کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام دوستان من نوبت دوم هپاتیت را زدم و نوبت سوم 20 ابان هست ایا حتما باید یک ماه قبل از مصاحبه دیگه نزنم؟ اخه فکر کنم مصاحبه من اوایل اذز میشه
و اینکه وقتی رفتم پاستور واکسن mmr را برای من در دو نوبت 1993 و 2003 وارد کرد ایا باز هم لازمه که بزنم؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
سلام
من کیس نامبرم 3200 هست. واکسن هپاتیت رو سه نوبتشو قبلا زدم. TD هم یه بار 6 سال پیش زدم یکی هم امروز. بقیه رو باید کی بزنم به نظر شما؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-08-14 ساعت 15:28)yalii نوشته:  سلام یک سوال دارم اگه میشه کمکم کنید
من واکسن mmr رو هنوز نزدم دکتر پاستور به من گفته بود 2 ماه قبل از مصاحبه باید واکسن بزنم وگرنه در ازمایشات دچار مشکل میشم من فکر میکردم که مصاحبم آبان میوفته ولی برای مهر کارنت شدم حالا چیکار باید بکنم واکسن بزنم یا نه؟(چون کمتر ار 2 ماه مونده)
سلام دوست عزیز
این واکسن در 2 نوبت به فاصله 1 ماه
کیس نامبر شما حدود چند است ؟
1 ماه مانده به مصاحبه نباید این واکسن بزنید چون ویروس زنده است و در ازمایش مدیکال اختلال ایجاد می کنه
این مورد در نظر بگیرید اولین سری مصاحبه از اول اکتبر شروع می شود
حالا اگر می دونید که شما جزو سری اول برای مصاحبه نیستید (با توجه به کیس نامبر) بزنید نوبت اول و نوبت دوم اونجا بزنید
اگر هم نه ریسک نکنید همون جا نوبت اول برای شما میزنن و نوبت دوم وقتی برگشتن ایران باید اقدام کنید

1
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-14 ساعت 18:16)atefeh60 نوشته:  سلام
من کیس نامبرم 3200 هست. واکسن هپاتیت رو سه نوبتشو قبلا زدم. TD هم یه بار 6 سال پیش زدم یکی هم امروز. بقیه رو باید کی بزنم به نظر شما؟
ممنون

سلام دوست عزیز
به نظر من شما mmr شروع کنید با زمانبدی دقیق که 1 ماه قبل مصاحبه باید تمام شده باشه
انفولانرا هم 1 ماه مانده به مصاجبه بزنید
برای ابله هم باید تست انتی بادی بگیرین
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-14 ساعت 18:38)babak12 نوشته:  
(2014-08-14 ساعت 18:16)atefeh60 نوشته:  سلام
ممنون

سلام دوست عزیز
به نظر من شما mmr شروع کنید با زمانبدی دقیق که 1 ماه قبل مصاحبه باید تمام شده باشه
انفولانرا هم 1 ماه مانده به مصاجبه بزنید
برای ابله هم باید تست انتی بادی بگیرین
سلام
اگر هپاتیت را زده اید در پاستور بعد از تست برایتان وارد می کنند Mmr را زودتر بزنید در ضمن تست انتی بادی آبله مرغان را اصلا به دکتر سفارت ترکیه نشان ندهید چون واکسن را با عصبانیت به شما تزریق می کند
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
امروز رفتم پاستور واسه گرفتن جواب تست انتي بادي ابله مرغون
امپول انفولانزا آورده بود مبلغش هم ٣٢٠٠٠ تومان بود
و يه صحبت ديگه خانم دكتر گفته براي بچه هاي زير ١٢ سال كه تا حالا انفولانزا نزدند بايد دو نوبت بزنن ، تعجب كردم تا بحال اينو نشنيده بودم. كسي اطلاعي داره؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، sepideh jan
(2014-08-13 ساعت 07:42)مامان خانم نوشته:  [quote='Ali48' pid='533966' dateline='1407845895']
دوستان عزیز ممنون از راهنماییهاتون
درمورد اینکه گفتن واکسنهای هپاتیت مننژیت و سل و غیره هم بخاطر رنج سنی ( 45 ساله ) نیاز نیست بزنید هم اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم
و در این صورت آیا توی کارت زرد وارد میشه یا خیر ؟
سلام
در مورد سل که شما در زمان مدیکال عکس قفسه سینه دارید و واکسن آن جزو واکسن ها نیست
مننژیت برای رنج سنی خاص است اصلا از شما نمیخواهند
هپاتیت را اولین بار است می‌شنوم کسی تزریق نکرده به خاطر سنش مطمئن هستید؟ دکتر پاستور شما را راهنمایی کرده؟
موفق باشید

سلام ممنون از راهنماییتون
بله دقیقا دکتر پاستور تجریش فرمودند بخاطر رنج سنی ( 45 ساله) فقط td رو همون لحظه تزریق کردند و فرمودند mmr رو در دو نوبت تزریق کنم و حدود سه ماه مانده به مصاحبه برم برای تزریق واکسن آنفلونزا و دیگه هیچی.
حتی برای هپاتیت اسرار کردم ناراحت شد و گفت ما کار هر روزمونه.
درسته روز مدیکال هزینه تزریق گرونتره ولی زیاد مهم نیست من فقط نگران آلرژی ای که دارم هستم و بد جور دچار مشکل میشم. از طرفی می ترسم گره توی کار بیوفته.
اگه راهی به ذهنتون می رسه واقعا ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
(2014-08-12 ساعت 17:14)رضا2015 نوشته:  [quote='Ali48' pid='533966' dateline='1407845895']
درمورد اینکه گفتن واکسنهای هپاتیت مننژیت و سل و غیره هم بخاطر رنج سنی ( 45 ساله ) نیاز نیست بزنید هم اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم

سلام

به نظر من اگر سه جلدی چیزی دارین که نشون بده بدین براتون وارد کنن! در غیر اینصورت بگین براتون بنویسن که نیاز نداشتین

یه راه حل دیگه اینه که ایمیل بدهید به دکتر های سفارت که ادرسشون موجوده تو همین تاپیک و کسب تکلیف کنید .خیال راحت برید اونجا.Smile

موفق باشید.

متاسفانه کارت واکسن قدیمم رو گم کردم و نمیدونم چی تزریق شده و چی نشده. ولی با اطمینان میدونم هپاتیت و مننژیت رو نزدم و دکتر پاستور اسرار
داره که نیاز نیست حتی هپاتیت رو . نمیدونم چی کار کنم.
اگه زحمتی نیست آدرس دکترهای سفارت رو که فرمودین بفرمایین کجا هستش و آیا تلفن هم دارن و کسی اونجا دارن که فارسی بدونه ؟
ممنونم انشااله شما و همه دوستان موفق باشند.مرسی
تشکر کنندگان:
(2014-08-14 ساعت 23:23)Ali48 نوشته:  
(2014-08-12 ساعت 17:14)رضا2015 نوشته:  [quote='Ali48' pid='533966' dateline='1407845895']

سلام

به نظر من اگر سه جلدی چیزی دارین که نشون بده بدین براتون وارد کنن! در غیر اینصورت بگین براتون بنویسن که نیاز نداشتین

یه راه حل دیگه اینه که ایمیل بدهید به دکتر های سفارت که ادرسشون موجوده تو همین تاپیک و کسب تکلیف کنید .خیال راحت برید اونجا.Smile

موفق باشید.

متاسفانه کارت واکسن قدیمم رو گم کردم و نمیدونم چی تزریق شده و چی نشده. ولی با اطمینان میدونم هپاتیت و مننژیت رو نزدم و دکتر پاستور اسرار
داره که نیاز نیست حتی هپاتیت رو . نمیدونم چی کار کنم.
اگه زحمتی نیست آدرس دکترهای سفارت رو که فرمودین بفرمایین کجا هستش و آیا تلفن هم دارن و کسی اونجا دارن که فارسی بدونه ؟
ممنونم انشااله شما و همه دوستان موفق باشند.مرسی

بله تقریبا فارسی میدونن
سایت دکتر اونگان سفارت انکارا داخل سایت شماره هم هست http://www.doctorun.com/en
ایمیل دکتر ابوظبی drshukla@nmc.ae
دکتر ایروان Dr. Kristine R. Khachatryan : kristinekhachatryan@ymail.com

Dr. Anush M. Ordyan : anushordyan@mail.ru

خیلی استرس نداشته باشید تا حالا کسی رو بابت واکسن ریجکت نکردن .شما ممنژیت رو حتما بزنید و انفولانزا، mmr هم هر ۱۰ سال خوبه که تجدید بشه هپاتیت بنظرم نیاز ندارید.

موفق باشید

اگر مشکل زبان دارید ویا نتیجه نگرفتید بفرمایید تا خودم براتون ایمیل بزنم
تشکر کنندگان:
(2014-08-14 ساعت 20:11)k1_m_1358 نوشته:  امروز رفتم پاستور واسه گرفتن جواب تست انتي بادي ابله مرغون
امپول انفولانزا آورده بود مبلغش هم ٣٢٠٠٠ تومان بود
و يه صحبت ديگه خانم دكتر گفته براي بچه هاي زير ١٢ سال كه تا حالا انفولانزا نزدند بايد دو نوبت بزنن ، تعجب كردم تا بحال اينو نشنيده بودم. كسي اطلاعي داره؟
كسي نظري نداره؟؟؟
مث اينكه همه چي آرومه ما چقد خوشبتيمBig GrinBig Grin
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: sepideh jan
با سلام
دوستان وارد خواهشا راهنمايي كنيد .
١ من همسرم ٢ سري هپاتيت زده و سري ٣ حدودا ٥ ماه ديگه مي يوفته
٢ ما جفتمون mmr رو تازه زديم و سري بعدي ١ ماه ديگست
الان ما كارنت شديم و احتمالا تا ٤٠ ٥٠ روز ديگه بايد بريم واسه مصاحبه
جريان ما چي مي شه الان ؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-15 ساعت 18:12)Peyman123 نوشته:  با سلام
دوستان وارد خواهشا راهنمايي كنيد .
١ من همسرم ٢ سري هپاتيت زده و سري ٣ حدودا ٥ ماه ديگه مي يوفته
٢ ما جفتمون mmr رو تازه زديم و سري بعدي ١ ماه ديگست
الان ما كارنت شديم و احتمالا تا ٤٠ ٥٠ روز ديگه بايد بريم واسه مصاحبه
جريان ما چي مي شه الان ؟
سلام دوست عزیز
1-وقتی شما از مصاحبه برگشتین باید نوبت سوم بزنید
2-با توجه به زمان کم باقی مونده ، نوبت دوم mmr روز مدیکال برای شما تزریق می کنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، Peymanpepe
از دوستان 2015 ایی تقاضا میکنم که هرچه زودتر امضاهای خود را ساخته و تکمیل کنند تا بتوان اطلاعات کامل تری را در اختیار یکدیگر قراردهیم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، danialلا ، sepideh jan
ما که شانس آوردیم و این دوره کارنت نشدیم مگرنه مجبور بودیم نوبت دوم MMR رو دوبی تزریق کنیم.
البته زدن واکسن MMR هم داستانی داشت واسه ما. پنج شنبه اول رفتیم پاستور تجریش نوبت آخر هپاتیت رو همسرم بزنه. گفتیم سر راه برگشت میریم درمانگاه نسیم قیطریه و اولین سری MMR رو میزنیم. این درمانگاه نزدیک خونمونه و ما هم کلی خوشحال که راحتیم. متاسفانه به ما گفتند که فقط راس ساعت 1 ظهر به جز یکشنبه و پنجشنبه و جمعه با وقت قبلی تزریق میکنند. یعنی عملا باید مرخصی بگیریم و بیاییم خونه واسه یه واکسن!
ما که اصرار داشتیم حتما واکسن رو امروز بزنیم زنگ زدیم هلال احمر نیاوران که اولا گفتن دارن تعطیل میکنن و در ثانی MMR تزریق نمیکنن. 16 آذر هم که گوشی رو بر نمیداشتند ضمنا در سایت دیدیم که ساعت 8-11 فقط سرویس میدن! تو اینترنت شانسی کلینیک فرشته رو پیدا کردیم (در خیابان فرشته) و خوشحال که یک مورد نزدیک پیدا شد که گفتن از ساعت 6.5 عصر تا 8 عصر سرویس میدن که عروسی دعوت بودیم و تنظیم برنامه ممکن نبود. دو سه تا کلینیک دولت زنگ زدیم گفتن که فقط برای بچه ها تزریق میکنن و به پاستور زنگ بزنین اونها میزنن حالا از ما اصرار و از اونها انکار که اصلا برای بزرگها فقط پاستور!! یه بیمارستان هم میرعماد هست که اون هم تا 11 سرویس میده از شانس. خلاصه مجبور شدیم از دیباجی ساعت 12 راه بیوفتیم بریم اون ور شهر درمانگاه بهراد. خدا رو شکر که اونجا تا 1 سرویس میداد. جالب اینجا بود که وقت که گرفتیم و 33400 رو پرداخت کردیم وقت دکتر کودکان دادند و پشت سر نوزاد ها ما دوتایی رفتیم داخل. فکر کنم دکتر هم کمی جا خورد و دنبال بچه میگشت:دی. فکر کنم یه کم زرنگی هم کرد و یه واکسن درآورد و نصفش رو به من و نصفش رو به همسرم تزریق کرد ! بعدش هم که فکر کنم مزه ی دو برابر گرفتن زیر دندونش بود گفت اگر خواستین من هر شب 9.5 تا 11.5 هم هستم واسه نوبت بعد شب هم میتونین بیاین!
خلاصه کارت تایید تزریق رو گرفتیم تا دفعه بعد که ببینیم باید دوباره یه سفر درون شهری داشته باشیم یا یک مرخصی!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، danialلا ، aghamilad ، sepideh jan ، Melon2015
(2014-08-15 ساعت 23:28)behdadK نوشته:  ما که شانس آوردیم و این دوره کارنت نشدیم مگرنه مجبور بودیم نوبت دوم MMR رو دوبی تزریق کنیم.
البته زدن واکسن MMR هم داستانی داشت واسه ما. پنج شنبه اول رفتیم پاستور تجریش نوبت آخر هپاتیت رو همسرم بزنه. گفتیم سر راه برگشت میریم درمانگاه نسیم قیطریه و اولین سری MMR رو میزنیم. این درمانگاه نزدیک خونمونه و ما هم کلی خوشحال که راحتیم. متاسفانه به ما گفتند که فقط راس ساعت 1 ظهر به جز یکشنبه و پنجشنبه و جمعه با وقت قبلی تزریق میکنند. یعنی عملا باید مرخصی بگیریم و بیاییم خونه واسه یه واکسن!
ما که اصرار داشتیم حتما واکسن رو امروز بزنیم زنگ زدیم هلال احمر نیاوران که اولا گفتن دارن تعطیل میکنن و در ثانی MMR تزریق نمیکنن. 16 آذر هم که گوشی رو بر نمیداشتند ضمنا در سایت دیدیم که ساعت 8-11 فقط سرویس میدن! تو اینترنت شانسی کلینیک فرشته رو پیدا کردیم (در خیابان فرشته) و خوشحال که یک مورد نزدیک پیدا شد که گفتن از ساعت 6.5 عصر تا 8 عصر سرویس میدن که عروسی دعوت بودیم و تنظیم برنامه ممکن نبود. دو سه تا کلینیک دولت زنگ زدیم گفتن که فقط برای بچه ها تزریق میکنن و به پاستور زنگ بزنین اونها میزنن حالا از ما اصرار و از اونها انکار که اصلا برای بزرگها فقط پاستور!! یه بیمارستان هم میرعماد هست که اون هم تا 11 سرویس میده از شانس. خلاصه مجبور شدیم از دیباجی ساعت 12 راه بیوفتیم بریم اون ور شهر درمانگاه بهراد. خدا رو شکر که اونجا تا 1 سرویس میداد. جالب اینجا بود که وقت که گرفتیم و 33400 رو پرداخت کردیم وقت دکتر کودکان دادند و پشت سر نوزاد ها ما دوتایی رفتیم داخل. فکر کنم دکتر هم کمی جا خورد و دنبال بچه میگشت:دی. فکر کنم یه کم زرنگی هم کرد و یه واکسن درآورد و نصفش رو به من و نصفش رو به همسرم تزریق کرد ! بعدش هم که فکر کنم مزه ی دو برابر گرفتن زیر دندونش بود گفت اگر خواستین من هر شب 9.5 تا 11.5 هم هستم واسه نوبت بعد شب هم میتونین بیاین!
خلاصه کارت تایید تزریق رو گرفتیم تا دفعه بعد که ببینیم باید دوباره یه سفر درون شهری داشته باشیم یا یک مرخصی!
سلامbehdadk عزیز!منظور دکتر این بود که برای نوبت بعدی ام ام آر شب برین؟اونکه فاصله دو نوبتش یکماهه!!بعد هم تمام یکدونه از اون واکسن کاملو (که اسمشم یادم رفته قبلا میدونستم)برای یک نفر تزریق نمیکنن و تقسیم بندی میکنن و اگر بمونه داخل یخچال نگهداری میکنن برای نفر بعدی!بنابر این انشالاه که درست براتون تلقیح کردهSmile
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره