کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-09-27 ساعت 08:53)reza.aa نوشته:  پرداخت هزینه پزشکی فقط به دلار هست یا میشه به لیر هم پردلخت کرد ؟؟؟

تا جایی که میدونم همراه داشتن لیر به صرفه تر از دلاره ،؟؟؟؟
کسی اطلاعی داره؟؟؟

سلام خوب دکتر ها میدونن که دلار بهتر هستش !
و دلاری حساب میکنند.
تشکر کنندگان:
من جواب تست آبله مرغونم شده 1550 .دکتر ابوظبی قبول میکنه؟
تشکر کنندگان:
من واکسن هپاتیتو سال 1999 کامل کردم کارت زردم گرفتم دکتر گفت همچی کامل اما تو یه سایت خوندم اگر از هپاتیت 5 سال گذشته باشد باید دوباره بزنم درسته ؟
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-09-27 ساعت 13:22)امیلی نوشته:  من جواب تست آبله مرغونم شده 1550 .دکتر ابوظبی قبول میکنه؟

برای من و چند تا از دوستان بالای 4000 بوده نمیدونیم چه نظری دارن!
تشکر کنندگان:
جواب این سئوال به دردتون نمیخوره. چون اگر هم به دردتون نخوره هیچ کاری نمیتونید بکنید. خود پاستور چی میگفت؟ الان آزمایشم جلوم نیست اما نتیجه آزمایش ما از حدش یه اختلاف وحشتناکی داشت مثلا اگر اشتباه نکنم یه چیزایی حدود 1000 برابر بیشتر بود!! حالا رفتم خونه وقت داشتم میگردم پیداش میکنم میزارم نتیجه رو اما به هر حال باندری رو بیخود که نگذاشتند اگر از باندری بالاتر باشید یعنی مصونید دیگه؟!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12
(2014-09-27 ساعت 16:42)aidin2015 نوشته:  من واکسن هپاتیتو سال 1999 کامل کردم کارت زردم گرفتم دکتر گفت همچی کامل اما تو یه سایت خوندم اگر از هپاتیت 5 سال گذشته باشد باید دوباره بزنم درسته ؟

سلام دوست عزیز
هپاتیت مصونیت 10 ساله داره که بعد از اتمام این مدت از شما تست انتی باید میگیرن و اگه به مقدار لازم انتی بادی داشته باشید برای شما دیگه تزریق نمی کنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: AliReza.Sh
من الان چیکار کنم دکتر پاستور گفت مشکلی نیست نزنید من november مصاحبه دارم آخه
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
کاری نمیخواد بکنید. برید یک تست بدید ببینید سطح آنتی بادی چطوره. اگر خوب بود که هیچ . اگر کم بود یک تزریق میکنید و در کارت زرد وارد میکنید تمومه. منم 15 سال از هپاتیتم میگذشت. پاستور گفت یک تزریق اضافه مشکلی ایجاد نمیکنه قبل از تست یک تزریق کرد ماه بعد که رفتم همه چیز حل بود. البته شاید نمیزدم هم همه چیز حل بود!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aidin2015 ، babak12 ، miyu ، مریم فتوحی
سلام و خسته نباشید.همسرم طی تماسی که با سفارت داشتن گفتن مدارک ما 10 سپتامبر تکمیل شده و باید منتظر بمونیم برای وقت سفارت.کیس من ازدواجی با سیتیزن هست.با توجه به اینکه گفتن وقت مصاحبه اکتبر نخواهد بود و ممکنه برای نوامبر باشه من از دیروز رفتم پاستور و کارت زرد رو گرفتم و واکسن آنفولانزا رو زدم.از اونجایی که نمیدونستم آبله مرغان گرفتم یا نه رفتم آزمایش دادم.جواب آزمایشم دو روز دیگه آماده میشه.امروز هم واکسن mmr رو نوبت اولش رو زدم.در ضمن سفارت ما ابوظبی هست. میخواستم بدونم نوبت دوم واکسن mmr رو کی باید بزنم و اگه در بچگی آبله مرغان نگرفته باشم چطور خواهد شد؟ ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 17:00)laleht نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 16:10)rezasadeghi نوشته:  بچه ها من فردا میرم پاستور که نوبت دوم هپاتیت و td رو بزنم .
اگه بعدش برم همین سر فرشته ایه که بهداد آدرس داد ، مشکلی پیش نمیاد ؟؟
یعنی 3تا واکسن تو یک روز مشکل زا نیست ؟؟

نه
چون من و شوهرم دقيقا همين كار رو تو واكسيناسيون مرحله اول
كرديم و اتفاقي هم نيفتاد Big Grin
سلام.من دیروز رفتم پاستور برای کارت زرد ولی به من هپاتیت نزدن.فقط آنفولانزا زدن.td هم همینطور.البته ازم پرسید متولد چه سالی هستم و گفت یه واکسن همگانی تو سال 86 یا همچین چیزی زدی..حتما اون هپاتیت بوده.امروز هم یه نوبت mmr رو زدم.آزمایش خون دادم چون نمیدونستم آبله مرغان گرفتم یا نه.مصاحبمم هست معلوم نیست چون کیس من ازدواجه مدارک تکمیل شده ولی گفتن باید منتظر وقت سفارت باشیم.نوبت دوم mmr رو کی باید بزنم؟؟ ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان: rezasadeghi
(2014-09-28 ساعت 17:30)مریم فتوحی نوشته:  سلام و خسته نباشید.همسرم طی تماسی که با سفارت داشتن گفتن مدارک ما 10 سپتامبر تکمیل شده و باید منتظر بمونیم برای وقت سفارت.کیس من ازدواجی با سیتیزن هست.با توجه به اینکه گفتن وقت مصاحبه اکتبر نخواهد بود و ممکنه برای نوامبر باشه من از دیروز رفتم پاستور و کارت زرد رو گرفتم و واکسن آنفولانزا رو زدم.از اونجایی که نمیدونستم آبله مرغان گرفتم یا نه رفتم آزمایش دادم.جواب آزمایشم دو روز دیگه آماده میشه.امروز هم واکسن mmr رو نوبت اولش رو زدم.در ضمن سفارت ما ابوظبی هست. میخواستم بدونم نوبت دوم واکسن mmr رو کی باید بزنم و اگه در بچگی آبله مرغان نگرفته باشم چطور خواهد شد؟ ممنون از راهنماییتون
سلام دوست عزیز
برای mmr اگر شما امروز تزریق کردین باید 1 ماه دیگه در همین تاریخ(28 اکتبر) نوبت دوم تزریق کنید
من اطلاعی از نحوه مدیکال برای کیس شما ندارم یا حداقل مطمئن نیستم در خصوص مدیکال شما
با این حال باید این موضوع در نظر داشته باشید واکسن mmr ویروس زنده است و اگر از شما هم ازمایش خون در روز مدیکال کرفته میشه باید حتما با رعایت 1 ماه فاصله تا روز مدیکال نوبت دوم تزریق کنید یعنی باید مصاحبه شما 28 نوامبر به بعد باشد که در ازمایش خون شما خللی ایجاد نشه
اگر نوبت مصاحبه شما تا نوبت تزریق دوم مشخص بشود و نتونید فاصله 1 ماه رعایت کنید باید این واکسن در روز مدیکال تزریق کنید
من پیشنهاد می کنم تایپیکهای مربوط به کیس خودتون مطالعه بفرماییید
تا بهتر به جواب برسید
برای ابله مرغان هم از شما تست می گیرن اگر به اندازه کافی انتی بادی نداشته باشید برای شما داخل کارت وارد می کنن و دکتر روز مدیکال برای شما این واکسن تزریق می کند
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
دوستان واکسن انفولانزا رو تو ماه مصاحبه باید بزنیم ؟
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان:
(2014-09-28 ساعت 23:06)satanicboy1 نوشته:  دوستان واکسن انفولانزا رو تو ماه مصاحبه باید بزنیم ؟
بله دوست عزیز
از 1 ماه مانده به مصاحبه
این پست هم مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، miyu ، قصه گو ، A_A
(2014-09-28 ساعت 19:05)babak12 نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 17:30)مریم فتوحی نوشته:  سلام و خسته نباشید.همسرم طی تماسی که با سفارت داشتن گفتن مدارک ما 10 سپتامبر تکمیل شده و باید منتظر بمونیم برای وقت سفارت.کیس من ازدواجی با سیتیزن هست.با توجه به اینکه گفتن وقت مصاحبه اکتبر نخواهد بود و ممکنه برای نوامبر باشه من از دیروز رفتم پاستور و کارت زرد رو گرفتم و واکسن آنفولانزا رو زدم.از اونجایی که نمیدونستم آبله مرغان گرفتم یا نه رفتم آزمایش دادم.جواب آزمایشم دو روز دیگه آماده میشه.امروز هم واکسن mmr رو نوبت اولش رو زدم.در ضمن سفارت ما ابوظبی هست. میخواستم بدونم نوبت دوم واکسن mmr رو کی باید بزنم و اگه در بچگی آبله مرغان نگرفته باشم چطور خواهد شد؟ ممنون از راهنماییتون
سلام دوست عزیز
برای mmr اگر شما امروز تزریق کردین باید 1 ماه دیگه در همین تاریخ(28 اکتبر) نوبت دوم تزریق کنید
من اطلاعی از نحوه مدیکال برای کیس شما ندارم یا حداقل مطمئن نیستم در خصوص مدیکال شما
با این حال باید این موضوع در نظر داشته باشید واکسن mmr ویروس زنده است و اگر از شما هم ازمایش خون در روز مدیکال کرفته میشه باید حتما با رعایت 1 ماه فاصله تا روز مدیکال نوبت دوم تزریق کنید یعنی باید مصاحبه شما 28 نوامبر به بعد باشد که در ازمایش خون شما خللی ایجاد نشه
اگر نوبت مصاحبه شما تا نوبت تزریق دوم مشخص بشود و نتونید فاصله 1 ماه رعایت کنید باید این واکسن در روز مدیکال تزریق کنید
من پیشنهاد می کنم تایپیکهای مربوط به کیس خودتون مطالعه بفرماییید
تا بهتر به جواب برسید
برای ابله مرغان هم از شما تست می گیرن اگر به اندازه کافی انتی بادی نداشته باشید برای شما داخل کارت وارد می کنن و دکتر روز مدیکال برای شما این واکسن تزریق می کند
ممنون از راهنماییتون.کامل بود و متوجه شدم.موفق باشید
تشکر کنندگان: babak12 ، قصه گو
سلام دوستان، يه سوالي داشتم
فرقي ميكنه كارت زرد كي ميگيريم؟ ما كارنت شديم ولي نامه دوممون نيومده، صبر كنيم وقتي نامه اومد بگيريم يا اينكه الان بگيريم؟ بيشتر واكسنامونو زديم
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان