کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-10-09 ساعت 20:42)aidin2015 نوشته:  من دادم ازمايش هپاتيت

انزیم های گبدی تون تغییر کرده بعد از تزریق واکسن هپاتیت یا خیر ؟

تشکر کنندگان:
من هرچی ایمل میزنم به nmc در دوبی جواب نمیدند... مصاحبه من یکشنبه است و جمعه در دوبی تعطیل است. به نظر شما باید چه کار کنم... پنجشنبه برم یا اینکه شنبه برم جواب رو همون روز هم میتونند بدبند؟
یه سوال دیگه... برای واکسن انفولانزا.... آیا جایی ثبت میکنند که واکسن زدید؟
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان:
(2014-10-09 ساعت 23:05)Goldenstar نوشته:  من هرچی ایمل میزنم به nmc در دوبی جواب نمیدند... مصاحبه من یکشنبه است و جمعه در دوبی تعطیل است. به نظر شما باید چه کار کنم... پنجشنبه برم یا اینکه شنبه برم جواب رو همون روز هم میتونند بدبند؟
دوست عزیز شما باید این سئوال در تاپیک گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی مطرح کنید
ولی به دلیل مرتب بودن موضوع دوم استثنا پاسخ شما میدم
لطفا رعایت کنید
1- به این ادرس ایمل بزنید appointmentdeiradxb@nmc.ae
در دبی جمعه و شنبه تعطیل
حتما قید کنید که مصاحبه شما کی هست
و سئوال کنید که می تونید برای گرفتن جواب جمعه یا شنبه مراجعه کنید (اگر پنچ شنبه شما مدیکال انجام بدید)
برای انفولانزا اگه به پاستور مراجعه کنید که برای شما تزریق می کنن و داخل
کارت وارد می کنن
در غیر این صورت هر جا که تزریق می کنید باید برای شما گواهی صادر
کنن مبنی بر این که این واکسن تزریق کردین و با ارائه این گواهی به پاستور برای شما داخل کارت وارد می کنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، A_A
(2014-10-10 ساعت 00:18)babak12 نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 23:05)Goldenstar نوشته:  من هرچی ایمل میزنم به nmc در دوبی جواب نمیدند... مصاحبه من یکشنبه است و جمعه در دوبی تعطیل است. به نظر شما باید چه کار کنم... پنجشنبه برم یا اینکه شنبه برم جواب رو همون روز هم میتونند بدبند؟
دوست عزیز شما باید این سئوال در تاپیک گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی مطرح کنید
ولی به دلیل مرتب بودن موضوع دوم استثنا پاسخ شما میدم
لطفا رعایت کنید
1- به این ادرس ایمل بزنید appointmentdeiradxb@nmc.ae
در دبی جمعه و شنبه تعطیل
حتما قید کنید که مصاحبه شما کی هست
و سئوال کنید که می تونید برای گرفتن جواب جمعه یا شنبه مراجعه کنید (اگر پنچ شنبه شما مدیکال انجام بدید)
برای انفولانزا اگه به پاستور مراجعه کنید که برای شما تزریق می کنن و داخل
کارت وارد می کنن
در غیر این صورت هر جا که تزریق می کنید باید برای شما گواهی صادر
کنن مبنی بر این که این واکسن تزریق کردین و با ارائه این گواهی به پاستور برای شما داخل کارت وارد می کنن

سلام یکی از دوستان که 2014 رفته بود گفت شنبه ها هم جواب میدن منم مصاحبم یکشنبهاست
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان: HERMES7
با سلام خدمت دوستان عزيز و پيشكسوتان،
سوالي دارم و تر همه صفحات گشتم و جوابي يا مطلب مربوطي براش پيدا نكردم و ممنون ميشم راهنماييم كنيد!
من برنده ٢٠١٥ هستم با كيس نامبر ٣٠٠٠ ولي خوشبختانه يا متاسفانه شش ماهه باردار هستم و نميدونم تكليفم با اين پروسه واكسيناسيون و مديكال چيه؟ عكس راديولوژي كه نميتونم بگيرم و واكسن هارو هم نميتونم بزنم همش و !
ميشه منو راهنمايي كنيد كه چيكار بايد بكنم !!!!!!!

ممنون از لطف همگي و به اميد قبول شدن همه دوستان
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 20:58)TajbakhshSalma نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيز و پيشكسوتان،
سوالي دارم و تر همه صفحات گشتم و جوابي يا مطلب مربوطي براش پيدا نكردم و ممنون ميشم راهنماييم كنيد!
من برنده ٢٠١٥ هستم با كيس نامبر ٣٠٠٠ ولي خوشبختانه يا متاسفانه شش ماهه باردار هستم و نميدونم تكليفم با اين پروسه واكسيناسيون و مديكال چيه؟ عكس راديولوژي كه نميتونم بگيرم و واكسن هارو هم نميتونم بزنم همش و !
ميشه منو راهنمايي كنيد كه چيكار بايد بكنم !!!!!!!

ممنون از لطف همگي و به اميد قبول شدن همه دوستان

عزيزم به نظرم حتما به پا ستور سر بزنين اونجا دكتر راهنماييتون ميكنن هر چى باشه آدماى اين پيج اطلاعات پزشكى دقيق ندارن و دكترهاى پاستور هم خيلى مهربونن و هم وارد. در ضمن واسه عكس راديولوژى ميدونم كه لباسهاى خاص واسه خانم هاى باردار هست كه خودشون ميدن بپوشى اما بازم فكر ميكنم بهترين كار اينه كه همين فردا صبح اول وقت برين پاستور تجريش هم خلوته هم دكترهاى خيلى خوبى داره كه به پروسه لاتارى هم واردن.
ايشالا كه به سلامتى هم بارتو زمين ميزارى هم ويزاتو ميگيرى
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، آزاده_امین ، TajbakhshSalma
سلام و سپاس از راهنمائی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز شیرازی، این تست واکسن آبله مرغان رو در شیراز جای خاصی می گیرن؟
بی زحمت نام مکانش رو بفرستید.
سپاس
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
سلام

من رفتم پاستور تجریش دکتر این شکلی گفت درباره واکسنا

1- هپاتیت رو نمیخواد بزنی چون بالای 18 هستی!!!!!!!!!!!!!!!
2- td رو فقط یه بار میزنی چون بالای 18 هستی!!!!!!!!!(اولی رو زد)
3- mmr رو معرفی کرد جای دیگه که گفت دو نوبت بزن بیار برگه رو
4- آنفولانزا یک ماه مونده به مصاحبت بیا بزن!!!!!!!!!

کدوم درست!!؟ هر 4 تایی گفتن درست!!؟

یعنی هپاتیت نزنم!؟ td یکی بزنم!؟ آنفولانزا یک ماه مونده به مصاحبه بزنم!؟
mmr؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
هپاتیت رو کامل بزنید حداقل برای سلامتی خودتون
td رو میتونید درخواست کنین که دوبار براتون وارد کنند ولی یکبار بزنند. البته من با روند آنکارا آشنا نیستم دوستانی که اونگان رو میشناسن بهتر میتونن راهنمایی کنن
mmr پاستور به شما نمیزنه باید جای دیگه برید
آنفولانزا هم درست راهنمایی کرده
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12
(2014-10-12 ساعت 17:36)behdadK نوشته:  هپاتیت رو کامل بزنید حداقل برای سلامتی خودتون
td رو میتونید درخواست کنین که دوبار براتون وارد کنند ولی یکبار بزنند. البته من با روند آنکارا آشنا نیستم دوستانی که اونگان رو میشناسن بهتر میتونن راهنمایی کنن
mmr پاستور به شما نمیزنه باید جای دیگه برید
آنفولانزا هم درست راهنمایی کرده

td مثل هپاتیت زمانبندیش؟
اگر سه بار بزنم td بهتر نیست؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان: r.bazargan
از نظر ایران TD هر 10 سال یکبار لازمه که دور اولش رو دبیرستان 16 سالگی تزریق میکنند.
برای NMC دبی دکتر شوکلا اصرار داره 0-1-7 باشه اما برای آنکار فکر کنم حساسیت اینچنینی روی واکسن ندارند. دوستان آنکارایی بهتر میتونن راهمایی کنن
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، bahram10 ، A_A ، r.bazargan
سلام دوستان آنکاراییSad

mmr؟
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-12 ساعت 17:58)bahram10 نوشته:  سلام دوستان آنکاراییSad

mmr؟
نزنه ولی بگو تاریخ هاشو براتون وارد کنه توی کارتتون .
تشکر کنندگان: babak12 ، bahram10 ، A_A
(2014-10-12 ساعت 18:03)رضا2015 نوشته:  

mmr؟

هپاتیت رو میزنم، ولی اگر td رو سه مرحله ای مثل هپاتیت بزنم مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-12 ساعت 18:08)bahram10 نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 18:03)رضا2015 نوشته:  

mmr؟

هپاتیت رو میزنم، ولی اگر td رو سه مرحله ای مثل هپاتیت بزنم مشکلی پیش میاد؟

نه دوست عزیز مشکلی پیش نمی یاد
انکارا بیشتر روی واکسن ابله حساسیت داره
و در برخی موارد واکسن mmr هم برای شما تزریق می کنه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bahram10 ، behdadK ، saboteur ، A_A ، r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان