کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-07-16 ساعت 15:28)behi.v نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 15:06)peymanpakd نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 13:31)behi.v نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم .من قبلا ابله مرغان گرفتم .باید حتما تست انتی بادی بدم؟ارمنستان گیر میدن؟می خوان؟

شما اگه بخواهيد ميتونيد به دكتر پاستور بگيد براتون حتي بدون تست وارد كنه كه زديد و اگ ١٠٠% مطمئن هستيد كه ارمنستان مصاحبه ميشيد، مديكال تو ارمنستان خيلي ساده است و دكتراي معتمد ارمنستان سخت گير نيستند رو واكسنها.

من شیراز هستم دوست عزیز اینجا هم گفتن اگر میخواید برید ازاد تست انتی بادی بدید.اصلا راهنمایی نکردن که باید باشه یا نه.حدودا 7/8 سال پیش ابله مرغان گرفتم.

دوستان گرامی به نظر من همه ی ماها باید کاری بکنیم که تو پروسه ای که در پیش داریم هم راحت تر کارها پیش بره و به کمترین مشکلی بر نخوریم پس اگه تا زمانی که وقت داریم تمام کارها رو دقیق و کامل انجام بدیم ( البته نه بیشتر از نیاز) همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت .

پس اگه لازمه آزمایش بدیم، حتما انجام بدیم که تو زمان مدیکال استرس اینو نگیریم که چیکار باید بکنیم.
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، behi.v ، A_A
(2014-07-16 ساعت 20:10)elchin_f نوشته:  [quote='behi.v' pid='523858' dateline='1405508297']
[quote='peymanpakd' pid='523854' dateline='1405506974']
[quote='behi.v' pid='523824' dateline='1405501313']

دوستان گرامی به نظر من همه ی ماها باید کاری بکنیم که تو پروسه ای که در پیش داریم هم راحت تر کارها پیش بره و به کمترین مشکلی بر نخوریم پس اگه تا زمانی که وقت داریم تمام کارها رو دقیق و کامل انجام بدیم ( البته نه بیشتر از نیاز) همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت .

پس اگه لازمه آزمایش بدیم، حتما انجام بدیم که تو زمان مدیکال استرس اینو نگیریم که چیکار باید بکنیم.
سلام
در خصوص واکسیناسیون اصلا جای نگرانی نیست چون در صورتیکه واکسنی رو نزده باشید اونجا براتون میزنن و یا اگر نداشته باشن تو برگه ای که به سفارت میدن میزنن ناقصه تا اونجا بزنید پس هیچ استرسی نداشته باشید و هر کاری که اینجا میکنید فقط هزینه هاتون رو کاهش میده.Smile
پس نه اینجا و نه اونجا دلیلی برای لسترس ندارید، مگر اینکه استرستون به جیبتون مربوط باشهWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، HERMES7 ، rbrb-2015 ، A_A ، elchin_f
یه خبر بد **************** یه خبر بد

سلام دوباره
دوشنبه گذشته من رفتم پاستور متاسفانه قرار شد از روز سشنبه هزینه کارت زرد بین المللی از 15.000 هزار تومان به 150.000 هزار تومان افزاریش پیدا کنه ،یعنی ضرب در 10 .اینجاست که آدم ناچار به مهاجرت میشه ، آخه یکی نیست بگه یک شب و ده برابر افزایش چراااااااااااااااااااااااا؟
من با 15.000 انجام دادم و منشی خوفت خیلی شانس داری ،اما من هم بهش گفتم از کجای این گروون شدن خوشحال باشم وقتی میدونم چقدر افرادی مثل خودم وجود دارن.

دوستانی که سشنبه رفتن آیا قیمت تغییر کرده بود یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید خبر بد دادم.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
دوست عزیز بالاتر اعلام شد. قیمت شده 50 هزار تومن. پول زوره و کاریش هم نمیشه کرد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: salar5452 ، babak12 ، محبت ، nasim
اونجا اینطور گفتن. الان تماس گرفتم ،بعد کلی جواب ندادن و شارژ من هم تمام شد
این شمارش .02166953311
دوستان خودون دقیق بپرسید امبد وارم 50.000 بیشتر نباشه و حرف دوستمون درست باشه.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
با سلام
ما با کیس نامبر 5000 از کی باید برای واکسن اقدام کنیم
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-07-16 ساعت 13:31)behi.v نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم .من قبلا ابله مرغان گرفتم .باید حتما تست انتی بادی بدم؟ارمنستان گیر میدن؟می خوان؟

بله حتما باید تست رو بدین . چون میزان مصونیت بدنتون ممکنه کافی نباشه
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: behi.v
(2014-07-18 ساعت 02:04)حامد آیلتس نوشته:  با سلام
ما با کیس نامبر 5000 از کی باید برای واکسن اقدام کنیم
با تشکر

برین پاستور خودشون راهنماییتون می کنن . مثلا واکسن هپاتیت و کزاز و ام ام آر و تست آبله می توونین بزنین( در صورتی که نیاز به زدن داشته باشین ) . آنفولانزا و نزدیک به مصاحیه باید بزنین . پاستور راهنماییتون می کنه
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: babak12 ، حامد آیلتس
آخه توی این پست سفارت ترکیه نوشته تست های ایران قبول نیست......ملاحظه کنید لطفا...http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html
تشکر کنندگان:
(2014-07-18 ساعت 15:04)حامد آیلتس نوشته:  آخه توی این پست سفارت ترکیه نوشته تست های ایران قبول نیست......ملاحظه کنید لطفا...http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html
فقط یک خورده روی تست ابله حساسن و برات اونجا تزریق می کنن
چون می دونن تو ایران این واکسن نیست
به نظر من سفرنامهای انکارا بخون همه چیز دستت میاد از اینجا
ضمنا
فروردین سال دیگه نوبت مصاحبه شماست اگر روال مثل سال قبل باشه
اگر واکسن هپاتیت نزدید شروع کنید چون زمانبر
[
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-07-18 ساعت 15:57)babak12 نوشته:  
(2014-07-18 ساعت 15:04)حامد آیلتس نوشته:  آخه توی این پست سفارت ترکیه نوشته تست های ایران قبول نیست......ملاحظه کنید لطفا...http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html
ضمنا
[
والا ترکیه (خانم اونگان) به واکسن آبله من گیر نداد و فقط یه واکسن آنفولانزا زد (که من نزده بودم چون پارسال خیلی کم وارد شد). کل هزینه مدبکالم فکر کنم شد 145 دلار.
تشکر کنندگان: حامد آیلتس
(2014-07-05 ساعت 08:58)negar_afs نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 15:11)m.taheri نوشته:  سلام من اهواز هستم کسی میدونه هلال احمر این کار رو انجام میده یا نه؟
چون هپاتین نزدم از الان شروع کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

خیر.هلال احمر انجام نمیده.ما توی مطب انجام دادیم و گواهی گرفتیم که بعدا پاستور وارد کارت کنه واسمون
MMR و TD را می توانی خیابان 15 کیان آباد (مرکز بهداشت) بزنی, هپاتیت را می توان در درمانگاه حکیم در امانیه زد, هلال احمر کیانپارس (ضلع جنوبی) مننژیت می زنه ولی بعد از ماه مبارک, خود هلال احمر بقیه واکسن ها را راهنمایی می کند, فقط برای MMR مواظب باش اگر زدی دوباره نزنی چون MS می گیری. در ضمن زدن واکسن در مرکز بهداشت مجانی است
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Rooz
(2014-07-10 ساعت 12:27)salar5452 نوشته:  دوستاي عزيز اهوازي
همانطور كه قبلا قول دادم يه سري آدرس از محل واكسيناسيون در اهواز گرفتم،اميدوارم به دردتون بخوره.ضمنا اگه تمايل داشتيد پيام خصوصي بديد كه بدونيم پرچم چندتا اهوازي بالاست....
1-واكسن مننژيت:كيانپارس - خيابان 11 شرقي -مركز توانبخشي هلال احمر(هزينه 33500 تومان-ضمنا بايد بريد ثبت نام كنيد تا به ده نفر برسه بعد تزريق كنن.)
2-واكسن هپايتيت : كيانپارس - خيابان وهابي-نبش خيابان 6 -كلينيك مهرگان(ازداروخانه همونجا واكسن رو 12.000تومان مي خريد و همونجا هم تزريق مي كنن.)
3-واكسن كزاز - ديفتري (مركز بهداشت كيان آباد-بين خيايان 15 و 16)يه آقايي هست بنام آقاي كاهكش اطلاعات خوبي داره
4- واكسن MMR رو هنوز كشف نكردم.

دوست من اگر اشتباه نکره باشم اسم ایشون کلاه کج است

(2014-07-20 ساعت 01:04)khalilkhah نوشته:  
همانطور كه قبلا قول دادم يه سري آدرس از محل واكسيناسيون در اهواز گرفتم،اميدوارم به دردتون بخوره.ضمنا اگه تمايل داشتيد پيام خصوصي بديد كه بدونيم پرچم چندتا اهوازي بالاست....
1-واكسن مننژيت:كيانپارس - خيابان 11 شرقي -مركز توانبخشي هلال احمر(هزينه 33500 تومان-ضمنا بايد بريد ثبت نام كنيد تا به ده نفر برسه بعد تزريق كنن.)
2-واكسن هپايتيت : كيانپارس - خيابان وهابي-نبش خيابان 6 -كلينيك مهرگان(ازداروخانه همونجا واكسن رو 12.000تومان مي خريد و همونجا هم تزريق مي كنن.)
3-واكسن كزاز - ديفتري (مركز بهداشت كيان آباد-بين خيايان 15 و 16)يه آقايي هست بنام آقاي كاهكش اطلاعات خوبي داره

در ضمن همان کیان آباد واکسن MMR را می زنن ولی دقت کن بیشتر از دو مرتبه نشه که ممکن است MS بگیری

(2014-07-20 ساعت 01:04)khalilkhah نوشته:  

در ضمن همان کیان آباد واکسن MMR را می زنن ولی دقت کن بیشتر از دو مرتبه نشه که ممکن است MS بگیری
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2014-07-19 ساعت 01:55)Masoods نوشته:  
ضمنا
[
والا ترکیه (خانم اونگان) به واکسن آبله من گیر نداد و فقط یه واکسن آنفولانزا زد (که من نزده بودم چون پارسال خیلی کم وارد شد). کل هزینه مدبکالم فکر کنم شد 145 دلار.

سلام دوستان
من کمی تازه وارد هستم اما دوست دارم کمکی کرده باشم.
تا آنجایی که سفرنامه ها و سایت رو خوندم اگر واکسن ها رو با تاریخ های مناسب خودش بزنیم و در کارت واکسیناسیون بین المللی وارد بشه ( همچنین بعضی چیزها مثل آبله مرغان که تست آنتی بادی میشه داد و احتمالا دکتر معتمد سفارت بپذیره) با امیدواری مورد قبول دکتر معتمد سفارت واقع خواهد شد.
اما آنچه که می گن مورد قبول نیست تا جایی که من خوندم، خود مدیکال تست هایی هست که باید پزشک معتمد سفارت بگیره و تایید بده. مثل عکس قفسه سینه و تست خون و غیره
اگر دوستان پیشکسوت و باسابقه لطف کنن بگن درسته ممنون می شم.
و می خواستم بپرسم کسی می دونه اعتبار واکسن mmr چه مدت هست؟
شماره کیس: 3XXX
تاریخ رویت قبولی: May
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: June
کارنت شدن کیس: Dec
مصاحبه: Feb
دریافت ویزا: Feb
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
(2014-07-20 ساعت 01:13)Sanaz Jam نوشته:  
(2014-07-19 ساعت 01:55)Masoods نوشته:  
ضمنا
[

سلام دوستان
من کمی تازه وارد هستم اما دوست دارم کمکی کرده باشم.
تا آنجایی که سفرنامه ها و سایت رو خوندم اگر واکسن ها رو با تاریخ های مناسب خودش بزنیم و در کارت واکسیناسیون بین المللی وارد بشه ( همچنین بعضی چیزها مثل آبله مرغان که تست آنتی بادی میشه داد و احتمالا دکتر معتمد سفارت بپذیره) با امیدواری مورد قبول دکتر معتمد سفارت واقع خواهد شد.
اما آنچه که می گن مورد قبول نیست تا جایی که من خوندم، خود مدیکال تست هایی هست که باید پزشک معتمد سفارت بگیره و تایید بده. مثل عکس قفسه سینه و تست خون و غیره
اگر دوستان پیشکسوت و باسابقه لطف کنن بگن درسته ممنون می شم.
و می خواستم بپرسم کسی می دونه اعتبار واکسن mmr چه مدت هست؟

همین الان جایی خوندم که اعتبار mmr ده سال هست. درسته؟

این مطلب رو از دوستان 2013 پیدا کردم. با اجازه و تشکر از ehsansh

مراحل واکسیناسیون
1- تزریق واکسن دوگانه DT (دیفتری-کزاز) : بعد از 6 سال تمام تزریق واکسن سه گانه (دیفتری-کزاز-سیاه سرفه) ممنوع است و بعد از آخرین نوبت سه گانه می بایست واکسن دوگانه ویژه بزرگسالان هر 10 سال یکبار تکرار شود. دوستانی که خدمت رفته اند قبل از خدمت این واکسن را تزریق کرده اند.
2- واکسن HPB (هپاتیت B ) : تزریق این واکسن جز برنامه واکسیناسیون اجباری اطفال است و برای افراد بالای 18 سال اجباری نیست ولی توصیه می شود جهت اطمینان در سه نوبت زده شود به این صورت که نوبت دوم یک ماه بعد از نوبت اول و نوبت سوم 6 ماه بعد از نوبت اول.
3- واکسن MMR (سرخجه – سرخک – اوریون) : هر 10 سال یکبار باید تکرار شود. آخرین نوبت را باید در مقطع سوم دبیرستان زده باشید. پس به تاریخ آخرین نوبت این واکسن توجه کنید اگر بیش از 10 سال گذشته مجددا بزنید. در دونوبت به فاصله یک ماه. چون این واکسن ویروس زنده است و در آزمایشات ایمنی اختلال ایجاد می کند اکیدا توصیه می شود برای تزریق این واکسن طوری برنامه ریزی کنید که نوبت دوم آن حداقل یکماه قبل از مصاحبه باشد.
4- واکسن آنفولانزا : تزریق این واکسن فصلی است و 6 ماه اعتبار دارد، پس تا 6 ماه قبل از مصاحبه این واکسن را تزریق کنید.
5- آزمایش آنتی بادی آبله مرغان برای مشخص شدن سطح ایمنی بدن شما در مقابل این ویروس.
توصیه ها:
1- کلیه سوابق واکسیناسیون خود را از کودکی تا سربازی در صورت وجود در هنگام وارد کردن سایر واکسن های کارت واکسیناسیون در انستیتو پاستور به همراه داشته باشید .
2- برای تزریق واکسن MMR چون انستیتو پاستور میدان پاستور تزریق نمی کند برای اینکه هم ارزان تر از سایر مراکز شود و هم اینکه همزمان تزریق و وارد کردن در کارت انجام شود به انستیتو پاستور تجریش مراجعه کنید در غیر این صورت در سایر مراکز تزریق کنید و برگه را جهت مهر به انستیتو پاستور ببرید.
3- برای انجام کلیه این مراحل، تنها مراجعه به انستیتو پاستور تجریش کافیست.
4- ساعت واکسیناسیون انستیتو پاستور تجریش 8 صبح الی 14
5- بعد از دریافت کارت زرد واکسیناسیون از انستیتو پاستور حتما مشخصات را با پاسپورت مطابقت دهید که اشتباه نباشد.
شماره کیس: 3XXX
تاریخ رویت قبولی: May
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: June
کارنت شدن کیس: Dec
مصاحبه: Feb
دریافت ویزا: Feb
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، behi.v ، Hagh81 ، zohreh-gh ، farshad varaste