کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-02-23 ساعت 14:51)titi_spring64 نوشته:  با سلام از دوستان خواهش میکنم یه نمونه از کارت زردی که از شهرستان گرفتن با تاریخ بگذارند چون اونی که اول پیج هست واضح نیست در شهرستان نمیدونن چطور باید تاریخارو وارد کنند برای کمک به اونها میخوام ممنونتون میشم.ااگه نتونن وارد کنند باید برای وارد کردن تاریخ به تهران برم .

مگه تاریخ نوشتن کار سختیه؟؟
خود دکتر در پاستور تاریخ تزریق رو به میلادی تبدیل میکنه و در کارت مینویسه و مهر میزنه جلوش.
آیا کارت تزریق در شهرستان رو در کلینیک خارج می پذیرن؟ فکر کنم فقط مال پاستور رو می شناسن.
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: mojgan m
بچه ها یه سوال، اون واکسنی که قبل از عقد میزنند چیه؟
کزاز؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:
(2015-02-23 ساعت 21:13)samane1363 نوشته:  بچه ها یه سوال، اون واکسنی که قبل از عقد میزنند چیه؟
کزاز؟

آره td
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: samane1363
(2015-02-23 ساعت 21:17)laleht نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 21:13)samane1363 نوشته:  بچه ها یه سوال، اون واکسنی که قبل از عقد میزنند چیه؟
کزاز؟

آره td
مرسی عزیزم، پس دیگه لازم به تزریق نیست
برم سراغ آنتی بادی آبله و تمام [emoji2]
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:
(2015-02-23 ساعت 21:18)samane1363 نوشته:  
کزاز؟

آره td

بستگى به تاريخ عقد داره آقايون موقع سر بازى هم ميزنن
ظاهرا دبى به دو تا td گير ميده و بايد سه تا باشه حتما با دكتر پاستور مشورت كنين درباره تعداد و تاريخهاش
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: samane1363
(2015-02-23 ساعت 21:24)laleht نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 21:18)samane1363 نوشته:  
کزاز؟

آره td

بستگى به تاريخ عقد داره آقايون موقع سر بازى هم ميزنن
ظاهرا دبى به دو تا td گير ميده و بايد سه تا باشه حتما با دكتر پاستور مشورت كنين درباره تعداد و تاريخهاش
فک کنم همینجوره
من تو پاستور وقتی مرحله ۳ هپاتیت زدم برام مرحله سه td اضافه کرد!
گفتم دکتر من ک نزدم گف برات زد ک تو nmc دبی واکسن بیخودی بهت نزنن Smile

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: laleht ، samane1363
دوستان من الان پاستور بودم واسه واکسن !
وقتی از دکترش پرسیدم انفلانزا رو کی بزنم ، پرسید مصاحبت کی میشه ؟
گفتم تابستون
گفت اون موقع انفلانزا لازم نیست !!
نریم ترکیه یه واکسن بره تو پاچمون !!!
کسی تجربه این داستان رو نداره ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-02-24 ساعت 12:06)rezasadeghi نوشته:  دوستان من الان پاستور بودم واسه واکسن !
گفتم تابستون

سلام. واکسن آنفلونزا رو باید موقعی بزنید که هیچ نشونه ای از بیماری نداشته باشید . در غیر اسن صورت به شدت تب میکنید. من هم تابستون میرم مصاحبه اما واکسن آنفلونزا رو آخر شهریور تابستون زدم. سال جدید هم مجددا تزریق میکنم. سن من 32 ساله. انستیو پاستور تجریش گفتن نیازی به تزریق هپاتیت ندارم. ولی من شروع به تزریق هپاتیت کردم. هفته آینده مجددا میرم برای تزریق واکنس هایی مثل مننژیت. اگر برای رنج سنی من تزریق کنن حتما انجام میدم. در مورد تست آبله گفتن آنکارا تست ایران رو قبول نداره و باید همون اونجا تست بدم. وقتی مراجعه کردید بپرسید چه واکسن هایی رو میتونید بزنید. یکی از پزشکان خوب ایران دکتر اسدیان که خودش نیویورک درس خونده بهم توصیه کرد واکسن هایی مثل هپاتیت رو تزریق کنم و مراقب روابطم باشم چون آمریکا بیماری زیاده. من هم به شما توصیه میکنم تا جایی که میتونید واکنس ها رو بزنید. آمریکا هزینه درمان و دارو خیلی زیاده. موفق باشید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-02-24 ساعت 12:21)mojgan m نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 12:06)rezasadeghi نوشته:  دوستان من الان پاستور بودم واسه واکسن !
گفتم تابستون

سلام. واکسن آنفلونزا رو باید موقعی بزنید که هیچ نشونه ای از بیماری نداشته باشید . در غیر اسن صورت به شدت تب میکنید. من هم تابستون میرم مصاحبه اما واکسن آنفلونزا رو آخر شهریور تابستون زدم. سال جدید هم مجددا تزریق میکنم. سن من 32 ساله. انستیو پاستور تجریش گفتن نیازی به تزریق هپاتیت ندارم. ولی من شروع به تزریق هپاتیت کردم. هفته آینده مجددا میرم برای تزریق واکنس هایی مثل مننژیت. اگر برای رنج سنی من تزریق کنن حتما انجام میدم. در مورد تست آبله گفتن آنکارا تست ایران رو قبول نداره و باید همون اونجا تست بدم. وقتی مراجعه کردید بپرسید چه واکسن هایی رو میتونید بزنید. یکی از پزشکان خوب ایران دکتر اسدیان که خودش نیویورک درس خونده بهم توصیه کرد واکسن هایی مثل هپاتیت رو تزریق کنم و مراقب روابطم باشم چون آمریکا بیماری زیاده. من هم به شما توصیه میکنم تا جایی که میتونید واکنس ها رو بزنید. آمریکا هزینه درمان و دارو خیلی زیاده. موفق باشید
خب من ازش پرسیدم نمیشه سر تابستون بیام بزنم ؟؟
گفت اون موقع نیست واکسنش !
حالا الان بزنیم بهتره یا نه ؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
يه سوال تكراري
واكسن هپاتيت جزو واكسن هاي زنده هست كه قبل از مديكال نبايد زد؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-02-24 ساعت 12:51)rezasadeghi نوشته:  
گفتم تابستون

سلام. واکسن آنفلونزا رو باید موقعی بزنید که هیچ نشونه ای از بیماری نداشته باشید . در غیر اسن صورت به شدت تب میکنید. من هم تابستون میرم مصاحبه اما واکسن آنفWinkلونزا رو آخر شهریور تابستون زدم. سال جدید هم مجددا تزریق میکنم. سن من 32 ساله. انستیو پاستور تجریش گفتن نیازی به تزریق هپاتیت ندارم. ولی من شروع به تزریق هپاتیت کردم. هفته آینده مجددا میرم برای تزریق واکنس هایی مثل مننژیت. اگر برای رنج سنی من تزریق کنن حتما انجام میدم. در مورد تست آبله گفتن آنکارا تست ایران رو قبول نداره و باید همون اونجا تست بدم. وقتی مراجعه کردید بپرسید چه واکسن هایی رو میتونید بزنید. یکی از پزشکان خوب ایران دکتر اسدیان که خودش نیویورک درس خونده بهم توصیه کرد واکسن هایی مثل هپاتیت رو تزریق کنم و مراقب روابطم باشم چون آمریکا بیماری زیاده. من هم به شما توصیه میکنم تا جایی که میتونید واکنس ها رو بزنید. آمریکا هزینه درمان و دارو خیلی زیاده. موفق باشید
من پارسال آنفلونزا زدم. این واکسن 6 ماه مصونیت داره و برای فصول سرده. اگر الان بزنید تا آخر تابستون مصونیت دارید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، rezasadeghi
(2015-02-24 ساعت 13:03)mojgan m نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 12:51)rezasadeghi نوشته:  
گفتم تابستون

سلام. واکسن آنفلونزا رو باید موقعی بزنید که هیچ نشونه ای از بیماری نداشته باشید . در غیر اسن صورت به شدت تب میکنید. من هم تابستون میرم مصاحبه اما واکسن آنفWinkلونزا رو آخر شهریور تابستون زدم. سال جدید هم مجددا تزریق میکنم. سن من 32 ساله. انستیو پاستور تجریش گفتن نیازی به تزریق هپاتیت ندارم. ولی من شروع به تزریق هپاتیت کردم. هفته آینده مجددا میرم برای تزریق واکنس هایی مثل مننژیت. اگر برای رنج سنی من تزریق کنن حتما انجام میدم. در مورد تست آبله گفتن آنکارا تست ایران رو قبول نداره و باید همون اونجا تست بدم. وقتی مراجعه کردید بپرسید چه واکسن هایی رو میتونید بزنید. یکی از پزشکان خوب ایران دکتر اسدیان که خودش نیویورک درس خونده بهم توصیه کرد واکسن هایی مثل هپاتیت رو تزریق کنم و مراقب روابطم باشم چون آمریکا بیماری زیاده. من هم به شما توصیه میکنم تا جایی که میتونید واکنس ها رو بزنید. آمریکا هزینه درمان و دارو خیلی زیاده. موفق باشید
من پارسال آنفلونزا زدم. این واکسن 6 ماه مصونیت داره و برای فصول سرده. اگر الان بزنید تا آخر تابستون مصونیت دارید

فكر نميكنم تو تابستون نياز به واكسن آنفولانزا باشه
از ماه آپريل لازم نيست بزنين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: rezasadeghi
واکسن آنفولانزا را پیش از پاییز باید زد (در اینجا شهریور ماه) و در خارج تا آپریل همانطور که دوستمون گفتن.
واکسن mmrرا نباید یکماه مانده به مدیکال زد نه هپاتیت.
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: mojgan m ، p00ya2001
دوستان سلام واکسن انفولانزا فقط واسه اونهایی هست که توی پاییز و زمستون میرن مصاحبه مثل ما که یک ماه قبل از رفتن به مصاحبه زدیم
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-02-23 ساعت 14:51)titi_spring64 نوشته:  با سلام از دوستان خواهش میکنم یه نمونه از کارت زردی که از شهرستان گرفتن با تاریخ بگذارند چون اونی که اول پیج هست واضح نیست در شهرستان نمیدونن چطور باید تاریخارو وارد کنند برای کمک به اونها میخوام ممنونتون میشم.ااگه نتونن وارد کنند باید برای وارد کردن تاریخ به تهران برم .

دوستم ماهم از شیراز کارتمون رو گرفتیم اونجاهم قبول کردن تاریخ داخل کارت هم به میلادی واسمون زده روش هم مهر زده هیچ مشکلی هم پیش نیومد واسه ماهم 2تا واکسن زد یکی ابله مرغون بود که ایران اصلا نیست و انکارا به همه میزنه اگر هم بگی گرفتم باید تستش رو بدی بالاخره یه پولی ازت میگرن بهتر که قبول کنی بزاری همون واسن رو واست بزنه یکی دیگه هم چون نزدیک بهنوبت بعدی واکسیناسیون خودمون بود دیگه خودش زحمتشو کشید
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: mojgan m ، m.ghoreishi ، AliReza.Sh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان