کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-10-03 ساعت 15:03)Amir.Samar نوشته:  سلام به همگی
دوستان من واکسن نزدم هنوز و وقت مصاحبه ام به احتمال زیاد اوایل آذر هست. این واکسن سه مرحله ای رو چیکار کنم؟ وقتی برام نمونده!

سلام دوست عزیز
به نظر من همین فردا اقدام کنید
نوبت اول mmr می تونید بزنید فقط توبت دوم حتما باید 1 ماه با مصاحبه فاصله داشته باشه چون ویروس زندست و تو مدیکال اختلال ایجاد میکنه
نوبت اول و دوم هپاتیت می تونیدبزنید فقط می مونه نوبت سوم که ایشااله بعد از مصاحبه سر نوبتش می تونید بزنید
اگر تهران هستید به پاستور مراجعه کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: reza.aa ، A_A ، Rooz ، soruosh ، r.bazargan
(2014-10-03 ساعت 14:56)behdadK نوشته:  قربان سری سوم رو که زدید بگید پاستور براتون وارد میکنه. اگر نکرد بگین تست بگیرن خیالشون که راحت شد وارد میکنند

آخه مزحله سومش بعد از مصاحبم میشه و میترسم بدون دوتا مُهر واسه هپاتیت دکتر اونگان خوش اخلاق بخواد واکسن رو بزنه و ما رو بتیقه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 13:23)babak12 نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 12:47)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان احتمالا مصاحبه ي ما اسفند یا فروردین هس، من و همسرم یک نوبت واکسن mmr رو چند روز پیش زدیم، درمانگاه والفجر شیراز، الان برا mmr زود نیس? البته من به متصديش گفتم، اون گفت که نه و این واکسن مصونیت چند ساله داره. حالا به نظر شما زود نبود?
سلام دوست عزیز
خوب باید سعی میکردین نزدیک به مصاحبه می زدید
ولی با این حال مشکلی پیش نخواهد امد
سعی کنید نوبت دوم نزدیک به مصاحبه بزنید فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد چون خود من نوبت دوم 2 ماه بعد از نوبت اول زدم باز از خود دکتر بپرسید و اقدام کنید
می تونید از ایشون بخواین در صورت قبول کردن که تاریخ تزریق نزدیک مصاحبه شما وارد کنن
این شخصی که شیراز کار می کنه متاسفانه دقت کافی رو رعایت نمی کنه...
خودتون همه چیز رو تلفنی از انستیتو پاستور بخواین
سابقه ی واکسن من رو درست وارد نکرده بود که دوباره بردم تهران و درستش کردم
همه چیز رو خودتون چک کنید و با پاستور مقایسه کنید
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، miyu ، AliReza.Sh
(2014-10-04 ساعت 08:15)نیلان نوشته:  
دوستان احتمالا مصاحبه ي ما اسفند یا فروردین هس، من و همسرم یک نوبت واکسن mmr رو چند روز پیش زدیم، درمانگاه والفجر شیراز، الان برا mmr زود نیس? البته من به متصديش گفتم، اون گفت که نه و این واکسن مصونیت چند ساله داره. حالا به نظر شما زود نبود?
سلام دوست عزیز
سعی کنید نوبت دوم نزدیک به مصاحبه بزنید فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد چون خود من نوبت دوم 2 ماه بعد از نوبت اول زدم باز از خود دکتر بپرسید و اقدام کنید
می تونید از ایشون بخواین در صورت قبول کردن که تاریخ تزریق نزدیک مصاحبه شما وارد کنن
موفق باشید

من فکر میکنم مصونیت mmr ده سالست..........Smile
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز من تو شهرستانم ولي كارت زردمو از پاستور گرفتم ميخواستم بدونم اگه مننژيتو تو شهر خودم بزنم و با مهر هلال احمر وارد كارت كنم ايرادي داره؟ اصلا مننژيت ضروري هست؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 02:09)حامد آیلتس نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 08:15)نیلان نوشته:  
سلام دوست عزیز
موفق باشید

من فکر میکنم مصونیت mmr ده سالست..........Smile
دوستان عزیز امروز زنگیدم پاستور تهران، گفت مسئله ای نیس که mmr رو الان زدم، چون حداقل ایمنی که میاره 5 ساله هسBig Grin
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 12:34)shahrooz s نوشته:  سلام دوستان عزيز من تو شهرستانم ولي كارت زردمو از پاستور گرفتم ميخواستم بدونم اگه مننژيتو تو شهر خودم بزنم و با مهر هلال احمر وارد كارت كنم ايرادي داره؟ اصلا مننژيت ضروري هست؟ ممنون

سلام دوست عزيز
مننژيت فقط برای رنج سني 11 تا 18 تزريق ميشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: soruosh ، shahrooz s ، r.bazargan ، miyu ، Rooz ، sepideh jan
با سلام.
امروز پاستور تجریش بودم. خانم دکتر گفت چون سی و یک سالته هپاتیت و مننژیت نمیخاد بزنی. بنابراین td رو زدم و mmr هم که حالا زوده. خب زمستون هم که اگه نرم آنفولانزا هم که نمیخاد. آیا لازمه بعد سی سالگی هپاتیت زد.
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 15:49)hesam427 نوشته:  با سلام.
امروز پاستور تجریش بودم. خانم دکتر گفت چون سی و یک سالته هپاتیت و مننژیت نمیخاد بزنی. بنابراین td رو زدم و mmr هم که حالا زوده. خب زمستون هم که اگه نرم آنفولانزا هم که نمیخاد. آیا لازمه بعد سی سالگی هپاتیت زد.

من شوهرم 64سال دارد همانجا پاستور زدند نوبت سوم مانده فعلا شما هم باز بپرسید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Rooz ، A_A ، babak12
برای مننژیت ایشون درست گفتن
ولی برای هپاتیت خیلی از دوستان این واکسن تزریق کردن و به مصاحبه رفتن
حداقل دوست عزیز برای سلامتی خودتون خوبه اگر فکر می کنید برای مصاحبه نیاز نیست
من پیشنهاد می کنم حتما این واکسن تزریق کنید تا هر نوبتی که تا زمانه مصاحبه شما برسه تا در روز مدیکال متحمل هزینه زیادی نشین
الان با کمترین هزینه می تونید اقدام کنید
دوست عزیز حتما امضا تکمیل کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: r.bazargan ، HERMES7 ، hesam427 ، sepideh jan
(2014-10-06 ساعت 20:00)babak12 نوشته:  
برای مننژیت ایشون درست گفتن
ولی برای هپاتیت خیلی از دوستان این واکسن تزریق کردن و به مصاحبه رفتن
حداقل دوست عزیز برای سلامتی خودتون خوبه اگر فکر می کنید برای مصاحبه نیاز نیست
من پیشنهاد می کنم حتما این واکسن تزریق کنید تا هر نوبتی که تا زمانه مصاحبه شما برسه تا در روز مدیکال متحمل هزینه زیادی نشین
الان با کمترین هزینه می تونید اقدام کنید
دوست عزیز حتما امضا تکمیل کنید
متشکر از پاسختون دوست عزیز. اگر لطف کنید بگید برای سن من بهتر است چه واکسنایی برای مصاحبه بزنم تا مشکلی پیش نیاد ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من سری اول کارنتی ها بودم و چون فکر نمی کردم نامه دومم اینقدر دیر بیاد تمام کارهای واکسیناسیون رو کردم(سری اول و دوم هپاتیت(شهریور و مهر)، سری اول و دوم mmr (شهریور و مهر)، آنفولانزا(شهریور)، تست آبله مرغان(شهریور)، td (شهریور) اما حالا هنوز وقت مصاحبه نیومده.یعنی تمام این واکسیناسیون ها بیخود بوده و دکتر موقع مدیکال همه رو میزنه؟؟؟ یعنی هیچ ؟؟؟ کار بیهوده ؟؟؟
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: r.bazargan ، HERMES7
نه قربان همه که نه. یک احتمال بسیار کمی هست که آنفولانزا رو به شما بزنه اما اونم بسیار ناچیز. نهایت بخواد یک واکسن به شما بزنه هزینه اش میشه 100 تا 150 درهم .
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، laleht
(2014-10-07 ساعت 12:37)laleht نوشته:  سلام به همگی
من سری اول کارنتی ها بودم و چون فکر نمی کردم نامه دومم اینقدر دیر بیاد تمام کارهای واکسیناسیون رو کردم(سری اول و دوم هپاتیت(شهریور و مهر)، سری اول و دوم mmr (شهریور و مهر)، آنفولانزا(شهریور)، تست آبله مرغان(شهریور)، td (شهریور) اما حالا هنوز وقت مصاحبه نیومده.یعنی تمام این واکسیناسیون ها بیخود بوده و دکتر موقع مدیکال همه رو میزنه؟؟؟ یعنی هیچ ؟؟؟ کار بیهوده ؟؟؟
سلا
نه چرا زود باشه دوست عزیز؟ مصونیت هپاتیت و MMR چندین ساله هست. شما شاید نهایت واکسن آنفولانزاد رو زود زده باشی. معمولا واکسن آنفولانزا رو یکماه قبل مصاحبه میزنند. حالا نمیدونم دوباره باید بزنید یا نه.دوستانی که تجربه دارند باید بیان نظر بدند.
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، laleht ، saboteur
من کارنت شدم اما تاریخ مصاحبه ام مشخص نشده تا الان این واکسنها رو زدم:

هپاتیت نوبت اول و دوم (خرداد و تیر)
mmr نوبت اول و دوم( شهریور و مهر)
td دیفتری و کزاز (مرداد ماه) 1 نوبت

آنفولانزام میخوام وقتی زمان مصاحبه مشخص شد بزنم
این واکسن هایی مثل مننگوکال و... چیه؟ ؟؟؟ آیا مننژیت و .... شامل من میشه؟ (زیر30 سال و شوهرم بالای 30 سال)

واکسن دیپه ای هم هست که باید بزنیم؟Smile
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان