی از دوستان اطلاعی داره و میتونه کمک کنه ، راهنمایی بکنه.
مرسی
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
احسان جان بعید میدونم چون باید کشت کنن تا جواب آزمایش بیاد
شما برو کارای دکتر تو انجام بده
احتمالا بهت یه مقدار واکسن بزنه شاید.
نگران نباش
(2015-02-24 ساعت 15:55)ehsanalavy نوشته:  کسی آیا آزمایشگاهی سراغ داره که بشه با خواهش و تمنا همون روز جواب تست آبله مرغان رو بده؟
مرسی

احسان جان ضمن تایید صحبتهای اقا رضا 2015 به این موضوع توجه داشته باش که دکتر اونگان برا ابله مرغان چه تست ایران رو داشته باشی چه نداشته باشی (حتی اگه مثبت باشه) بازم خودش واکسن رو برات تزریق میکنه پس خودتو زحمت نده و هزینه اضافه نکن. با ارامش برو انکارا و همونجا تزریقش کن شاید بواسطه تزریق ابله مرغان دلشون به رحم اومدو از زدن واکسنهای دیگه هم رها شدی Wink
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-02-24 ساعت 16:51)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 15:55)ehsanalavy نوشته:  کسی آیا آزمایشگاهی سراغ داره که بشه با خواهش و تمنا همون روز جواب تست آبله مرغان رو بده؟
مرسی

احسان جان ضمن تایید صحبتهای اقا رضا 2015 به این موضوع توجه داشته باش که دکتر اونگان برا ابله مرغان چه تست ایران رو داشته باشی چه نداشته باشی (حتی اگه مثبت باشه) بازم خودش واکسن رو برات تزریق میکنه پس خودتو زحمت نده و هزینه اضافه نکن. با ارامش برو انکارا و همونجا تزریقش کن شاید بواسطه تزریق ابله مرغان دلشون به رحم اومدو از زدن واکسنهای دیگه هم رها شدی Wink
اقا ایشون ایروان هستن ، انکارا که نیستن.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2015-02-24 ساعت 18:48)k1_m_1358 نوشته:  
مرسی

اوه اوه ببخشید.اگه ایروانه که حتمآ اینجا یا تست بده یا تزریق کنه که ایروان این واکسن گیرش نمیاد Wink
تشکر کنندگان: hilda60
سلام دوستان عزیزم من اولین پست که اینجا میزارم و تازه اومدم
اولا که به امید ویزای یکضرب همگی بگو آمیین ...
دوما من منتر نامه دومم هستم و هنوز واگسن نزدم و الان هم اهواز هستم آیا خاک بر سرم شده یا نه هنوز امیدی هست؟؟؟ و اینکه راهنماییم کنید بیام انیستو تجریش یا اینجا هم میشه؟؟؟
پیشاپیش از همه شما ممنونم که میخونید و تجربیات ارزشمندتون رو در اختیار میزارید، همه تون رو دوست دارم اونجا ببینم .
کیس نامبر:2015َAS20XX
رویت قبولی: may20
ارسال فرم : 1 Oct
کارنت شدن کیس: Oct
تعداد افراد کیس:یک
نامه دوم: 24 feb
مصاحبه: 12 April
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July
کلییر : 27 July
دوستان عزيز براي واكسن ها به چه ترتيبي بايد باشه؟چون شنيده بودم NMC گير ميده مثلا به جاي دو نوبت بايد سه نوبت زده باشيم فقط يادم نيست كدوم واكسن بود
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان:
(2015-02-24 ساعت 21:41)sardar نوشته:  سلام دوستان عزیزم من اولین پست که اینجا میزارم و تازه اومدم
دوما من منتر نامه دومم هستم و هنوز واگسن نزدم و الان هم اهواز هستم آیا خاک بر سرم شده یا نه هنوز امیدی هست؟؟؟ و اینکه راهنماییم کنید بیام انیستو تجریش یا اینجا هم میشه؟؟؟
پیشاپیش از همه شما ممنونم که میخونید و تجربیات ارزشمندتون رو در اختیار میزارید، همه تون رو دوست دارم اونجا ببینم .

نگران نباش بچه ها اهواز خدارو دارن.Wink برو هلال احمر کیانپارس کارت زرد بین المللی بگیر بعد با خودم هماهنگ کن راهنماییت میکنم
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht
(2015-02-24 ساعت 19:23)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 18:48)k1_m_1358 نوشته:  
مرسی

اوه اوه ببخشید.اگه ایروانه که حتمآ اینجا یا تست بده یا تزریق کنه که ایروان این واکسن گیرش نمیاد Wink
مرسی از پاسخ هاتون دوستان.
بله ، محل مصاحبه من ایروان ه . چون شنیدم که اونجا واکسن ابله گیر نمیاد واسه همین خواستم بدونم که چیکار باید کرد.
الی ایها ، یکی از دوستان یه آزمایشگاهی رو گفتن که مثل اینکه یهروزه جواب رو میده. حالا فردا برم ببینم چی میشه. نتیجه رو واسه دوستایی که بخوان اعلام میکنم.
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi
(2015-02-24 ساعت 22:42)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 21:41)sardar نوشته:  سلام دوستان عزیزم من اولین پست که اینجا میزارم و تازه اومدم

نگران نباش بچه ها اهواز خدارو دارن.Wink برو هلال احمر کیانپارس کارت زرد بین المللی بگیر بعد با خودم هماهنگ کن راهنماییت میکنم
مرسی از شما
وای دیشب رویایی بود نامه دومم اومد واسه 12april خیلی استرس دارم اخه من واکسن نزدم خدا کنه مشکلی پیش نیاد اخه 48 روز دیگه مصاحبه دارم بعضی واکسن هارو میگن نمیشه تا یک ماه قبل زد[emoji20] [emoji19]
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July
الان تماس گرفتم انیستو پاستور گفت هلال احمر شهرستان ها کارت زرد میده ولی چقدر معتبر باشه ما نمیدونیم، افتادم تو شک دوستان کسی تجربه اینو داره ؟؟؟؟؟
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July
تشکر کنندگان:
دوستان ما که توی آپریل هست مصاحبمون باید واکسن آنفولانزا رو بزنیم یا نیاز نیست؟
به نظر تون زنگ که میزنیم به منشی دکتر کریستین ازش بپرسیم میگه؟ یا توی ایمیل بپرسیم؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-02-25 ساعت 12:50)k1_m_1358 نوشته:  دوستان ما که توی آپریل هست مصاحبمون باید واکسن آنفولانزا رو بزنیم یا نیاز نیست؟
به نظر تون زنگ که میزنیم به منشی دکتر کریستین ازش بپرسیم میگه؟ یا توی ایمیل بپرسیم؟

سلام
فكر كنم نياز نباشه اونم واسه ابوظبي
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان