کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام دوستان
در فرم 260 مربوط به dv-2015 یک سوال داره که پرسیده:
آیا شما مدرکی که نشان دهنده داشتن واکسیناسیون مطابق با قوانین آمریکا باشه دارید؟
این رو چی باید بزنم؟ yes / no
چون این مدرک رو باید داشته باشیم, اگر بزنم yes و بعدا واکسن بزنم از نظر مغایرت تاریخ پر کردن فرم و تاریخ واکسن مشکلی پیش نمیاد؟
کیس 2015AS53XX - تعداد افراد: 1 - سفارت: آنکارا - کارنت: 13 April - نامه دوم: 23 April - مصاحبه: Jun 3
آپدیتها: 27 می / 5 ژوئن / 8 ژوئن / 7 جولای - 13 آگوست (شبانه) - 14 آگوست 2 بار - دفعه اول با / و دوم با OR
18 آگوست به همراه ایمیل کلیر شدن Smile بعد از 76 روز

***ورود به آمریکا: 23 اکتبر 2015
*** دریافت گرین کارت: 11 ژانویه 2016
تشکر کنندگان: rbrb-2015
(2014-06-15 ساعت 00:20)credelboy2004 نوشته:  سلام دوستان
در فرم 260 مربوط به dv-2015 یک سوال داره که پرسیده:
آیا شما مدرکی که نشان دهنده داشتن واکسیناسیون مطابق با قوانین آمریکا باشه دارید؟
این رو چی باید بزنم؟ yes / no
چون این مدرک رو باید داشته باشیم, اگر بزنم yes و بعدا واکسن بزنم از نظر مغایرت تاریخ پر کردن فرم و تاریخ واکسن مشکلی پیش نمیاد؟

مشکلی بابت مغایرت تاریخ نیست، به این سئوال جواب YES بدید
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
سلام
اگه نوبت سفارت آبان باشه(کیس نامبر زیر 2000)، هپاتیت الانم شروع بشه نوبت سوم به آبان نمی رسه،مشکلی پیش میاد؟؟؟
این برنامه چطوره؟؟؟؟
dT=شهریور و مهر
MMR= شهریور و مهر
مننزیت،انفولانزا و آبله مرغان(اگه پیدا بشه)= مهر
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
هپاتیت برای بالای 18 مثکه لازم نیست. شما جهت اطمینان هپاتیت رو بزارید با TD بزنین که فاصله زیادی با مصاحبه نداره. اونوقت دکتر سفارت نمیتونه اگر هم بخواد بهتون واکسن اضافه بزنه و فقط عنوان میکنه که باید سر وقتش بزنین واکسن رو.
مننژیت اصلا ضروری نیست میتونین بعدا بزنین (اگر میخواین تگزاس برید)
آبله مرغان اگر نگرفتید حتی یه تست بدید بد نیست. ممکنه گرفته باشید و خبر نداشته باشید. اگر ایروان میرید که اصلا احتیاجی ندارید. آنکارا اگر مصاحبه دارید چه گرفته باشید و چه نگرفته باشید،چه واکسنش رو بزنید، چه جواب آزمایش بدید و حتی اگر قربون چشای دکتر اونگان برید و التماس کنید بازم احتمال 99% بهتون تزریق میشه. برای ابوظبی هم تستش رو داشته باشید و نتیجه مطلوب باشه کافیه حتی اگر نتیجه مطلوب نبود و بگید گرفتم هم احتمال قریب به یقین ازتون قبول میکنن و مشکلی نخواهید داشت اما اگر مشکل پیش اومد اونجا بهتون تزریق میکنن و رقمش با ایران متفاوت نیست.
آنفولانزا پارسال رو نگاه میکردم آبان تازه به صورت محدود توزیع شد البته تا جایی که خوندم اون محدودیت 1 ماه تا مصاحبه رو نداره (با پاستور چک کنید) اگر رسید به محض اومدن تزریق کنین. پارسال که به خیلی از بچه های سری اول رسید. اگر هم نرسید اونقدر حساسیت به خرج ندید. دیگه نهایت 100 تومن هزینه اضافه تمومه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2014-06-15 ساعت 12:05)danialلا نوشته:  دوستان کسی نیست جواب ما رو بده

چند وقت پیش من واکسن کزاز و دیفتری زدم (توام بزرگسالان) و تو کارتم DT وارد شده . مگه DT برای خردسالان و dt یا td برای بزرگسالان نیست؟ یعنی اشتیاه نوشته تو کارت؟

TD به معنای Tuberculosis disease یا همون کزازه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-06-15 ساعت 11:03)behdadK نوشته:  هپاتیت برای بالای 18 مثکه لازم نیست. شما جهت اطمینان هپاتیت رو بزارید با TD بزنین که فاصله زیادی با مصاحبه نداره. اونوقت دکتر سفارت نمیتونه اگر هم بخواد بهتون واکسن اضافه بزنه و فقط عنوان میکنه که باید سر وقتش بزنین واکسن رو.
آبله مرغان اگر نگرفتید حتی یه تست بدید بد نیست. ممکنه گرفته باشید و خبر نداشته باشید. اگر ایروان میرید که اصلا احتیاجی ندارید. آنکارا اگر مصاحبه دارید چه گرفته باشید و چه نگرفته باشید،چه واکسنش رو بزنید، چه جواب آزمایش بدید و حتی اگر قربون چشای دکتر اونگان برید و التماس کنید بازم احتمال 99% بهتون تزریق میشه. برای ابوظبی هم تستش رو داشته باشید و نتیجه مطلوب باشه کافیه حتی اگر نتیجه مطلوب نبود و بگید گرفتم هم احتمال قریب به یقین ازتون قبول میکنن و مشکلی نخواهید داشت اما اگر مشکل پیش اومد اونجا بهتون تزریق میکنن و رقمش با ایران متفاوت نیست.
آنفولانزا پارسال رو نگاه میکردم آبان تازه به صورت محدود توزیع شد البته تا جایی که خوندم اون محدودیت 1 ماه تا مصاحبه رو نداره (با پاستور چک کنید) اگر رسید به محض اومدن تزریق کنین. پارسال که به خیلی از بچه های سری اول رسید. اگر هم نرسید اونقدر حساسیت به خرج ندید. دیگه نهایت 100 تومن هزینه اضافه تمومه.

کلا پس مدیکال سلیقه ایه؟ یعنی به نظر هر دکتر هر کشوره؟ یک تعرفه ی مشخص وجود نداره؟ دکتر معتمد هر چی گفت و نوشت و انجام داد سفارت میپذیره؟ چون من رفتم پیش دکتر معتمد همون کشوری که مصاحبه دارم، گفت فقط انفلوانزا بزن، اما دیدم تو ایران همه دارن یه عالمه واکسن میزنن...به نظرتون بیام ایران یه عالمه واکسن بزنم یا به حرف پزشک معتمود اعتماد کنم؟ مرسی!

(2014-06-15 ساعت 10:17)h_researcher نوشته:  سلام
اگه نوبت سفارت آبان باشه(کیس نامبر زیر 2000)، هپاتیت الانم شروع بشه نوبت سوم به آبان نمی رسه،مشکلی پیش میاد؟؟؟
این برنامه چطوره؟؟؟؟
dT=شهریور و مهر
MMR= شهریور و مهر

برای واکسن های چند مرحله یی دوز اول برای مصاحبه کافیه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 22:57)danialلا نوشته:  سلام دوستان

من تو بچگی واکسن سه گانه دیفتری , کزاز و سیاه سرفه رو کامل زدم . آیا همین کافیه ؟ فرق DT با Td چیه ؟

مرسی

TD=tuberculosis disease (کزاز)
DT= Diphteria some thing (دیفتری)
(2014-06-15 ساعت 13:51)نیلان نوشته:  
(2014-06-15 ساعت 11:03)behdadK نوشته:  هپاتیت برای بالای 18 مثکه لازم نیست. شما جهت اطمینان هپاتیت رو بزارید با TD بزنین که فاصله زیادی با مصاحبه نداره. اونوقت دکتر سفارت نمیتونه اگر هم بخواد بهتون واکسن اضافه بزنه و فقط عنوان میکنه که باید سر وقتش بزنین واکسن رو.

کلا پس مدیکال سلیقه ایه؟ یعنی به نظر هر دکتر هر کشوره؟ یک تعرفه ی مشخص وجود نداره؟ دکتر معتمد هر چی گفت و نوشت و انجام داد سفارت میپذیره؟ چون من رفتم پیش دکتر معتمد همون کشوری که مصاحبه دارم، گفت فقط انفلوانزا بزن، اما دیدم تو ایران همه دارن یه عالمه واکسن میزنن...به نظرتون بیام ایران یه عالمه واکسن بزنم یا به حرف پزشک معتمود اعتماد کنم؟ مرسی!

این برنامه چطوره؟؟؟؟
dT=شهریور و مهر
MMR= شهریور و مهر

نباید سلیقه ای باشه ولی متاسفانه سلیقه ایه. شما اگر کشوری غیر از ایران ساکن هستی و همونجا میخوای بری مصاحبه دیگه اصلا با اینجا کاری نداری! روزی که میخوای مدیکال بگیری میری پیش دکتر و هر چی لازمه بهت میزنه.
این سه سفارتی که ما از ایران میریم کاملا با هم از نظر پروسه واکسن و هزینه متفاوت هستن. از همه پولکی تر دکتر اونگان آنکاراست که به خاطر دریافت پول بیشتر همه رو 2-3 تایی واکسن مهمون میکنه.جالبه بدونین بچه های 2013 از دکتر اونگان به سفارت شکایت کردن که منجر به طرفداری رسمی سفارت از ایشون و به ضرر ایرانی ها و پر رو شدن این دکتر محترم شد! دکتر شوکلا هم در ان ام سی دبی به TD حساسه و اگر نزده باشی و فاصله اش مناسب نباشه مهمونش میشی اما اگر زده باشی کاری بهت نداره. و ایروان منصف ترین دکتر رو داره که حتی بعضی واکسن ها رو هم نزده باشی باهات کاری نداره و هر چی هم میگی قبول میکنه. البته از ان ام سی ابوظبی هم به خوبی همیشه یاد میشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: نیلان ، dv winner ، mandikhanum
(2014-06-14 ساعت 20:47)reza.aa نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 20:20)babak12 نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 14:35)reza.aa نوشته:  کسانی که از پاستور کارت زرد گرفتن لطفا عکسش رو بزارن واسه ما شهرستانیها تا یه گره از کار ماها که از پایتخت دوریم وا بشه

دوست عزیز شکل خاصی نداره و برای همه جا یکسان است
به اولین پست در همین تایپیک مراجعه کنید http://www.mohajersara.com/thread-7026.html
می توانید ببینی عکسشو

من هم همین رو دیده بودم
اما کارتی که الان خودم گرفتم کمی متفاوت هستش ، کمی اطلاعات ب روز ، اطمینان خاطر بهمون میده.
البته نظر من هستش
دوست عزیز
من کارت زردی که گرفتم عینا مثل همون کارتی که تو پست اول اشاره شده
،اگر شما انیستو پاستور شهر محل سکونت خود مراجعه کردی مطمئن باش هیچ فرقی با من که از اینجا کارتو گرفتم تداره
موفق باشی و نگران نباش
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: نیلان
(2014-06-15 ساعت 15:22)behdadK نوشته:  
(2014-06-15 ساعت 13:51)نیلان نوشته:  

این برنامه چطوره؟؟؟؟
dT=شهریور و مهر
MMR= شهریور و مهر

نباید سلیقه ای باشه ولی متاسفانه سلیقه ایه. شما اگر کشوری غیر از ایران ساکن هستی و همونجا میخوای بری مصاحبه دیگه اصلا با اینجا کاری نداری! روزی که میخوای مدیکال بگیری میری پیش دکتر و هر چی لازمه بهت میزنه.
این سه سفارتی که ما از ایران میریم کاملا با هم از نظر پروسه واکسن و هزینه متفاوت هستن. از همه پولکی تر دکتر اونگان آنکاراست که به خاطر دریافت پول بیشتر همه رو 2-3 تایی واکسن مهمون میکنه.جالبه بدونین بچه های 2013 از دکتر اونگان به سفارت شکایت کردن که منجر به طرفداری رسمی سفارت از ایشون و به ضرر ایرانی ها و پر رو شدن این دکتر محترم شد! دکتر شوکلا هم در ان ام سی دبی به TD حساسه و اگر نزده باشی و فاصله اش مناسب نباشه مهمونش میشی اما اگر زده باشی کاری بهت نداره. و ایروان منصف ترین دکتر رو داره که حتی بعضی واکسن ها رو هم نزده باشی باهات کاری نداره و هر چی هم میگی قبول میکنه. البته از ان ام سی ابوظبی هم به خوبی همیشه یاد میشه.
خیلی ممنون از راهنماییتون. پس من به حرف دکتر همین جا گوش میدم، چون فقط گفت انفلوانزا بزن. در کمال تعجب ایران هم داره یه عالمه واکسن میزنه به مردم. خیلی هم عالی.
تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 21:35)quasimodo نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 20:55)AZAR 1335 نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 03:59)shervin4d نوشته:  سلام و تبریک به همه شما بدنده های عزیز. انگار همین 2دهفته پیش بود که تو پاستور تجریش با استرس اینور و اونور میدویدم که واکسنی از قلم نیفته... خیلی سریع تر از اونی که فکر میکنین میرسین اینجا. فقط توجه کنید که پاستور واکسن TDیا همون دیفتری گزاز رو یه مرحله میزنه و یک مرحله هم خودش الکی 10 سال قبل رو وارد میکنه که اکثرا مورد قبول بیمارستان دوبی نبود . اولا باید 3 مرحله نوشته بشه و فاصله هاش باید 1 1 6 باشه یعنی یکی دیگه یک ماه بعد از واکسن اول و سومی هم 6 ماه بعد از اولی تزریق بشه. اگر اصرار کنید تو پاستور براتون به این شکل هم وارد میکنن. من ور مورد واکسن ها توتهران اطلاعاتم کامله چون تازه انجام دادم. اگر کمکی خواستید در خدمتم.

ببخشید شما اطلاعی دارید برای گرفتن ویزا و تمدید مدیکال اگر پاسپورت تعویض شده باشد باید کارت پاستور را هم تعویض کرد؟چون شماره پاسپورت روی کارت هست. یا اینکه میشه پاسپورت قدیمی را نشونشون داد؟؟
دوست عزیز واکسن تی دی در دو مرحلس و به فاصله یکماه زده میشه و دوبی کاری که انستیتو پاستور کرده رو قبول داره چون ما تمام دوستانمون هم واکسنهاشون و کارتش مورد تایید بود
دوست عزیز میشه اسم و آدرس دکتر دوبی (معتمد سفارت )رو بفرمایید.
تشکر کنندگان:
(2014-06-16 ساعت 00:03)dv winner نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 21:35)quasimodo نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 20:55)AZAR 1335 نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 03:59)shervin4d نوشته:  سلام و تبریک به همه شما بدنده های عزیز. انگار همین 2دهفته پیش بود که تو پاستور تجریش با استرس اینور و اونور میدویدم که واکسنی از قلم نیفته... خیلی سریع تر از اونی که فکر میکنین میرسین اینجا. فقط توجه کنید که پاستور واکسن TDیا همون دیفتری گزاز رو یه مرحله میزنه و یک مرحله هم خودش الکی 10 سال قبل رو وارد میکنه که اکثرا مورد قبول بیمارستان دوبی نبود . اولا باید 3 مرحله نوشته بشه و فاصله هاش باید 1 1 6 باشه یعنی یکی دیگه یک ماه بعد از واکسن اول و سومی هم 6 ماه بعد از اولی تزریق بشه. اگر اصرار کنید تو پاستور براتون به این شکل هم وارد میکنن. من ور مورد واکسن ها توتهران اطلاعاتم کامله چون تازه انجام دادم. اگر کمکی خواستید در خدمتم.

ببخشید شما اطلاعی دارید برای گرفتن ویزا و تمدید مدیکال اگر پاسپورت تعویض شده باشد باید کارت پاستور را هم تعویض کرد؟چون شماره پاسپورت روی کارت هست. یا اینکه میشه پاسپورت قدیمی را نشونشون داد؟؟
دوست عزیز واکسن تی دی در دو مرحلس و به فاصله یکماه زده میشه و دوبی کاری که انستیتو پاستور کرده رو قبول داره چون ما تمام دوستانمون هم واکسنهاشون و کارتش مورد تایید بود
دوست عزیز میشه اسم و آدرس دکتر دوبی (معتمد سفارت )رو بفرمایید.

Dr. Dinesh Kumar Shukla
Medical Director
NMC Hospital
Deira, Dubai
Tel :009714 2689800, 2683131
Fax: 0097142682353
E Mail : drshukla@nmc.ae

موفق باشی
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: dv winner
کسی اطلاع داره اگر پاسپورت ها را عوض کرده باشیم باید برای تکرار مدیکال کارت پاستور را هم عوض کنیم ؟خواهشا جواب بدین.
F4 /مصاحبه :دسامبر 2013 در ابوظبی . بعد 6 ماه یک ایمیل زدم و  اثر داشت!!!Smile
بعد از مدیکال مجدد  در تاریخ 10 جولای گرفتن پاسپورتها همراه با ویزا از سفارت.
فعلا اقامت در شارلوت/کارولینای شمالی.
تشکر کنندگان:
(2014-06-15 ساعت 13:53)نیلان نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 22:57)danialلا نوشته:  سلام دوستان

من تو بچگی واکسن سه گانه دیفتری , کزاز و سیاه سرفه رو کامل زدم . آیا همین کافیه ؟ فرق DT با Td چیه ؟

مرسی

TD=tuberculosis disease (کزاز)
DT= Diphteria some thing (دیفتری)

tuberculosis یعنی سل
Diphteria some thing جدیده؟؟ منظورتون Diphteria Toxoids که نیست آیا؟؟
کزازم میشه tetanus
یکم با مطالعه صحبت کنید لطفا.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: danialلا ، mandikhanum
(2014-06-18 ساعت 11:45)AZAR 1335 نوشته:  کسی اطلاع داره اگر پاسپورت ها را عوض کرده باشیم باید برای تکرار مدیکال کارت پاستور را هم عوض کنیم ؟خواهشا جواب بدین.

چرا تکرار مدیکال؟؟ برید پاستور یه کارت جدید بگیرید و واکسن هایی که زدید رو با شماره جدید پاستون براتون وارد میکنن
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان