کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-06-02 ساعت 18:21)henri نوشته:  دوستان من و همسرم در لندن زندگی میکنیم و لاتاری ٢٠١٥ قبول شده‌ایم. ما اصلا یادمان نیست که واکسنی زده‌ایم یا نه حالا باید دنبالش برویم آیا برای تشخیص راه حلی وجود دارد؟البته برای ابله مرغان که میگویند هست اما برای بقیه نمیدانم.در ضمن در لندن برای مدیکال تست فقط یک جا مورد تایید سفارت است که ٢٣٥ پوند معادل ١٣٥٠٠٠٠ تومان هزینه میگیرند.در دوبی و آنکارا جمعا چند است؟ممنون

دوست عزیز همه بزرگسالان ایرانی همین داستان را دارند تو ایران وقتی شما به مراکز مربوطه مراجعه میکنید خودشان وارد هستند و میگویند چه واکسن های را باید بزنید .نگران نباشید. در ضمن شما اگر قراره برای واکسن برید دبی یا انکارا که بهتره بیان ایران خودمون بزنیذ که خیلی از جاها هم مجانی میزنند.و تازه اینکه شما باید قبل از کارنت شدن کارت واکسن را تکمیل کنید اینطور نیست که برید دبی یا انکارا و یک دفعه همه واکسن ها رابزنید .هر چند در هر دو جا بعضی وقت ها علیرغم داشتن کارت ایران بعضی از واکسن ها را تکرار میکنند خصوصا انکارا.هزینه هر واکسن هم ازحدود 20دلار تا 45 دلار در نوسان هست.
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: محبت ، henri ، sunflower00
(2014-06-02 ساعت 14:30)نیلان نوشته:  [quote='reza.aa' pid='503486' dateline='1401244272']
در ضمن من کامل تارنما های مربوط به لاتاری رو خوندم ،فقط نوشته ازمایشات پزشکی از ایران قابل قبول نیست .که اون هم منظور آزمایش خون و عکس قفسه سینه و مانند این هست نه واکسیناسیون ،لطفا نگران نباشید ،من افرادی رو میشناسم که به غیر از لاتاری به سفارت مراجعه کردن و مراحل همانند لاتاری بوده ،و واکسن ها رو کم و بیش قبول کردن.
[/quot

ببخشید اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید...دوستان نوشتن برای دریافت کارت واکسن برید مثلا انستیتو پاستور...این معنیش چیه؟ یعنی بدون واکسن زدن میریم و اونا طبق پیشینه ی همه ی ایرانی ها به ما کارت انجام واکسیناسیون میده؟ یا همون جا تست آنتی بادی میگیره و هر کدوم تیترش خوب بود رو میزنه تو کارت؟ یا از ما گواهی واکسن کودکی رو میخواد؟
ممنون
دوست عزیز شما به مراکز مربوط مثل پاستور که مراجعه میکنید خودشون را هنمایی میکنند . ضمن اینکه تست انتی بادی مثلابرای بعضی از واکسن ها مثل هپاتیت میگرن نه همه واکسن ها .هر کدام که خودشون تشخیص بدن تزریق میکنند بهرحاال کارت را تکمیل میکنند.بعضی از واکسن ها هم که اساسا تکرارش ضروری و بی ضرر است. ضمن اینکه موضوع کارت واکسن بین الملل چیز عجیبی نیست و تهیه ان جز وظایف سازمانی مراکز مربوطه است .بهترین کار مراجعه به مراکز و سوال و مشورت با خودشون است.
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: محبت ، sunflower00
(2014-05-28 ساعت 14:14)sepideh jan نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 15:49)mbsamani نوشته:  سلام دوستان.
من به تازگی شروع کردم به واکسن زدن و فعلا هپاتیت رو یک مرحله زدم و MMR و Varicella هم یک مرحله زدم(ابله مرغان رو میدونم باید نمیزدم ولی خب دکتر زد دیگه!)، بقیه واکسن ها رو تو برنامه دارم که بزنم. کیس نامبرم بین 7000 تا 8000 هست( به گفته با تجربه های سایت تاریخ مصاحبه من حدودا سال دیگه این موقع میشه ) حالا نمیدون کاره درستی کردم یا نه؟ اعتبار هر واکسن چقدره؟ امکان داره که مجبور بشم دوباره واکسن بزنم؟ الان TD رو بزنم؟
( اگه کسی اعتبار هر واکسن رو میدونه بگه، مرسی)
تو پر کردن فرم 260 جی بزنم؟ گویا اگر بزنی YES باید توضیح بدی.
منتظر راهنمایی هاتون هستم.
تشکر.
دوست عزیز راجع به قسمت اخر سوالت باید حتما جواب بدی یس و هیچ توضیحی هم نمی خواد اگر بزنی نه که راهت نمیدنBig Grin ضمنا خوب خودت جواب بده یس می بینی که توضیحی نمیخواد.

سلام شما چطور آبله مورغون زدی ؟در ایران نیست!
تشکر کنندگان:

هشدار بسیار مهم امنیتی
تشکر کنندگان: A_A
دیروز مسئول امور بین الملل انستیتو پاستور تجریش میگفت تو رو خدا تو این سایتتون بنویسید هپاتیت ب برای افراد بالای 18 سال اجباری نیست ، که ما هم نوشتیم
البته ما زدیم ، نفری 7000 تومان

واکسن mmr رو هم که برای بالای 14 سال نمیزنن و باید برید مراکز خصوصی که برای اینکه اذیت نشید به نظرم یا برید بیمارستان مهراد ( البته صبحش وقت بگیرید ) یا کلینیک غرب تو ملاصدرا ، شیراز ( ساعت 3 و 10 دقیقه تماس بگیرید و وقت بگیرید ) قیمتش حدودا نفری 40،000 تومان برای هر واحد تزریق است که یادآور یک ماهه هم دارد
کلینیک بیمارستان مهراد ----------------------- 88543592
کلینیک غرب ------------------------------------ 88034928
لطفا حتما وقت بگیرید که اذیت نشوید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: sunflower00
سلام، حتما واکسن نوبت دوم MMR رو بزنید ما ارمنستان بودیم و با اینکه دکتر انستیتو پاستور گفت نیازی نیست مجبور شدیم بزنیم و ۲۰۰ هزار تومان به هزینه هامون اضافه شد...
کیس نامبر: 2014AS64XX / ارسال مدارک:اوایل می با پست / تعداد کیس 2 نفر / برنده : همسرم / کنسولگری: ایروان / کارنت: March /
مصاحبه: هفته دوم May => نقص مدرک => AP / / ویزا : 31 جولای / ورود به آمريكا: ٢٦سپتامبر/ ايالت ويرجينيا
تشکر کنندگان: babak12 ، محبت ، tapartoor600 ، sunflower00 ، farhad_syd ، hamidb2020 ، mandikhanum
سلام
دوستان یک سوال داشتم.احتمالا تا زمان مصاحبه فرزند من کمتر از دو سال خواهد داشت.برای بچه های زیر دو سال کارت واکسیناسیون بین المللی باید گرفت؟واکسن خاصی باید بزنند؟اخه زیر دو سال هنوز واکسن های متداول که توی ایران میزنن تموم نشده.ازمایش سل که دوستان میگن شامل بچه زیر دو سال هم میشه؟
در کل از نظر سخت گیری و تکرار واکسن وازمایشات پزشکی انکارا بیشتر سخت گیری داره یا ایروان یا ابوظبی؟ممنون که جواب میدید
تشکر کنندگان:
سلام
1. از کی باید شروع کنیم به واکسن زدن؟ من کیس نامبرم حدودای 4500
و تو شهرستان ها هم میشه زد؟
3. و این که گفتن "هپاتیت ب برای افراد بالای 18 سال اجباری نیست" ، یعنی اگه نزنیم روز مصاحبه به مشکل برنمی خوریم؟
4. این که گفتن "واکسن mmr رو هم که برای بالای 14 سال نمیزنن" ، آیا زدنش اجباری ؟ اگه نزنیم روز مصاحبه به مشکل برنمی خوریم؟
سپاس
تشکر کنندگان:
(2014-05-03 ساعت 21:27)Sara_lphmkf نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 20:12)Memolk نوشته:  از کی اقدام کنیم برای واکسیناسیون...؟؟

سلام
از همين حالا ، مخصوصا اگر واكسن هاي سه گانه هپاتيت رو نزده باشين

سلام
من به انستیتو پاستور رفتم .گفتند واکسن هپاتیت زیر 18 سال لازم است.فقط MMR باید زده شه اونم 3 ماه قبل از مصاحبه.همان زمان گرفتن کارت واکسیناسیون واکسن کزاز وانفولانزا نیز زده میشه .
تشکر کنندگان: sunflower00
(2014-06-03 ساعت 13:37)samirakn نوشته:  سلام
3. و این که گفتن "هپاتیت ب برای افراد بالای 18 سال اجباری نیست" ، یعنی اگه نزنیم روز مصاحبه به مشکل برنمی خوریم؟
4. این که گفتن "واکسن mmr رو هم که برای بالای 14 سال نمیزنن" ، آیا زدنش اجباری ؟ اگه نزنیم روز مصاحبه به مشکل برنمی خوریم؟
سپاس

MMR باید زده شه اونم در 2 نوبت ولی 3 ماه قبل از مصاحبه به فاصله یک ماه یعنی اگر مصاحبه دی ماه بود مهر و ابان دو نوبت زده شود
تشکر کنندگان: samirakn ، sepideh jan
(2014-06-03 ساعت 11:58)haskari301 نوشته:  سلام
دوستان یک سوال داشتم.احتمالا تا زمان مصاحبه فرزند من کمتر از دو سال خواهد داشت.برای بچه های زیر دو سال کارت واکسیناسیون بین المللی باید گرفت؟واکسن خاصی باید بزنند؟اخه زیر دو سال هنوز واکسن های متداول که توی ایران میزنن تموم نشده.ازمایش سل که دوستان میگن شامل بچه زیر دو سال هم میشه؟
در کل از نظر سخت گیری و تکرار واکسن وازمایشات پزشکی انکارا بیشتر سخت گیری داره یا ایروان یا ابوظبی؟ممنون که جواب میدید
سلام
برای بچه ها همون سیستم واکسیناسیون داخلی و واکسنهای زده شده کفایت میکنه و فقط در صورت مصاحبه در پاییز و زمستان نیاز به تزریق واکسن آنفولانزا دارید.
آنکارا برای واکسنها از همه سخت گیر تره بعد ابوظبی بعد ایروان.Smile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: Natasha9 ، sepideh jan
سپاس
سلام
1- واکسن هاتون رو به غیر از آنفولانزا از همین الان میتونید شروع کنید چون در صورتیکه دوره ش کامل طی بشه از مادام العمر تا حداقل ایمنی که میارن 5 ساله ست به غیر از آنفولانزا که 9 ماه ایمنی ایجاد میکنه.
2-سوالی نداشتی
3-این اشتباهه و در صورت تزریق 3 دوره هپاتیت برای 10 سال ایمنی میاره و مجددا باید تست آنتی بادی بدی و اگر نیاز داشتید یک دوره یاد آور میزنید و در صورتی که سلامتی تون براتون خیلی مهمه بعد از 15 روز مجددا تست آنتی بادی میدید و در صورت نیاز یادآور دوم رو تزریق میکنید این اصول پزشکیش هست.
4-اگر نزنید روز مدیکال با قیمت دلاری باید بپردازید. البته میتونید بدید مهرش رو برات بزنن.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: samirakn ، A_A ، AliReza.Sh
سپاس

سلام دوست عزیز.
1- کیس نامبر شما اگر روند کارنتی ها رو مشابه با سالهای قبل در نظر بگیریم حدودا اسفند امسال یا فروردین سال آینده برای مصاحبه دعوت می شید. واکسنهاتون رو می تونین در شهر خودتون تزریق کنید اما برگه های واکسنتون رو که نشون می ده چه تاریخی تزریق کردید نگه دارین و وقتی واکسنهاتون تموم شد از پاستور تهران کارت بین المللی واکسنتون ( کارت زرد معروف) رو می گیرید که در اونجا تاریخ همه ی تزریقهاتون رو وارد کارت می کنن.

گزینه ی دو ندارین!

3- هپاتیت ب تا جایی که من می دونم حتما باید تزریق بشه. در سه مرحله. اگر قبلا زدید سه مرحله رو که فقط در کارت زردتون وارد می کنن. اگر نزدید از همین حالا شروع کنید چون حدودا 7 ماه زمان می بره تا کل سه مرحله رو تزریق کنید.

4- واکسن MMR حتما باید تزریق بشه آن هم در دو مرحله به فاصله ی یک ماه از هم. اگر تزریق نکنین در کشوری که برای مصاحبه تشریف می برید در روز مدیکال براتون با قیمتی به مراتب بالاتر تزریق خواهند کرد. ( طبقتجربه ی شخصی بنده در کشور ارمنستان دوستی در روز مدیکال با من بودن که تنها یک مرحله MMR تزریق کرده بودن ( قیمت ایران 27000 تومن) و نمی دونستن باید دو مرحله بزنن. در ارمنستان نوبت دوم رو به قیمت 12000 درام ( معادل 120000 تومان) بهشون تزریق کردن. ایشون هم گفتن دکتر ایران بهشون گفته نیازی نیست بزنن!!

به عنوان اطلاعات کلی واکسنهاتون رو به نحوی بزنین که همگی تا یک ماه مونده به مصاحبه تموم بشن. چون از یک ماه مونده به مصاحبه هیچ واکسنی که حاوی ویروس زنده یا فعال باشه نباید بهتون تزریق بشه.

موفق باشید
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: samirakn ، lighter ، mandikhanum
(2014-06-03 ساعت 14:55)محبت نوشته:  
سپاس
سلام
1- واکسن هاتون رو به غیر از آنفولانزا از همین الان میتونید شروع کنید چون در صورتیکه دوره ش کامل طی بشه از مادام العمر تا حداقل ایمنی که میارن 5 ساله ست به غیر از آنفولانزا که 9 ماه ایمنی ایجاد میکنه.
2-سوالی نداشتی
3-این اشتباهه و در صورت تزریق 3 دوره هپاتیت برای 10 سال ایمنی میاره و مجددا باید تست آنتی بادی بدی و اگر نیاز داشتید یک دوره یاد آور میزنید و در صورتی که سلامتی تون براتون خیلی مهمه بعد از 15 روز مجددا تست آنتی بادی میدید و در صورت نیاز یادآور دوم رو تزریق میکنید این اصول پزشکیش هست.
4-اگر نزنید روز مدیکال با قیمت دلاری باید بپردازید. البته میتونید بدید مهرش رو برات بزنن.

من جواب شما رو ندیده بودم. جسارتا یه بار دیگه جواب دادم. Shy
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: samirakn
(2014-06-03 ساعت 15:14)Natasha9 نوشته:  
(2014-06-03 ساعت 14:55)محبت نوشته:  
سپاس
سلام
2-سوالی نداشتی

من جواب شما رو ندیده بودم. جسارتا یه بار دیگه جواب دادم. Shy

سپاس از راهنمائی بی دریغ دوستان
اون سوال 2 معروف!!! این بوده :و تو شهرستان ها هم میشه زد؟
با اجازه سوال 4 رو هم بپرسم:
بعد این که خدا بخاد واکسن ها رو تو شهر خودمون زدیم، برای گرفتن کارت زرد(کارت بین المللی واکسن) حتما باید بیایم تهران؟ یا که نه تو شهر خودمون هم بهمون این کارت رو میدن؟
5. واکسن مننژیت اجباری است ؟
6.هزینه ی همه ی واکسن ها حدودا چقدر میشه؟
تشکر کنندگان: salar5452 ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان