کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-08-08 ساعت 18:13)مامان خانم نوشته:  [quote='Ali48' pid='532188' dateline='1407502741']
سلام به همه دوستان عزیز و آرزوی موفقیت و گرفتن ویزای یکضرب برای همتون. ببخشید من اولین بارم هستش که مینویسم و زیاد وارد نیستم. 45 ساله هستم و رفتم پاستور تجریش فقط td رو برام زد و گفتن فقط mmr رو بزن . هپاتیت و بقیه واکسنها رو گفتن رنج سنی شما نیست ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه چون من سابقه آلرژی دارم و نگرانم اگه اینجا نزنم و روز مدیکال تزریق بشه اگه شوک وارد بشه مشکل پیدا میکنم.ممنونم
سلام
شما واکسن آبله مرغان آنفولانزا و Mmr را هم باید تزریق کنید
که البته آبله مرغان در ایران موجود نیست و تست ایمنی آن را در ترکیه قبول نمی کنند آنفولانزا هم چند ماه دیگه توزیع می شود
موفق باشید

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
درمورد اینکه گفتن واکسنهای هپاتیت مننژیت و سل و غیره هم بخاطر رنج سنی ( 45 ساله ) نیاز نیست بزنید هم اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم
و در این صورت آیا توی کارت زرد وارد میشه یا خیر ؟
تشکر کنندگان: HERMES7
سلام دوستان من جزییات واکسیناسیون درمانگاه والفجر شیراز رو براتون می نویسم که دوستان شیرازی استفاده کنن:
اول از همه این درمانگاه دولتی هست و واکسیناسیون رایگان
دوم اینکه قط روزهای دوشنبه این کار انجام میشه (۸-۱۲ صبح)
سوم اینکه مدارک واکسیناسیون هپاتیت رو اگه دارید حتما ببرید
چهارم اینکه با خوشرویی تمام واکسن ها رو میزنن و وارد کارت زرد میکنن
پنجم اینکه پرینت نامه ی قبولی و کپی پاسپورت ها همراهتون باشه
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، HERMES7
(2014-08-11 ساعت 16:35)Ali48 نوشته:  
(2014-08-08 ساعت 18:13)مامان خانم نوشته:  [quote='Ali48' pid='532188' dateline='1407502741']
سلام به همه دوستان عزیز و آرزوی موفقیت و گرفتن ویزای یکضرب برای همتون. ببخشید من اولین بارم هستش که مینویسم و زیاد وارد نیستم. 45 ساله هستم و رفتم پاستور تجریش فقط td رو برام زد و گفتن فقط mmr رو بزن . هپاتیت و بقیه واکسنها رو گفتن رنج سنی شما نیست ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه چون من سابقه آلرژی دارم و نگرانم اگه اینجا نزنم و روز مدیکال تزریق بشه اگه شوک وارد بشه مشکل پیدا میکنم.ممنونم
سلام
شما واکسن آبله مرغان آنفولانزا و Mmr را هم باید تزریق کنید
که البته آبله مرغان در ایران موجود نیست و تست ایمنی آن را در ترکیه قبول نمی کنند آنفولانزا هم چند ماه دیگه توزیع می شود
موفق باشید

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
درمورد اینکه گفتن واکسنهای هپاتیت مننژیت و سل و غیره هم بخاطر رنج سنی ( 45 ساله ) نیاز نیست بزنید هم اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم
تشکر کنندگان:
دوستان با کیس نامبر 7000 ، از کی باید واسه مدیکال و واکسن ها اقدام کنم ؟؟؟
تشکر کنندگان: Shahram914
(2014-08-12 ساعت 11:15)rezasadeghi نوشته:  دوستان با کیس نامبر 7000 ، از کی باید واسه مدیکال و واکسن ها اقدام کنم ؟؟؟

سلام
بين ارديبهشت و خرداد نوبت مصاحبه شماست اگه روال كارنت شدن مثل سالهاي قبل باشه
هپاتيت شروع كنيد اگه نزديد چون زمانبر
مابقي هم 3 الي 4 ماه مانده به زمان مصاحبه
نزديك به مصاحبه باشه بهتره با زمانبدي دقيق
موفق باشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، A_A ، HERMES7
دوستان عزیز ممنون از راهنماییهاتون
تشکر کنندگان:
(2014-08-12 ساعت 16:48)Ali48 نوشته:  دوستان عزیز ممنون از راهنماییهاتون

سلام

به نظر من اگر سه جلدی چیزی دارین که نشون بده بدین براتون وارد کنن! در غیر اینصورت بگین براتون بنویسن که نیاز نداشتین

یه راه حل دیگه اینه که ایمیل بدهید به دکتر های سفارت که ادرسشون موجوده تو همین تاپیک و کسب تکلیف کنید .خیال راحت برید اونجا.Smile

موفق باشید .
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
سلام دوستان
هزینه واکسنا چقدر میشه تقریبا و اینکه آیا پاستور پنج شنبه ها باز هست ( اگه اره تا چ ساعتی) و این که همه واکسنا اونجا زده میشه یا ن؟
دم شما گرم

Sent from my MediaPad X1 7.0
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 06:46)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
هزینه واکسنا چقدر میشه تقریبا و اینکه آیا پاستور پنج شنبه ها باز هست ( اگه اره تا چ ساعتی) و این که همه واکسنا اونجا زده میشه یا ن؟
دم شما گرم

Sent from my MediaPad X1 7.0
پاستور پنج شنبه نیمه وقت باز است. و همه واکسن ها آنجا تزریق نمیشود mmrرا باید در بعضی مراکز یا پیش دکترهای اطفال تزریق کنید آبله مرغان هم در ایران پیدا نمی کنید اگر در رنج سنی برای تزریق مننژیت هستید هلال احمر تزریق می کند
پاستور فقط آنفولانزا td. وهپاتیت را تزریق می کند و کارت زرد را صادر می کند که هزینه آن اخیرا 50000 تومان شده آنفولانزا هم. حدود30000 بقیه را فراموش کردم
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: babak12
(2014-08-12 ساعت 16:48)Ali48 نوشته:  دوستان عزیز ممنون از راهنماییهاتون
سلام
در مورد سل که شما در زمان مدیکال عکس قفسه سینه دارید و واکسن آن جزو واکسن ها نیست
مننژیت برای رنج سنی خاص است اصلا از شما نمیخواهند
هپاتیت را اولین بار است می‌شنوم کسی تزریق نکرده به خاطر سنش مطمئن هستید؟ دکتر پاستور شما را راهنمایی کرده؟
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: babak12 ، zohreh-gh ، A_A
سلام دوستان، زدن دوز کامل همه ی واکسن ها لازمه؟ من دوز دوم و سوم بعضی هاش رو نزدم و دیگه دسترسی به ایران ندارم...
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: rezasadeghi
(2014-08-13 ساعت 11:57)نیلان نوشته:  سلام دوستان، زدن دوز کامل همه ی واکسن ها لازمه؟ من دوز دوم و سوم بعضی هاش رو نزدم و دیگه دسترسی به ایران ندارم...
سلام
بله دوست عزيز
با اين حال به هر دليلي اگر نتونستين كامل كنيد
اگر نوبت واكسنها همزمان با مدیکالتون باشه اونجا براتون تزریق می کنند
و در غير اين صورت بعد از مديكال بايد كامل كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، نیلان
سلام، كدوم واكسن ها رو بايد نزديك مصاحبه بزنيم؟

و اينكه من شمارم **٣٧ هستش، از كي براي واكسنام اقدام كنم بهتره؟ ممنون
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان:
(2014-08-14 ساعت 05:07)hamid66 نوشته:  سلام، كدوم واكسن ها رو بايد نزديك مصاحبه بزنيم؟

و اينكه من شمارم **٣٧ هستش، از كي براي واكسنام اقدام كنم بهتره؟ ممنون

سلام فقط انفولانزا الباقی اگه زمان مصاحبه نرسید بعد مصاحبه کامل کنید
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، hamid66
سلام یک سوال دارم اگه میشه کمکم کنید
من واکسن mmr رو هنوز نزدم دکتر پاستور به من گفته بود 2 ماه قبل از مصاحبه باید واکسن بزنم وگرنه در ازمایشات دچار مشکل میشم من فکر میکردم که مصاحبم آبان میوفته ولی برای مهر کارنت شدم حالا چیکار باید بکنم واکسن بزنم یا نه؟(چون کمتر ار 2 ماه مونده)
تشکر کنندگان: A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان