کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-27 ساعت 15:42)اشکان. نوشته:  با سلام
در اون قسمت که میگه اسم حودتون رو به حالت کامل با همون البفا وارد کنید با به فارسی نوشت من به kcc نامه زدم جواب ندادن

خب دوست عزیز نامه نمی خواد با فارسی بنویس دیگه مثلا اشکان مرادی
که یکی از کاربردای این فیلد اینه که بتونن مثلا با این الفبای اسمت تو اینترنت سرچت کنن که ایا سابقه ای یا موردی به اسمت هست یا نه
تشکر کنندگان: اشکان. ، h.maghsoudi
[quote='ghorbani_saeid' pid='503108' dateline='1401184264']
سلام دوستان
در قسمت Permanent Address توی فرم pdf که خود سایت اصلی برای دانلود گذاشته سوالی مطرح شده بود مبنی بر اینکه آدرسی در آمریکا برای زندگی کردن دارید یا خیر؟ و در صورتی که yes رو انتخاب میکردیم ازمون آدرس میخواست. ولی الان که من دارم فرم رو به صورت آنلاین پر میکنم اصلا نپرسیده که همچین آدرسی داریم یا نه، مستقیم گفته اطلاعات آدرس که میخواهیم در آنجا زنگی کنیم رو وارد کنیم.
آیا اشکالی در فرمی که برای من باز میشه وجود داره یا برای شما هم همینجوریه؟
و اگر کسی آدرس نداشته باشه باید چه کار کنه؟

ممنون
[/quot
لطفا به صفحات قبل مراجعه کنید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 15:47)..... نوشته:  
در اون قسمت که میگه اسم حودتون رو به حالت کامل با همون البفا وارد کنید با به فارسی نوشت من به kcc نامه زدم جواب ندادن

که یکی از کاربردای این فیلد اینه که بتونن مثلا با این الفبای اسمت تو اینترنت سرچت کنن که ایا سابقه ای یا موردی به اسمت هست یا نه

واقعآ از راهنمایی که کردی ممنون فقط در مورد سربازی چند تا نکته بود بود که شک دارم
1: من تو سپاه خدمت کردم چی باید بنویسم به جای کلمه سپاه
2: رسته خدمتی من زمینی بود
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 15:57)اشکان. نوشته:  

واقعآ از راهنمایی که کردی ممنون فقط در مورد سربازی چند تا نکته بود بود که شک دارم
خب همون سپاه رو بنوس. مثلا بنویس نیروی زمینی سپاه با درجه سرباز صفر
به این لینک برو برای ترجمه اصطلاحات نظامی
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 16:04)..... نوشته:  

خب همون سپاه رو بنوس.بنویس نیروی زمینی سپاه با درجه سرباز صفر
]به این لینک[/color] برو برای ترجمه اصطلاحات نظامی
چرا بنویسم سرباز صفر درجه رو نوشته دروغ که نمیشه گفت
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 16:06)اشکان. نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 16:04)..... نوشته:  

خب همون سپاه رو بنوس. مثلا بنویس نیروی زمینی سپاه با درجه سرباز صفر
]به این لینک[/color] برو برای ترجمه اصطلاحات نظامی
چرا بنویسم سرباز صفر درجه رو نوشته دروغ که نمیشه گفت
دوست عزیز مثلا اگه سرباز صفری اونو بنویس.حالا که شما درجه داری باید اونو بنویسی دیگه
تشکر کنندگان:
با سلام و سپاس از راهنمایی هایتان
همسر من، بازیگره به نظر شما در بخش سئوالهای مربوط به شغل،کارفرمای خودش رو چه کسی باید معرفی کنه؟....مثلآ برای کارهایی که در تلویزیون بازی کرده،باید نام تهیه کننده و آدرس دفتر اون رو وارد کنه یا سازمان صدا و سیما رو بعنوان کارفرما معرفی کنه.....و برای کارهای سینمایی نیز به همین ترتیب باید نام شخص تهیه کننده رو قید کنه یا جایی مثل خانهء سینما یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رو ؟....پیشاپیش از لطفتون ممنونم.
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 16:25)لوکیشن نوشته:  با سلام و سپاس از راهنمایی هایتان
همسر من، بازیگره به نظر شما در بخش سئوالهای مربوط به شغل،کارفرمای خودش رو چه کسی باید معرفی کنه؟....مثلآ برای کارهایی که در تلویزیون بازی کرده،باید نام تهیه کننده و آدرس دفتر اون رو وارد کنه یا سازمان صدا و سیما رو بعنوان کارفرما معرفی کنه.....و برای کارهای سینمایی نیز به همین ترتیب باید نام شخص تهیه کننده رو قید کنه یا جایی مثل خانهء سینما یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رو ؟....پیشاپیش از لطفتون ممنونم.

سلام دوست عزیز.به نظر من اگه تعداد فیلماش کمه تهیه کننده رو بنویسه و اگه زیاده و مشهور صدا و سیما یا خانه سینما رو بنویسه
تشکر کنندگان:
سلام ،بچه ها کسی تا بحال فرم رو انلاین پر کرده؟ ایا مثل همین فرمی هست که دوستان ترجمه کردن و گذاشتن؟ تا کی این فرم ها رو میشه پر کرد؟
تشکر کنندگان:
یکی به این سوال من خواهشآ کامل جواب بده که دیگه واقعآ گیج شدم سربازیم تو سپاه بود سپاه رو چی بنویسم و اینکه آموزش نظامی ندیدم به جای گزینه تخصص نظامی چی باید بنویسم
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 16:58)اشکان. نوشته:  یکی به این سوال من خواهشآ کامل جواب بده که دیگه واقعآ گیج شدم سربازیم تو سپاه بود سپاه رو چی بنویسم و اینکه آموزش نظامی ندیدم به جای گزینه تخصص نظامی چی باید بنویسم

عجیبه ولا
Islamic Revolutionary Guard Corps یا مخففش IRGC: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نیروی زمینی:Ground Force
تخصص هم اگه نداری به نظرم none بزن
اینم درجه ها
[عکس: 52033141606009272693.png]

(2014-05-27 ساعت 16:53)aakramgh نوشته:  سلام ،بچه ها کسی تا بحال فرم رو انلاین پر کرده؟ ایا مثل همین فرمی هست که دوستان ترجمه کردن و گذاشتن؟ تا کی این فرم ها رو میشه پر کرد؟

بله پر کردن.بله تقریبا همینه محتوای کلیش.اگه کیس نامبرتون بالای 2000 هست تا یه ماه دیگه و بیشترم وقت دارین
تشکر کنندگان: A_A ، Hoshang
(2014-05-27 ساعت 17:20)aakramgh نوشته:  ارسال عکس مربوط به هر فرد هم تو فرم هست؟کسی از فرم انلاین عکس نداره که هر صفحه شو ببینیم؟
دوست عزیز تو پیام خصوصی جوابتونو دادم که.نه عکس نمی خواد.تو امضای منم اسکریت شاتش هست
تشکر کنندگان:
یعنی فک کنم این تلاشی که داریم میکنیم برای پر کردن این فرم یه جا دیگه کار گرفته بودیم یه چی میشدیم :-))))
والا من هی به سوال میخورم...یکی کمک کنه
من مدرک دیپلم فنی حرفه ای دارم ولی پیش دانشگاهی خوندم و مدرک اونم گرفتم. حالا من مشمول ۱۱ سال دیپلمم یا ۱۲ سال؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 17:26)آزاده_امین نوشته:  یعنی فک کنم این تلاشی که داریم میکنیم برای پر کردن این فرم یه جا دیگه کار گرفته بودیم یه چی میشدیم :-))))
والا من هی به سوال میخورم...یکی کمک کنه
من مدرک دیپلم فنی حرفه ای دارم ولی پیش دانشگاهی خوندم و مدرک اونم گرفتم. حالا من مشمول ۱۱ سال دیپلمم یا ۱۲ سال؟

11 سال-دوست عزیز لطفا تاپیکو بخونین.این سوالات قبلا جواب داده شده
تشکر کنندگان: آزاده_امین
من خوندم ولی حقیقتا متوجه نشدم
چون نوشته شده که ۱۱ سال دیپلم + مدرک دانشگاهی حالا هرچی که دارن... من مدرک دانشگاه ندارم هنوز... باید همین مدرک پیش دانشگاهیمو ببرم با ریز نمرات؟ یا اصلا این پیش دانشگاهی لازم نیس؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان