کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-09-30 ساعت 12:32)mitramagh نوشته:  سلام دوستان، يه سوالي داشتم
فرقي ميكنه كارت زرد كي ميگيريم؟ ما كارنت شديم ولي نامه دوممون نيومده، صبر كنيم وقتي نامه اومد بگيريم يا اينكه الان بگيريم؟ بيشتر واكسنامونو زديم
سلام دوست عزيز
فرقي نداره چون شما واكسنا زديد و فقط بايد داخل كارت وارد كنن
ولي به نظر من اقدام كنيد كه دقيقه نود نشه و اگر كم و كسري هم داره بتونيد تزريق كنيد
موفق باشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، A_A ، rezasadeghi ، mitramagh
با سلام خدمت دوستان
همسرم برنده 2015 با شماره کیس ***4
من و همسرم هر دو تست تیتر آنتی بادی دادیم هم برای هپاتیت و هم برای آبله مرغان که در هر دو مورد احتیاج به واکسن زدن مجدد نبود و همچنین یک نوبت 28 روز پیش mmr و td زدیم و دو روز دیگه نوبت دوم میزنیم حالا میخواستم بپرسم بغیر از آنفلو انزا که تقریبا باید دو ماه دیگه بزنیم آیا چیز دیگری از قلم افتاده؟در ضمن یک پسر دو و نیم ساله داریم که تا حالا همه واکسن ها شو زدیم آیا اون احتیاج به واکسن تو ایران داره؟(کارت واکسن داره)و آخر این که چون شمال هستیم و تا تهران دور نیست (با توجه به این که اینجا هم میتونم بگیرم) میخواسم بپرسم آیا میتونم این آزمایشهای تیتر هپاتیت و آبله رو ببرم پاستور تهران کارت بین المللی بگیرم؟قبول میکنن جواب آزمایش شهر ما رو؟....در آخر هم آرزوی خوشحالی برای همه ایرانی های 2015 را دارم....با تشکر
تشکر کنندگان: MJAVADIAN
(2014-10-01 ساعت 15:45)حامد آیلتس نوشته:  با سلام خدمت دوستان
من و همسرم هر دو تست تیتر آنتی بادی دادیم هم برای هپاتیت و هم برای آبله مرغان که در هر دو مورد احتیاج به واکسن زدن مجدد نبود و همچنین یک نوبت 28 روز پیش mmr و td زدیم و دو روز دیگه نوبت دوم میزنیم حالا میخواستم بپرسم بغیر از آنفلو انزا که تقریبا باید دو ماه دیگه بزنیم آیا چیز دیگری از قلم افتاده؟در ضمن یک پسر دو و نیم ساله داریم که تا حالا همه واکسن ها شو زدیم آیا اون احتیاج به واکسن تو ایران داره؟(کارت واکسن داره)و آخر این که چون شمال هستیم و تا تهران دور نیست (با توجه به این که اینجا هم میتونم بگیرم) میخواسم بپرسم آیا میتونم این آزمایشهای تیتر هپاتیت و آبله رو ببرم پاستور تهران کارت بین المللی بگیرم؟قبول میکنن جواب آزمایش شهر ما رو؟....در آخر هم آرزوی خوشحالی برای همه ایرانی های 2015 را دارم....با تشکر

دوست عزیز سلام با عرض تبریک
بله قبول میکنن شما همگی یک روز تشریف بیارین تهران برید پاستور و تمام کارتهای واکسیناسیونی که دارید رو نشونشون بدید اونها خودشون هر کدوم که کم باشه رو بهتون میزنن یا مهرشو میزنن بهشون بگید که چیزی کم و کسر نباشه.
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، حامد آیلتس
دوستان چه بیماریهایی باعث ریجکت شدن کیس میشه؟
تشکر کنندگان:
بیماری های خطرناک منتقل شونده. HIV ، هپاتیت B و س... ترانسمیتد دزیز
شما حتی اگر زبانم لال سرطان هم داشته باشید و وضع مالیتان اونقدر خوب باشه که بتوانید هزینه اونجا رو داشته باشید و آخرش یک آدم صرفا مریض احوال و کار نکن نباشید سفارت مشکلی ندارد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، yalii ، A_A
(2014-10-01 ساعت 15:45)حامد آیلتس نوشته:  با سلام خدمت دوستان

پاستور از روی تیتر انتی بادی براتون مهر می کنه
فقط بچه ها ام ام آر را بگید تاریخش را یکماه قبل مدیکال بزنه
مثلا اگر مصاحبه تون 23 نوامبر هست بگید نوبت دوم ام ام ار باشه مثلا 20 سپتامبر و نوبت اول 20 اگوست

من وقتی رفتم پاستور اصن برام ام ام آر نزد و مهر کرد گفت ایرانیا احتیاح تدارن
تی دی را یکی زدن و سه تا مهر کردم
یادتون باشه حتما حتما سه تا مهر کنید
مننژیت اصلا اجباری نیست
مثلا من کارتی که دادم برا مدیکال مننژیت نزده بودم
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: moqadam ، حامد آیلتس
(2014-10-01 ساعت 18:18)behdadK نوشته:  بیماری های خطرناک منتقل شونده. HIV ، هپاتیت B و س... ترانسمیتد دزیز
شما حتی اگر زبانم لال سرطان هم داشته باشید و وضع مالیتان اونقدر خوب باشه که بتوانید هزینه اونجا رو داشته باشید و آخرش یک آدم صرفا مریض احوال و کار نکن نباشید سفارت مشکلی ندارد.

من حتی شنیدم ایدز هم مهم نیست
اینها بیشتر روی سل و تفلیس حساسند چوت تو کشورشون ریشه کن شده
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان:
(2014-09-04 ساعت 16:53)نیلان نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 16:07)saboteur نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 15:10)نیلان نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 13:44)atefeh60 نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 13:35)saboteur نوشته:  دوستان 2 تا سوال:
1 - با توجه به کیس نامبر ما که حدود 6700 هستش حداکثر تا کی شروع کنیم واکسن هارو خوبه ؟
2- رفتیم اصفهان با کلی دور خود چرخیدن بلاخره مرکز واکسیناسیون رو پیدا کردیم یه خانومی بود گفت یکی 2 تا واکسن هارو ما داریم فقط و باقیشو باید برین تهران پاستور بزنین! کلا از لاتاری هم کامل میدونست چه واکسنهایی باید زد.
بنظرتون چیکار کنیم؟ بریم کامل همه رو تهران بزنیم یا چندتا اصفهان چندتا تهران؟
سلام اصفهان من همه رو زدم

همین حالا می تونید شروع کنید به واکسن زدن.
هر چند تا رو اصفهان مجانی میزنه، بزنید، بعد باید کارت رو ببرین پاستور که براتون وارد کارت دیگه یی کنن، چون بقیه ی واکسن ها رو پاستور میزنه و فقط وارد کارت خودش میکنه،
توی شهرستان ها واکسن مجانیه ولی همه ی واکسن ها رو ندارن
موفق باشین
والا همه رو گفت پولیه Smile)) چیز مفت نداشت Smile)

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

می شه آدرس اصفهانو بزارین لطفا؟
تشکر کنندگان:
برای هپاتیت اصفهان باید برید هلال احمر نرسیده به چهار راه فرایبورگ روبرو باشگاه امین خیابان خوانساری
بعد تی دی را همه مراکز بهداشت مجانی میزنند
ام ام آر را برید مطب دکتر افقری یه مبلغی می گیرند و براتون مهر میزنند قابل قبول پاستور هم هست چون ما از بچگی ام ام آر زدیم و ایمن هستیم
در مورد آبله تیتر انتی بادی را من آزمایشگاه برادران اول فردوسی از چهارراه فلسطین انجام دادم
اگر تیتر انتی بادی تون را ببرید پاستور براتون وارد کارت می کنه اگر نبرید و فقط نتیجه ازمایش که اسم و فامیل انگلیسی هست ببرید مدیکال ازت می پذیرند البته مدیکال ابوظبی و دبی
انکارا فکر کنم خودش تیتر انتی بادی می گیره از تجربیات بچه های 2014 بخون
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، A_A ، areb1356
(2014-10-02 ساعت 09:40)iris نوشته:  برای هپاتیت اصفهان باید برید هلال احمر نرسیده به چهار راه فرایبورگ روبرو باشگاه امین خیابان خوانساری
بعد تی دی را همه مراکز بهداشت مجانی میزنند
ام ام آر را برید مطب دکتر افقری یه مبلغی می گیرند و براتون مهر میزنند قابل قبول پاستور هم هست چون ما از بچگی ام ام آر زدیم و ایمن هستیم
در مورد آبله تیتر انتی بادی را من آزمایشگاه برادران اول فردوسی از چهارراه فلسطین انجام دادم
اگر تیتر انتی بادی تون را ببرید پاستور براتون وارد کارت می کنه اگر نبرید و فقط نتیجه ازمایش که اسم و فامیل انگلیسی هست ببرید مدیکال ازت می پذیرند البته مدیکال ابوظبی و دبی
انکارا فکر کنم خودش تیتر انتی بادی می گیره از تجربیات بچه های 2014 بخون

سلام.
من دو هفته قبل رفتم خود هلال احمر اصفهان (خ خوانساری) واکسن MMR رو رایگان تزریق میکنه. بچه های اصفهان بیخودی هزینه نکنین Big Grin
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، miyu ، A_A ، r.bazargan
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان احتمالا مصاحبه ي ما اسفند یا فروردین هس، من و همسرم یک نوبت واکسن mmr رو چند روز پیش زدیم، درمانگاه والفجر شیراز، الان برا mmr زود نیس? البته من به متصديش گفتم، اون گفت که نه و این واکسن مصونیت چند ساله داره. حالا به نظر شما زود نبود?
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 12:47)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان احتمالا مصاحبه ي ما اسفند یا فروردین هس، من و همسرم یک نوبت واکسن mmr رو چند روز پیش زدیم، درمانگاه والفجر شیراز، الان برا mmr زود نیس? البته من به متصديش گفتم، اون گفت که نه و این واکسن مصونیت چند ساله داره. حالا به نظر شما زود نبود?
سلام دوست عزیز
خوب باید سعی میکردین نزدیک به مصاحبه می زدید
ولی با این حال مشکلی پیش نخواهد امد
سعی کنید نوبت دوم نزدیک به مصاحبه بزنید فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد چون خود من نوبت دوم 2 ماه بعد از نوبت اول زدم باز از خود دکتر بپرسید و اقدام کنید
می تونید از ایشون بخواین در صورت قبول کردن که تاریخ تزریق نزدیک مصاحبه شما وارد کنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan
سلام دوستان عزیز یه سوال دارم ،من دو مرحله از هپاتیت رو دریافت کردم ۲۰ جون و ۲۰ جولای اما متاسفانه چون حلال احمر زده بودم و توی کارتم وارد نکرده بود پاستور هم واسم مهر رو نزده و ازشون پرسیدم گفتن چون بالای ۱۴ سالم نیازی نیست که بزنم الن هم موقعیت یه جوریه نمیتونم از حلال احمر شهرستان تاییدیه بگیرم چون الان جنوبم و مستقیم از اینجا میرم تهران و نمیتونم برم اونجا
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
قربان سری سوم رو که زدید بگید پاستور براتون وارد میکنه. اگر نکرد بگین تست بگیرن خیالشون که راحت شد وارد میکنند
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، soruosh ، r.bazargan
سلام به همگی
دوستان من واکسن نزدم هنوز و وقت مصاحبه ام به احتمال زیاد اوایل آذر هست. این واکسن سه مرحله ای رو چیکار کنم؟ وقتی برام نمونده!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان