کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-05-30 ساعت 21:44)amireghbal نوشته:  درود به تمامی دوستان
برنده لاتاری 2015 با کیس نامبر 82XX هستم. فرم DS-260 رو فرستادم. به نظر شما با توجه به کیس نامبر بنده که دوستان احتمال دادن برای ماه جون یا جولای 2015 مصاحبه بشم از الان واکسن ها را شروع کنم یا از الان زوده؟
سپاس

اگه از 6ماه قبل از مصاحبه شروع کنید بهتره چون اگه هپاتیت نزده باشید حداکثر 6ماه زمان می خواد
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: amireghbal ، محبت ، نیلان
کیس نامبر من 27xx هست من رفتم کارت واکسنو گرفتم و تمام واکسن هارو وارد کرد جز ابله و انفولانزا آیا زود اقدام کردم از لحاظ تاریخ؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-04 ساعت 00:55)sunn789 نوشته:  سلام داشتم سایت واکسناسیون رو میخوندم اطلاعات جالبی داشت
1 - همه باید تست فیزیکی بدن رو انجام بدن که مبلغ هست 100$
2 - عکس قفسه سینه که بود 45 $
3 - تست خون که بود 25 $
برای بچه ها 4 روز کاری وقت میگیره چون تست سل 3 روز زمان میبره و برای بزرگسالان 2 روز کاری، پنجشنبه ها تست انجام نمیشه همچنین شبه ها که تعطیل رسمیه و طعطیلات رسمی کشور ترکیه
یک ماه قبلا از زمان مصاحبه میتونید وقت بگیرید
حتماً حتماً یک ماه قبل از زمان مصاحبه هیچ واکسن زنده ای نزنید
خانمهایی که حامله هستند لازمه عکس کامل داشته باشند
اگر بچه همراهتون هست اول برای بچه ها زمان مدیکال معین کنید .
این هم لیست
Hepatitis A
Hepatitis B
Influenza
Influenza type b (Hib)
Measles
Meningococcal
Mumps
Penumococcal
Pertussis
Polio
Rotavirus
Rubella
Tetanus and diphtheria toxoids
Varicella
البته ممکنه همه رو قبول نکنن چون تاکید داره که این ایمن سازی با ایمن ساز آمریکا و کشور های دیگه فرق میکنه
هر واکسن از 22 $ تا 20 دلار هزینه داره
قبل از رفتن واکسنهایی که زدین رو حتما در ارت بین المللی وارد کنید توی انستستو پاستور ، من قبلاً برا سفر افرقا اونجا بودم خیلی خوب برخورد کردن
تمامی آزمایشات برای 6 مه معتبره و نوشته بود اگه تا 6 ماه وارد نشوید ممکنه تمامی آزمایشات رو دوباره انجام بدن
اینها اطلاعاتی بود که امشب از سایت رسمی به دست اوردم
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: نیلان ، sepideh jan
سلام به همه دوستان

ممکنه به من بگین جواب این سوال رو چی باید بدیم ؟

ممنون

Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?
تشکر کنندگان:
(2014-05-30 ساعت 13:27)quasimodo نوشته:  دوستان عزیز برای همه شما آرزوی موفقیت دارم و اینکه واکسنهاتون رو بزنین و یا کارت زرد انستیتو پاستور رو بگیرین و یا در شهرستانی که هستین به مرکز بهداشت و سلامت استانتون مراجعه کنین و کارت واکسیناسیون بین المللی بگیرین . ما کارت انستیتو پاستور داشتیم و همه واکسنها رو ازمون قبول کردن و هیچ واکسنی نزدیم

ولی شما کیس ۲۰۱۴ هستید...مثل اینکه از ۲۰۱۵ واکسن ایران مورد قبول نیست...اطلاعی دارید؟

(2014-06-02 ساعت 12:13)hootan3600 نوشته:  سلام به همه دوستان

ممکنه به من بگین جواب این سوال رو چی باید بدیم ؟

ممنون

Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?

بله جواب سوال شماست
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: sepideh jan
[quote='reza.aa' pid='503486' dateline='1401244272']
در ضمن من کامل تارنما های مربوط به لاتاری رو خوندم ،فقط نوشته ازمایشات پزشکی از ایران قابل قبول نیست .که اون هم منظور آزمایش خون و عکس قفسه سینه و مانند این هست نه واکسیناسیون ،لطفا نگران نباشید ،من افرادی رو میشناسم که به غیر از لاتاری به سفارت مراجعه کردن و مراحل همانند لاتاری بوده ،و واکسن ها رو کم و بیش قبول کردن.
[/quot

ببخشید اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید...دوستان نوشتن برای دریافت کارت واکسن برید مثلا انستیتو پاستور...این معنیش چیه؟ یعنی بدون واکسن زدن میریم و اونا طبق پیشینه ی همه ی ایرانی ها به ما کارت انجام واکسیناسیون میده؟ یا همون جا تست آنتی بادی میگیره و هر کدوم تیترش خوب بود رو میزنه تو کارت؟ یا از ما گواهی واکسن کودکی رو میخواد؟
ممنون
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
سلام
من میخاستم بپرسم کاربرد سایت http://usvisa-info.com چیه و کی باید ازش استفاده کرد که اصلا دیدم هیچ تاپیکی باز نیست که مرتبط باشه! باید اینو کجا پست کنم؟ و اصولا چرا تاپیکها قفل شده اند؟!
تشکر کنندگان: dtc
دوستان من و همسرم در لندن زندگی میکنیم و لاتاری ٢٠١٥ قبول شده‌ایم. ما اصلا یادمان نیست که واکسنی زده‌ایم یا نه حالا باید دنبالش برویم آیا برای تشخیص راه حلی وجود دارد؟البته برای ابله مرغان که میگویند هست اما برای بقیه نمیدانم.در ضمن در لندن برای مدیکال تست فقط یک جا مورد تایید سفارت است که ٢٣٥ پوند معادل ١٣٥٠٠٠٠ تومان هزینه میگیرند.در دوبی و آنکارا جمعا چند است؟ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
کارت واکس نوزادی یا دوران بچگی هم واسه گرفتن کارت بین المللی نیازه؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
ترو خدا یکی دذست ج بده. از کی باید شروع کنم به واکسن زدن؟ایران بزنم یا ابوظبی؟ کیس نامبر حدود 8000
تشکر کنندگان:
(2014-06-02 ساعت 23:06)امیلی نوشته:  ترو خدا یکی دذست ج بده. از کی باید شروع کنم به واکسن زدن؟ایران بزنم یا ابوظبی؟ کیس نامبر حدود 8000
دوست عزیز همین ایران خودمون بزن .اگر تهران هستی مرکز پاستور و اگر شهرستان در مرکز اصلی بهداشت مرکز استان مجانی برات میزنند. چون بعضی از واکسن ها دو یا سه مرحله ای است و 4تا 6 ماه طول میکشه باید از الان اقدام کنی . در ضمن در ابوظبی یا هر جای دیگری که مصاحبه داری باید با کارت واکسن تکمیل شده از ایران بروی مدیکال تست. ضمن اینکه تو فرم تکمیلی 260جواب دادی که کارت واکسن داری . همچنین بیرون ازایران واکسن ها خیلی گران در میاد. خود مراکز بهداشت استانها با این موضوع کاملا اشنایی دارند و راهنمایی میکنند با اصل و گپی پاسپورت و نیز پرینت برگ قبولی (شماره کیس را پاک کنید) مراجعه کنید و دقیقا بگید که برای مهاجرت به امریکا میخواهید خودشون جزو وظایف سازمانیشون هست .انجام میدن
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: محبت ، mandikhanum
دوستان عزيز من الان دبي هستم و مديكالمو انجام دادم، خواستم بگم زياد نگران نباشيد كه حتما تا يكماه قبل از مديكال واكسناتون را بزنيد، چون من نوبت دوم واكسن mmr دقيقا ٦ روز قبل از مديكال زدم، هيچ موردي هم پيش نيومد، فقط حتما ايران بزنيد كه ارزونتره
Case Number: 2014AS73XX/ تعداد افراد کیس: 1 نفر/مدیکال: 31may/ زمان و مکان مصاحبه: 1-5 جون، ابوظبی/ ویزا: xxxxxx/ مقصد نهایی: xxxxx
تشکر کنندگان: babak12 ، L_haam ، nazgol hemati ، Delik
(2014-06-02 ساعت 23:18)L_haam نوشته:  
(2014-06-02 ساعت 23:06)امیلی نوشته:  ترو خدا یکی دذست ج بده. از کی باید شروع کنم به واکسن زدن؟ایران بزنم یا ابوظبی؟ کیس نامبر حدود 8000

با توجه به کیس نامبرتون شما حالا حالاها وقت دارید
با توجه به سفرنامه های 2014 و2013 خیلی هاشون بعد از اینکه کارنت شدند شروع کردند به واکسن زدن
شما می تونید اینجا یکسری واکسن بزنید و کارت واکسنتون رو تکمیل کنید(اینجوری که من فهمیدم به جز آبله مرغون ایران همه ی واکسن ها رو داره) تا وقتی می رید ابوظبی کارت رو نشون بدید و معمولا قبول میکنند و اینجوری واکسن کمتر می زنید(یا کلا نمی زنند) و تو هزینه هاتون صرفه جویی می شه.
دوست عزیز از زمان کارنت شدن تا مصاحبه کمتر از دوماه وقت هست و بعضی از واکسن ها چند مرحله ای است مثلا با فاصله 4ماه پس زمان کارنت شدن فرصت کم است بهتر است زودتر اقدام بشه. توصیه میشه با مراجعه به مراکز مربوطه بهداشتی اطلاعات و جدول زمانی را بپرسید.
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: sunflower00 ، sepideh jan
(2014-06-02 ساعت 21:01)h_researcher نوشته:  سلام
کارت واکس نوزادی یا دوران بچگی هم واسه گرفتن کارت بین المللی نیازه؟
دوست عزیز اگر خیلی جوانی یا داری راجع به بچه ها سوال میکنید بله نشان دادن کارت واکسن لازمه تا از تکرار بعضی واکسن ها خوداری بشه . معمولا سوابق و کارت واکسن بچه ها و جوانترها باید در مدرسه شان رو پرونده سلامت شان باشد.
تشکر کنندگان: محبت ، sunflower00 ، sepideh jan
(2014-06-02 ساعت 23:18)L_haam نوشته:  

با توجه به کیس نامبرتون شما حالا حالاها وقت دارید
با توجه به سفرنامه های 2014 و2013 خیلی هاشون بعد از اینکه کارنت شدند شروع کردند به واکسن زدن
شما می تونید اینجا یکسری واکسن بزنید و کارت واکسنتون رو تکمیل کنید(اینجوری که من فهمیدم به جز آبله مرغون ایران همه ی واکسن ها رو داره) تا وقتی می رید ابوظبی کارت رو نشون بدید و معمولا قبول میکنند و اینجوری واکسن کمتر می زنید(یا کلا نمی زنند) و تو هزینه هاتون صرفه جویی می شه.
دوست عزیز همچنین چیزی صحیح نیست چون از زمان کارنت شدن تا مصاحبه کمتر از دو ماه فرصت هست و این کافی نیست برای تزریق واکسن ها . ضمن اینکه من تو سفرنامه چنین چیزی ندیدم. شاید برای بچه ها که کارت واکسن دارند درست باشه اما بزرگسالان که معمولا سوابق مستند ی ندارندصادق نیست.
تشکر کنندگان: محبت ، L_haam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان