کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-05-25 ساعت 10:44)tapartoor600 نوشته:  بعد از گرفتن گرین کارت هم باید همیشه وضعیت این واکسنهامون آپدیت باشه؟
هر دفعه موقع ورود یعنی میخوان؟ یا فقط تا گرفتن گرین کارته؟
خیر
این واکسن ها یک سریش مصونیت عمری میاره
یک سریش هم مثل کوزاز ده سال یک بار هست
یک سریش هم مثل آنفولانزا بستگی به نوع ویروس همیشه واکسن جدید تولید می کنن اگر اپیدمی بشه باید واکسن جدید هرکجای دنیا هست بزنیSmile
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: محبت ، sepideh jan ، shadi79 ، نیلان ، mandikhanum
سلام
برای اصفهان مرکزی برای واکسیناسیون وجود داره؟ یا حتما تهران باید اومد؟
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2014-05-22 ساعت 16:46)arg_far نوشته:  کسانی که مصاحبه شان آنکارا هست
هیچ کارت واکسن و آزمایشی از ایران قبول نمی کنن و 3 تا 4 روز زودتر بایست برن اونجا کارهای معاینه و واکسیناسیونشون رو پیش پزشک معتمد سفارت انجام بدن.

دوست عزیز سلام

این صحبت شما صحت نداره !!!

شما نوشتید هیچ !

بیشتر کسانی که رفتن آنکارا بیشتریاشون واکسن آبله مرغان + یا آنتی بادی آبله مرغان را قبول نداشتن و اونجا فقط همینو زدند !

پس نفرمایید کلا هیچ واکسنی را قبول ندارند !!

(اطلاعات اشتباه هزینه های زیادی برای دوستان درست میکنه )

1-2 تا سفرنامه دوستان مطالعه کنید بد نیست ! دقیقا توضیح دادن

پیروز باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

در ضمن من کامل تارنما های مربوط به لاتاری رو خوندم ،فقط نوشته ازمایشات پزشکی از ایران قابل قبول نیست .که اون هم منظور آزمایش خون و عکس قفسه سینه و مانند این هست نه واکسیناسیون ،لطفا نگران نباشید ،من افرادی رو میشناسم که به غیر از لاتاری به سفارت مراجعه کردن و مراحل همانند لاتاری بوده ،و واکسن ها رو کم و بیش قبول کردن.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، آزاده_امین ، mandikhanum
(2014-05-14 ساعت 15:49)mbsamani نوشته:  سلام دوستان.
من به تازگی شروع کردم به واکسن زدن و فعلا هپاتیت رو یک مرحله زدم و MMR و Varicella هم یک مرحله زدم(ابله مرغان رو میدونم باید نمیزدم ولی خب دکتر زد دیگه!)، بقیه واکسن ها رو تو برنامه دارم که بزنم. کیس نامبرم بین 7000 تا 8000 هست( به گفته با تجربه های سایت تاریخ مصاحبه من حدودا سال دیگه این موقع میشه ) حالا نمیدون کاره درستی کردم یا نه؟ اعتبار هر واکسن چقدره؟ امکان داره که مجبور بشم دوباره واکسن بزنم؟ الان TD رو بزنم؟
( اگه کسی اعتبار هر واکسن رو میدونه بگه، مرسی)
تو پر کردن فرم 260 جی بزنم؟ گویا اگر بزنی YES باید توضیح بدی.
منتظر راهنمایی هاتون هستم.
تشکر.

سلام شما چطور آبله مورغون زدی ؟در ایران نیست!
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2014-05-28 ساعت 14:14)sepideh jan نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 15:49)mbsamani نوشته:  سلام دوستان.
من به تازگی شروع کردم به واکسن زدن و فعلا هپاتیت رو یک مرحله زدم و MMR و Varicella هم یک مرحله زدم(ابله مرغان رو میدونم باید نمیزدم ولی خب دکتر زد دیگه!)، بقیه واکسن ها رو تو برنامه دارم که بزنم. کیس نامبرم بین 7000 تا 8000 هست( به گفته با تجربه های سایت تاریخ مصاحبه من حدودا سال دیگه این موقع میشه ) حالا نمیدون کاره درستی کردم یا نه؟ اعتبار هر واکسن چقدره؟ امکان داره که مجبور بشم دوباره واکسن بزنم؟ الان TD رو بزنم؟
( اگه کسی اعتبار هر واکسن رو میدونه بگه، مرسی)
تو پر کردن فرم 260 جی بزنم؟ گویا اگر بزنی YES باید توضیح بدی.
منتظر راهنمایی هاتون هستم.
تشکر.

سلام شما چطور آبله مورغون زدی ؟در ایران نیست!
سلام
چرا دوست خوبم آبله مرغان واکسنش تو ایران هست اما اولا خیلی نمیشه به اعتبار و سلامتش اطمینان داشت .
و دوما با قیمت 270 هزار تومانیش البته پارسال این قیمت رو من دیدم به صرفه نیست زدنش.
و فقط یه تست آنتی بادی بچه ها میگرفتن و البته برای اونگان هم میگفتن تست رو بگیره قبل تزریق. و قیمتش مناسبتره البته اگر میدونید گرفتید در بچه گی.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mandikhanum
مرسی از کسایی که وقت میذارن و جواب میدن
من سوالم اینه که منی که مشهد زندگی میکنم و کارت زرد مجتمع ابن سینا رو میگیرم بعد اونجا قبولش دارن؟ یعنی ارزشش مثل همین پاستور تهرانه ؟ یه موقع نمیگن ما فقط انستیتو پاستور تهران رو قبول داریم ؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 20:49)آزاده_امین نوشته:  مرسی از کسایی که وقت میذارن و جواب میدن
من سوالم اینه که منی که مشهد زندگی میکنم و کارت زرد مجتمع ابن سینا رو میگیرم بعد اونجا قبولش دارن؟ یعنی ارزشش مثل همین پاستور تهرانه ؟ یه موقع نمیگن ما فقط انستیتو پاستور تهران رو قبول داریم ؟

دوست عزیز قبول دارن نگران نباشید
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: آزاده_امین ، mandikhanum
دوستان سلام،
ببینید در راهنمای معاینات پزشکی چی نوشته:
Please note that immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.
یعنی از ایران مدارک دال بر واکسن های ایمن ساز و سایر نتایج آزمایش قبول نخواهد شد.Sad
اما می بینم بعضی دوستان میگن قبول میکنن. کاش اینطوری باشد که این دوستان می فرمایند و قبول کنند....
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 23:49)arveen100 نوشته:  دوستان سلام،
ببینید در راهنمای معاینات پزشکی چی نوشته:
Please note that immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.
یعنی از ایران مدارک دال بر واکسن های ایمن ساز و سایر نتایج آزمایش قبول نخواهد شد.Sad
اما می بینم بعضی دوستان میگن قبول میکنن. کاش اینطوری باشد که این دوستان می فرمایند و قبول کنند....
سلام
این جواب کاملا فرمالیته است و واکسیناسیون ایران را قبول می کنند به جز ابله مرغان را که در ترکیه دکتر روی ان حساس است و در امارات روی mmr
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: محبت ، ffrfar ، نیلان
این متن از سایت رسمی dvlottery مربوط به سفارت آمریکا در آنکارا دانلود شده است.
http://travel.state.gov/content/visas/en...rview.html

در لینک دوم مورد مربوط به ANK را انتخاب و PDF را دانلود کنید دقیقا نوشته هم آزمایشات و هم اکسیناسیون ایران مورد قبول نیست!
تشکر کنندگان: نیلان
(2014-05-29 ساعت 09:28)arg_far نوشته:  این متن از سایت رسمی dvlottery مربوط به سفارت آمریکا در آنکارا دانلود شده است.
http://travel.state.gov/content/visas/en...rview.html

در لینک دوم مورد مربوط به ANK را انتخاب و PDF را دانلود کنید دقیقا نوشته هم آزمایشات و هم اکسیناسیون ایران مورد قبول نیست!
سلام
عزیز من این متن سال گذشته هم بود شما یه سر بزن به سفرنامه های 2014 و 2013 مربوط به آنکارا و متوجه همه چیز خواهید شد که بله واکسیناسیون ایران رو قبول دارن دکتر اونگان تمام تلاشش رو میکنه تا یکی دو تا واکسن رو حتما بزنه.
و البته آزمایشات رو باید همونجا انجام بذیذ شامل آزمایش خون و عکس قفسه سینه میشه.
اما هیچ اجباری نیست که شما و هر کس دیگه از تجربه بقیه دوستان استفاده کنید که هنوز هک دارن برای مصاحبه میرن و برمیگردن و برید همون جا براتون هر چند تا واکسن لازم باشه تزریق میکنن البته به نرخ دلار از 80 دلار به بالا
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ffrfar ، مامان خانم ، babak12 ، آزاده_امین ، نیلان
دوستان عزیز برای همه شما آرزوی موفقیت دارم و اینکه واکسنهاتون رو بزنین و یا کارت زرد انستیتو پاستور رو بگیرین و یا در شهرستانی که هستین به مرکز بهداشت و سلامت استانتون مراجعه کنین و کارت واکسیناسیون بین المللی بگیرین . ما کارت انستیتو پاستور داشتیم و همه واکسنها رو ازمون قبول کردن و هیچ واکسنی نزدیم
2014AS5xxx، دو نفر، آنکارا تغییر به ابوظبی ، قبولی: ۱ می، ارسال مدارک (پست): 10 می، تایید دریافت مدارک: 20می . مصاحبه 15 می 2014. ویزا یکضرب .مقصد لس آنجلسShy,ورود به آمریکا 19 اکتبر
(2014-05-30 ساعت 13:27)quasimodo نوشته:  دوستان عزیز برای همه شما آرزوی موفقیت دارم و اینکه واکسنهاتون رو بزنین و یا کارت زرد انستیتو پاستور رو بگیرین و یا در شهرستانی که هستین به مرکز بهداشت و سلامت استانتون مراجعه کنین و کارت واکسیناسیون بین المللی بگیرین . ما کارت انستیتو پاستور داشتیم و همه واکسنها رو ازمون قبول کردن و هیچ واکسنی نزدیم

برا بچه ها سه تا واکسن هست که میزنن و تو ایران نیس. ناقابل حدود یک ملیون در میاد
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
تشکر کنندگان:
درود به تمامی دوستان
برنده لاتاری 2015 با کیس نامبر 82XX هستم. فرم DS-260 رو فرستادم. به نظر شما با توجه به کیس نامبر بنده که دوستان احتمال دادن برای ماه جون یا جولای 2015 مصاحبه بشم از الان واکسن ها را شروع کنم یا از الان زوده؟
سپاس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان