کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-02-08 ساعت 16:36)aliusha نوشته:  من باپاستور تماس گرفتم وگفتن که باید دومرحله mmr بزنم ویک مرحله td.منم اینا رو زدم .تست آنتی بادی آنفلوآنزام دادم.هپاتیتم قبلا زده بودم،که انگار گفتن کارتشو واسه پاستور ببرم،کافیه.
حالا بعضی جاها خوندم که باید2مرحله td زد!چطوریاس؟

دوست گرامی شما تست آنتی بادی آبله مرغان رو داده ایدکه اگر منفی باشه باید واکسنشو بزنید. آنفولانزا تست آنتی بادی نداره.
وtdدر پلی کلینیک دبی دو مرحله ایست اما سایر جاهارو نمیدونم.
اما اینجا یک مرحله میزنند.
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، vahidbaq
بله.حق با شماس.گمونم مث خانوم شیرزاد آبله مرغان وآنفلو آنزا رو قاتی کردم.واقعا شرمنده.
من مصاحبم آنکاراس وپاستورم گف یه مرحله td کافیه.
حالا امیدوارم این یه مرحله کافی باشه.
کیس نامبر:***6***2015
تعدادافرادکیس:1نفر
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرم:10آگوست
کارنت:10ژوئن
مصاحبه:6آگوست
وایزا:یه ضربBig Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
با سلام
دوستان من رفتم آزمایش آنتی بادی آبله و اریون و سرخک و سرخچه دادم جمعاً شد 80000 تومن! البته بیمه تکمیلی داشتم همه اش بیمه پرداخت کرد
آبله و اریون و سرخک گرفتم ولی سرخچه نگرفتم موضوع اینکه مرکز بهداشت میگه واکسن سرخچه رو به تنهایی نمیذنن و میگن باید mmr بزنی!
کسی میدونه کجا میتونم فقط واکسن سرخچه رو پیدا بکنم؟
تاریخ رویت قبولی:10 jun
ارسال فرم های اول:24 JUL
آنلاک کردن فرمها : 12 oct
تعداد افراد کیس:2نفر
شماره کیس:2015AS00002###
سفارت : آنکارا
تاریخ دریافت نامه دوم :2015/24/3
تاریخ مصاحبه : 4 may
دریافت ویزا : ۴ آگوست
مقصد : نیویورک
تشکر کنندگان:
(2015-02-09 ساعت 20:20)golli نوشته:  با سلام
دوستان من رفتم آزمایش آنتی بادی آبله و اریون و سرخک و سرخچه دادم جمعاً شد 80000 تومن! البته بیمه تکمیلی داشتم همه اش بیمه پرداخت کرد
آبله و اریون و سرخک گرفتم ولی سرخچه نگرفتم موضوع اینکه مرکز بهداشت میگه واکسن سرخچه رو به تنهایی نمیذنن و میگن باید mmr بزنی!
کسی میدونه کجا میتونم فقط واکسن سرخچه رو پیدا بکنم؟

آزمایشات آنتی بادی رو در کلینیک خارج قبول می کنند؟ در دبی از من که نپذیرفتند.
واکسن سرخچه به تنهایی ساخته نشده تا اونجا که من خبر دارم و در قالب MMR زده میشه.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من امروز رفتم واسه واکسیناسیون و واکسن های هپاتیت، TD, MMR، آنفلونزا و مننژیت رو زدم طبق عکس زیر. البته همه رو فقط یک نوبت. نوبت بعد میشه واسه بعد از مصاحبه.
واسه تست آنتی بادی هم گفتند که جواب هفته آینده مشخص میشه.
واسه واکسن آبله مرغون هم سوال کردم گفتند تا حالا توی ایران زده نشده و اینو هم گفت که چون قبلا آبله مرغون گرفتی مشکلی واسه آنتی بادی پیش نمیاد.

دوستان اگه چیز دیگه ای نیاز باشه ممنون میشم راهنمایی کنید.

[عکس: 17a23806cc9c8c9ac130fabdf57d476ec08dcc6f.jpg]
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2015-02-09 ساعت 23:41)vahid1432 نوشته:  سلام دوستان
من امروز رفتم واسه واکسیناسیون و واکسن های هپاتیت، TD, MMR، آنفلونزا و مننژیت رو زدم طبق عکس زیر. البته همه رو فقط یک نوبت. نوبت بعد میشه واسه بعد از مصاحبه.
واسه تست آنتی بادی هم گفتند که جواب هفته آینده مشخص میشه.
واسه واکسن آبله مرغون هم سوال کردم گفتند تا حالا توی ایران زده نشده و اینو هم گفت که چون قبلا آبله مرغون گرفتی مشکلی واسه آنتی بادی پیش نمیاد.

دوستان اگه چیز دیگه ای نیاز باشه ممنون میشم راهنمایی کنید.

[عکس: 17a23806cc9c8c9ac130fabdf57d476ec08dcc6f.jpg]

شما فک کنم خوب خودتون رو واکسن بارون کردین حتی مننزیت هم!
بهر حال فعلن همه واکسنهارو زدین.
نهم مارچtdوmmrوHpرو لازم دارین بزنین.
تشکر کنندگان: vahid1432
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز سر انجام ما هم کار نت شدیم، الان که کارنت شدیم باید واکسن آنفولانزا رو بزنیم دیگه؟ درسته؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: masmori ، p00ya2001
(2015-02-10 ساعت 09:57)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز سر انجام ما هم کار نت شدیم، الان که کارنت شدیم باید واکسن آنفولانزا رو بزنیم دیگه؟ درسته؟

تبریکSamirakn
آره دیگه فعلا تا یکی دو ماه دیگه هر فردی مدیکال داره آنفولانزا رو به اش می زنن.پاستور هم سی وسه هزارتومن داره اگه گرون نشده باشه
با آرزوی موقیت شما
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-02-10 ساعت 10:09)masmori نوشته:  

تبریکSamirakn
آره دیگه فعلا تا یکی دو ماه دیگه هر فردی مدیکال داره آنفولانزا رو به اش می زنن.پاستور هم سی وسه هزارتومن داره اگه گرون نشده باشه
با آرزوی موقیت شما

سلام
من امروز با پاستور تماس داشتم
گفتن واكسن آنفولانزا دارن 25هزار تومن
اگه گواهي پزشك ببرين وارد كارت ميكنن
اونايي كه اصفهان هستن هلال احمر اصفهان نزديك مصلا واكسنشو داره ميزنه
موفق باشين

بستگي به زمان مصاحبه داره اگه تو بهار باشه شايد لازم نباشه انفولانزا رو بزنين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-02-10 ساعت 10:45)p00ya2001 نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 10:09)masmori نوشته:  

تبریکSamirakn
با آرزوی موقیت شما

سلام
من امروز با پاستور تماس داشتم
گفتن واكسن آنفولانزا دارن 25هزار تومن
اگه گواهي پزشك ببرين وارد كارت ميكنن
اونايي كه اصفهان هستن هلال احمر اصفهان نزديك مصلا واكسنشو داره ميزنه
موفق باشين

بستگي به زمان مصاحبه داره اگه تو بهار باشه شايد لازم نباشه انفولانزا رو بزنين
دوستان سپاس از راهنمایی، به احتمال زیاد مصاحبه ي ما تو فروردین (بهار)، دوستانی که تجربه دارن، حالا که احتمالا تو بهار لازم هس واکسن آنفولانزا رو بزنیم?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
[/quote]دوستان سپاس از راهنمایی، به احتمال زیاد مصاحبه ي ما تو فروردین (بهار)، دوستانی که تجربه دارن، حالا که احتمالا تو بهار لازم هس واکسن آنفولانزا رو بزنیم?
[/quote]

دوست عزيز اگر سفارت شما انكارا باشه تزريق واكسن انفولانزا برا فروردين ضرر نداره چون هوا سرده و دكتر اونگان هم بهانه اى نداره ولى اگر سفارتتون به ابوظبى تغيير كرد نياز نداريد چون طبق ليست دكتر از ابتداى اپريل به بعد در ابوظبى انفولازا احتياج نميباشد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: i.rainy ، farslm

سلام . به نظر من منتظر نامه دوم باشید تا ببینید مصاحبتون چه تاریخی میوفته و ببینید که تو اون تاریخ ایا واقعا لازمه واکسن یا خیر برای محل مصاحبه موردنظر. چون من و همسرم دو سه روز پیش واکسن انفولانزا رو زدیم (چون مصاحبه ما اوایل فروردین هستش) عوارضش خیلی ناجوره . البته سیستم بدن هر کسی با هم فرق میکنه. واقعا سه روزه خونه نشین شدیم . خیلی عوارض بدی گریبان گیر ما شد . باز هرجور خودتون صلاح میدونید.
موفق باشید.
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
ببخشید دوستان کسی از نتیجه تست آبله مرغان چیزی میدونه؟ چیز خاصی تو اینترنت پیدا نکردم فعلا هم وقت نکردیم بریم پیش دکتر. تا شنبه که بریم پاستور
اصلا چیزی تو کارت زرد وارد میکنن؟
نتیجه تست رو باید ترجمه کنیم؟؟
یا همینجوری برداریم ببریم؟
ببخشید که زیاد سوال پرسیدم
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-02-10 ساعت 18:55)hilda60 نوشته:  ببخشید دوستان کسی از نتیجه تست آبله مرغان چیزی میدونه؟ چیز خاصی تو اینترنت پیدا نکردم فعلا هم وقت نکردیم بریم پیش دکتر. تا شنبه که بریم پاستور

سلام
شما اگه برين يه دكتر واستون آزمايش آنتي بادي آبله بنويسه ازمايشگاهها انجام ميدن نتيجشو ميبرين پاستور تهران ( آگه كارت واكسيناسيون بين المللي از اونجا گرفتين ) اونا نگاه ميكنن اگه جواب تست بالاي 10 باشه بدن نسبت به آبله مقاومه
اگه نه واكسن ايرانو قبول ندارن اونجا ميزنن دوباره
موفق باشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: hilda60
(2015-02-10 ساعت 19:14)p00ya2001 نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 18:55)hilda60 نوشته:  ببخشید دوستان کسی از نتیجه تست آبله مرغان چیزی میدونه؟ چیز خاصی تو اینترنت پیدا نکردم فعلا هم وقت نکردیم بریم پیش دکتر. تا شنبه که بریم پاستور

سلام
شما اگه برين يه دكتر واستون آزمايش آنتي بادي آبله بنويسه ازمايشگاهها انجام ميدن نتيجشو ميبرين پاستور تهران ( آگه كارت واكسيناسيون بين المللي از اونجا گرفتين ) اونا نگاه ميكنن اگه جواب تست بالاي 10 باشه بدن نسبت به آبله مقاومه
اگه نه واكسن ايرانو قبول ندارن اونجا ميزنن دوباره
موفق باشين

ما نتیجه رو گرفتیم . نتیجه رو زده 6.5 H
بعد جلوش نوشته
negative: <0.8
doubtful: 0.8 - 1.2
positive: >1.2
سفارتمون ارمنستانه . بازم قبول ندارن یعنی واکسن بهمون میزنن؟Sad
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان