کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
چقدر قیمت MMR متفاوت است. در تهران از 20 هزار تومن تا 34 هزارتومن تازه مجانی هم گزارش شده!
راستی ما که پاستور رفتیم خانم دکتر بخشنده رو کارد میزدی خونش در نمی آمد. میگفت شما در مهاجرسرا من رو کلافه کردید. هی بین خودتون میگید که TD 0-1-7 باید تزریق بشه منو کچل کردید. همینطوری که من میگم درسته. گفتم اگر لطف کنید واسه ما رو اینطوری وارد کنید و قبول کرد. البته اگر دوستان 2 نوبت قبلا وارد کرده باشند جا برای 0-1-7 ندارند و باید دوباره نفری 50 تومن هزینه بدید دست از سر ایشون بردارید که نمیتوانند مجانی برای شما کارت عوض کنند. زیادی گیر بدهید کلا لج میکنند و از این به بعد 0-1-7 وارد نمیکنند. اما اگر کارت زردتان جدید است و قسمت TD اش خالی و ابوظبی میروید پاپیچ بشوید که 0-1-7 میخواهید.
یاداوری میکنم 0-1-7 فقط برای NMC دبی دکتر شوکلا نیاز است و بقیه جاها مشکلی ندارند. اگر کارت گرفته اید و 2 بار وارد شده از ایشون بخواهید که 2 بار به فاصله 1 ماه نزدیک مصاحبه براتون وارد کنند مصاحبه رفتید شاید شانس آوردید دکتر شوکلا حالشون خوب بود و محل نگذاشتند اما اگر کوک نبود نهایتا مینویسه واکسن کامل نیست و فلان تاریخ باید نوبت سوم تزریق بشه. اگر یکضربی بودید که قسر در رفتید اگر کلیرنس خوردید و از شانستون افتاد در همون بازه سفر دومتون اون 50 تومن رو دوباره باید هزینه کنید. خلاصه کارت را گرفتید و 0-1-7 اگر جا ندارد برایتان وارد کنند دست از سر خانم بخشنده بر دارید
نمونه اش حاجی واشنگتن خودمان است که خودش و همسرش 2 نوب با فاصله 10 سال و دو نوبت با فاصله یک ماه در کارتشان داشتند. دکتر شوکلا نیمه شارژ بود حاجی را ایراد نگرفت ولی همسرشان را اعلام کرد که باید 6 ماه دیگر نوب سوم را بزنند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aghamilad ، babak12 ، A_A ، آزاده_امین ، Rooz
یه سوال
دیفتری کزاز و آنفلانزا رو امروز زدم موند mmr
برای mmr فرق نداره که چقد فاصله باید داشته با این 2تا واکسن؟ این 6 ساعت که یکی این بالا گفته باید کمتر از 6 ساعت باشه درسته؟
برای هپاتیتو اینام آنتی بادی ننوشت اوکی یعنی؟
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان:
(2014-08-23 ساعت 14:27)aliklz نوشته:  یه سوال
دیفتری کزاز و آنفلانزا رو امروز زدم موند mmr
برای mmr فرق نداره که چقد فاصله باید داشته با این 2تا واکسن؟ این 6 ساعت که یکی این بالا گفته باید کمتر از 6 ساعت باشه درسته؟
برای هپاتیتو اینام آنتی بادی ننوشت اوکی یعنی؟
سلام دوست عزيز
به سلامتي ايشاله
به نظرمن شما قبل از شروع كردن واكسن mmr حتما با دكتر مربوطه مشورت كنيد

اگر شما قبلا تزريق كرده باشيد و از تاريخ اون 10 سال گذشته و باشه يا به هر دليلي كارت تزريق كم كرده باشيد براي شما تست انتي بادي ميگرن
در غير اينصورت بايد در 3 مرحله تزريق كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-20 ساعت 17:20)Alex 2014 نوشته:  سلام دوست عزیز میشه بفرمایید کجا واکسن MMR رو مجانی زدید ؟لطفا اگه ممکنه آدرسش رو برای دوستان دیگه بگذارید. با تشکر

درود بر شما دوست گرامی

اکثر مراکز بهداشت و درمان در سطح استان واکسن MMR را به صورت رایگان تا قبل از ساعت 12 ظهر به کودکان تزریق می نمایند. اما برای بزرگسالان خیر. شما کافیست به یکی از این مراکز بهداشت در نزدیکی محل سکونت تان مراجعه حضوری داشته باشید و با بخش تزریقات و یا (ترجیحا با دکتر) و یا مسئول مرکز در این خصوص صحبت کنید تا برایتان به صورت رایگان واکسن را تزریق کنند. حتما صبح ساعت 9 مراجعه نمایید. آدرس مراکز بهداشت و درمان را با کمی جستجو در گوگل می توانید بیابید.

موفق باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
سلام بر همه عزیزان

دوستان عزیز از همه شما یک سوال دارم
در صفحه های نخست این موضوع، چند نفر به مورد تزریق نمودن واکسن MMR در 2 نوبت در یک بازه 10 ساله اشاره کرده بودند. و اعلام نموده بودند که در مدت زمان 10 سال هرگز بیش از 2 بار واکسن MMR را تزریق نکنید. چون دانشمندان رابطه مستقیمی بین تزریق بیش از 2 بار در بازه 10 ساله با ابتلا به بیماری MS پیدا کرده بودند.
در یکی از کامنت های دوستان، به این موضوع اشاره شده بود که بعد از مراجعه به دکتر سفارت در ترکیه جهت انجام امور مدیکال، با وجود اینکه واکسن MMR را در 2 نوبت تزریق کرده بودیم و در کارت زردمان وارد شده بود، دکتر سفارت دوباره واکسن MMR را به ما تزریق نمود. این مسئله کمی برای من نگرانی ایجاد کرده و از شما می خواهم که راهنمایی بفرمایید.

با سپاس از همه شما
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان:
(2014-08-23 ساعت 17:35)Rooz نوشته:  سلام بر همه عزیزان

در صفحه های نخست این موضوع، چند نفر به مورد تزریق نمودن واکسن MMR در 2 نوبت در یک بازه 10 ساله اشاره کرده بودند. و اعلام نموده بودند که در مدت زمان 10 سال هرگز بیش از 2 بار واکسن MMR را تزریق نکنید. چون دانشمندان رابطه مستقیمی بین تزریق بیش از 2 بار در بازه 10 ساله با ابتلا به بیماری MS پیدا کرده بودند.
در یکی از کامنت های دوستان، به این موضوع اشاره شده بود که بعد از مراجعه به دکتر سفارت در ترکیه جهت انجام امور مدیکال، با وجود اینکه واکسن MMR را در 2 نوبت تزریق کرده بودیم و در کارت زردمان وارد شده بود، دکتر سفارت دوباره واکسن MMR را به ما تزریق نمود. این مسئله کمی برای من نگرانی ایجاد کرده و از شما می خواهم که راهنمایی بفرمایید.

با سپاس از همه شما

سلام دوست عزیز

این مورد به نظر من اتفاق نمیفته . نیازی نیست نگران بشید . با خیال راحت ادامه کارهاتون را بدید . به امید موفقیت شما و خانواده محترم
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Rooz
(2014-07-13 ساعت 20:24)babak12 نوشته:  
(2014-07-13 ساعت 20:11)elchin_f نوشته:  من برام بازم یک سوال دیگه پیش اومده من الان دفترچه پزشکی که توش تمام واکسن هام رو زدم رو چک کردم بچه بودم MMR رو زدم . الان هم بازم لازمه تکرار بشه؟ هپاتیت هم سال 75 زدم اون چطور؟

راستی یادم رفت بگم احتمالا جزء کارنتی های دوره اول هستم اگه چیزی نسبت به سال 2014 عوض نشه !!!!!
سلام دوست عزیز
واکسن MMR مصونیت 10 ساله داره یعنی هر 10 سال باید تکرار بشه
MMR باید دوباره تزریق کنی به احتمال زیاد
واکسن هپاتیت هم مصونیت 10 ساله داره
ولی در مواردی باز تست میگرن اگر نیاز باشه فقط یک یاداوری میزنن
ضمنا به انیستو پاستور تجریش یا مرکزی مراجعه کن همراه با این دفتر چه پزشکی و پاسپورت برای کرفتن کارت زرد و تزریق مابقی واکسنها
البته با توجه به کیس نامبر شما
منهم دقیقا کارته بچگیام رو داشتم ونشون دادم و دکتر گفت نیازی نیست بزنم.ولی بااین حرف شما استرس گرفتم.پس چیکارکنیم؟
موفق باشید
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
دوستان دكتر ارمنستان كارت زرد من رو گرفته
باز بايد برم پاستور؟
برگ واكسن هاي سفارت رو دارم
اونو ببرم كارت زرد باز بهم ميدم؟؟

Interview :Yerevan
20 feb
Case :2014as3XXX

(2014-08-24 ساعت 02:53)Behzad_alonee نوشته:  دوستان دكتر ارمنستان كارت زرد من رو گرفته
باز بايد برم پاستور؟
برگ واكسن هاي سفارت رو دارم
اونو ببرم كارت زرد باز بهم ميدم؟؟

20 feb

اگه لطف كنين جواب رو برام بفرستين خيلي ممنون ميشم

20 feb
تشکر کنندگان:
سلام/
من کارت واکسن بچگیامو نشون دادم وmmr رو ازمن قبول کردند .درصورتیکه بیشتر از 10سال گذشته؟ و اینکه گفت فقط آنفولانزا رو بزنم درصورتیکه دیفتری و کزاز رو نزده بودم و فقط هپاتیت رو زدم......یعنی دکتر پاستور تجریش اشتباه کرده؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: sepideh jan
من رفتم پاستور گفت هپاتیت a رو نداریم تو ایران.فلج اطفال هم گفت زیر 7 سال هست. measles و mumps و rubellaگفت همشون با هم یه واکسن هست و میشه همون mmr درست گفت؟ پس چرا تو قسمت واکسنایی که باید بزنیم اینارو جدا نوشته بود؟؟؟ واکسن rotavirus رو هم گفت زیر 2 سال . واکسن polio رو گفت زیر 7 سال . واکسن meningoco ccol رو گفت 11 تا 18 سال . واکسن penumo coccal رو گفت بالای 65 سال!!!با این حساب من 2-3 تا واکسن فقط باید بزنم.مگه میشه!!!!!!
تشکر کنندگان:
(2014-08-23 ساعت 12:01)s.zare نوشته:  MELON 2015 نوشته:
امروز رفتم پاستو تجريش
هزينه صدور كارت واكسن بين المللي ٥٠ هزار تومان
واكسن انفولانزا ٣٢٥٠٠
سه نفري ٢٧٧ هزار تومان پول داديم اومديم بيرون
--------------------------------------------------------------
ما هم پنج شنبه اونجا بودیم شایدم همدیگرو دیده باشیم.
واکسن MMR گفتند برید بیرون بزنید ما هم رفتیم درمانگاه پگاه توی سید خندان. MMR هر نفر 25 هزار تومان شد.نکته جالب اینه که اونجا بما گفتند نباید بیشتر از 6 ساعت از واکسن دیفتری -کزاز و آنفولانزا گذشته باشه و خوشبختانه نگذشته بود ولی توی پاستور چیزی در این مورد بما نگفتند.

من رفتم پاستور 4 روز پیش واکسن کزازو دیفتریو زدم ولی دکتر نگفت تا 6 ساعت فرصت داری mmr رو بزنی. حالا چیکار کنممممممممم
تشکر کنندگان: mizan ، sepideh jan
(2014-08-23 ساعت 18:57)Mahmood129 نوشته:  

با سپاس از همه شما

سلام دوست عزیز

این مورد به نظر من اتفاق نمیفته . نیازی نیست نگران بشید . با خیال راحت ادامه کارهاتون را بدید . به امید موفقیت شما و خانواده محترم

من رفتم تجریش mmr lk آخریش برای 2003 بود به خانم دکتر اونجا گفتم که باید دوباره بزنم گفتند لازم نیست اگر دوباره بزنید MS میگیرید من هم بیخیال شدم
تشکر کنندگان:
(2014-08-24 ساعت 21:00)aidin2015 نوشته:  

با سپاس از همه شما

سلام دوست عزیز

من رفتم تجریش mmr lk آخریش برای 2003 بود به خانم دکتر اونجا گفتم که باید دوباره بزنم گفتند لازم نیست اگر دوباره بزنید MS میگیرید من هم بیخیال شدم

یک نوبت از mmr کافیه؟
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-08-25 ساعت 10:32)نیلان نوشته:  

با سپاس از همه شما

سلام دوست عزیز

یک نوبت از mmr کافیه؟
نه کافی نیست برای سفارت ولی خحوده پاستور برات دو تا وارد میکنه
مثل Td
اگه ببینه وقت نیس اونم یه بار بزن دوتا وارد میکنه
خیلی خوبن Smile
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان: sepideh jan
(2014-08-25 ساعت 19:52)aliklz نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 10:32)نیلان نوشته:  

با سپاس از همه شما

سلام دوست عزیز

یک نوبت از mmr کافیه؟
نه کافی نیست برای سفارت ولی خحوده پاستور برات دو تا وارد میکنه
مثل Td
اگه ببینه وقت نیس اونم یه بار بزن دوتا وارد میکنه
خیلی خوبن Smile

ممنون از جوابتون. چه خوب. پس به نظر شما کارتم رو ببرم و بهش بگم من یه نوبت زدم، نوبت دوم رو برای ماه بعد وارد کارت میکنن؟ حتی اگه نوبت اول رو جایی به جز پاستور زده باشم؟
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان