کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
من واکسن انفولانزا رو می خوام بگیرم کی باید بزنم من برای november current شدم کجا باید ببرم بزنم که کارت بدن بهم برای کارت زردم وارد کنم
تشکر کنندگان:
خود پاستور آنفولانزا داره معمولا. قبل از رفتن زنگ بزنید مطمئن شید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A
(2014-09-17 ساعت 09:55)behdadK نوشته:  خود پاستور آنفولانزا داره معمولا. قبل از رفتن زنگ بزنید مطمئن شید.
از هفته پیش واکسن انفلوآنزای 2014-2015 تو پاستور موجوده و می تونید برید بزنید.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان: saboteur ، babak12 ، HERMES7 ، A_A ، Samia ، 100af
الان بزنم واکسنو انفولانزارو اگه واسه november کارنت شدم از لحاظ زمان بندی میگم
تشکر کنندگان:
من واکسنو خودم خریدم باید ببرم پاستور بزنن وارد کارت کنن
تشکر کنندگان:
(2014-09-18 ساعت 09:57)aidin2015 نوشته:  من واکسنو خودم خریدم باید ببرم پاستور بزنن وارد کارت کنن

به من گفتن هر جایی بزنید و کارت از اونجا بیارید، خود پزشک پاستور وارد کارت زرد می کنن. فقط کسی به جز پزشک پاستور نباید توی کارت زرد مهر بزنه.
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
واسه كسي كه ويزاي توريستي قراره بگيره هم كارت واكسن نياز هست ببره سفارت؟! ممنون ميشم اگه سريع جواب بدين Smile
تشکر کنندگان:
(2014-09-18 ساعت 10:35)Samia نوشته:  سلام دوستان
واسه كسي كه ويزاي توريستي قراره بگيره هم كارت واكسن نياز هست ببره سفارت؟! ممنون ميشم اگه سريع جواب بدين Smile

سلام دوست عزیز
شما باید به سایت خود سفارت مراجعه کنید و قسمت قید شده برای ویزای تورستی مطالعه بفرمایید و طبق همون مدارکی که لازم است اماده کنید و به سفارت ارائه بدید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Samia
با عرض سلام و احترام.
من نوبت مصاحبم واسه 3novemberهستدAbu dhabi از طرفی با اینکه واکسن هامو از همون Mayشروع کردم نوبت سوم واکسن هپاتیت ب من واسه 12روز قبل از این تاریخ میوفته با توجه به اینکه گفتن 1 ماه قبل از مصاحبه واکسن نزنید حالا من باید نوبت سومم رو کی بزنم؟
تشکر کنندگان: r.bazargan
هپاتیت اگر اشتباه نکنم ویروس زنده نیست و ایرادی نداره در فاصله یکماه مصاحبه زده بشه. با پاستور میتونید هماهنگ کنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: negar_afs ، A_A ، babak12
باسلام
ایا برای زدن واکسن حتما باید به پاستور مراجعه کرد یا میشه تو شهر خودمونم بزنیم ؟؟ من مشهد هستم . کسی از دوستان میدونه اگه بخام مشهد بزنم باید کجا برم ؟؟
من زمان مصاحبم نوامبر هستش و اقدامی هنوز واسه واکسن نکردم به نظرتون دیر شده یا نه مشکلی نیست اگه الان کاراشو بکنم ؟؟
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 10:37)jupiterx نوشته:  باسلام
ایا برای زدن واکسن حتما باید به پاستور مراجعه کرد یا میشه تو شهر خودمونم بزنیم ؟؟ من مشهد هستم . کسی از دوستان میدونه اگه بخام مشهد بزنم باید کجا برم ؟؟
من زمان مصاحبم نوامبر هستش و اقدامی هنوز واسه واکسن نکردم به نظرتون دیر شده یا نه مشکلی نیست اگه الان کاراشو بکنم ؟؟
باتشکر
به هرصورت دیر هم شده باشه بهتره سریعتر شروع کنین!حداقل دو نوبت هپاتیت رو میتونین بزنین.mmrچون ویروس زنده هست حساب کنین نوبت دومش تا تاریخ مصاحبتون چقدر فاصله خواهد داشت.
خیر شهرخودتون هم میتونین انجام بدین نهایت خواستین میتونین کارتهاش رو ببرین پاستور کارت بین الملل رو از اونجا بگیرین.

کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: r.bazargan ، jupiterx ، babak12
(2014-09-21 ساعت 11:01)saboteur نوشته:  
باتشکر
به هرصورت دیر هم شده باشه بهتره سریعتر شروع کنین!حداقل دو نوبت هپاتیت رو میتونین بزنین.mmrچون ویروس زنده هست حساب کنین نوبت دومش تا تاریخ مصاحبتون چقدر فاصله خواهد داشت.
خیر شهرخودتون هم میتونین انجام بدین نهایت خواستین میتونین کارتهاش رو ببرین پاستور کارت بین الملل رو از اونجا بگیرین.

ممنون از پاسختون
من زمان مصاحبم دقیقا 13 نوامبر هستش . این mmr که میفرمایین با چه فاصله زمانی زده میشه و باید چندنوبت تا قبل مصاحبه زده بشه ؟؟
معمولا واکسنهایی که زده میشه چیاست ؟؟ این کارت بین الملل رو حتما پس از زدن واکسن باید فقط از پاستور گرفت ؟؟ یا نیازی نیست و همینجا که بزنم صادر میشه ؟؟
تو مشهد اگه کسی از دوستان اطلاع داره کجا باید بزنیم لطف کنین بگین
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:
دوستان توجه کنید تو گرفتن کارت زرد که حتما انیستو پاستور تهران صادر کنه، چون از اقوام که سال پیش رفتن مصاحبه تو انکارا هیچکدوم از واکسنهارو قبول نکرد چون کارت زردو شهرستان صادر کرده بود . من واکسن هارو شروع کردم تو شهرستان و تا الان هپاتیت و کزاز رایگان در مراکز درمانی تزریق شدShy
[/quote]
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 12:04)jupiterx نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 11:01)saboteur نوشته:  
باتشکر

ممنون از پاسختون
من زمان مصاحبم دقیقا 13 نوامبر هستش . این mmr که میفرمایین با چه فاصله زمانی زده میشه و باید چندنوبت تا قبل مصاحبه زده بشه ؟؟
معمولا واکسنهایی که زده میشه چیاست ؟؟ این کارت بین الملل رو حتما پس از زدن واکسن باید فقط از پاستور گرفت ؟؟ یا نیازی نیست و همینجا که بزنم صادر میشه ؟؟
تو مشهد اگه کسی از دوستان اطلاع داره کجا باید بزنیم لطف کنین بگین
باتشکر

دوست عزیز شما تشریف ببرید به این آدرس :
خیابان ابن سینا، نرسیده به میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان ابن سینا،دکتر جواد دهقان نیری...۸۵۹۷۹۹۹
بعدازظهر ها به جز روزهای پنج‌شنبه بین ساعت ۵ تا ۸ هستن
مشاوره میکنن باهاتون اگه لازم باشه میفرستن برای تست آنتی بادی و واکسن های مورد نیاز رو‌میزنن براتون و کارت زرد بین المللی صادر میکنن و احتیاجی نیست برین پاستور تهران
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: jupiterx ، miyu ، babak12 ، saboteur

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان