کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
من یه سوال دارم ممنون میشم هرکی میدونه جوابشو بده
من از سن ۱۶ سالگی حدود ۵ ۶ تا خونه عوض کردم و الان نه کد پستی اونا رو دارم نه شماره تلفناشون رو... چیکار باید کرد ؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . من که هنوز وقت نکردم فرم ها رو پر کنمBig Grin ‌ذره ذره یه چیزایی رو کاغذ مینویسم. بازم سوال داشتم. تو پست ها خوندم که کاری که بیمه رد شده براش حتمن بنویسیم. همسرم همزمان با سربازیش حق التدریس تو یه دانشگاه ازاد درس میداد و بیمه براش رد میشد. چند مدت هم همزمان تدریسش تو دانشگاه ازاد تمام وقت دانشگاه دولتی بود.این همزمانی مشکلی ایجاد میکنه؟
راستی من دوسال اول دبیرستان یه جا بودم و سال سوم رو یه جای دیگه باید چه جوری فرم رو پر کنم
یه سوال دیگه من تاریخ دیپلم رو دقیق نمیدونم فقط میدونم خرداد ۷۵ مثلا. حالا تاریخ دقیق رو بزنم روز اخر خرداد من فعلا به مدرک و ایران دسترسی ندارم
تشکر کنندگان: A_A
(2014-05-27 ساعت 13:41)houshym نوشته:  دوستان گرامی
بعد از اینکه فرم 260 رو ساین کردیم و انوقت بفهمیم در اسم همراه و نه فرد اصلی اشتباه تایپی داریم بهترین کار چیست؟
با تشکر

مشکلی نیست دوست عزیز روزی که فرما قابل ادیت باشه و یا روز مصاحبه می تونی اصلاحش کنی.نگران نباش
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 13:46)آزاده_امین نوشته:  من یه سوال دارم ممنون میشم هرکی میدونه جوابشو بده
من از سن ۱۶ سالگی حدود ۵ ۶ تا خونه عوض کردم و الان نه کد پستی اونا رو دارم نه شماره تلفناشون رو... چیکار باید کرد ؟

دوست عزیز نگران نباش چند تاشو بنویس البته توجه کن تاریخ هاش به هم بخوره.
اون قسمت هایی هم که نداری مثل کد پستی تیک گزینه does not apply رو بزن
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 13:58)kiamehr نوشته:  سلام دوستان . من که هنوز وقت نکردم فرم ها رو پر کنمBig Grin ‌ذره ذره یه چیزایی رو کاغذ مینویسم. بازم سوال داشتم. تو پست ها خوندم که کاری که بیمه رد شده براش حتمن بنویسیم. همسرم همزمان با سربازیش حق التدریس تو یه دانشگاه ازاد درس میداد و بیمه براش رد میشد. چند مدت هم همزمان تدریسش تو دانشگاه ازاد تمام وقت دانشگاه دولتی بود.این همزمانی مشکلی ایجاد میکنه؟
راستی من دوسال اول دبیرستان یه جا بودم و سال سوم رو یه جای دیگه باید چه جوری فرم رو پر کنم
یه سوال دیگه من تاریخ دیپلم رو دقیق نمیدونم فقط میدونم خرداد ۷۵ مثلا. حالا تاریخ دقیق رو بزنم روز اخر خرداد من فعلا به مدرک و ایران دسترسی ندارم

نه دوست عزیز مشکلی نیست-دیپلم رو از اول دبیرستان تا 3 دبیرستان یزن و ادرس اخرین مدرسه رو بنویس.بله می تونی بنویسی روز اخر خرداد
تشکر کنندگان: kiamehr ، mahtab.sh
مرسی ممنون از اینکه وقت میذارین و جواب میدین
نمیدونستم همچین گزینه ای داره چون یکی از دوستان پرسیده بود در جواب گفته بودن اگه خالی بذاری ارور میده و نمیره صفحه بعد
پس یعنی برای کد پستی محل کار قبلیم هم که نمیدونم این گزینه رو میشه زد؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 14:09)آزاده_امین نوشته:  مرسی ممنون از اینکه وقت میذارین و جواب میدین
نمیدونستم همچین گزینه ای داره چون یکی از دوستان پرسیده بود در جواب گفته بودن اگه خالی بذاری ارور میده و نمیره صفحه بعد
پس یعنی برای کد پستی محل کار قبلیم هم که نمیدونم این گزینه رو میشه زد؟

بله دوست عزیز
تشکر کنندگان:
با سلام تو پاسپورت نوشته passport no تو فرم نوشته Document ID پست های قیلی رو هم خوندم جواب سوالم رو نگرفتم برای نوشته فرم باید همون passport no
رو وارد کنیم بعد باید برای کلمه کاردانی چی نوشت با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
در قسمت Permanent Address توی فرم pdf که خود سایت اصلی برای دانلود گذاشته سوالی مطرح شده بود مبنی بر اینکه آدرسی در آمریکا برای زندگی کردن دارید یا خیر؟ و در صورتی که yes رو انتخاب میکردیم ازمون آدرس میخواست. ولی الان که من دارم فرم رو به صورت آنلاین پر میکنم اصلا نپرسیده که همچین آدرسی داریم یا نه، مستقیم گفته اطلاعات آدرس که میخواهیم در آنجا زنگی کنیم رو وارد کنیم.
آیا اشکالی در فرمی که برای من باز میشه وجود داره یا برای شما هم همینجوریه؟
و اگر کسی آدرس نداشته باشه باید چه کار کنه؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 14:16)اشکان. نوشته:  با سلام تو پاسپورت نوشته passport no تو فرم نوشته Document ID پست های قیلی رو هم خوندم جواب سوالم رو نگرفتم برای نوشته فرم باید همون passport no
رو وارد کنیم بعد باید برای کلمه کاردانی چی نوشت با تشکر
بله دوست عزیز همون شماره پاسپورته و تو صفحات اول اینو گفتیم

برای کاردانی : Associate Degree
تشکر کنندگان: h.maghsoudi
(2014-05-27 ساعت 14:00)..... نوشته:  
بعد از اینکه فرم 260 رو ساین کردیم و انوقت بفهمیم در اسم همراه و نه فرد اصلی اشتباه تایپی داریم بهترین کار چیست؟
با تشکر

مشکلی نیست دوست عزیز روزی که فرما قابل ادیت باشه و یا روز مصاحبه می تونی اصلاحش کنی.نگران نباش
دوستان
کی فرمها قابل اصلاحه؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 14:38)houshym نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 14:00)..... نوشته:  
با تشکر

دوستان
کی فرمها قابل اصلاحه؟
ولا فکر کنم یه وقت برای اصلاح میزارن البته هنوز معلوم نیست.اگه هم نزاشتن نگران نباشید روز مصاحبه می تونید اشتباهاتونو اصلاح کنید
تشکر کنندگان: h.maghsoudi
سلام بچه ها من تو پر کردن فرم یه اشتباه کردم.
من هنرستان خوندم و تاریخ شروع دوره متوسطه را از سال دوم زدم و اصلا حواسم به سال اول دبیرستان نبود . اشتباه خیلی بدی کردم؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 15:37)aghamilad نوشته:  سلام بچه ها من تو پر کردن فرم یه اشتباه کردم.
من هنرستان خوندم و تاریخ شروع دوره متوسطه را از سال دوم زدم و اصلا حواسم به سال اول دبیرستان نبود . اشتباه خیلی بدی کردم؟

نه دوست عزیز اصلا نگران نباش .روز مصاحبه یا روزی که فرما رو برای ادیت باز کردن می تونی اصلاح کنی
تشکر کنندگان: aghamilad ، h.maghsoudi
با سلام
در اون قسمت که میگه اسم حودتون رو به حالت کامل با همون البفا وارد کنید با به فارسی نوشت من به kcc نامه زدم جواب ندادن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان