کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-04-18 ساعت 13:09)aria802 نوشته:  سلام ما با کیس 5400 تازه کارنت شدیم میخوام واکسن هامون را تکمیل کنم برای ابوظبی
پسرم ۷ سالش هست و طبق برنامه واکسیناسیون کشوری همه واکسنهاشو زده و رفتم تو کارت زرد هم وارد کردم چه واکسنهاس اضافه ای باید بزنه که مدیکال دبی بهش دیگه واکسن نزنه؟؟؟؟
Mmr یا td دیگه نمیخواد ؟
مننژیت چی ؟ چند نوبت؟
درود
فک کنم مننژیت برای 11 سال تا 18 سال باشه.
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 11:19)hamidrkh نوشته:  سلام،

برای دوستانی که در شیراز هستند باید بگم که مرکز بهداشت والفجر شیراز (خیابان ساحلی جنب فرمانداری) واکسیناسیون رو فقط در روزهای دوشنبه از ساعت 8 تا 10:30 انجام میده و مسئول این کار آقای کرم پور هستند.

من امروز مراجعه کردم و خیلی سریع واکسن ها رو تزریق کردند و کارت واکسن هم صادر کردن و گفتند که برای نوبت بعد 1 ماه دیگه مراجعه کنم.

برای من فقط واکسن های MMR, هپاتیت B و TD رو تزریق کردند و نوبت بعدی هم 1 ماه آینده تزریق میشه.

در خصوص آبله مرغان با توجه به اینکه بنده و همسرم هر دو قبلا گرفتیم، در مرکز بهداشت والفجر به ما گفتند که میتونید از هر آزمایشگاهی در سطح شهر آنتی بادی بگیرید و بگید که انگلیسی واستون گزارش رو پرینت کنن و نیازی به تایید گزارش توسط خود مرکز والفجر یا ذکر اون توی کارت واکسیناسیون نیست. دوستان این موضوع رو تایید می فرمایید؟

سفارت من آنکارا هست و کیس نامبر 7xxx.

با سپاس

در پاستور تهران جلو واكسن آبله مرغان عدد تست آنتى بادى رو از روى برگه جواب آزمايش نوشتن و مهر هم كردن .
من عكس كارت واكسن خودمو تو همين تاپيك چند صفحه قبل گذاشتم ميخواين بهشون نشون بدين شايد قبول كنن اينكارو بكنن اگه نه همون جواب تست به انگليسى با مهر آزمايشگاه اوكى هست
باميد موفقيت همه شما همشهرى هاى گلم Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: fati.d ، mandikhanum
(2015-04-15 ساعت 11:41)behdadK نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 10:56)hesam427 نوشته:  سلام. درمانگاه والفجر شیراز زنگ زدم میگه برگ تاریخ مصاحبه باید همراهتون باشه برای تزریق واکسن ام ام آر! برگ تاریخ مصاحبه چیه؟ نامه دوم که الان نمیاد؟ یه ماه قبل مصاحبه هم که نمیشه واکسنی زد؟

اصلا به اونها چه ربط داره؟ امان از این جماعت خود شیرین فضول!
برید یه درمانگاه دیگه. راجع به کیستون و لاتاری و اینکه قبول شدید هم قرار نیست به کسی توضیح بدید!
همین پاستور مفنگی از ما اطلاعات خواست گفت لاتاری قبول شدید ما هم زدیم تو حالش گفتیم نه گفت چی گفتیم دانشجوییمBig Grin حالا دانشجویی اصلا کارت زرد نمیخوادWink

تا جایی که میدونم شیراز مجانی میزنه شاید برای همین برگ مصاحبه خواسته
اگه مراکز برید که دولتی نباشه بدون سوالی براتون تزریق میکنن احتمالاَ
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-04-16 ساعت 23:55)fati.d نوشته:  یه جایی خوندم که واسه گرفتن کارت زرد واکسیناسیون که ازمون نامه دعوت به مصاحبه میخوان، با یه نرم افزار کیس نامبرمون رو عوض کنیم، واسه اینکه خدای نکرده کسی به اطلاعاتمون دسترسی پیدا نکنه
دوستان نظرتون در این مورد چیه، کسی این کارو انجام داده یا اینکه بیخیال باشیم اتفاقی نمیفته؟!!!!!!!

شما برای این کار به پاستور پول میدین
نیازی هم نیست هیچ اطلاعاتی رو بهشون بدین
من هردفعه رفتم فقط گفت کی مصاحبه داری من 45 روز دیگش رو گفتم
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: fati.d
(2015-04-17 ساعت 00:00)mehdi610 نوشته:  سلام به همه دوستان. ایشالا کار هممون درست شه و بریم..
من در مورد واکسنها سوالی داشتم.. من MMR رو یه نوبت زدم و یه نوبت دیگه مونده. هپاتیت رو هم یه نوبت زدم و دوتاش مونده. دیفتری و کزاز هم زدم..
1-دیگه چه واکسنهایی لازمه؟
2-آبله که میگن در ایران نیست و چه تست مثبت باشه چه منفی باز اونجا میزنن، درسته؟
3- آنفولانزا چیه جریانش؟ آنفولانزای معمولی یا از این آنفلونزای مرغی و خوکی و اینا منظورشونه؟ و کجا باید زد؟
4- مننژیت هم لازمه یا نه؟؟

بهترین پاسخ رو خود پاستور بهتون میده و اگه بخواهید راهنمایی میکنه
معمولاَ هم درست راهنمایی میکنن و الکی براتون هزینه نمی تراشن
واکسن هایی که تو کارت من وارد شده و به نظرم تکمیله و دارم میرم برا مصاحبه این هاست:
TD: سه مرحله
MMR: دو مرحله
هپاتیت: سه مرحله
MR: یه مرحله
آنفلو آنزا: یه مرحله
برای آبله مرغان هم آزمایش دادم و تو کارت زرد وارد کرد که سابقه بیماری دارم و باید با خودم جواب آزمایش رو ببرم
تشکر کنندگان: laleht ، AliReza.Sh
(2015-04-17 ساعت 13:04)fati.d نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 02:13)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-04-16 ساعت 23:55)fati.d نوشته:  یه جایی خوندم که واسه گرفتن کارت زرد واکسیناسیون که ازمون نامه دعوت به مصاحبه میخوان، با یه نرم افزار کیس نامبرمون رو عوض کنیم، واسه اینکه خدای نکرده کسی به اطلاعاتمون دسترسی پیدا نکنه
دوستان نظرتون در این مورد چیه، کسی این کارو انجام داده یا اینکه بیخیال باشیم اتفاقی نمیفته؟!!!!!!!

اصلا ضرورتى به ارائه نامه قبولى نيست و هرجا رفتين برا كارت زرد نياز نيست اسمى از لاتارى برده بشه
نامه قبولی که نه ولی نامه دعوت به مصاحبه رو تو شیراز از من میخوان، من این ماه کارنت شدم و منتظر نامه دعوت به مصاحبه هستم، نمیدونم چه شکلیه، کیس نامبر رو که حتما داخلش عنوان کردن

نامه مصاحبه رو اگه اصرار دارن ببینن حتماَ میخوان مطمئن شن تاریخ مصاحبتون کی هست تا خدای ناکرده واکسن درست رو بزنن و احتمالاَ واکسنی که ویروس زنده داره رو تزریق نکنن
نگران نباشین
تشکر کنندگان: laleht ، asher ، fati.d
(2015-04-18 ساعت 00:51)SAMI 71 نوشته:  سلام به همه.خواستم ببینم این انستیتوی پاستور که بین اتوبان تهران _کرج هستش میشه رفت یا فقط تجریش باید بریم

اونجا که فکر نکنم بشه برین
ولی تو تهران تو تجریش و میدان ژاستور میتونین برین
تشکر کنندگان: laleht
متشکر ورچندی
تشکر کنندگان:
[عکس: 414b39280cf1058af570ff4405f6a316.jpg]

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: laleht ، farnaz s
(2015-04-20 ساعت 18:49)varchandi نوشته:  

مرسی varchandi، مشکل منم اینه که شیراز هستم، و همونطور که hesam427 گفتن مرکز بهداشت شیراز مجانی واکسنارو تزریق میکنه ولی نامه دعوت به مصاحبه حتما باید باشه تا کارت زرد صادر کنند؛ متاسفانه من خیلی پرس و جو کردم ولی چای دیگه ای تو شیراز پیدا نکردم واسه گرفتن کارت زرد بین المللی، اول رفتم هلال احمر ولی اونا هم گفتن برم همین مرکز بهداشت، انتخاب دیگه ای نداشتم...
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: hamidrkh
(2015-04-20 ساعت 18:29)laleht نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 11:19)hamidrkh نوشته:  سلام،

برای دوستانی که در شیراز هستند باید بگم که مرکز بهداشت والفجر شیراز (خیابان ساحلی جنب فرمانداری) واکسیناسیون رو فقط در روزهای دوشنبه از ساعت 8 تا 10:30 انجام میده و مسئول این کار آقای کرم پور هستند.

من امروز مراجعه کردم و خیلی سریع واکسن ها رو تزریق کردند و کارت واکسن هم صادر کردن و گفتند که برای نوبت بعد 1 ماه دیگه مراجعه کنم.

برای من فقط واکسن های MMR, هپاتیت B و TD رو تزریق کردند و نوبت بعدی هم 1 ماه آینده تزریق میشه.

در خصوص آبله مرغان با توجه به اینکه بنده و همسرم هر دو قبلا گرفتیم، در مرکز بهداشت والفجر به ما گفتند که میتونید از هر آزمایشگاهی در سطح شهر آنتی بادی بگیرید و بگید که انگلیسی واستون گزارش رو پرینت کنن و نیازی به تایید گزارش توسط خود مرکز والفجر یا ذکر اون توی کارت واکسیناسیون نیست. دوستان این موضوع رو تایید می فرمایید؟

سفارت من آنکارا هست و کیس نامبر 7xxx.

با سپاس

در پاستور تهران جلو واكسن آبله مرغان عدد تست آنتى بادى رو از روى برگه جواب آزمايش نوشتن و مهر هم كردن .
من عكس كارت واكسن خودمو تو همين تاپيك چند صفحه قبل گذاشتم ميخواين بهشون نشون بدين شايد قبول كنن اينكارو بكنن اگه نه همون جواب تست به انگليسى با مهر آزمايشگاه اوكى هست
باميد موفقيت همه شما همشهرى هاى گلم Wink
دوست عزیز، من شیراز واکسن ها رو زدم،، برای آبله مرغان رفتيم آزمایشگاه دانشبد، بعد فقط جواب آزمایش رو با خودمون برديم مديکال، دیگه جواب آزمایش رو نبردیم والفجر، ما همین کار رو کردیم، مشکلی هم نبود خدا رو شکر. البته ما مصاحبه ابوظبی بودیم.

(2015-04-20 ساعت 23:51)fati.d نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 18:49)varchandi نوشته:  

مرسی varchandi، مشکل منم اینه که شیراز هستم، و همونطور که hesam427 گفتن مرکز بهداشت شیراز مجانی واکسنارو تزریق میکنه ولی نامه دعوت به مصاحبه حتما باید باشه تا کارت زرد صادر کنند؛ متاسفانه من خیلی پرس و جو کردم ولی چای دیگه ای تو شیراز پیدا نکردم واسه گرفتن کارت زرد بین المللی، اول رفتم هلال احمر ولی اونا هم گفتن برم همین مرکز بهداشت، انتخاب دیگه ای نداشتم...

دوست عزیز من واکسن ها رو شیراز زدم، فقط با نامه ي اول.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: fati.d ، hamidrkh
سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
من وهمسرم تا مرحله دومه هپاتیت ب رو زدیم وتا زمان مصاحبه کامل میشه.
من در زمان بارداری که فوریه2014 میشه واکسن td زدم نیاز هست دوباره بزنم؟
در مورد واکسن mmr که میشه سرخک وسرخچه اریون باید حتما بزنیم یا باید اول تست انتی بادی بدیم؟
تویه کارت زرد قسمت سابقه واکسن چیارو باید نوشت ؟
امروز نگاه کردم کارمند بهداشت که واکسن td برای همسرم زده اشتباه نوشه dt آیا ایراد میگیرن؟
تشکر کنندگان:
در مورد واکسن mmr که میشه سرخک و

در مورد واکسن mmr که میشه سرخک وسرخچه اریون باید حتما بزنیم یا باید اول تست انتی بادی بدیم؟
امروز نگاه کردم کارمند بهداشت که واکسن td برای همسرم زده اشتباه نوشه dt آیا ایراد میگیرن؟
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، masmori
(2015-04-21 ساعت 02:58)setin نوشته:  سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید

td كلا دو نوبته مگه اينكه از تاريخ آخرين تزريق 5 سال گذشته باشه
mmr انتي بادي نداره اگه از نظر پزشكتون ايراد نداره در 2 نوبت بزنين به فاصله يكماه
همه كارت واكسن ها و كارت بهداشت ها رو ميبرين پاستور تهران كارت زرد ميگيرين و همه شو خودشون تو كارت وارد ميكنن
در مورد آبله مرغان اگه قبلا تو طفوليت گرفته باشين يه تست آنتي بادي ميدين و اگه تو رنج باشه نتيجشو ميبرين پاستور تو كارت زرد وارد ميكنن واسه مديكال ابوظبي تست آنتي باديتون همراهتون باشه ولي تو آنكارا ممكنه دوباره تست بگيرن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: masmori ، setin
(2015-04-21 ساعت 02:58)setin نوشته:  سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید

شما که تو کارت زرد چیزی نمی نویسین در پاستور خودشان وارد میکنند تاریخ را و مهر میزنند. اون که تو بارداری زده شده بعید می دونم قبول کنند چون به فاصله یک تا یک ونیم ماه باید تکرار میشد در واقع ناقص زده شده(البته براساس قانون مهاجرت!) ضمنا td سه نوبته است برای سفارت.
وmmrهم که اشاره شد دو نوبت باید بزنین وتست نداره
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: setin ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان