کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-10-27 ساعت 08:34)rbrb-2015 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 00:02)mehrdad_123 نوشته:  
(2014-10-26 ساعت 09:16)p00ya2001 نوشته:  سلام دوستان
كسي ميدونه تست آنتي بادي واسه آبله تو اصفهان كجا انجام ميدن؟

2015As34XX
4 نفر آنكارا / رويت قبولي 8 مه2014/ارسال فرمها AUG2014

سلام من رفتم اریترون اول شیخ مفید از شیخ صدوق سمت چپ MMr را گرفت هزینه اش 130 تومن شد
شما برای تست آنتی بادی MMR رفتید؟
میتونم بپرسم برای چی تست دادید؟
سلام
آنتي بادي آبله منظورم بود
من MMR رو زدم
ولي هر دوزش 30 هزار تومن بو.د
تازه يه نوبتم با پارتي بازي مجاني زدم تو مركز بهداشت
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: rbrb-2015
(2014-10-27 ساعت 02:13)Mahmood129 نوشته:  دوستان شیراز
والفجر شیراز واکسن ها را رایگان میزنه کارت زرد هم برای شما صادر میکنه

بنده دوستانی از سال 2014 و 2013 دارم که با همین کارت رفتن مصاحبه و قبول هم شدن . لذا نیازی نیست شیرازی ها برن پاستور تهران براشون وارد کند .

سلام. در تکمیل حرف دوستمون.دوستان حتما بعد از درمانگاه والفجر به هلال احمر(دروازه) هم برید و واکسن آنفولانزا هم بزنید که حداقل قیمت دکتر رو برای مصاحبه بدین.بنده به شخصه انجام دادم و مشکلی نبود.
تشکر کنندگان: AliReza.Sh
(2014-10-27 ساعت 08:56)p00ya2001 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 08:34)rbrb-2015 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 00:02)mehrdad_123 نوشته:  
(2014-10-26 ساعت 09:16)p00ya2001 نوشته:  سلام دوستان
كسي ميدونه تست آنتي بادي واسه آبله تو اصفهان كجا انجام ميدن؟

2015As34XX
4 نفر آنكارا / رويت قبولي 8 مه2014/ارسال فرمها AUG2014

سلام من رفتم اریترون اول شیخ مفید از شیخ صدوق سمت چپ MMr را گرفت هزینه اش 130 تومن شد
شما برای تست آنتی بادی MMR رفتید؟
میتونم بپرسم برای چی تست دادید؟
سلام
آنتي بادي آبله منظورم بود
من MMR رو زدم
ولي هر دوزش 30 هزار تومن بو.د
تازه يه نوبتم با پارتي بازي مجاني زدم تو مركز بهداشت

ممنون از پاسختون
ولی سوالم از آقای مهرداد بود
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: HERMES7
سلام دوستان من و همسرم امروز برای واکسیناسیون به پاستور رفتیم و کارت زرد رو گرفتیم هزینه کارت زرد 58 هزارتومن... واکسن هپاتیت هم 7 هزارتومن.....دوستان فقط دقت کنید که مشخصات بالای کارت زرد با مشخصات پاسپورتتون همخونی داشته باشه.
...... من یه مرحله از mmr رو قبلا زده بودم که مرحله دومش رو هم امروز زدم البته نه تو پاستور ... همسرم هم امروز مرحله اولش رو زد و یک ماه دیگه مرحله دوم .... یه سوال؟؟؟ آیا امروز که واکسن رو زدیم برای تاییدش هم همین امروز باید میبردیم پاستور؟؟؟؟؟
.....هپاتیت رو هم خودم سه مرحله اش رو زده بودم و فقط تاریخ هاشو وارد کرد و همسرم نزده بود که دکتر گفت اصلا سفارت هپاتیت افراد بالای هجده سال رو قبول نمیکنه ما هم چون احتمال دادیم دکتر تو ترکیه بخواد برامون بزنه و هزینه بردار میشه یه مرحله اولش رو همسرم زد و موند دو مرحله اش
برای td هم تو کارت زرد من سه تا تاریخ زده ولی برای همسرم چهارتا تاریخ ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!که اخرین تاریخ هر جفتمون امروزه
چرا؟ (من به غیر از mmr امروز واکسنی نزدم)
آنفولانزا رو هم گفتیم نزدیک مصاحبه بزنیم .....
آیا همه چی رو رواله با توجه به کیس نامبرمون؟؟؟؟؟
ممنون میشم در صورت دونستن پاسخ جواب هام رو بدید..... باتشکر
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من امروز رفتم انستیتو پاستور تهران داخل کوچه رجبی قسمت وکسیناسیون .قسمت دت/دتپ رو برا من هیچی‌ نزده ....تد رو برام زد .. ممر .. هپاتیت ب .آنفولانزا .. همین بنظرتون درست پر کرده ..؟؟؟؟؟ ممنون میشم از دوستان جوابمو بدین؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 19:32)maryamha نوشته:  سلام دوستان من امروز رفتم انستیتو پاستور تهران داخل کوچه رجبی قسمت وکسیناسیون .قسمت دت/دتپ رو برا من هیچی‌ نزده ....تد رو برام زد .. ممر .. هپاتیت ب .آنفولانزا .. همین بنظرتون درست پر کرده ..؟؟؟؟؟ ممنون میشم از دوستان جوابمو بدین؟؟
td/tdp تو دوران کودکی زدین
با توجه به سن شما داخل کارت وارد می کنن که دوباره مراجعه کنید و بگید براتون وارد کنن
بله درسته
انفولانزا باید نزدیک مصاحبه می زدید ولی مشکلی نداره دوست عزیز
مابقی باید نوبت دوم و سومش باید سر موعدش بزنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، saboteur
(2014-10-27 ساعت 00:52)jupiterx نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 14:33)L_haam نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 11:41)khalilkhah نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 08:57)jupiterx نوشته:  سلام
من واکسنها رو مشهد زدم و کارت زرد رو هم برامون صادر کردم . باتوجه به سفری که باید برم تهران میخاستم ببینم ایا اگه کارت زرد رو ببرم تهران پاستور برام مهر میکنه جهت اطمینان بیشتر یا اینکه خیر ؟؟ یا اصلا کارت جدید خودشون صادر میکنن؟؟
باتشکر
من هم شرایط شما را دارم زنگ زدم پاستور گفت کارت زردی که در شهرستان گرفتی اعتبار ندارد باید بیای ما برایت صادر کنیم که نفری 50 هزار تومان می شود. ولی یکی از دوستان از شهرستان با همین کارت رفت معاینه ازش قبول کردند.

ما موقعی که می خواستیم واکسن ها رو شروع کنیم خانمی کا تو پذیرش هلال احمر اصفهان بود بهمون گفت که اگه کیس لاتاری هستید کارت زرد رو در نهایت برید از خود پاستور تهران بگیرید.شما واکسن هاتون رو هرجایی که هستید تکمیل کنید و اگه میخواید خیالتون راحت باشه کارت زرد رو از همون پاستور تهران بگیرید. اگر هم مطمین هستید که قبول می کنند مثل دوستتون عمل کنید. ولی خب دقت کنید اگه مطمین نیستید و موقع معاینه قبول نکردند چقدر اونجا باید هزینه ی اضافی متحمل بشید.

من تو سفرم کارتها رو بردم تهران پاستور و اونا دقیقا همین حرفو زدن که ما قبول نداریمو این حرفا و اگه میخاین ما خودمون صادر میکنیم کارت رو با هزینه 50 تومن . اتفاقا میدونستن که هم مشهد و هم اصفهان دکتری هست که میزنه این واکسنها رو . وقتی من بهشون گفتم اگه واقعا این کار غیر قانونی هست و تنها مرجع صادر کننده کارت بین المللی شما هستین پس چطور جلوی این کار تا الان گرفته نشده از طرفی هر پزشکی که نمیتونه از پیش خودش اینکارو بکنه و واکسن بزنه و کارت صادر کنه و تنها جواب اونها این بود که گفتن ما اطلاع ندارین. به نظر بنده فقط واسه اینکه پول بگیرن میگن که اعتبار نداره و این حرفا چون واقعا در صورت غیرقانونی بودن تا الان جلوش رو میگرفتن از طرفی دقیقا همین ماه پیش یکی دیگه از دوستان برای مصاحبه رفتن انکارا و هیچ ایرادی هم ازشون نگرفته بابت کارت . پس به نظر من روی صحبت پاستور اصلا نباید حساب کرد. البته این نظر شخصیه من هستش.من که کارت رو ازشون گرفتن و گفتم نمیخام همین خوبه . دیگه شما خودتون مختارین هرطور میخاین تصمیم بگیرین.ضمنا من مشهد هستم
باتشکر

درسته من هم نظر شما را دارم . جالب اینجاست که مثلا در اهواز با همین کارت زرد بدون مراجعه به پاستور مردم عربستان می روند و هیچ طوری هم نمی شود.
باتشکر
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: jupiterx
قابل توجه دوستان جهت واکسن آنفولانزا:

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، به تشریح جزئیات واردات واکسن آنفلوانز پرداخت و گفت: در حال حاضر هیچ کمبودی در زمینه این نوع واکسن در کشور نداریم. اما قرار نیست واکسن آنفلوانزا در تمامی داروخانه ها توزیع شود.

به گزارش مهر، دکتر رسول دیناروند اظهارداشت: توزیع واکسن آنفلوانزا هیچ گاه در همه داروخانه های سطح کشور توزیع نمی شود و بین داروخانه های منتخب انجام می شود. برای اینکه، دارویی نیست که نیاز باشد همه جا باشد. بر اساس توصیه پزشکان انجام می شود و برای قشر خاصی مورد نیاز است.

وی افزود: توصیه وزارت بهداشت هم این نیست که همه مردم واکسن آنفلوانزا بزنند. پیش بینی ما این است که سالانه در حدود 2 میلیون دوز از این واکسن نیاز داریم.

دیناروند با عنوان این مطلب که تزریق واکسن آنفلوانزا در ماههای شهریور، مهر و حداکثر آبان انجام می شود و دیرتر از آبان توصیه نمی شود، ادامه داد: معمولا واکسن آنفلوانزا می بایست قبل از شروع سرما تزریق شود. ولی برای اولین بار، هفته آخر مرداد این واکسن وارد کشور شد و توزیع گردید. در شهریور و مهر نیز بخش زیادی از واکسیناسیون انجام شده است.

رئیس سازمان غذا و دارو همچنین از توزیع 200 تا 300 هزار دوز واکسن آنفلوانزا برای پرسنل بهداشتی خبر داد و گفت: در حال حاضر نیز به طور یقین مطمئن هستم این واکسن در سطح داروخانه های منتخب موجود است تا آبان و آذر هم اگر کسانی تمایل به استفاده از واکسن آنفلوانزا داشته باشند، موجود هست. البته این به معنی آن نیست که بعد از آن، واکسن نایاب خواهد شد، بلکه معمول است که واکسن آنفلوانزا در ماههای شهریور و مهر و آبان، واکسیناسیون انجام می شود.

وی در ارتباط با شرکتهای وارد کننده این نوع واکسن به کشور نیز، توضیح داد: در حال حاضر 5 شرکت هستند که واکسن آنفلوانزا را از تولید کنندگان معتبر بین المللی وارد می کنند.

دیناروند با تایید این موضوع که امسال قیمت واکسن آنفلوانزا یکسان نبوده است، گفت: طرحی داریم که قیمت این واکسن در سال آینده یکسان شود.

معاون وزیر بهداشت، تفاوت قیمت واکسن آنفلونزا را وابسته به نوع برند این واکسن دانست و افزود: کیفیت همه آنها مورد تایید است و تمام تولیدکنندگان آن در دنیا، از گونه و نوعی که سازمان جهانی بهداشت تعیین می کند، تولید می کنند و هیچ فرقی بین کیفیت آنها وجود ندارد.

به گفته دیناروند، قیمت واکسن آنفلوانزا در کشور بین 20 تا 30 هزار تومان متغییر است.

رئیس سازمان غذا و دارو در مورد آخرین وضعیت واردات واکسن پنتاوالان نیز افزود: این واکسن نیز وارد کشور شده است. البته واکسن پنتاوالان توزیع عمومی ندارد و وارد شبکه بهداشتی شده و برای نوزادان استفاده می شود.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: milad.nas
سلام دوستان
ما **۴۳ هستیم .دو مرحله از هپاتیت رو زدیم.مرحله آخرش ۲ دی هستش. میخوام بدونم الان نمیتونم آنفولانزا بزنم که سرماهم نخورم؟(یعنی نیازمیشه دوباره زمان مصاحبه تکرار کنم)
و اینکه واسه mmr کی اقدام کنم؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 11:00)khalilkhah نوشته:  [quote='jupiterx' pid='560295' dateline='1414354927']
[quote='L_haam' pid='559923' dateline='1414231433']
[quote='khalilkhah' pid='559886' dateline='1414221113']
[quote='jupiterx' pid='558299' dateline='1413779257']

درسته من هم نظر شما را دارم . جالب اینجاست که مثلا در اهواز با همین کارت زرد بدون مراجعه به پاستور مردم عربستان می روند و هیچ طوری هم نمی شود.
باتشکر
بله خب واسه عربستان پدر مادر من هم تو شهر خودمون واکسن ها را زدند. این کشورها حساس نیستند.بحث سر این بود یکسری دوستان میگفتند واسه سفارت امریکا باید حتما مهر پاستور روی کارت زرد باشه چون فقط اونو معتبر میدونند.
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: babak12
(2014-10-28 ساعت 14:33)samane1363 نوشته:  سلام دوستان
ما **۴۳ هستیم .دو مرحله از هپاتیت رو زدیم.مرحله آخرش ۲ دی هستش. میخوام بدونم الان نمیتونم آنفولانزا بزنم که سرماهم نخورم؟(یعنی نیازمیشه دوباره زمان مصاحبه تکرار کنم)
سلام دوست عزيز
مي تونيد الان بزنيد
ولي ترجيحا سعي كنيد نزديك مصاحبه تزريق كنيد كه بهانه براي تزريق دوباره از طرف دكتر نباشه
براي mmr هم 4 ماه مونده به مصاحبه اقدام كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: L_haam ، samane1363 ، A_A
(2014-10-28 ساعت 14:51)babak12 نوشته:  
سلام دوست عزيز
مي تونيد الان بزنيد
ولي ترجيحا سعي كنيد نزديك مصاحبه تزريق كنيد كه بهانه براي تزريق دوباره از طرف دكتر نباشه
ممنونم از پاسختون ولی یه چیزی، خب ماکه زمان مصاحبه مون فعلا معلوم نیست چهارماه قبلش کی میشه که من شروع کنم دوست عزیز؟
بعدازاعلام زمان مصاحبه چقدر وقت داریم معمولا تامصاحبه؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 14:59)samane1363 نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 14:51)babak12 نوشته:  
سلام دوست عزيز
مي تونيد الان بزنيد
ممنونم از پاسختون ولی یه چیزی، خب ماکه زمان مصاحبه مون فعلا معلوم نیست چهارماه قبلش کی میشه که من شروع کنم دوست عزیز؟
بعدازاعلام زمان مصاحبه چقدر وقت داریم معمولا تامصاحبه؟
خواهش مي كنم
به نظر من تعداد كارنتهاي هر ماه جك كنيد تا يك زمانبدي لازم براي تزريق اين واكسن داشته باشيد
مشخص نيست دوست عزيز بستگي به زمان ارسال فرمهاي شما داره
ولي سعي كنيد هر چي تعداد شماره كارنتيهاي ماهاي بعد به شماره شما نزديك بود اين واكسن شروع كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: samane1363 ، A_A
سلام
یه سوال از مدیران محترم دارم
برای اطمینان بیشتر میپرسم ، کارت واکسیناسیون بین اللمللی (کارت زرد) من از مشهد گرفتم حالا این کارت باید به تایید پاستور تهران برسه یا همین کارت برای ارائه به nmc دبی یا ابوظبی کافیه ، ممنون
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کسی اطلاع داره در مدیکال(دبی_ ابوظبی) چه تیترهایی انجام می شه؟دوستان نوشته بودند تیتر واسه mmr انجام می شه ،برای ابله مرغان هم همین طور؟(کودک و بزرگسال)
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان