کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-08-14 ساعت 20:11)k1_m_1358 نوشته:  امروز رفتم پاستور واسه گرفتن جواب تست انتي بادي ابله مرغون
امپول انفولانزا آورده بود مبلغش هم ٣٢٠٠٠ تومان بود
و يه صحبت ديگه خانم دكتر گفته براي بچه هاي زير ١٢ سال كه تا حالا انفولانزا نزدند بايد دو نوبت بزنن ، تعجب كردم تا بحال اينو نشنيده بودم. كسي اطلاعي داره؟

بله درسته !دکتر پسر من هم که فوق تخصص اطفال هست گفت دو نوبت باید بزنه.البته پارسال و نه برای مصاحبه.ولی درستش اینه که دو نوبت باشه البته من شنیدم زیر 6 سال و 12 سالشو نمیدونم!!

(2014-08-16 ساعت 02:21)sepideh jan نوشته:  
(2014-08-14 ساعت 20:11)k1_m_1358 نوشته:  امروز رفتم پاستور واسه گرفتن جواب تست انتي بادي ابله مرغون
و يه صحبت ديگه خانم دكتر گفته براي بچه هاي زير ١٢ سال كه تا حالا انفولانزا نزدند بايد دو نوبت بزنن ، تعجب كردم تا بحال اينو نشنيده بودم. كسي اطلاعي داره؟

بله درسته !دکتر پسر من هم که فوق تخصص اطفال هست گفت دو نوبت باید بزنه.البته پارسال و نه برای مصاحبه.ولی درستش اینه که دو نوبت باشه البته من شنیدم زیر 6 سال و 12 سالشو نمیدونم!!

بعد هم عجیبه که الان اومده؟؟مگه هر سال پاییز نمیاد واکسن آنفولانزا؟پارسال که تا اواخر آبان نیامده بود!!
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2014-08-15 ساعت 18:12)Peyman123 نوشته:  با سلام
دوستان وارد خواهشا راهنمايي كنيد .
١ من همسرم ٢ سري هپاتيت زده و سري ٣ حدودا ٥ ماه ديگه مي يوفته
٢ ما جفتمون mmr رو تازه زديم و سري بعدي ١ ماه ديگست
الان ما كارنت شديم و احتمالا تا ٤٠ ٥٠ روز ديگه بايد بريم واسه مصاحبه
جريان ما چي مي شه الان ؟

دوست عزیز اولا بهتون تبریک میگم و بعدش هم مشخصه که هپاتیت را در زمانش باید بزنین حالا چه اینجا باشین و چه آمریکا و mmr رو هم یکماه دیگه!میگن که فاصله نوبت دوم این واکسن تا زمان مصاحبه حداقل باید یکماه باشه!!پس از نظر منطقی نباید بهتون بزنن تا برگردین،مگر اینکه اطلاعاتی که به من دادن صحیح نباشه، و نمیدونم در موقع مصاحبه تزریق کنن یا نه؟شما حتما از انستیتو پاستور و دکتر مربوطه این سوال را بپرسین.من تا این اندازه اطلاع داشتم .موفق باشین!
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
(2014-08-15 ساعت 20:49)aghamilad نوشته:  از دوستان 2015 ایی تقاضا میکنم که هرچه زودتر امضاهای خود را ساخته و تکمیل کنند تا بتوان اطلاعات کامل تری را در اختیار یکدیگر قراردهیم

کاملا موافقم،ممنون دوست عزیز!!!از بس که مدیران این موضوع را گوشزد کردن خسته شدن!!!اینطوری اصلا خوب نیست و نمیشه فهمید با کی صحبت میکنی؟؟؟Shy
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:

بعد هم عجیبه که الان اومده؟؟مگه هر سال پاییز نمیاد واکسن آنفولانزا؟پارسال که تا اواخر آبان نیامده بود!!
مرسي sepideh jan پس درسته
فك كنم دليل اينكه الان اومده واكسن چون نزديك شروع مدارس هست 
چون اكثر داروخانه ها هم آوردند.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
سلام به همه
کسی از دوستان اطلاع داره که واکسن کزاز و دیفتری که باید در چند نوبت زده بشه ( با توجه به صحبت بچه های 2013) ایا الان هم باید زده بشه؟
و ایا پاستور میزنه؟
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2014-08-16 ساعت 11:59)ahuraee نوشته:  سلام به همه
کسی از دوستان اطلاع داره که واکسن کزاز و دیفتری که باید در چند نوبت زده بشه ( با توجه به صحبت بچه های 2013) ایا الان هم باید زده بشه؟
و ایا پاستور میزنه؟
سلام دوست عزیز
بله بايد تزريق كنيد
DT/DTP در 4 نوبته فقط وارد ميكنن داخل كارت
Td در 2 نوبت اگه اشتباه نكنم فقط یک نوبت بوستر مي زنه
فقط يك نكته اگه محل مصاحبه شما ابوظبي است با توجه به تجربه دوستان td بايد 3 نوبت وارد بشه البته اگه پزشك پاستور قبول كنه که بايد اونجا حسابي باهاش حرف بزنيد
بهترين راه حل اینه که مراجعه کنید به پاستور و اونجا تمام اين واكسنهای لازم بصورت کامل برای شما تزریق می کنن
به جز mmr
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کسی میدونه واکسن mmr رو تو اصفهان کجا میشه زد؟
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2014-08-16 ساعت 18:19)atefeh60 نوشته:  سلام دوستان
کسی میدونه واکسن mmr رو تو اصفهان کجا میشه زد؟

سلام. من رفتم مرکز واکسیناسیون هلال احمر گفت که واکسن رو تزریق نمیکنه ولی توی لیست وارد میکنن. (پشت مصلی)
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: babak12
اخه هيچ كسي به اين دو واكسن اشاره نكرده كه لازمه و كساني كه رفتن فقط در كورد هپاتيت و ام ام ار صحبت كردن

اخه هيچ كسي به اين دو واكسن اشاره نكرده كه لازمه و كساني كه رفتن فقط در كورد هپاتيت و ام ام ار صحبت كردن
تشکر کنندگان:

دوست عزیز
شما این لینک مطالعه بفرمایید
به نظر من شما اگه تهران هستید به پاستور تجریش مراجعه کنید
و جای هیچ نگرانی هم نیست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: behdadK
دوستان عزیزم سلام
من یه سوال راجع به واکسنم داشتم اگه منو راهنمائی کننین ممنون میشم.
وقت سفارت من 17 مهر هستش. من امروز واکسن MMR را نوبت اولش رو تزریق کردم. نوبت دوم میشه 25 شهریور. با توجه به اینکه میگن نباید 1 ماه قبل مدیکال واکسنی که حاوی ویروس زنده هست رو تزریق کنیم، تکلیف ما چی؟ الان باید چیکار کنیم؟ نوبت دوم رو نزنیم؟
یا میشه مثلا با دکتر صحبت کرد که تاریخ ترزیق رو یکم عقب تر بزنه. آیا این کار درسته و شدنیه؟

ممنون
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-08-17 ساعت 00:54)baabaak نوشته:  دوستان عزیزم سلام
من یه سوال راجع به واکسنم داشتم اگه منو راهنمائی کننین ممنون میشم.
وقت سفارت من 17 مهر هستش. من امروز واکسن MMR را نوبت اولش رو تزریق کردم. نوبت دوم میشه 25 شهریور. با توجه به اینکه میگن نباید 1 ماه قبل مدیکال واکسنی که حاوی ویروس زنده هست رو تزریق کنیم، تکلیف ما چی؟ الان باید چیکار کنیم؟ نوبت دوم رو نزنیم؟
یا میشه مثلا با دکتر صحبت کرد که تاریخ ترزیق رو یکم عقب تر بزنه. آیا این کار درسته و شدنیه؟

ممنون
سلام دوست عزیز
با توجه به اين كه مدت زمان 1 ماه رعايت نميشه به نظر من تزريق نكنيد كه روز مديكال مشكلي پيش نياد
روز مدیکال برای شما تزریق می کنن
اگر اينجا هم تاریخ واکسن براتون عقب تر بزنن که من بعید می دونم مي تونيد تو كارت وارد كنيد و روز مديكال ارائه بديد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: behdadK
سلام دوستان عزیز واکسن انفلانزا اومده ما امروز صبح رفتیم انیستو پاستور زدیم 32000 تومان بود داروخانه ها هم اوردن
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، HERMES7 ، برنده 2015
(2014-08-17 ساعت 11:25)majid.sp نوشته:  سلام دوستان عزیز واکسن انفلانزا اومده ما امروز صبح رفتیم انیستو پاستور زدیم 32000 تومان بود داروخانه ها هم اوردن

سلام چه واکسنهایی رو بهتون زدن و چقدر هزینش شد؟
تشکر کنندگان:
دوستان حتما دقت کنند واکسن آنفولانزا واسه امسال باشه و روی کاغذش درج شده باشه 2014-2015 . حتما هم از پاستور بخواهید برچسب روی واکسن رو بکنه و بچسبونه روی کارت زرد. البته این کار رو میکنه و روش هم یه مهر میزنه که مشخص شه خودشون این کار رو کردند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، برنده 2015 ، r.bazargan ، MJAVADIAN

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان