کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-06-13 ساعت 02:29)anahita 62 نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 01:42)salar5452 نوشته:  دوستان عزيزي كه از اهواز هستن
دارم درمورد واكسيناسيون دراهواز تحقيق مي كنم تا مجبورنشيم بريم تهران،اگه جواب گرفتم همينجااعلام ميكنم.

تمام افرادی که در جایی بجز تهران زندگی میکنند میتونن واکسن کزاز و دیفتری که 2 نوبت هست رو در مراکز بهداشت شهرشون رایگان بزنن. واکسن هپاتیت و مننژیت رو عموما میتونین در مرکز هلال احمر تزریق کنین. واکسن آبله مرغان هم چند ماه مونده به مصاحبه میتونین از داروخانه بگیرین و بدین واستون بزنن.
هر جا که واکسنی میزنین بخوایین که براتون کارتش رو صادر کنن.
و در آخر که واکسن هاتون تموم شد با پاسپورت و کارت واکسن هایی که زدین به مرکز بهداشت شهر یا استان خودتون برین اونجا براتون کارت واکسیناسیون
بین المللی صادر میکنن. لازم نیست برین انستیتو پاستور .
آیا کلا چه واکسن هایی بزنیم و نزنیم به نظر پزشک معتمد سفارت هست؟

(2014-06-13 ساعت 14:09)gogolian نوشته:  با توجه به اینکه در سایت سفارت نوشته
Immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted

تاکید کرده سوابق ایمن سازی و همچنین هر گونه نتایج تست های دیگر از ایران پذیرفته نخواهد شد.

با توجه به کیس نامبر پایین من 1xxxباید چه کاری کرد؟
1- آیا زدن واکسن داخل ایران فقط مربوط به هزینه میشه؟
2-میشه داخل ترکیه واکسن ها را بزنیم؟ (قضیه واکسن های مثل هپاتیت چی میشه که چند مرحله ای هستند)

مربوط به هزینه و کیفیت واکسن هایی که الان تو ایران موجوده
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من امروز رفتم به پزشک معتمد سفارت در مالزی مراجعه کردم، چون محل زندگی و مصاحبه م همین جاست، بعد بهم گفتن برو ۳ ماه قبل از مصاحبه بیا، بعد منم گفتم هپاتیت ۶ ماه طول میکشه، گفتن همون تزریق اولش کافیه برای سفارت، بعد گفتن چند سالته و من گفتم ۳۰، بعد گفت اصلا هپاتیت نمیخوای، یعنی لازم نداری...گفتم آبله مرغان چی؟ گفت اینجا نداریم و نمیزنیم (ایران هم شنیدم نیست)، بعد گفتم بچگی آبله مرغان گرفتم، گفتن همون کافیه (یعنی دکتر فقط از کفته ها برامون گواهی صادر میکنه؟) نهایتا گفت ۲-۳ ماه قبل از مصاحبه بیا و فقط انفلوانزا بزن....دوستان میخواستم از شما این رو بپرسم که شما که ایران هستید هم، همین ها رو بهتون گفتن؟
یعنی اگه هم سن یا بزرگتر از من هستین، فقط انفلوانزا وآبله قراره بزنید؟ راستی یه چیز دیگه هم گفت...گفت وقتی خواستی بیای نامه ی مصاحبه ت رو بیار...
حالا من موندم بیام ایران دوباره واکسن بزنم یه نه...
ممنون میشم تحربه هاتون رو به من بگید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: A_A
(2014-06-13 ساعت 02:05)sepideh jan نوشته:  
(2014-06-11 ساعت 19:18)HTQ نوشته:  درود.امروز به انستیتو پاستور مراجعه کردم.تاریخ حدودی و محل مصاحبه رو پرسید و در نهاییت واکسن td رو تزریق کرد.mmrرو هم گفت که در دو مرحله تزریق کنید و تاییدیه اش رو برای قید کردن تو کارت زرد بیارید.هپاتیت رو پرسیدم گفت برای افراد زیر 18 سال لازم هست.به صراحت هم ازشون پرسیدم که مطمئنید که لازم نیست و پاسخ دادن که لازم نیست برای کیس های بالاتر از 18 سال.بعد سال انجام خدمت وظیفه رو پرسید و گفت بعد از زدن دو مرحله mmr مراجعه کنید.

چطور برای زیر 18?دوست عزیزمن اطمینان دارم که اشتباه میکنین.خانم دکتر جدیدی که اونجا بودن منو راهنمایی کردن و تا الان دو مرحله هپاتیت رو زدم و سومیش هم از تاریخ اولین واکسن باید هفت ماه بعد بزنم،شما حتما با مننژیت اشتباه گزفتین،لطفا پستها رو درست بخونین و بقیرو گمراه نکنین.بنده بالای ۱۸ سال هستم.متشکرم

چرا به همین آسانی به کسی تهمت گمراه کردن رو می زنید.بنده شخصا مراجعه کردم به مرکزی که تو این سایت به عنوان مرجع اصلی نام برده شده و حدود 20 دقیقه با مسوولان بخش های مختلف واکسیناسیون صحبت کردم و شنیده ها رو منتقل کردم.اگه اشتباه می کنم یا اشتباه بهم اطلاعاتی دادن اصلاح بفرمایید ولی خودتان را دانای کل و بقیه را گمراه کننده ندانید
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان:
(2014-06-13 ساعت 17:32)نیلان نوشته:  سلام دوستان، من امروز رفتم به پزشک معتمد سفارت در مالزی مراجعه کردم، چون محل زندگی و مصاحبه م همین جاست، بعد بهم گفتن برو ۳ ماه قبل از مصاحبه بیا، بعد منم گفتم هپاتیت ۶ ماه طول میکشه، گفتن همون تزریق اولش کافیه برای سفارت، بعد گفتن چند سالته و من گفتم ۳۰، بعد گفت اصلا هپاتیت نمیخوای، یعنی لازم نداری...گفتم آبله مرغان چی؟ گفت اینجا نداریم و نمیزنیم (ایران هم شنیدم نیست)، بعد گفتم بچگی آبله مرغان گرفتم، گفتن همون کافیه (یعنی دکتر فقط از کفته ها برامون گواهی صادر میکنه؟) نهایتا گفت ۲-۳ ماه قبل از مصاحبه بیا و فقط انفلوانزا بزن....دوستان میخواستم از شما این رو بپرسم که شما که ایران هستید هم، همین ها رو بهتون گفتن؟
یعنی اگه هم سن یا بزرگتر از من هستین، فقط انفلوانزا وآبله قراره بزنید؟ راستی یه چیز دیگه هم گفت...گفت وقتی خواستی بیای نامه ی مصاحبه ت رو بیار...

شما پیش دکتر معتمد سفارت آمریکا رفتین؟ اگه واسه مدیکال باید پیش همون دکتر برین که خوب نظر اون مهمه بلاخره دکتر سفارت جواب مدیکالتونو میده که بدین سفارت.

هپاتیت واسه همه لازمه حتی افرادی که نمیخوان مهاجرت کنن هم بهتره بزنن.
اگه تا روز مصاحبه زمان داشتین هر 3 مرحله هپاتیت رو بزنین.
mmr رو هم در 2 مرحله باید بزنین .

Embassy:Ankara/کلیرJun 27/دریافت ویزا Jul 11/ ورود به آمریکا Sep 10/ساکن ارواین
تشکر کنندگان: نیلان
(2014-06-14 ساعت 00:42)HTQ نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 02:05)sepideh jan نوشته:  
(2014-06-11 ساعت 19:18)HTQ نوشته:  درود.امروز به انستیتو پاستور مراجعه کردم.تاریخ حدودی و محل مصاحبه رو پرسید و در نهاییت واکسن td رو تزریق کرد.mmrرو هم گفت که در دو مرحله تزریق کنید و تاییدیه اش رو برای قید کردن تو کارت زرد بیارید.هپاتیت رو پرسیدم گفت برای افراد زیر 18 سال لازم هست.به صراحت هم ازشون پرسیدم که مطمئنید که لازم نیست و پاسخ دادن که لازم نیست برای کیس های بالاتر از 18 سال.بعد سال انجام خدمت وظیفه رو پرسید و گفت بعد از زدن دو مرحله mmr مراجعه کنید.

چطور برای زیر 18?دوست عزیزمن اطمینان دارم که اشتباه میکنین.خانم دکتر جدیدی که اونجا بودن منو راهنمایی کردن و تا الان دو مرحله هپاتیت رو زدم و سومیش هم از تاریخ اولین واکسن باید هفت ماه بعد بزنم،شما حتما با مننژیت اشتباه گزفتین،لطفا پستها رو درست بخونین و بقیرو گمراه نکنین.بنده بالای ۱۸ سال هستم.متشکرم

چرا به همین آسانی به کسی تهمت گمراه کردن رو می زنید.بنده شخصا مراجعه کردم به مرکزی که تو این سایت به عنوان مرجع اصلی نام برده شده و حدود 20 دقیقه با مسوولان بخش های مختلف واکسیناسیون صحبت کردم و شنیده ها رو منتقل کردم.اگه اشتباه می کنم یا اشتباه بهم اطلاعاتی دادن اصلاح بفرمایید ولی خودتان را دانای کل و بقیه را گمراه کننده ندانید

من هم بالای ۱۸ هستم و دکترگفت هپاتیت لازم ندارم
تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 01:24)anahita 62 نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 17:32)نیلان نوشته:  سلام دوستان، من امروز رفتم به پزشک معتمد سفارت در مالزی مراجعه کردم، چون محل زندگی و مصاحبه م همین جاست، بعد بهم گفتن برو ۳ ماه قبل از مصاحبه بیا، بعد منم گفتم هپاتیت ۶ ماه طول میکشه، گفتن همون تزریق اولش کافیه برای سفارت، بعد گفتن چند سالته و من گفتم ۳۰، بعد گفت اصلا هپاتیت نمیخوای، یعنی لازم نداری...گفتم آبله مرغان چی؟ گفت اینجا نداریم و نمیزنیم (ایران هم شنیدم نیست)، بعد گفتم بچگی آبله مرغان گرفتم، گفتن همون کافیه (یعنی دکتر فقط از کفته ها برامون گواهی صادر میکنه؟) نهایتا گفت ۲-۳ ماه قبل از مصاحبه بیا و فقط انفلوانزا بزن....دوستان میخواستم از شما این رو بپرسم که شما که ایران هستید هم، همین ها رو بهتون گفتن؟

شما پیش دکتر معتمد سفارت آمریکا رفتین؟ اگه واسه مدیکال باید پیش همون دکتر برین که خوب نظر اون مهمه بلاخره دکتر سفارت جواب مدیکالتونو میده که بدین سفارت.

هپاتیت واسه همه لازمه حتی افرادی که نمیخوان مهاجرت کنن هم بهتره بزنن.
اگه تا روز مصاحبه زمان داشتین هر 3 مرحله هپاتیت رو بزنین.
mmr رو هم در 2 مرحله باید بزنین .

مرسی از جواب شما. بله من دقیقا پیش همون دکتری رفتم که معتمد سفارته و بعدا هم برای مدیکال باید پیشش برم، هپاتیت برای بالای ۱۸ سال لازم نیست. اصلا سن هپاتیت زیر ۱۸ ساله، فکر میکنم بقیه که میزنن دارن برای سودجویی میزنن و فقط گفت باید آبله مرغان و انفلوانزا بزنم، گفتم بچه بودم آبله مرغان گرفتم، گفت پس فقط ۲ماه قبل از مصاحبه بیا و انفلوانزا بزن...راجع به ام ام آر چیزی نگفت. راجع به واکسن های چند مرحله یی هم گفت که فقط دوز اول کافیه
تشکر کنندگان:
با کیس نامبر ***۲ حدود زمان مصاحبه کی میشه ؟

چه زمانی برای شروع واکسن مناسبه؟
تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 10:59)sun2015 نوشته:  با کیس نامبر ***۲ حدود زمان مصاحبه کی میشه ؟

چه زمانی برای شروع واکسن مناسبه؟

حدودا نوامبر تا دسامبر
از الان شروع کنید
تشکر کنندگان: sun2015
سلام من 1 ماه دارم کارهای واکسنم را انجام میدم ولی چند سوال برام پیش اومده اگه میشه راهنمایی کنید
1. در کارت واکسنی که از پاستور گرفتم خانم دکتر جلوی td تاریخ 2006 وارد کرده و یه 20014 (البته یه واکسن زدم) ایا بازهم لازمه بزنم؟
2.جلوی mmr تاریخ 1993 و 2003 وارد کرده ایا باز هم باید بزنم؟
از هپاتیت بی هم که 2 مرحله زدم و تست ابله مرغون هم وارد کرده.
ممنون میشم بگید بجز نوبت اخر هپاتیت چه واکسن هایی را باید بزن
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
کسانی که از پاستور کارت زرد گرفتن لطفا عکسش رو بزارن واسه ما شهرستانیها تا یه گره از کار ماها که از پایتخت دوریم وا بشه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: نیلان ، mandikhanum
دوستان گرامی سلام
کیس ما چهار نفره ، یکی 12 سال بقیه بالای هیجده هستن
خانم دکتری که توی پاستور هستند اینطوری راهنمائی کردن :
1- برای همه آنفولانزا در فصلش و ترجیها نزدیک به مصاحبه باید تزریق بشه .
2- هپاتیت برای بچه ها لازم نیست و از روی کارت واکسنشون وارد میشه از ما بزرگتر ها هم آزمایش تیتر گرفته و بسته به نتیجه آنتی بادی ممکنه لازم و یا لازم نباشه. در صورت لزوم باید سه مرحله تزریق بشه و حدود هفت ماه طول میکشه .
3- mmr برای همه بالای هیجده ها دو نوبت به فاصله دو ماه و نزدیک به مصاحبه لازمه (یک آدرس هم دادن شهرک غرب ) بعد باید برید تو کارت واردش کنین .
4- آبله ، برای بچه ها ثبت کردن که گرفتن و برای بزگتر ها آزمایش تیتر گرفتن در صورت لزوم باید بزنید . (البته ما همه گرفتیم و اکثرا نیاز نداریم ولی با همه اینها ظاهر آنکارا دوباره تزریق میکنه )
5- برای بچه ها لازمه با مراجعه به هلال احمر واکسن مننژیت رو بزندید و بعد تو کارتش وارد کنید .
6- دیفتری و کزاز برای بالای چهل سال دو نوبت با فاصله یک ماه و برای زیر سی سال یکبار میزنن (بجز بچه ها که کارت دارن و از روی اون وارد کارت زردشون میکنن )
تلفن مرکز تجریش :22701777 و 22730014
پذیرش : شنبه تا چهار شنبه 8 تا 13
مدارک اولیه : پاسپورت و کپی بعلاوه کارتهای واکسن قبلی
[/align]
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: danialلا ، نیلان ، rbrb-2015 ، dv winner ، mandikhanum
(2014-06-14 ساعت 14:35)reza.aa نوشته:  کسانی که از پاستور کارت زرد گرفتن لطفا عکسش رو بزارن واسه ما شهرستانیها تا یه گره از کار ماها که از پایتخت دوریم وا بشه

دوست عزیز شکل خاصی نداره و برای همه جا یکسان است
به اولین پست در همین تایپیک مراجعه کنید http://www.mohajersara.com/thread-7026.html
می توانید ببینی عکسشو
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: reza.aa
(2014-06-14 ساعت 20:20)babak12 نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 14:35)reza.aa نوشته:  کسانی که از پاستور کارت زرد گرفتن لطفا عکسش رو بزارن واسه ما شهرستانیها تا یه گره از کار ماها که از پایتخت دوریم وا بشه

دوست عزیز شکل خاصی نداره و برای همه جا یکسان است
به اولین پست در همین تایپیک مراجعه کنید http://www.mohajersara.com/thread-7026.html
می توانید ببینی عکسشو

من هم همین رو دیده بودم
اما کارتی که الان خودم گرفتم کمی متفاوت هستش ، کمی اطلاعات ب روز ، اطمینان خاطر بهمون میده.
البته نظر من هستش
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12 ، rbrb-2015
(2014-05-04 ساعت 03:59)shervin4d نوشته:  سلام و تبریک به همه شما بدنده های عزیز. انگار همین 2دهفته پیش بود که تو پاستور تجریش با استرس اینور و اونور میدویدم که واکسنی از قلم نیفته... خیلی سریع تر از اونی که فکر میکنین میرسین اینجا. فقط توجه کنید که پاستور واکسن TDیا همون دیفتری گزاز رو یه مرحله میزنه و یک مرحله هم خودش الکی 10 سال قبل رو وارد میکنه که اکثرا مورد قبول بیمارستان دوبی نبود . اولا باید 3 مرحله نوشته بشه و فاصله هاش باید 1 1 6 باشه یعنی یکی دیگه یک ماه بعد از واکسن اول و سومی هم 6 ماه بعد از اولی تزریق بشه. اگر اصرار کنید تو پاستور براتون به این شکل هم وارد میکنن. من ور مورد واکسن ها توتهران اطلاعاتم کامله چون تازه انجام دادم. اگر کمکی خواستید در خدمتم.

ببخشید شما اطلاعی دارید برای گرفتن ویزا و تمدید مدیکال اگر پاسپورت تعویض شده باشد باید کارت پاستور را هم تعویض کرد؟چون شماره پاسپورت روی کارت هست. یا اینکه میشه پاسپورت قدیمی را نشونشون داد؟؟
F4 /مصاحبه :دسامبر 2013 در ابوظبی . بعد 6 ماه یک ایمیل زدم و  اثر داشت!!!Smile
بعد از مدیکال مجدد  در تاریخ 10 جولای گرفتن پاسپورتها همراه با ویزا از سفارت.
فعلا اقامت در شارلوت/کارولینای شمالی.
تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 20:55)AZAR 1335 نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 03:59)shervin4d نوشته:  سلام و تبریک به همه شما بدنده های عزیز. انگار همین 2دهفته پیش بود که تو پاستور تجریش با استرس اینور و اونور میدویدم که واکسنی از قلم نیفته... خیلی سریع تر از اونی که فکر میکنین میرسین اینجا. فقط توجه کنید که پاستور واکسن TDیا همون دیفتری گزاز رو یه مرحله میزنه و یک مرحله هم خودش الکی 10 سال قبل رو وارد میکنه که اکثرا مورد قبول بیمارستان دوبی نبود . اولا باید 3 مرحله نوشته بشه و فاصله هاش باید 1 1 6 باشه یعنی یکی دیگه یک ماه بعد از واکسن اول و سومی هم 6 ماه بعد از اولی تزریق بشه. اگر اصرار کنید تو پاستور براتون به این شکل هم وارد میکنن. من ور مورد واکسن ها توتهران اطلاعاتم کامله چون تازه انجام دادم. اگر کمکی خواستید در خدمتم.

ببخشید شما اطلاعی دارید برای گرفتن ویزا و تمدید مدیکال اگر پاسپورت تعویض شده باشد باید کارت پاستور را هم تعویض کرد؟چون شماره پاسپورت روی کارت هست. یا اینکه میشه پاسپورت قدیمی را نشونشون داد؟؟
دوست عزیز واکسن تی دی در دو مرحلس و به فاصله یکماه زده میشه و دوبی کاری که انستیتو پاستور کرده رو قبول داره چون ما تمام دوستانمون هم واکسنهاشون و کارتش مورد تایید بود
2014AS5xxx، دو نفر، آنکارا تغییر به ابوظبی ، قبولی: ۱ می، ارسال مدارک (پست): 10 می، تایید دریافت مدارک: 20می . مصاحبه 15 می 2014. ویزا یکضرب .مقصد لس آنجلسShy,ورود به آمریکا 19 اکتبر
تشکر کنندگان: rbrb-2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان