کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
عذر ميخوام شما اول گفتيد نبايد یک ماه مونده دومیش رو بزنيد بعد دوباره گفتيد یه ماه مونده به مصاحبه بزنيد.راستش من یکم گیج شدم.ميشه راحت و روان توضیح بديد.ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-10-18 ساعت 01:47)ashkan af نوشته:  عذر ميخوام شما اول گفتيد نبايد یک ماه مونده دومیش رو بزنيد بعد دوباره گفتيد یه ماه مونده به مصاحبه بزنيد.راستش من یکم گیج شدم.ميشه راحت و روان توضیح بديد.ممنون
منظور اقا رضا این که
1 ماه مونده به مصاحبه نباید این واکسن تزریق کنید
یعنی شما می تونید الان نوبت اول تزریق کنید
ولی برای نوبت دوم باید قاصله 1 ماه مونده به مصاحبه در نظر داشته باشید اگر نامه دوم شما ارسال شد و تاریخ مصاحبه شما جلو تر از 1 ماه بود با خیال راحت می تونید نوبت دوم تزریق کنید
در غیر این صورت باید نوبت دوم روز مدیکال تزریق کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، ashkan af
سلام،نظرتون در مورد این کارت واکسن چیه؟سابقه ایی پیدا نکردم که وارد کنم.[عکس: Image0008.JPG]
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: Memolk
DT/DTP بايد در 3 نوبت با توجه سن شما وارد شود (در دوران كودكي زديد اين واكسن)
DT يك نوبت ديگه بايد تزريق و وارد بشه
انفولانزا هم 1 ماه مونده به مصاحبه تزريق كنيد
مابقي كاملا
حتما تشريف ببريد پاستور اگر دسترسي داريد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 21:12)aidaone نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 21:08)babak12 نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 21:00)aidaone نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 15:55)babak12 نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 15:40)aidaone نوشته:  دوستان سلام ، من ویزای نامزدی هستم ولی چون آزمایشات یکی هست یه سوال دارم . نوبت دوم واکسن MMR من 2 هفته قبل از مصاحبه هست مشکلی پیش میاد ؟
دوست عزیز نباید 1 ماه قبل از میدکال این واکسن تزریق کنید
چون ویروس زندست باعث اختلال در ازمایش میشه
با این حال چون نمی تونید فاصله 1 ماه رعایت کنید روز مدیکال تزریق کنید

دوست عزیز اینو مطمئنید که اختلال ایجاد میکنه ؟ آخه بخوام اونجا بزنم خیلی گرون میشه Sad
ویزوس زندست
ویروس زنده باعث ایجاد اختلال میشه
و دوستانی که برای مدیکال رفتن وشرایط شما داشتن ازشون ایراد گرفتن
چاره ندارید باید زودتر اقدام می کردین
اگه میخواین مطمئن باشین می تونید با مراجعه به دکتر پاستور در این مورد سئوال بفرمایید

من شیراز هستم و متاسفانه نمیتونم برم پاستور ، مرسی از راهنماییتون
سلام.منم مشکل شما رو دارم.رفتم پاستور گفتن چون آبله مرغان گرفتم مشکلی ایجاد نمیکنه که نوبت دوم رو بزنم.نوبت دوم من هم 10 روز قبل مصاحبه میشه..ولی منم دو دل هستم که نوبت دوم رو بزنم یا نه
تشکر کنندگان:
سلام،نظرتون در مورد این کارت واکسن چیه؟سابقه ایی پیدا نکردم که وارد کنم.[/]
[/]

ببخشید هنوز که feb2015 نیومده چطور واکسن هپاتیت ب شما رو وارد کردن؟؟؟ بعدم مگه نباید روی تک تک تاریخ ها مهر پاستور بخوره؟؟؟
ما که به ازاء هر تاریخ یه مهر تایید هم روش زدن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: A_A
(2014-10-19 ساعت 11:23)babak12 نوشته:  DT/DTP بايد در 3 نوبت با توجه سن شما وارد شود (در دوران كودكي زديد اين واكسن)
مابقي كاملا

DT/DTP زدم اما نتونستم سابقه ایی پیدا کنم،دکتر گفت وارد نمیکنم،چیکار باید کرد؟
تاکید رفتن به پاستور بابت چیه؟؟؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
(2014-10-19 ساعت 14:21)h_researcher نوشته:  
(2014-10-19 ساعت 11:23)babak12 نوشته:  DT/DTP بايد در 3 نوبت با توجه سن شما وارد شود (در دوران كودكي زديد اين واكسن)
مابقي كاملا

DT/DTP زدم اما نتونستم سابقه ایی پیدا کنم،دکتر گفت وارد نمیکنم،چیکار باید کرد؟
تاکید رفتن به پاستور بابت چیه؟؟؟

اين واكسن تو دوران كودكي زديد
چون پاستور بدون هيچ حرف حديثي با توجه به سن شما براتون وارد مي كنه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht
سلام من شماره کیسم بالای 3200 هست و سری بعد کارنت میشم هپاتیت رو 5 سال پیش 3 نوبتو زدم mmr هم اوایل مهر مرحله 2 رو زدم و td هم 2 بار زدم. ایا از نظر زمانی مشکلی پیش میاد برام؟
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
(2014-10-19 ساعت 18:50)atefeh60 نوشته:  سلام من شماره کیسم بالای 3200 هست و سری بعد کارنت میشم هپاتیت رو 5 سال پیش 3 نوبتو زدم mmr هم اوایل مهر مرحله 2 رو زدم و td هم 2 بار زدم. ایا از نظر زمانی مشکلی پیش میاد برام؟

سلام ابدا Smile
موفق باشید.
تشکر کنندگان: babak12 ، atefeh60
دوستان عزیز از زمانی که دوباره حاجی ها واسه مکه میرن واکسن میزنن برین واکسن منژیت رو بزنید ما زمانی رفتیم که دیگه حاجی ها رفته بودن و واکسن 33 هزارتومنی رو 95 هزار تومن دادیم چون هر یک دونشو واسه 11 نفر تقسیم میکنن البته اعتبارش2 ساله ست اونی که به مازدن 5 ساله است ولی خب قیمتش خیلی کمتر میشه موفق باشید
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، HERMES7
ببخشید دوستان اگه ما واکسن آنفولانزا را تو همین چند روزه بزنیم مشکلی پیش میاد؟ (با توجه به کیس نامبرمون)
چرا باید واکسن آنفولانزا را دیرتر از بقیه بزنیم؟
با تشکر
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2014-10-20 ساعت 01:44)hilda60 نوشته:  ببخشید دوستان اگه ما واکسن آنفولانزا را تو همین چند روزه بزنیم مشکلی پیش میاد؟ (با توجه به کیس نامبرمون)
چرا باید واکسن آنفولانزا را دیرتر از بقیه بزنیم؟
با تشکر

دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم، مشکلی پیش نمیاد فقط تاکید برای تزریق واکسن آنفولانزا نزدیک به تاریخ مصاحبه برای اینه که دکتر نتونه مجدد بهتون این واکسن رو تزریق کنه و هزینه اضافه بهتون تحمیل کنه. موفق باشید Smile
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: r.bazargan ، hilda60
سلام
من واکسنها رو مشهد زدم و کارت زرد رو هم برامون صادر کردم . باتوجه به سفری که باید برم تهران میخاستم ببینم ایا اگه کارت زرد رو ببرم تهران پاستور برام مهر میکنه جهت اطمینان بیشتر یا اینکه خیر ؟؟ یا اصلا کارت جدید خودشون صادر میکنن؟؟
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:
(2014-10-20 ساعت 08:57)jupiterx نوشته:  سلام
من واکسنها رو مشهد زدم و کارت زرد رو هم برامون صادر کردم . باتوجه به سفری که باید برم تهران میخاستم ببینم ایا اگه کارت زرد رو ببرم تهران پاستور برام مهر میکنه جهت اطمینان بیشتر یا اینکه خیر ؟؟ یا اصلا کارت جدید خودشون صادر میکنن؟؟
باتشکر

سلام دوست عزيز
فكر نمي كنم مشكلي داشته باشه
حتما ي سري بزنيد كه اگه كم كسري داشته باشه حتما شما راهنمايي مي كنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: laleht ، jupiterx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان