کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-09-23 ساعت 00:44)jupiterx نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 00:31)babak12 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 23:49)jupiterx نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 14:47)saboteur نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 12:04)jupiterx نوشته:  ممنون از پاسختون
من زمان مصاحبم دقیقا 13 نوامبر هستش . این mmr که میفرمایین با چه فاصله زمانی زده میشه و باید چندنوبت تا قبل مصاحبه زده بشه ؟؟
معمولا واکسنهایی که زده میشه چیاست ؟؟ این کارت بین الملل رو حتما پس از زدن واکسن باید فقط از پاستور گرفت ؟؟ یا نیازی نیست و همینجا که بزنم صادر میشه ؟؟
تو مشهد اگه کسی از دوستان اطلاع داره کجا باید بزنیم لطف کنین بگین
باتشکر

خیر لزوما نباید از پاستور تهیه بشه اما گفته میشه کارت زرد اونجا معتبرتره! خودم به شخصه قصدم گرفتن کارت زرد از اونجاست. شما هرطوری که خودتون صلاح میدونین عمل کنید
mmr واکسنه سه گانه سرخک , اوریون و سرخجه هست که طبق گفته دکتر پاستور : "2گانه و به فاصله یک ماه هست و یک ماه قبل از مصاحبه هم نباید واکسن ویروس زنده تزریق بشه."

ممنون از شما و دوست عزیزی که ادرس دادن.امروز رفتم به همون ادرس و ظاهرا انجام میدن همین دکتر چون نمونه کارتهای زرد رو هم منشیش بهم نشون داد.
در مورد واکسن mmr که میفرمایین نباید یک ماه قبل مصاحبه زده بشه من که مصاحبم 13 نوامبر هستش میتونم بزنم نوبت اول رو ولی نوبت دوم رو یعنی نزنم ؟؟ چون تقریبا 50 روز فاصله هستش هنوز.
بقیه واکسنها رو فردا یا پس فردا بزنم مشکلی نیستش ؟؟
باتشکر

سلام دوست عزیز
نوبت اول می تونید بزنید ولی برای نوبت دوم روز مدیکال برای شما تزریق می کنن چون با توجه به زمان مصاحبه شما نمی تونید فاصله 1 ماه رعایت کنید
نه مشکلی نیست می تونید تزریق کنید
فقط برای انفولانزا سعی کنید 1 ماه قبل از مصاحبه تزریق کنید

ممنون
میشه با دکتر صحبت کرد که تاریخهاشو طوری بنویسه که تو برگ زرد فاصله یک ماهش اوکی باشه ؟؟ اگه بخام نوبت دوم رو روز مدیکال بزنم هزینش رو اطلاع دارین چقدر خواهد بود ؟؟
باتشکر

خواهش مي كنم دوست عزيز
والا نمي دونم ديگه بستگي به دكتر داره كه قبول كنه يا نه
شما اگر نوبت دوم تزريق كنيد باعث اختلال در ازمايش خون در روز مديكال ميشه چون اين واكسن ويروس زنده است براي همين بايد فاصله 1 ماه رعايت كنيد
اگر دكتر قبول ميكنه نوبت اول تزريق كنيد و نوبت دوم بعد از مصاحبه تزريق كنيد و بايد تاريخ نوبت دوم با فاصله 1 ماه از تاريخ مصاحبه شما وارد بشه
من نمي دونم سفارت شما كجا است ولي در هر سفارت مبلغ تزريق متفاوت است
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، jupiterx
سلام،دوستان ما تاريخ مصاحبمون براي ٥ نوامبر،يك سفر فوري برامون پيش اومده به دبي،اگه تو اين سفر براي تاريخ ١٢ اكتبر مديكال چك رو زودتر انجام بديم كه براي مصاحبه روز قبل بريم دبي مشكلي پيش نمياد؟
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان:
تنها مشکلی که پیش میاد اینه که ویزایی که میگیرید اگر یکضرب باشه از 12 اکتبر زمان میخوره برای 6 ماه و اگر کلیرنس بخورید و از 4 ماه بگذره باید مجدد برای مدیکال برید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، saboteur ، A_A ، minan ، آزاده_امین
برای MMR به نظر مناسب ترین جا درمانگاه فرشته سر ولیعصر (برای اونهایی که نمیدونن 100 متر بالاتر از پارک وی) هست. این درمانگاه خیریه و متعلق به مسجد هست و واکسن MMR رو نوبتی 20 تومن میزنه. البته قبلش زنگ بزنین تموم نکرده باشه. این دفعه که ما رفتیم 3-4 تا واکسن مونده بود و میگفت مراجعه کننده خیلی داشته.
دکترش هم فضول تشریف داشت و میگفت از این لاتاریا قبول شدید؟ ما هم واسه اینکه حالش رو بگیریم گفتیم نه دانشجویی:دی
....................ببخشید جنابbehdadK میشه شماره تلفن این مرکز رو بدید که قبل از رفتن بپرسیم واکسن موجوده یا نه.
ممنون
تشکر کنندگان: a.rahaa ، r.bazargan
22039636
از گوگل میتونستید استفاده کنید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، saboteur ، miyu ، sepideh jan
(2014-09-23 ساعت 00:44)jupiterx نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 00:31)babak12 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 23:49)jupiterx نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 14:47)saboteur نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 12:04)jupiterx نوشته:  ممنون از پاسختون
من زمان مصاحبم دقیقا 13 نوامبر هستش . این mmr که میفرمایین با چه فاصله زمانی زده میشه و باید چندنوبت تا قبل مصاحبه زده بشه ؟؟
معمولا واکسنهایی که زده میشه چیاست ؟؟ این کارت بین الملل رو حتما پس از زدن واکسن باید فقط از پاستور گرفت ؟؟ یا نیازی نیست و همینجا که بزنم صادر میشه ؟؟
تو مشهد اگه کسی از دوستان اطلاع داره کجا باید بزنیم لطف کنین بگین
باتشکر

خیر لزوما نباید از پاستور تهیه بشه اما گفته میشه کارت زرد اونجا معتبرتره! خودم به شخصه قصدم گرفتن کارت زرد از اونجاست. شما هرطوری که خودتون صلاح میدونین عمل کنید
mmr واکسنه سه گانه سرخک , اوریون و سرخجه هست که طبق گفته دکتر پاستور : "2گانه و به فاصله یک ماه هست و یک ماه قبل از مصاحبه هم نباید واکسن ویروس زنده تزریق بشه."

ممنون از شما و دوست عزیزی که ادرس دادن.امروز رفتم به همون ادرس و ظاهرا انجام میدن همین دکتر چون نمونه کارتهای زرد رو هم منشیش بهم نشون داد.
در مورد واکسن mmr که میفرمایین نباید یک ماه قبل مصاحبه زده بشه من که مصاحبم 13 نوامبر هستش میتونم بزنم نوبت اول رو ولی نوبت دوم رو یعنی نزنم ؟؟ چون تقریبا 50 روز فاصله هستش هنوز.
بقیه واکسنها رو فردا یا پس فردا بزنم مشکلی نیستش ؟؟
باتشکر

سلام دوست عزیز
نوبت اول می تونید بزنید ولی برای نوبت دوم روز مدیکال برای شما تزریق می کنن چون با توجه به زمان مصاحبه شما نمی تونید فاصله 1 ماه رعایت کنید
نه مشکلی نیست می تونید تزریق کنید
فقط برای انفولانزا سعی کنید 1 ماه قبل از مصاحبه تزریق کنید

ممنون
میشه با دکتر صحبت کرد که تاریخهاشو طوری بنویسه که تو برگ زرد فاصله یک ماهش اوکی باشه ؟؟ اگه بخام نوبت دوم رو روز مدیکال بزنم هزینش رو اطلاع دارین چقدر خواهد بود ؟؟
باتشکر

بستگی داره شما مصونیت داشته باشید یا خیر.. من و همسرم چون مصونیت داشتیم خود دکتر نیری برامون دو تا تاریخ به فاصله یک ماه وارد کارت کرد بدون اینکه تزریقی داشته باشیم.
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، jupiterx
با سلام خدمت همه دوستان، آقا تو قسمت مدیکال سفارت بابت چی باید پول بدیم؟ ما که اینجا واکسن هامون رو می زنیم! بعدان هزینه این مدیکال چقد در میاد؟ معمولا چه واکسن هایی رو قبول نمیکنن؟!
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 00:52)mfte.teacher نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان، آقا تو قسمت مدیکال سفارت بابت چی باید پول بدیم؟ ما که اینجا واکسن هامون رو می زنیم! بعدان هزینه این مدیکال چقد در میاد؟ معمولا چه واکسن هایی رو قبول نمیکنن؟!

سلام دوست عزیز
شما باید بابت ازمایش خون به ازای هر نفر 25$ ،رادیوگرافی قفسه سینه ازای هر نفر 45$ ،ویزیت پزشک ازای هر نفر 100$ ،هزینه واکسیناسیون به ازای هر نفر از 20$ تا 200$ متغییر می باشد پرداخت کنید
با توجه به اعلام دوستانی که مصاحبه انکارا بودن دکتر سفارت تست ابله مرغان قبول نداره و در برخی موارد واکسن mmr با این حال نمیشه در این مورد پیش بینی کرد چون تقریبا دکتر سلیقه ای عمل می کنه
ولی شما خودت حداقل برای تزریق واکسن ابله اماده کن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: areb1356 ، sepideh jan ، A_A ، mfte.teacher ، r.bazargan ، AliReza.Sh
بچه ها من فردا میرم پاستور که نوبت دوم هپاتیت و td رو بزنم .
اگه بعدش برم همین سر فرشته ایه که بهداد آدرس داد ، مشکلی پیش نمیاد ؟؟
یعنی 3تا واکسن تو یک روز مشکل زا نیست ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
از دکتر پاستور و فرشته بپرسید. اینجا تا جایی که من فهمیدم امسال دکتر نداریم اگر هم داشتیم متخصص تزریقات که نبود:دی
تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، maryamnaz_s
(2014-09-24 ساعت 16:10)rezasadeghi نوشته:  بچه ها من فردا میرم پاستور که نوبت دوم هپاتیت و td رو بزنم .

نه
چون من و شوهرم دقيقا همين كار رو تو واكسيناسيون مرحله اول
كرديم و اتفاقي هم نيفتاد Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak12 ، مریم فتوحی
(2014-09-24 ساعت 17:00)laleht نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 16:10)rezasadeghi نوشته:  بچه ها من فردا میرم پاستور که نوبت دوم هپاتیت و td رو بزنم .

نه
چون من و شوهرم دقيقا همين كار رو تو واكسيناسيون مرحله اول
كرديم و اتفاقي هم نيفتاد Big Grin
بنظر من حتما یه چن ساعت بعدش یه قرص استامینوفن بخورین
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، r.bazargan
(2014-09-24 ساعت 00:59)babak12 نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 00:52)mfte.teacher نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان، آقا تو قسمت مدیکال سفارت بابت چی باید پول بدیم؟ ما که اینجا واکسن هامون رو می زنیم! بعدان هزینه این مدیکال چقد در میاد؟ معمولا چه واکسن هایی رو قبول نمیکنن؟!

سلام دوست عزیز
شما باید بابت ازمایش خون به ازای هر نفر 25$ ،رادیوگرافی قفسه سینه ازای هر نفر 45$ ،ویزیت پزشک ازای هر نفر 100$ ،هزینه واکسیناسیون به ازای هر نفر از 20$ تا 200$ متغییر می باشد پرداخت کنید
با توجه به اعلام دوستانی که مصاحبه انکارا بودن دکتر سفارت تست ابله مرغان قبول نداره و در برخی موارد واکسن mmr با این حال نمیشه در این مورد پیش بینی کرد چون تقریبا دکتر سلیقه ای عمل می کنه
من تقریبی واسه هر نفر 170 دلار گذاشتم به نظرتون کافیه؟!
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2014-09-25 ساعت 00:12)mfte.teacher نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 00:59)babak12 نوشته:  

سلام دوست عزیز
من تقریبی واسه هر نفر 170 دلار گذاشتم به نظرتون کافیه؟!
نمیشه پیش بینی کرد ولی برای ازمایشات اولیه این مبلغ کافی ولی اگر نیاز به تزریق واکسن باشه خوب طبیعتا این مبلغ افزایش پیدا می کنه
به نظر من باز شما بیش از این مبلغ به ازای هر نفر همراه داشته باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: miyu ، A_A
پرداخت هزینه پزشکی فقط به دلار هست یا میشه به لیر هم پردلخت کرد ؟؟؟

تا جایی که میدونم همراه داشتن لیر به صرفه تر از دلاره ،؟؟؟؟
کسی اطلاعی داره؟؟؟
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: