کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-10-15 ساعت 10:38)Mahmood129 نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 10:07)omid_bl نوشته:  منم الان با یکی از کلینینک های مورد تائید سفارت ابوظبی تماس گرفتم گفتند که واسه سن من (٢٦) هپاتیت نمیخواد, MMR, TD , Influenza مهمه, که MMR و TD رو دارم, آنفولانزا هم قبل مصاحبه میزنیم Smile

امید جان سلام
دوست من مطمئنا اشتباه کردند .... چون هپاتیت تو سن بالا هم مهمه . واکسن هاشم 3 دوره ای است . تنها کسانی که قبلا زدن و برن تست آنتی بادی بدن تو بدنشان هنوزه باشه نیازی نیست بزنن .
طبق سفرنامه و صحبت های دوستان سال های پیش هم بریم جلو کسی را ندیدم بگه تزریق نباید کرد

حرف شما دوستان محترم. من دو بار تماس گرفتم یک بار با یه پرستار به انگلیسی و یه بار هم با دکتر ایرانی کلینیک که هر دو سن رو پرسیدن وگفتن نیازی نیست. دیگه نمیدونم والا
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
سلام
كسي ميدونه كه اعتبار كارت واكسن انيستو باستور جه مدته ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-12 ساعت 14:43)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمائی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز شیرازی، این تست واکسن آبله مرغان رو در شیراز جای خاصی می گیرن؟
بی زحمت نام مکانش رو بفرستید.
سپاس

دوست عزیز واکسیناسیون شیراز رو مرکز بهداشت والفجر کنار فرمانداری انجام میدن ولی واکسن آبله مرغان رو ندارن
K1
تاریخ ارسال مدارک : 2014Feb 14
تاریخ دریافت رسید نامبر : 2014Feb 25
تاریخ اپروو: 8 آگوست 2014
مصاحبه : 23 نوامبر 2014 ابوظبی
دریافت ویزا : 26 نوامبر 2014 CoolBig Grin
ورود به آمریکا : دسامبر 2014
تشکر کنندگان:
دوستان سلام ، من ویزای نامزدی هستم ولی چون آزمایشات یکی هست یه سوال دارم . نوبت دوم واکسن MMR من 2 هفته قبل از مصاحبه هست مشکلی پیش میاد ؟
K1
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 15:40)aidaone نوشته:  دوستان سلام ، من ویزای نامزدی هستم ولی چون آزمایشات یکی هست یه سوال دارم . نوبت دوم واکسن MMR من 2 هفته قبل از مصاحبه هست مشکلی پیش میاد ؟
دوست عزیز نباید 1 ماه قبل از میدکال این واکسن تزریق کنید
چون ویروس زندست باعث اختلال در ازمایش میشه
با این حال چون نمی تونید فاصله 1 ماه رعایت کنید روز مدیکال تزریق کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7
سلام.ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه...من تمام واکسن هارو زدم فقط مونده MMR.اگر به فرض مصاحبه من دو ماه دیگه باشه این واکسن mmr رو کی باید بزنم.احتمال زیاد هم مصاحبه ام دو ماه دیگست.چون سری اول کارنتیها بودم ولی نامه دومم نیومده.لطفا یه نفر منو راهنمایی کنه.چون سر این یدونه واکسن گیج شدم.یکی میگه دو مرحله ای هستش.یکی میگه یه ماه جلوتر نباید بزنی.یکی میگه .....گیج شدم بخدا.ممنون میشم یکی از با سابقه ها صحیح راهنمایی کنه منو
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ببخشید من چند تا سوال دارم ممنون میشم از دوستان که جوابم رو بدید.....
1/ من خودم کارت زرد بین المللی رو دارم و همسرم نداره با توجه به کیس نامبر ما چه زمانی به پاستور مراجعه کنیم؟
2/ پزشکان پاستور که واکسن تزریق میکنن دقیقا میدونن چه واکسنی و در چه زمانی باید تزریق بشه؟
3/ اعتبار واکسن ها و اعتبار 6 ماهه مدیکال ربطی به هم نداره درسته؟
4/ من3 سال قبل در دبی واکسنی که برای دختران زیر 26 سال میزدند رو تزریق کردم و همچنین مدارک پزشکی که در دبی انجام دادم رو دارم اولا لازمه در پاستور بگم که این واکسن رو زدم که اونا هم وارد کارت زرد بکنن؟ دوما .. وقتی که میخواییم وقت دکتر رو از تو سایت بگیریم یه قسمت پرسیده (اگر تست مدیکال در رابطه با ویزاتون قبلا انجام دادین اینجا ذکر کنید که کجا بوده؟) (این مطلب رو یکی از دوستان در راهنمایی برای گرفتن وقت دکتر گذاشته بودن) حالا من قبلا تست مدیکال رو در دبی(برای ویزای خانوادگی) انجام داده بودم و چون سنم بالای 21 سال بود ویزام به سرانجام نرسید و اصلا پای من به سفارت باز هم نشده ( تو فرم 260 هم تو اون قسمت که در مورد ویزای ریجکت شده پرسیده بود تمام گزینه ها رو خیر زدم )... حالا من چیکار کنم این گزینه رو بله بزنم یا خیر؟ بگم قبلا در دبی تست مدیکال انجام دادم یا نه؟ اگه بگم که بله انجام دادم و در دبی هم بوده بعد مدارک پزشکیم رو تو سفارت باز کنن و ببینن من قبلا انجام دادم نمیگن براچی انجام دادی؟ مگه قبلا برا سفارت اقدام کردی؟
ببخشید دوستان من واقعا در مورد این سوال اخر یکم استرس دارم و گیج شدم .. ممنون میشم که اگه کسی اطلاعی داره جوابم رو بده با تشکر از تمام کسایی که جواب همه رو دقیق و اگاهانه و باصبر و حوصله میدن
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 20:12)ashkan af نوشته:  سلام.ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه...من تمام واکسن هارو زدم فقط مونده MMR.اگر به فرض مصاحبه من دو ماه دیگه باشه این واکسن mmr رو کی باید بزنم.احتمال زیاد هم مصاحبه ام دو ماه دیگست.چون سری اول کارنتیها بودم ولی نامه دومم نیومده.لطفا یه نفر منو راهنمایی کنه.چون سر این یدونه واکسن گیج شدم.یکی میگه دو مرحله ای هستش.یکی میگه یه ماه جلوتر نباید بزنی.یکی میگه .....گیج شدم بخدا.ممنون میشم یکی از با سابقه ها صحیح راهنمایی کنه منو

سلام این واکسن مصونیت ده ساله داره از زمان تزریق
و چون ویروس زنده هستش نباید یک ماه مونده یه مصاحبه زده بشه.
اگر شما دو ماه دیگه مصاحبه خواهید داشت همین فردا یکیش رو بزنید و دومی رو یک ماه دیگه که دقیقا میشه یک ماه مونده به مصاحبتون.
موفق باشید
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkan af
(2014-10-16 ساعت 20:13)hilda60 نوشته:  سلام دوستان ببخشید من چند تا سوال دارم ممنون میشم از دوستان که جوابم رو بدید.....
1/ من خودم کارت زرد بین المللی رو دارم و همسرم نداره با توجه به کیس نامبر ما چه زمانی به پاستور مراجعه کنیم؟همین هفته مراجعه کنید چون بعضی از واکشن ها دوره ۷ ماهه دارند
2/ پزشکان پاستور که واکسن تزریق میکنن دقیقا میدونن چه واکسنی و در چه زمانی باید تزریق بشه؟بله
3/ اعتبار واکسن ها و اعتبار 6 ماهه مدیکال ربطی به هم نداره درسته؟درسته
4/ من3 سال قبل در دبی واکسنی که برای دختران زیر 26 سال میزدند رو تزریق کردم و همچنین مدارک پزشکی که در دبی انجام دادم رو دارم اولا لازمه در پاستور بگم که این واکسن رو زدم که اونا هم وارد کارت زرد بکنن؟ دوما .. وقتی که میخواییم وقت دکتر رو از تو سایت بگیریم یه قسمت پرسیده (اگر تست مدیکال در رابطه با ویزاتون قبلا انجام دادین اینجا ذکر کنید که کجا بوده؟) (این مطلب رو یکی از دوستان در راهنمایی برای گرفتن وقت دکتر گذاشته بودن) حالا من قبلا تست مدیکال رو در دبی(برای ویزای خانوادگی) انجام داده بودم و چون سنم بالای 21 سال بود ویزام به سرانجام نرسید و اصلا پای من به سفارت باز هم نشده ( تو فرم 260 هم تو اون قسمت که در مورد ویزای ریجکت شده پرسیده بود تمام گزینه ها رو خیر زدم )... حالا من چیکار کنم این گزینه رو بله بزنم یا خیر؟ بگم قبلا در دبی تست مدیکال انجام دادم یا نه؟ اگه بگم که بله انجام دادم و در دبی هم بوده بعد مدارک پزشکیم رو تو سفارت باز کنن و ببینن من قبلا انجام دادم نمیگن براچی انجام دادی؟ مگه قبلا برا سفارت اقدام کردی؟
ببخشید دوستان من واقعا در مورد این سوال اخر یکم استرس دارم و گیج شدم .. ممنون میشم که اگه کسی اطلاعی داره جوابم رو بده با تشکر از تمام کسایی که جواب همه رو دقیق و اگاهانه و باصبر و حوصله میدن

سلام
شما و همسرتون باید واکسن های هپاتیت ام ام ار و تی دی و انفولانزا رو زده باشید
اعتبار واکسن ها متفاوت هست.از یک سال تا ده سال.مدیکال تستی هست که دکتر معتمد سفارت میگیره و اون تست ۶ ماه اعتبار داره
پیشنهاد میکنم حتما برید پاستور و شرح واقع کنید دکتر اونجا راهنمایی میکنه که کدوم ها رو بزنید و کدوم رو نزنید ولی حتما بگین این چهار تا تو کارتتون درج بشود.
گزینه رو یس بزنید و بگید . این مثل پرونده بیمارستانی میمونه که اطلاعات قبلی شما رو دارن و بهتر میتونن نتیجه گیری کنن.
در مورد پرونده دبی و اینکه افیسر بخواد حرفی بزنه اصلا نگران نباشیداحتمال نمیدم اونا اصلا با این کار داشته باشند
اگر هم پرسید راستشو بگید که کار مدیکال انجام دادید ولی بخاطر سنتون نتونستید وقت مصاحبه داشته باشید و نیازی هم نبوده تو فرم وارد کنید.
تشکر کنندگان: hilda60
(2014-10-16 ساعت 15:55)babak12 نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 15:40)aidaone نوشته:  دوستان سلام ، من ویزای نامزدی هستم ولی چون آزمایشات یکی هست یه سوال دارم . نوبت دوم واکسن MMR من 2 هفته قبل از مصاحبه هست مشکلی پیش میاد ؟

دوست عزیز اینو مطمئنید که اختلال ایجاد میکنه ؟ آخه بخوام اونجا بزنم خیلی گرون میشه Sad
K1
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 21:00)aidaone نوشته:  

دوست عزیز اینو مطمئنید که اختلال ایجاد میکنه ؟ آخه بخوام اونجا بزنم خیلی گرون میشه Sad
ویزوس زندست
ویروس زنده باعث ایجاد اختلال میشه
و دوستانی که برای مدیکال رفتن وشرایط شما داشتن ازشون ایراد گرفتن
چاره ندارید باید زودتر اقدام می کردین
اگه میخواین مطمئن باشین می تونید با مراجعه به دکتر پاستور در این مورد سئوال بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 21:08)babak12 نوشته:  

ویزوس زندست
اگه میخواین مطمئن باشین می تونید با مراجعه به دکتر پاستور در این مورد سئوال بفرمایید

من شیراز هستم و متاسفانه نمیتونم برم پاستور ، مرسی از راهنماییتون
K1
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 21:12)aidaone نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 21:08)babak12 نوشته:  

ویزوس زندست

من شیراز هستم و متاسفانه نمیتونم برم پاستور ، مرسی از راهنماییتون
خواهش می کنم
می تونید از دکتری ازمایشگاه بپرسید
یا با پاستور تماس تلفنی داشته باشید
نگران نباشید دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: aidaone ، HERMES7 ، A_A
من در نهایت احترام با شما مخالفم چون دکترهای پاستور تجریش نه از لاتاری اطلاع دارند نه از واکسنها،پزشکان پاستور مرکزی حداقل تجربه دارند.وقتتان و هزینه تان را با رفتن به پاستور تجریش تلف نکنید،من کلی برای مدیکال به دردسر افتادم.
تشکر کنندگان: zepehr
ايميل كانفرميشن دكتر انگان معمولا چقد بعد رجيستر كردن مياد؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان