کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، نوبت دوم واکسنmm r حتما باید 1ماه بعد از نوبت اول باشه؟ یعنی اگه33یا32 روز بعد از نوبت اول باشه، مشکلی هس?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-14 ساعت 01:28)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، نوبت دوم واکسنmm r حتما باید 1ماه بعد از نوبت اول باشه؟ یعنی اگه33یا32 روز بعد از نوبت اول باشه، مشکلی هس?
سلام دوست عزیز
دیر تر باشه ایرادی نداره
نباید زودتر باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، r.bazargan
(2014-10-14 ساعت 01:30)babak12 نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 01:28)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
سلام دوست عزیز
دیر تر باشه ایرادی نداره
نباید زودتر باشه

برای ما که به جای 3 ، 30 بود یعنی زودتر از موعد زدیم ایرادی نگرفتن ولی به شما دوستان پیشنهاد نمی کنم
ورود به امریکا: اکتبر2014

واکسن های ما هم تمام شد. آنفولانزا رو هم زدیم که خیلی جالب پاستور تقریبا براش صف بسته بودند اونقدر شلوغ بود. واکسن آنفولانزا نفری 32 تومن تزریق میشد و هر چه من اصرار کردم گفتند این واکسن برچسب نداره که بچسبونیم و خلاصه یه عدد رو بسنده کردند.
واکسن TD رو هم دو نوبت به فاصله یکماه و یکماه فاصله با مصاحبه علاوه بر دو نوبتی که سالها قبل وارد کرده بودم برایم نوشتند. امیدوارم دکتر شوکلا سر عقل اومده باشه و بیخیال تزریق اضافی بشه چون کارت زرد من جا نداشت و اگر میخواستم درستش کنم باید 50 تومن نفری هزینه تعویض کارت میدادم در حالی که تزریق TD به فرض گیر دادن دکتر شوکلا در ابوظبی 100 درهم (یا 90 هزار تومان) هست و ارزش ریسک داره
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rezasadeghi ، babak12 ، laleht ، r.bazargan ، Mahmood129 ، sepideh jan ، rbrb-2015
(2014-10-14 ساعت 08:46)behdadK نوشته:  واکسن های ما هم تمام شد. آنفولانزا رو هم زدیم که خیلی جالب پاستور تقریبا براش صف بسته بودند اونقدر شلوغ بود. واکسن آنفولانزا نفری 32 تومن تزریق میشد و هر چه من اصرار کردم گفتند این واکسن برچسب نداره که بچسبونیم و خلاصه یه عدد رو بسنده کردند.
واکسن TD رو هم دو نوبت به فاصله یکماه و یکماه فاصله با مصاحبه علاوه بر دو نوبتی که سالها قبل وارد کرده بودم برایم نوشتند. امیدوارم دکتر شوکلا سر عقل اومده باشه و بیخیال تزریق اضافی بشه چون کارت زرد من جا نداشت و اگر میخواستم درستش کنم باید 50 تومن نفری هزینه تعویض کارت میدادم در حالی که تزریق TD به فرض گیر دادن دکتر شوکلا در ابوظبی 100 درهم (یا 90 هزار تومان) هست و ارزش ریسک داره

من فکر میکردم به موقع میریم مصاحبه همه واکسنها آخر شهریور تکمیل شد
به نظرتون الان که هنوز نامه دوم نیومده وقتی اومد برم تعویض کارت کنم و از دکتر بخوام تاریخ تزریق واکسن آنفولانزا یا واکسنهای دیگه رو درست کنه ؟ پیشنهاد و نظرتون برام خیلی تو تصمیم گیری مهم هست. مرسی
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
به نظر هزینه اضافه ندید. به هر حال اگر دکتر اونگان کوک نباشه شما رو مهمان خواهد کرد. چه کاریه 50 تومن هزینه اضافی گردن خودتون بندازید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht
(2014-10-14 ساعت 14:14)behdadK نوشته:  به نظر هزینه اضافه ندید. به هر حال اگر دکتر اونگان کوک نباشه شما رو مهمان خواهد کرد. چه کاریه 50 تومن هزینه اضافی گردن خودتون بندازید

واکسن انفولانزا باید در شهریور یا اوایل مهر زده بشه و یکسال پوشش داره.
حالا اگر واکسن رو زده باشید بازم دکتر تزریق میکنه حتی اگر 2 ماه ازش گذشته باشه از موقع معاینه؟
رضا جان بنده نمیتونم جواب شما رو بدم.
قانونی اش این هست که آنفولانزای شما یکسال مصونیت میاره اما خوب وقتی دکتر معروف باشد به پولکی بودن و بخواهد به هر بهانه ای واکسن بزند ممکن است شما را مهمان کند.
اتفاقا یکسری متاسفانه 2013 ای ها ازش به سفارت شکایت بردند که سفارت به این کار غیر قانونی ایشون پوشش قانونی بخشید و داخل سایت سفارت نوشت که هر چی گفتن همونه و لاغیر.
خلاصه همونطور که قبلا گفتم اگر واکسن رو نزده اید که سعی کنید حتی المقدور نزدیک مصاحبه بزنید که مشکل تزریق مجدد و اور دوز دست و پای اونگان را ببندد. اگر هم که زده اید و کارت زرد گرفته اید توکل کنید و الکی هزینه 50 تومن تعویض کارت ندهید که اگر اونگان در دنده چپ چپ باشد هر چقدر هم خوب واکسن ها رو زده باشید بالاخره یک بهانه پیدا خواهد کرد.
تشکر کنندگان: saboteur ، babak12 ، r.bazargan ، laleht ، rbrb-2015
(2014-10-14 ساعت 14:24)behdadK نوشته:  رضا جان بنده نمیتونم جواب شما رو بدم.
قانونی اش این هست که آنفولانزای شما یکسال مصونیت میاره اما خوب وقتی دکتر معروف باشد به پولکی بودن و بخواهد به هر بهانه ای واکسن بزند ممکن است شما را مهمان کند.
اتفاقا یکسری متاسفانه 2013 ای ها ازش به سفارت شکایت بردند که سفارت به این کار غیر قانونی ایشون پوشش قانونی بخشید و داخل سایت سفارت نوشت که هر چی گفتن همونه و لاغیر.
خلاصه همونطور که قبلا گفتم اگر واکسن رو نزده اید که سعی کنید حتی المقدور نزدیک مصاحبه بزنید که مشکل تزریق مجدد و اور دوز دست و پای اونگان را ببندد. اگر هم که زده اید و کارت زرد گرفته اید توکل کنید و الکی هزینه 50 تومن تعویض کارت ندهید که اگر اونگان در دنده چپ چپ باشد هر چقدر هم خوب واکسن ها رو زده باشید بالاخره یک بهانه پیدا خواهد کرد.
من اواخر شهریور زدم و کارت رو هم صادر کردن. انشاله که اور دوزمون نکنن! Big Grin
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، r.bazargan ، laleht
خوش به حالت بهداد و بچه های ابوظبی ایروان .... این واکسن آبله مرغون را نمیزنید اونجا Sad
احتمالا صدی - 99 به آنکارایی ها میزنه
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، behjat
هر جایی مزایا و معایب خودش رو داره محمود جان. نگاه کنی هزینه ها با هم آخرش سر به سر میشه و یا حتی آنکارا یه چیزی کمتر!
شما هزینه ترانسفر نفری 100-150 درهمی ابوظبی و هزینه ویزای 240 درهمی رو در نظر بگیری با فرض یکی بودن قیمت بلیط و هتل (که پر بیراه هم نیست) با وجود اختلاف قیمت بین مدیکال ها میبینی نفری 100-200 تومن آنکارا ارزون تر در نهایت می افته. اما تو هزینه ای که هر شخصی برای این پروسه میکنه این مبلغ گمه
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، laleht ، babak12
من نگران تزریق واکسن MMR هستم، برادرشوهر و یکی از دوستام بعد از تزریق این واکسن اوریون گرفتن که دکتر گفته اوریون در بزرگ سالی باعث ورم مفاصل میشه! بچه یکی از آشناها هم سرخک گرفت. نمیدونم واکسن هایی که توی ایران موجود باعث این مشکل میشه یا کلا همینه. اگه بدونیم سفارت مطمئن تر میریم همونجا MMR رو میزنیم. تجربه شما چیه؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
منم الان با یکی از کلینینک های مورد تائید سفارت ابوظبی تماس گرفتم گفتند که واسه سن من (٢٦) هپاتیت نمیخواد, MMR, TD , Influenza مهمه, که MMR و TD رو دارم, آنفولانزا هم قبل مصاحبه میزنیم Smile
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: laleht ، milad.nas
(2014-10-15 ساعت 10:07)omid_bl نوشته:  منم الان با یکی از کلینینک های مورد تائید سفارت ابوظبی تماس گرفتم گفتند که واسه سن من (٢٦) هپاتیت نمیخواد, MMR, TD , Influenza مهمه, که MMR و TD رو دارم, آنفولانزا هم قبل مصاحبه میزنیم Smile

امید جان سلام
دوست من مطمئنا اشتباه کردند .... چون هپاتیت تو سن بالا هم مهمه . واکسن هاشم 3 دوره ای است . تنها کسانی که قبلا زدن و برن تست آنتی بادی بدن تو بدنشان هنوزه باشه نیازی نیست بزنن .
طبق سفرنامه و صحبت های دوستان سال های پیش هم بریم جلو کسی را ندیدم بگه تزریق نباید کرد
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، behjat
کلا مگر باید یکی شما رو مجبور کنه برای جون خودتون خرج کنید؟ واکسن هپاتیت کلا هر مرحله 7 هزار تومن هم نیست سه مرحله میشه 21 هزار تومن. برای سلامتی خودتون هم که شده بزنید هیچ جایی کم نمیاد. خدای نکرده هپاتیت بگیرید صد هزار برابرش رو باید خرج کنید که 6 ماه بیشتر زنده بمونید.
تشکر کنندگان: babak12 ، behjat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان