کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-06-06 ساعت 11:15)mbsamani نوشته:  سلام
من رفتم واکسن TD رو تو یکی از مراکز بهداشتی اصفهان بزنم، اما نزد، گفت چون بازه زمانیش ۱۰ ساله هستش و هنوز تموم نشده نمیزنم!!! از من اصرار از ایشون نزدن. البته یه کارت بهم داد که مهرش کرد و تاریخ تزریق قبلی واکسن رو که ۶ سال پیش بود رو توش نوشت.
چکار کنم؟
TD دوبار باید زده بشه اما اینکه بازه زمانیش ۱۰ ساله هستش مگه مربوط به کزاز نیست؟!!

اگر دو بار زده اید و از نوبت دوم 10 سال نگذشته باشد نیازی به نوبت سوم نیست
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: mbsamani
(2015-06-06 ساعت 15:12)Aghaman نوشته:  
من رفتم واکسن TD رو تو یکی از مراکز بهداشتی اصفهان بزنم، اما نزد، گفت چون بازه زمانیش ۱۰ ساله هستش و هنوز تموم نشده نمیزنم!!! از من اصرار از ایشون نزدن. البته یه کارت بهم داد که مهرش کرد و تاریخ تزریق قبلی واکسن رو که ۶ سال پیش بود رو توش نوشت.
چکار کنم؟
TD دوبار باید زده بشه اما اینکه بازه زمانیش ۱۰ ساله هستش مگه مربوط به کزاز نیست؟!!

اگر دو بار زده اید و از نوبت دوم ۱۰ سال نگذشته باشد نیازی به نوبت سوم نیست

من یکبار زدم!!! اما نزد!!!
تشکر کنندگان:
(2015-06-06 ساعت 17:41)mbsamani نوشته:  
چکار کنم؟

يه مركز ديگه برين بگين نزدين
واستون ميزنن Smile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: mbsamani
سلام.من 7 جولای انکارا مصاحبه دارم و واکسن دیفتری کزاز رو نزدم چکار کنم حالا چی میشه؟
واکسن td چی هست؟توی واکسنهایی که صفحه اول فهرست کردن نیست!
تشکر کنندگان: farshad_dg
(2015-06-06 ساعت 19:00)شیرین0053 نوشته:  سلام.من ۷ جولای انکارا مصاحبه دارم و واکسن دیفتری کزاز رو نزدم چکار کنم حالا چی میشه؟

سلام.
نگرانی نداره ، از یک دکتر عمومی یه گواهی به تاریخ یک ماه پیش بگیرید اگه تهران هستید ببرید پاستور براحتی براتون ثبت میکنه.
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-06-06 ساعت 14:51)farshad_dg نوشته:  سلام به همه دوستان .
چجوری عکس تو سایت میشه گذاشت؟

سلام به همه دوستان.
2 تا عکس امروز صبح از تابلو اعلانات انستیتو پاستور تجریش گرفتم.
ولی نمیتونم تو سایت بذارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم ، شاید جواب خیلی سوال ها رو بده.
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2015-06-06 ساعت 21:55)farshad_dg نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 19:00)شیرین0053 نوشته:  سلام.من ۷ جولای انکارا مصاحبه دارم و واکسن دیفتری کزاز رو نزدم چکار کنم حالا چی میشه؟

سلام.
نگرانی نداره ، از یک دکتر عمومی یه گواهی به تاریخ یک ماه پیش بگیرید اگه تهران هستید ببرید پاستور براحتی براتون ثبت میکنه.
تهران نیستم.چه گواهی ای بگیرم?
تشکر کنندگان: farshad_dg
من 3 تا td زدم. 3 تا hepatit زدم. 2 تا هم mmr. دیگه اگه خدا بخاد آنفولانزا نمیخاد بزنم؟!
تشکر کنندگان:
(2015-06-07 ساعت 21:24)nastaran_t نوشته:  من ۳ تا td زدم. ۳ تا hepatit زدم. ۲ تا هم mmr. دیگه اگه خدا بخاد آنفولانزا نمیخاد بزنم؟!

برنده 2015 هستید یا 2016 ؟
اگر 2016 هستید که چرا لازمه آنفولانزا هم بزنید حتی 2015 هایی هم که ماه آخر مصاحبه دارند آنفولانزا را لازم دارند
تشکر کنندگان: nastaran_t ، bahar101
(2015-06-07 ساعت 20:43)amirabas93 نوشته:  سلام
وقت همه دوستای عزیز بخیر
یه سوال داشتم:
واکسن هایی که باید بزنیم اعتبار نداره؟ چون با توجه به کیس نامبرم تاریخ مصاحبه من حدودا خرداد سال آینده میشه، میگم اگه من از الان بزنم ممکنه تا سال دیگه اعتبار نداشته باشه و قبول نکنن؟ اطلاع دارید راجبش؟
فقط واکسن هپاتیت که از تاریخ تزریق اولین مرحله، ۷ ماه طول میکشه تا پایان سه مرحله، رو باید از الان شروع کنم اما بقیه که ۲ مرحله ای (به فاصله یک ماه) هستن رو بذارم واسه پاییز یا اواخر سال. نظر شما چیه؟ (در جریان لیست واکسن ها و تعداد مرحله هر کدوم هستم فقط نمیدونم اعتبار دارن یا نه؟ ممکنه سال دیگه بگن دیگه اعتبار نداره و باید جدید بزنی؟)
اگه دوستان اطلاع دقیقی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن. تشکر

از اول پاییز شروع به زدن واکسن ها بکنید که بدون عجله و سر صبر کارتون انجام بشه ( اول هپاتیت )
اواخر زمستان هم ام ام آر رو بزنید
واکسن TD بستگی داره که آخرین بار کی زده باشید
آنفولانزا رو هم که احتمالا لازم ندارید
در کل پیشنهادم اینه که از اوایل پاییز به پاستور مراجعه کنید خودشان به بهترین حالت راهنمایی میکنند
تشکر کنندگان: Amir.AA ، babak12
(2015-06-06 ساعت 22:45)s0053 نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 21:55)farshad_dg نوشته:  

سلام.
تهران نیستم.چه گواهی ای بگیرم?

سلام .
یک گواهی که تایید کنه دکتر که شما 1 یا 2 ماه پیش این واکسن را زدین.
معمولا اگه دکتر اشنا باشه مینویسه چون چیز مهمی نیست .
دکتر عمومی هم می تونه بنویسه.
تشکر کنندگان:
(2015-06-07 ساعت 22:28)amirabas93 نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 22:19)Aghaman نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 20:43)amirabas93 نوشته:  سلام
وقت همه دوستای عزیز بخیر
یه سوال داشتم:
واکسن هایی که باید بزنیم اعتبار نداره؟ چون با توجه به کیس نامبرم تاریخ مصاحبه من حدودا خرداد سال آینده میشه، میگم اگه من از الان بزنم ممکنه تا سال دیگه اعتبار نداشته باشه و قبول نکنن؟ اطلاع دارید راجبش؟
فقط واکسن هپاتیت که از تاریخ تزریق اولین مرحله، ۷ ماه طول میکشه تا پایان سه مرحله، رو باید از الان شروع کنم اما بقیه که ۲ مرحله ای (به فاصله یک ماه) هستن رو بذارم واسه پاییز یا اواخر سال. نظر شما چیه؟ (در جریان لیست واکسن ها و تعداد مرحله هر کدوم هستم فقط نمیدونم اعتبار دارن یا نه؟ ممکنه سال دیگه بگن دیگه اعتبار نداره و باید جدید بزنی؟)
اگه دوستان اطلاع دقیقی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن. تشکر

از اول پاییز شروع به زدن واکسن ها بکنید که بدون عجله و سر صبر کارتون انجام بشه ( اول هپاتیت )
اواخر زمستان هم ام ام آر رو بزنید
واکسن TD بستگی داره که آخرین بار کی زده باشید
آنفولانزا رو هم که احتمالا لازم ندارید
در کل پیشنهادم اینه که از اوایل پاییز به پاستور مراجعه کنید خودشان به بهترین حالت راهنمایی میکنند

خیلی ممنون از راهنماییتون
یه سوال کوچولو:
حتما نیازه بریم انستیتو پاستور؟ راجع به سابقشون میدونم اما واسه من که مشهد هستم سخته چند مرحله برم تهران واکسن بزنم برگردم
مرسی

نه نیازی نیست میتونید به هلال احمر در مشهد مراجعه کنید
اگر هم به نتیجه نرسیدید من از دوستان مشهدی سال گذشته براتون دقیقا آدرس میگیرم
موفق باشید
تشکر کنندگان: Amir.AA ، bahar101
(2015-06-06 ساعت 18:06)p00ya2001 نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 17:41)mbsamani نوشته:  
چکار کنم؟

يه مركز ديگه برين بگين نزدين
واستون ميزنن Smile

هر مرکزی نمیشه رفت

مراکزی که مورده تاید مرکز درمانی ترکیه و سفارت آمریکا هستند

سعی کنید از پاستور تهران استفاده کنید من هنوز نرفتم ولی برای

واکسنم تعدادی رو از قبل زدم و خیالمم راحته Smile
تشکر کنندگان: mbsamani ، bahar101
درود
ما کیس بالایی ها که احتمال زیاد آگوست کارنت میشیم، اگه الان کارت زرد رو تایید کنیم، مشکلی پیش میاد؟
تایید کارت زرد زمان خاصی داره؟
من تمام واکسن ها رو زدم فقط تایید کارت مونده، الان انجامش بدم یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-09 ساعت 15:15)mbsamani نوشته:  درود
ما کیس بالایی ها که احتمال زیاد آگوست کارنت میشیم، اگه الان کارت زرد رو تایید کنیم، مشکلی پیش میاد؟
تایید کارت زرد زمان خاصی داره؟
من تمام واکسن ها رو زدم فقط تایید کارت مونده، الان انجامش بدم یا نه؟

درود. مهم تاریخ تزریق واکسنهاست که بجز انفولانزا بقیه 10 ساله هستن پس با خیال راحت کارت زرد رو بگیر
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mbsamani ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان