کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام دوستان عزیز:ما دیروز مرحله اول ام ام آر رو زدیم فقط مرحله دومش مونده که واکسنها کامل بشه. آیا باید صبر کنیم مرحله دوم رو هم بزنیم وبعد بریم پاستور کارت واکسیناسیون بین المللی بگیریم و واکسن هارو وارد کنیم یا الان هم میتونیم اقدام کنیم؟خیلی ممنون از جوابتون
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
سلام انجام بدین و مدارک رو کامل کنید نیازی نیست نزدیک مصاحبه واکسن ها رو بزنید.
تشکر کنندگان: hamed shayan
(2015-04-21 ساعت 10:44)hamed shayan نوشته:  سلام دوستان عزیز:ما دیروز مرحله اول ام ام آر رو زدیم فقط مرحله دومش مونده که واکسنها کامل بشه. آیا باید صبر کنیم مرحله دوم رو هم بزنیم وبعد بریم پاستور کارت واکسیناسیون بین المللی بگیریم و واکسن هارو وارد کنیم یا الان هم میتونیم اقدام کنیم؟خیلی ممنون از جوابتون

یهو همه واکسن هارو بزنید و به نظرم حدود یه ماه مونده به مصاحبه برین انستیتو که وارد کارت زرد کنن
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان: hamed shayan
دوستان ما واکسن هامون رو به این شرح زدیم:
ـ دو نوبت MMR به فاصله یکماه
ـ دو نوبت TD به فاصله یکماه
ـ یک نوبت هپاتیت برای بالا بردن تیتر آنتی بادی ـ چهار سال پیش هر سه نوبت رو زده بودیم منتها کارت ها رو نداریم ـ
ـ تیتر آنتی بادی آبله مرغان و هپاتیت
برای صدور کارت زرد فکر نمیکنم نیاز باشه پاستور بریم، چون واکسن هامون کامل و فقط باید وارد کارت زرد بشه.
فقط میمونه آنفولانزا که نمیدونم برای فصل تابستان لازم ِ؟
و سوال دیگه اینکه آیا لازمه واکسن هایی که در قدیم زده بودیم وارد کارت زرد بشه؟ مثل TD زمان ازدواج یا سربازی.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-21 ساعت 16:39)rbrb-2015 نوشته:  دوستان ما واکسن هامون رو به این شرح زدیم:
ـ یک نوبت هپاتیت برای بالا بردن تیتر آنتی بادی ـ چهار سال پیش هر سه نوبت رو زده بودیم منتها کارت ها رو نداریم ـ
برای صدور کارت زرد فکر نمیکنم نیاز باشه پاستور بریم، چون واکسن هامون کامل و فقط باید وارد کارت زرد بشه.
و سوال دیگه اینکه آیا لازمه واکسن هایی که در قدیم زده بودیم وارد کارت زرد بشه؟ مثل TD زمان ازدواج یا سربازی.

سلام دوست عزيز
كارت زرد رو پاستور صادر ميكنه يكنفرتون بره همه كارت هاي واكسيناسيون قبلي و تست آنتي بادي ها رو ببره همه رو خودشون وارد كارت ميكنن
انفولانزا واسه تابستون نياز نيست
فقط تست انتي بادي ها رو همراهتون واسه مديكال برين
هزينه صدور هر كارت زرد پنجاه و دو هزارتومنه البته اگه اشتباه نكنم
سفارت خونه ها فقط مهر انستيتو پاستور رو قبول دارن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-04-21 ساعت 16:47)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 16:39)rbrb-2015 نوشته:  دوستان ما واکسن هامون رو به این شرح زدیم:

سلام دوست عزيز
كارت زرد رو پاستور صادر ميكنه يكنفرتون بره همه كارت هاي واكسيناسيون قبلي و تست آنتي بادي ها رو ببره همه رو خودشون وارد كارت ميكنن
انفولانزا واسه تابستون نياز نيست
فقط تست انتي بادي ها رو همراهتون واسه مديكال برين
هزينه صدور هر كارت زرد پنجاه و دو هزارتومنه البته اگه اشتباه نكنم
سفارت خونه ها فقط مهر انستيتو پاستور رو قبول دارن

ممنون از راهنمایی هاتون دوست عزیز.
کارت زرد رو حلال احمر هم صادر میکنه و اینطور نیست که فقط مهر انستیتو رو قبول داشته باشن، بودن دوستانی که با کارت زرد صادر شده از حلال احمر رفتن پیش دکتر اونگان سخت گیر و حتی یک واکسن هم بهشون نزده.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: masmori ، mandikhanum
سلام دوباره سوال دارم
این واکسنهایی که گفتن بزنید تا قبل از اینکه وارد کارت زرد بشن کجا باید وارد بشن ؟
به ما فقط برای هپاتیت یه کارت صورتی دادن
ما کارت زرد از هلال احمر گرفتیم یعنی هر واکسنی میزنیم توش وارد نکنیم؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-21 ساعت 18:12)setin نوشته:  سلام دوباره سوال دارم
این واکسنهایی که گفتن بزنید تا قبل از اینکه وارد کارت زرد بشن کجا باید وارد بشن ؟
به ما فقط برای هپاتیت یه کارت صورتی دادن
ما کارت زرد از هلال احمر گرفتیم یعنی هر واکسنی میزنیم توش وارد نکنیم؟

شما هرجا واکسن بزنیدباید در کارت همان مرکز ثبت بشه با اسم و تاریخ و...مهر همان جا. و بعد این رکورد را به پاستور ببریدتا وارد کارت زردکنند.
تاریخ همان هپاتیت هم که زدیددوباره وارد کارت زرد میشه.
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: setin

به نظر من هر واکسنی که چندسال اخیر زدید بهتره تو سابقه ثبت بشه.
شما دوره هپاتیت را که زدیدو اونم ثبت کنید مگر اینکه بخوان شما را شارژ بیشتر کنند در مدیکال که اصلا بعید نیست.
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: rbrb-2015
(2015-04-20 ساعت 11:33)fati.d نوشته:  من هم شیراز مرکز بهداشت والفجر واکسنا رو تزریق کردم، هنوز کارت زرد برام صادر نکردن و گفتن باید نامه دعوت به مصاحبه رو ببرم، در مورد تست آبله مرغان یکی از بچه های شیراز آزمایشگاه دانشبد خیابان اردیبهشت انجام داده بود. البته من هنوز اقدام نکردم

من با پرینت نامه اول کارت زرد رو گرفتم ازشون و مشکلی هم نبود. به نظرم شما هم نامه اول رو ببرید کافیه چون اگر منتظر نامه دوم بشید شاید دیگه نشه بعضی واکسن ها رو بزنید (چون تا 1 ماه قبل مصاحبه نباید واکسنی که ویروس زنده داشته باشه بزنید)

به من هم گفتن برید آزمایشگاه دانشبد انجام بدید و نیازی نیست توی کارت زرد وارد کنیم. اما طبق گفته دوستمون من پرینت کارت زرد ایشون رو میبرم مرکز والفجر تا اگر قبول کردن شماره آنتی بادی رو توی کارت وارد کنن و مهر کنن.

واکسن ها و صدور کارت زرد هم توی مرکز والفجر شیراز رایگان هست و خیلی هم سریع کار رو انجام میدن. واقعا لذت بردم از روند سریع و خوب کارشون.
کیس: 2015AS7XXX || تعداد: 2 نفر || ارسال فرم: June 2014 || آنلاک: May 2015 || کارنت: June 2015 || محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ایروان || تاریخ مصاحبه: نیمه دوم August || دریافت ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: fati.d
من سوالم را تو قسمت ترجمه پرسیدم اینجا هم می پرسم چون باید مدارک را بدم برای ترجمه....پسرم 2 سال و نیمشه من باید کارت واکسیناسیون را بدم ترجمه یا اینکه ببرم پاستور برای اون هم کارت زرد صادر می کنن؟؟؟راستش وقت و حوصله ی خوندن 115 صفحه را ندارم سه جواب صریح می خوام لطفاااااااااااااااااااااا.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-04-22 ساعت 23:57)Memolk نوشته:  من سوالم را تو قسمت ترجمه پرسیدم اینجا هم می پرسم چون باید مدارک را بدم برای ترجمه....پسرم 2 سال و نیمشه من باید کارت واکسیناسیون را بدم ترجمه یا اینکه ببرم پاستور برای اون هم کارت زرد صادر می کنن؟؟؟راستش وقت و حوصله ی خوندن 115 صفحه را ندارم سه جواب صریح می خوام لطفاااااااااااااااااااااا.

خواهر من که زیر 18 سال بود و برای امریکا میخواست اقدام کنه (البته به صورت خانوادگی نه لاتاری) وقتی رفتیم پاستور گفتن افراد زیر 18 سال براشون کارت زرد صادر نمیشه فقط یه برگه هستش برا واکسن هایی که زده و اون رو ترجمه میکنن. حالا بازم باید از پاستور آمار دقیق بگیرید شاید عوض شده باشه قانوناشون
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-04-23 ساعت 02:05)hilda60 نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 23:57)Memolk نوشته:  من سوالم را تو قسمت ترجمه پرسیدم اینجا هم می پرسم چون باید مدارک را بدم برای ترجمه....پسرم 2 سال و نیمشه من باید کارت واکسیناسیون را بدم ترجمه یا اینکه ببرم پاستور برای اون هم کارت زرد صادر می کنن؟؟؟راستش وقت و حوصله ی خوندن 115 صفحه را ندارم سه جواب صریح می خوام لطفاااااااااااااااااااااا.

خواهر من که زیر 18 سال بود و برای آمریکا میخواست اقدام کنه (البته به صورت خانوادگی نه لاتاری) وقتی رفتیم پاستور گفتن افراد زیر 18 سال براشون کارت زرد صادر نمیشه فقط یه برگه هستش برا واکسن هایی که زده و اون رو ترجمه میکنن. حالا بازم باید از پاستور آمار دقیق بگیرید شاید عوض شده باشه قانوناشون
دوسی عزیز کارت زرد برای بچه ها صادر میشه فقط بزرگتراز کارت زرد بزرگسالانه بدلیل اینکه واکسنای بیشتری نسبت به ما تزریق کردن.
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان: ریحانا ، Memolk
سلام
ببخشید در معاینه فیزیکی که توسط دکتر انجام می شود باید بصورت کامل برهنه شد؟ برای آقایون چطور؟ برای خانمها چطور؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-23 ساعت 15:21)ali1980 نوشته:  سلام
ببخشید در معاینه فیزیکی که توسط دکتر انجام می شود باید بصورت کامل برهنه شد؟ برای آقایون چطور؟ برای خانمها چطور؟

در ارمنستان معاینه ایی که دکتر انجام میده (البته برا ما توسط منشی ایشون انجام شد) فقط برای چشم و قد و وزن و فشار خون و یه سری سوال معمولی بود که اصلا نیازی به لباس درآوردن نیست.
فقط برای عکس قفسه سینه پیرهن رو باید دربیارید چه خانوم چه آقا . (البته اونجا فقط خودتون هستید و همراهتون و اون پرستاری که عکس رو میگیره)
ارمنستان برای ما که اینطور بود
حالا ابوظبی و آنکارا رو اگه دوستان اطلاعی دارن در اختیار بذارن
SmileSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: ali1980 ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان