کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوستاني كه داخل تهران هستن و هنوز واكسن mmr رو نزدن:
من امروز به درمانگاه بهگر تو بهبودي زنگ زدم و گفتن قيمت واكسن هردونوبتش كلا 40 تومن و با دفترچه بيمه ميشه 13تومن!
ساعات واكسن هم از 10:30 تا 12 و توي عصر هم از 5تا7
البته خواستين برين حتما همونروز قبلش تماس بگيرين كه يوقت تموم نكرده باشن
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: babak12 ، k1_m_1358
(2014-09-21 ساعت 12:04)jupiterx نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 11:01)saboteur نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 10:37)jupiterx نوشته:  باسلام
ایا برای زدن واکسن حتما باید به پاستور مراجعه کرد یا میشه تو شهر خودمونم بزنیم ؟؟ من مشهد هستم . کسی از دوستان میدونه اگه بخام مشهد بزنم باید کجا برم ؟؟
من زمان مصاحبم نوامبر هستش و اقدامی هنوز واسه واکسن نکردم به نظرتون دیر شده یا نه مشکلی نیست اگه الان کاراشو بکنم ؟؟
باتشکر
به هرصورت دیر هم شده باشه بهتره سریعتر شروع کنین!حداقل دو نوبت هپاتیت رو میتونین بزنین.mmrچون ویروس زنده هست حساب کنین نوبت دومش تا تاریخ مصاحبتون چقدر فاصله خواهد داشت.
خیر شهرخودتون هم میتونین انجام بدین نهایت خواستین میتونین کارتهاش رو ببرین پاستور کارت بین الملل رو از اونجا بگیرین.

ممنون از پاسختون
من زمان مصاحبم دقیقا 13 نوامبر هستش . این mmr که میفرمایین با چه فاصله زمانی زده میشه و باید چندنوبت تا قبل مصاحبه زده بشه ؟؟
معمولا واکسنهایی که زده میشه چیاست ؟؟ این کارت بین الملل رو حتما پس از زدن واکسن باید فقط از پاستور گرفت ؟؟ یا نیازی نیست و همینجا که بزنم صادر میشه ؟؟
تو مشهد اگه کسی از دوستان اطلاع داره کجا باید بزنیم لطف کنین بگین
باتشکر

خیر لزوما نباید از پاستور تهیه بشه اما گفته میشه کارت زرد اونجا معتبرتره! خودم به شخصه قصدم گرفتن کارت زرد از اونجاست. شما هرطوری که خودتون صلاح میدونین عمل کنید
mmr واکسنه سه گانه سرخک , اوریون و سرخجه هست که طبق گفته دکتر پاستور : "2گانه و به فاصله یک ماه هست و یک ماه قبل از مصاحبه هم نباید واکسن ویروس زنده تزریق بشه."
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، miyu ، jupiterx
سلام دوستان
واكسنهاي dt كه در حقيقت واكسنهاييست كه از بچگي بهمون زدن رو هم پاستور وارد ميكنه. چون بخاطر سن بالا مون حدود ٤٠ساله هيچ كارتي نداريم و سابقه اش رو نداريم كه ارائه بديم
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 17:43)Samia نوشته:  سلام دوستان
واكسنهاي dt كه در حقيقت واكسنهاييست كه از بچگي بهمون زدن رو هم پاستور وارد ميكنه. چون بخاطر سن بالا مون حدود ٤٠ساله هيچ كارتي نداريم و سابقه اش رو نداريم كه ارائه بديم

بله دوست عزیز
شما باید تشریف ببیرید پاستور براتون کارت صادر می کنن و هر واکسنی که لازم باشه برای شما تزریق می کنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Samia
(2014-09-21 ساعت 13:49)miyu نوشته:  دوستاني كه داخل تهران هستن و هنوز واكسن mmr رو نزدن:
من امروز به درمانگاه بهگر تو بهبودي زنگ زدم و گفتن قيمت واكسن هردونوبتش كلا 40 تومن و با دفترچه بيمه ميشه 13تومن!
سلام داداش
مطمعنی!!!
من همونجا زدم هر نوبت ازم ۳۵۰۰۰ تومن گرفت!
عصر زدم
راستی آدرسش دقیقا کنار مترو آزادی هست.

Sent from my MediaPad X1 7.0
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: miyu
(2014-09-21 ساعت 22:13)Iaccept نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 13:49)miyu نوشته:  دوستاني كه داخل تهران هستن و هنوز واكسن mmr رو نزدن:
سلام داداش
مطمعنی!!!
من همونجا زدم هر نوبت ازم ۳۵۰۰۰ تومن گرفت!
عصر زدم
راستی آدرسش دقیقا کنار مترو آزادی هست.

Sent from my MediaPad X1 7.0
سلام
بله دوست عزيز،به من اينطوري گفتن شايد اون قسمت "كلا٤٠تومن"رو اشتباه گفته!شايد منظورش هر نوبت بوده!
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: babak12

من سه هفته پیش رفتم بهگر برای یک نوبت بدون دفترچه 42 تومن دادم. با دفترچه ظاهرا 35 تومن میشد
تشکر کنندگان: miyu
(2014-09-21 ساعت 23:12)farslm نوشته:  

من سه هفته پیش رفتم بهگر برای یک نوبت بدون دفترچه 42 تومن دادم. با دفترچه ظاهرا 35 تومن میشد
ممنون كه گفتين
پس منظورش نوبتي 40تومن بوده!ماشالله هم كه هر هفته قيمتشون تغيير ميكنه!!به من گفت با دفترچه بيمه ميشه ١٣تومن!!!
اين هفته با دفترچه ميرم ببينم بلاخره چقدر ميگيرن!!به هركي يه قيمت گفتن!!
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 14:47)saboteur نوشته:  
ایا برای زدن واکسن حتما باید به پاستور مراجعه کرد یا میشه تو شهر خودمونم بزنیم ؟؟ من مشهد هستم . کسی از دوستان میدونه اگه بخام مشهد بزنم باید کجا برم ؟؟
من زمان مصاحبم نوامبر هستش و اقدامی هنوز واسه واکسن نکردم به نظرتون دیر شده یا نه مشکلی نیست اگه الان کاراشو بکنم ؟؟
باتشکر
به هرصورت دیر هم شده باشه بهتره سریعتر شروع کنین!حداقل دو نوبت هپاتیت رو میتونین بزنین.mmrچون ویروس زنده هست حساب کنین نوبت دومش تا تاریخ مصاحبتون چقدر فاصله خواهد داشت.
خیر شهرخودتون هم میتونین انجام بدین نهایت خواستین میتونین کارتهاش رو ببرین پاستور کارت بین الملل رو از اونجا بگیرین.

ممنون از پاسختون
من زمان مصاحبم دقیقا 13 نوامبر هستش . این mmr که میفرمایین با چه فاصله زمانی زده میشه و باید چندنوبت تا قبل مصاحبه زده بشه ؟؟
معمولا واکسنهایی که زده میشه چیاست ؟؟ این کارت بین الملل رو حتما پس از زدن واکسن باید فقط از پاستور گرفت ؟؟ یا نیازی نیست و همینجا که بزنم صادر میشه ؟؟
باتشکر

خیر لزوما نباید از پاستور تهیه بشه اما گفته میشه کارت زرد اونجا معتبرتره! خودم به شخصه قصدم گرفتن کارت زرد از اونجاست. شما هرطوری که خودتون صلاح میدونین عمل کنید
mmr واکسنه سه گانه سرخک , اوریون و سرخجه هست که طبق گفته دکتر پاستور : "2گانه و به فاصله یک ماه هست و یک ماه قبل از مصاحبه هم نباید واکسن ویروس زنده تزریق بشه."

ممنون از شما و دوست عزیزی که ادرس دادن.امروز رفتم به همون ادرس و ظاهرا انجام میدن همین دکتر چون نمونه کارتهای زرد رو هم منشیش بهم نشون داد.
در مورد واکسن mmr که میفرمایین نباید یک ماه قبل مصاحبه زده بشه من که مصاحبم 13 نوامبر هستش میتونم بزنم نوبت اول رو ولی نوبت دوم رو یعنی نزنم ؟؟ چون تقریبا 50 روز فاصله هستش هنوز.
بقیه واکسنها رو فردا یا پس فردا بزنم مشکلی نیستش ؟؟
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: مریم فتوحی
(2014-09-21 ساعت 23:49)jupiterx نوشته:  
باتشکر

ممنون از پاسختون
باتشکر

ممنون از شما و دوست عزیزی که ادرس دادن.امروز رفتم به همون ادرس و ظاهرا انجام میدن همین دکتر چون نمونه کارتهای زرد رو هم منشیش بهم نشون داد.
در مورد واکسن mmr که میفرمایین نباید یک ماه قبل مصاحبه زده بشه من که مصاحبم 13 نوامبر هستش میتونم بزنم نوبت اول رو ولی نوبت دوم رو یعنی نزنم ؟؟ چون تقریبا 50 روز فاصله هستش هنوز.
باتشکر

سلام دوست عزیز
نوبت اول می تونید بزنید ولی برای نوبت دوم روز مدیکال برای شما تزریق می کنن چون با توجه به زمان مصاحبه شما نمی تونید فاصله 1 ماه رعایت کنید
نه مشکلی نیست می تونید تزریق کنید
فقط برای انفولانزا سعی کنید 1 ماه قبل از مصاحبه تزریق کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: saboteur ، jupiterx ، Rooz ، A_A ، آزاده_امین ، مریم فتوحی
برای MMR به نظر مناسب ترین جا درمانگاه فرشته سر ولیعصر (برای اونهایی که نمیدونن 100 متر بالاتر از پارک وی) هست. این درمانگاه خیریه و متعلق به مسجد هست و واکسن MMR رو نوبتی 20 تومن میزنه. البته قبلش زنگ بزنین تموم نکرده باشه. این دفعه که ما رفتیم 3-4 تا واکسن مونده بود و میگفت مراجعه کننده خیلی داشته.
دکترش هم فضول تشریف داشت و میگفت از این لاتاریا قبول شدید؟ ما هم واسه اینکه حالش رو بگیریم گفتیم نه دانشجویی:دی
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، saboteur ، babak12 ، miyu ، k1_m_1358 ، مریم فتوحی ، behjat ، A_A ، areb1356 ، L_haam ، rezasadeghi ، AliReza.Sh
دانشگاه تهران(16آذر) هم روزهای 4شنبه ساعت8-10 میزنن و قیمتش 25000 تومان هست. ما نوبت اول اونجا زدیم و نوبت دوم رو درمانگاه فرشته زدیم اونجا هم قیمتش نفری 25000 تومان بود.
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، miyu ، مریم فتوحی ، A_A
شما کی نوبت دوم رو زدید؟ ما همین دو هفته پیش رفتیم 20 تومن گرفت! تورم لاتاری رو هم باید بانک مرکزی به آمار هاش اضافه کنه!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-09-22 ساعت 08:49)behdadK نوشته:  شما کی نوبت دوم رو زدید؟ ما همین دو هفته پیش رفتیم 20 تومن گرفت! تورم لاتاری رو هم باید بانک مرکزی به آمار هاش اضافه کنه!
دقيقا شنبه ( 29 شهريور) بعد از ظهر ساعت 18 من و شوهرم درمانگاه خيريه فرشته دو تا فيش 25000 توماني يعني معادل 50000 تومان Big GrinBig Grin
دانشگاه تهران هم همين قيمت بود منتها چون فقط روزهاي چهارشنبه ميزنن و شوهرم داشت ميرفت ماموريت رفتيم نوبت دوم رو فرشته زديم.
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، babak12 ، A_A ، r.bazargan ، behdadK
(2014-09-22 ساعت 00:31)babak12 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 23:49)jupiterx نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 11:01)saboteur نوشته:  به هرصورت دیر هم شده باشه بهتره سریعتر شروع کنین!حداقل دو نوبت هپاتیت رو میتونین بزنین.mmrچون ویروس زنده هست حساب کنین نوبت دومش تا تاریخ مصاحبتون چقدر فاصله خواهد داشت.

ممنون از پاسختون
باتشکر

باتشکر

سلام دوست عزیز
نوبت اول می تونید بزنید ولی برای نوبت دوم روز مدیکال برای شما تزریق می کنن چون با توجه به زمان مصاحبه شما نمی تونید فاصله 1 ماه رعایت کنید
نه مشکلی نیست می تونید تزریق کنید
فقط برای انفولانزا سعی کنید 1 ماه قبل از مصاحبه تزریق کنید

ممنون
میشه با دکتر صحبت کرد که تاریخهاشو طوری بنویسه که تو برگ زرد فاصله یک ماهش اوکی باشه ؟؟ اگه بخام نوبت دوم رو روز مدیکال بزنم هزینش رو اطلاع دارین چقدر خواهد بود ؟؟
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان