کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام دوستان
دو تا سوال داشتم؟
1- واکسیناسیون و مدیکال برای بچه های زیر دو سال به چه شکلیه؟
2- برای بچه های بالای دو سال هم باید کل اون واکسنا زده بشه؟
ممنون میشم یکی کامل توضیح بده و موثق
تشکر کنندگان:
(2014-09-15 ساعت 16:50)kiarashs نوشته:  سلام دوستان
دو تا سوال داشتم؟
1- واکسیناسیون و مدیکال برای بچه های زیر دو سال به چه شکلیه؟
2- برای بچه های بالای دو سال هم باید کل اون واکسنا زده بشه؟
ممنون میشم یکی کامل توضیح بده و موثق
دوست عزیز زیر 2 سال رو من نمیدونم ولی برای پسر خودم که 4 سالش هست کارت واکسنش رو بردیم پاستور خودشون همه رو وارد کارت بین الملل کردند. و گفتند فقط باید انفولانزا بزنه اونم دو بار اگه تا به حال نزده. که 1 نوبتش رو فک کنم همین یکی دو هفته بریم بزنیم. و دومی رو هم نزدیکای مصاحبه که خودمون هم میزنیم.
موفق باشید.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: behdadK ، kiarashs ، babak12 ، A_A
دوستان به نظرتون احتمالا صابون کدوم واکسن ها بدست این خانم یا آقای اورگان به دست و بازومون بخوره. قیمتشون به دلار حدودا چند میوفته؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
می خواستم بدونم من با شماره کیس 69XX کی باید واکسن هام شروع کنم؟
و اینکه حدودا چقدر زمان می بره؟
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان:
(2014-09-15 ساعت 22:07)mfte.teacher نوشته:  دوستان به نظرتون احتمالا صابون کدوم واکسن ها بدست این خانم یا آقای اورگان به دست و بازومون بخوره. قیمتشون به دلار حدودا چند میوفته؟
سلام دوست عزیز
اگر تمام واکسنهای شما کامل باشه
به نقل از دوستانی که مصاحبه داشتن ،ابله مرغان اونم بستگی به شرایط داره
در برخی موارد هم mmr (اگر ناقص باشه )
قیمتها از 20 تا 200 دلار متغیر است
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
(2014-09-15 ساعت 07:57)behdadK نوشته:  البته شما چون آنکارا هستید همون 2 نوبت به فاصله یک ماه کافیه. ابوظبی ایراد میگیره که البته در صورتی که دو نوبت وارد شده نزدیک به مصاحبه باشه فقط براتون میزنه که در موعد 6 ماه سومی را باید تزریق کنید. اگر براتون تاریخ زدن و امکان تغییرش نیست و از شانس بد ابوظبی هستید 2 نوبت رو نزدیک مصاحبه بزنید مشکلی پیش نمیاد. دست از سر کچل خانم بخشنده هم بردارید که مجانی نمیتونه کارت بین المللی شما رو عوض کنه و 50 تومن باید هزینه کنید.
سلام مدیر عزیز و دوست داشتنی. من کرد هستم و آذربایجان غربی میشینیم. آقا اینجا از این خبرا نیست. تازه می خواستم چون از دست خط یارو خوشم نیومد میخواستم بدم واسم عوض نکن که بعدا پشیمون شدم!
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: behdadK
(2014-09-15 ساعت 22:33)shayan seyfi نوشته:  سلام به همه دوستان
سلام دوست عزیز
فعلا قطعی نمیشه اظهار نظر کرد
به نظر من هپاتیت که زمانبر است شروع کنید در 3 مرحله 1.1.6
mmr به فاصله 1 ماه به 1 ماه البته این واکسن حدودا 3 الی 4 ماه مونده به مصاحبه تزریق کنید(البته باید طوری تنظیم کنید که 1 ماه مانده به مصاحبه این واکسن کامل شده باشه )
شما باید تعداد کارنتیهای هر ماه بررسی کنید و یک تخمینی برای تزریق این واکسن داشته باشید
برای انفولانزا هم می تونید 1 ماه مونده به مصاحبه بزنید یا نزدیک تر به مصاحبه
اگر تهران هستید به پاستور مراجعه بفرمایید کاملا شما راهنمایی می کنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، AliReza.Sh
(2014-09-15 ساعت 22:54)babak12 نوشته:  
سلام دوست عزیز
mmr به فاصله 1 ماه به 1 ماه البته این واکسن حدودا 3 الی 4 ماه مونده به مصاحبه تزریق کنید(البته باید طوری تنظیم کنید که 1 ماه مانده به مصاحبه این واکسن کامل شده باشه )
شما باید تعداد کارنتیهای هر ماه بررسی کنید و یک تخمینی برای تزریق این واکسن داشته باشید
بچه ها سلام .من با کیس نامیر 34xx واکسنام رو از یه ماه قبل شرو کردم و دیروزم نوبت دوم هپاتیت رو هم زدم. زود که شرو نکردم؟!

تشکر کنندگان:
(2014-09-15 ساعت 23:18)mfte.teacher نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 22:54)babak12 نوشته:  
سلام دوست عزیز
بچه ها سلام .من با کیس نامیر 34xx واکسنام رو از یه ماه قبل شرو کردم و دیروزم نوبت دوم هپاتیت رو هم زدم. زود که شرو نکردم؟!
نه دوست عزیز زود نیست
ایشاله شما برای ماه دیگه کارنت میشید و برای دسامبر میرید به مصاحبه
فقط مطالب بالا بخون در مورد mmr و انفولانزا
ضمنا نوبت سوم هپاتیت شما بعد مصاحبه خواهد بود که بعد از مصاحبه باید تزریق کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
دوستان كيس ما 5xx هستش و هنوز نامه دوم رو دريافت نكرديم،ماه پيش همين تاريخ نوبت اول MMR رو تزريق كرديم و امروز بايد نوبت دوم رو تمديد كنيم،ولي نميدونيم تاريخ مصاحبه كي هستش!اگر تزريق نكنيم تا زمان مديكال چك خودشون تزريق كنن فاصله خيلي بيشتر از يك ماه مي شه بين نوبت اول و دوم!اشكال ايجاد نميكنه؟نميدونيم چيكار كنيم...[emoji19]

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-16 ساعت 13:33)minan نوشته:  دوستان كيس ما 5xx هستش و هنوز نامه دوم رو دريافت نكرديم،ماه پيش همين تاريخ نوبت اول MMR رو تزريق كرديم و امروز بايد نوبت دوم رو تمديد كنيم،ولي نميدونيم تاريخ مصاحبه كي هستش!اگر تزريق نكنيم تا زمان مديكال چك خودشون تزريق كنن فاصله خيلي بيشتر از يك ماه مي شه بين نوبت اول و دوم!اشكال ايجاد نميكنه؟نميدونيم چيكار كنيم...[emoji19]

سلام
تزریق نکنید!
انشاله رفتین دکتر سفارت براتون میزنه! خوب یه مقدار هزینه داره ولی به ریسکش نمی ارزه!
موفق باشید.
تشکر کنندگان: minan ، babak12 ، A_A
(2014-09-16 ساعت 13:54)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 13:33)minan نوشته:  دوستان كيس ما 5xx هستش و هنوز نامه دوم رو دريافت نكرديم،ماه پيش همين تاريخ نوبت اول MMR رو تزريق كرديم و امروز بايد نوبت دوم رو تمديد كنيم،ولي نميدونيم تاريخ مصاحبه كي هستش!اگر تزريق نكنيم تا زمان مديكال چك خودشون تزريق كنن فاصله خيلي بيشتر از يك ماه مي شه بين نوبت اول و دوم!اشكال ايجاد نميكنه؟نميدونيم چيكار كنيم...[emoji19]

سلام
تزریق نکنید!
انشاله رفتین دکتر سفارت براتون میزنه! خوب یه مقدار هزینه داره ولی به ریسکش نمی ارزه!
موفق باشید.

پس فاصله نوبت اول و دوم بيشتر از يك ماه ميشه مشكلي نيست؟
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان:
(2014-09-16 ساعت 13:58)minan نوشته:  

سلام
تزریق نکنید!
موفق باشید.

نه مشكلي پيش نمي ياد
براي تزريق نوبت دوم نبايد كمتر از 1 ماه باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: minan ، HERMES7 ، A_A

دوست عزیز فاصله نوبت دوم MMR از مصاحبه باید حداقل یکماه باشه چون زنده است و ممکنه در تستهای تشخیصی و آنتی بادیها اختلال ایجاد کند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
(2014-09-16 ساعت 13:58)minan نوشته:  

سلام
تزریق نکنید!
موفق باشید.

اگه در کودکی تزریق داشتید و رکوردش موجوده همون رو ببرید پاستور وارد کارت کنن و کافی هست
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان