کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-30 ساعت 20:57)hamed shayan نوشته:  دوستان ممنون از کمک و راهنماییتون.
یه وضعیتی دارم شرح میدم راهنمایی کنید.
من الان بازنشسته هستم ، ولی یه مغازه راه انداختم و ناچارا از طرف دارایی ، مجبورم کد اقتصادی بگریم.
حالا الان توی فرم شغل اصلی رو زدم بازنشسته ، و در جواب سوال بعدش که میپرسه ایا شغل دیگه ای دارید ، زدم خیر.
حالا به نظرتون باید اطلاعات مربوط به مغازه رو وارد کنم یا نیازی نیست ؟
در صورتی که من چیزی اعلام نکنم ، از طریق کد اقتصادی ، اونا میتونن پیگیری کنن و بفهمن که من مغازه دارم که بهشون اطلاع ندادم؟
---
در مورد سوال : ? Is this child immigrating to the u.s at a later date to join you (بالای 21 سال )
دو حالت وجود داره
1- این بچه خودش قصد داره (از طریق ویزا تحصیلی یا سرمایه گذاری و ... ) به والدینش که اونجا هستن بپیونده ؟
یا
2- والدین این بچه بعد از گرفتن گرین کارت میخوان برای پیوستن فرزندشون اقدام کنن.
با توجه به این 2 حالت ، جواب باید بله باشه یا خیر ؟
یا اصلا موضوع چیز دیگریست ؟ چون نمیخوایم از بردن بچه هامون ، بعدا محروم بشیم.
ممنون
سلام
دوسته عزیز .بازنشسته اید دیگه تمومه.اگه هم دوست داری می تونی بنویسی مغازه داری
به نظرم بله بهتره چون می خواد بیاد.نه موضوع هیچی نیست
در کل واقعیت رو بگید بهترین کاره
تشکر کنندگان: hamed shayan
دوستان اول بگم تا اینجا بیش از 95 درصد این تاپیک را خوندم ، من خدمتم توی سپاه بوده و کارمند دولت هم هستم یک بار هم رفتم سوریه و یک بار هم روسیه و ... حالا در فرمهام نوشتم Health و business اما برانامه نویسی هم بیش از 10 ساله که انجام میدم ولی تو فرم وارد نکردم ، به نظرتون سه تا شغل رو بنویسم با این پس زمینه افتضاه بهتره با همون دو تا شغل کافیه
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
salam.manam goya joze entekhab shodeham.vali 28 may taze motevajeh sodam.hala steres gerftam ke nakone dir beshe.az bachehaiy ke sabtenam kardam age betonan rahnamaiym konan mamnon misham
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: rbrb-2015
(2014-05-30 ساعت 19:59)Memolk نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 17:21)..... نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 16:00)houshym نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 15:51)reza.aa نوشته:  دوستنای که اشتباه ئاشتن و ایمیل به کی سی سی دادن آیا کسی جواب گرفته؟؟؟؟؟

اگر بله . چی نوشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی هم تونسته دوباره فورم رو ویرایش کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی خونده دیگران در اینباره کاری کرده باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ر
دوستان
من هم در فرم خانمم اشتباه کردم و به کی سی سی نامه فرستادم ولی جواب ندادن 5 روزه که میگذره از این موضوع. اگه کسی تجربه ای داره بگه لطفا
با تشکر
دوست عزیز نگران نباشید اغلب یکی دو هفته بعد جواب میدن

در پاسخ دوست خوبم آقای صمد ...بله دوست عزیز من بعد از نامه نگاری با KCC بعد از 1 هفته جواب دریافت کردم...نگران نباشید...هنوز برای ویرایش فرم را باز نکردن...قبل از باز کردن فرم با ایمیل خبر می دن...
موفق باشید
در مورد اشتباهتون هم نگران نباشین وقتی که فرما باز شه برای ادیت می تونین اصلاح کنید و اگه بازم نشد روز مصاحبه می تونین اصلاح کنید

دوستان
بالاخره خودم با کی سی سی صحبت کردم و گفتند که به دلیل درخواست زیاد در این خصوص یکی دو هفته طول میکشه که فرمتون قابل اصلاح بشه و با نامه بهتون خبر میدیم فقط در چواب گفته اولین مصاحبه اکتبر 2015 انجام میشه که فکر کنم اشتباه است برای برندگان 2015 اولین مصاحبه باید اکتبر 2014 انجام بشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2014-05-30 ساعت 22:59)sunn789 نوشته:  دوستان اول بگم تا اینجا بیش از 95 درصد این تاپیک را خوندم ، من خدمتم توی سپاه بوده و کارمند دولت هم هستم یک بار هم رفتم سوریه و یک بار هم روسیه و ... حالا در فرمهام نوشتم Health و business اما برانامه نویسی هم بیش از 10 ساله که انجام میدم ولی تو فرم وارد نکردم ، به نظرتون سه تا شغل رو بنویسم با این پس زمینه افتضاه بهتره با همون دو تا شغل کافیه

بله .کافیه
Big Grin
تشکر کنندگان: rbrb-2015
(2014-05-30 ساعت 23:03)houshym نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 19:59)Memolk نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 17:21)..... نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 16:00)houshym نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 15:51)reza.aa نوشته:  دوستنای که اشتباه ئاشتن و ایمیل به کی سی سی دادن آیا کسی جواب گرفته؟؟؟؟؟

اگر بله . چی نوشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی هم تونسته دوباره فورم رو ویرایش کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی خونده دیگران در اینباره کاری کرده باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ر
دوستان
من هم در فرم خانمم اشتباه کردم و به کی سی سی نامه فرستادم ولی جواب ندادن 5 روزه که میگذره از این موضوع. اگه کسی تجربه ای داره بگه لطفا
با تشکر
دوست عزیز نگران نباشید اغلب یکی دو هفته بعد جواب میدن

در پاسخ دوست خوبم آقای صمد ...بله دوست عزیز من بعد از نامه نگاری با KCC بعد از 1 هفته جواب دریافت کردم...نگران نباشید...هنوز برای ویرایش فرم را باز نکردن...قبل از باز کردن فرم با ایمیل خبر می دن...
موفق باشید
در مورد اشتباهتون هم نگران نباشین وقتی که فرما باز شه برای ادیت می تونین اصلاح کنید و اگه بازم نشد روز مصاحبه می تونین اصلاح کنید

دوستان
بالاخره خودم با کی سی سی صحبت کردم و گفتند که به دلیل درخواست زیاد در این خصوص یکی دو هفته طول میکشه که فرمتون قابل اصلاح بشه و با نامه بهتون خبر میدیم فقط در چواب گفته اولین مصاحبه اکتبر 2015 انجام میشه که فکر کنم اشتباه است برای برندگان 2015 اولین مصاحبه باید اکتبر 2014 انجام بشه
من قبلا گفته بودم .لطفا بی جهت مکاتبه نکنید که حداقل الکی سر اونا شلوغ نشه
بله اون اکتبر 2015 اشتباست من شخصا در این مورد مکاتبه کردم و گفتن اکتبر 2014 شروع میشه
تشکر کنندگان:
سلام

آیا تو مرحله review امکان اصلاح اطلاعات وجود دارد ؟

با تشکر
شماره کیس:2015AS1XXX>کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر مصاحبه: نوامبر > وضعیت: همسر یکضرب و خودم کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2014-05-30 ساعت 23:01)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  salam.manam goya joze entekhab shodeham.vali 28 may taze motevajeh sodam.hala steres gerftam ke nakone dir beshe.az bachehaiy ke sabtenam kardam age betonan rahnamaiym konan mamnon misham
اولا تبریک میگم دوما با فونت فارسی بنویسید
سوما اصلا دیر نشده و این تاپیک رو بخونین همه چیز رو متوجه میشید

(2014-05-30 ساعت 23:13)kamij نوشته:  سلام

آیا تو مرحله review امکان اصلاح اطلاعات وجود دارد ؟

با تشکر
بله دوست عزیز.پس برای چی گزاشتنش
تشکر کنندگان: kamij ، rbrb-2015 ، AliReza.Sh
(2014-05-30 ساعت 17:17)..... نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 15:20)sun2015 نوشته:  سلام من دوتا سوال داشتم:
۱ـ من فوق لیسانس شیمی هستم کارم تدریس پاره وقت تو دانشگاه
و از طرفی شرکت خصوصی یکی از اشنایان برام بیمه رد می کنه کدوم را به عنوان شغل بگم بهتره؟وباید علوم طبیعی بزنم ؟

۲ـ کا رت خدمت جدید فقط رسته را مشخص کرده سپاه یا....ننوشته برای این قسمت چی نوشت؟
به نظرم همون شرکت خصوصیه خوبه
2- خب بگین سپاه بودین و درجه و تخصصتون دیگه

ممنون از پاسختون ولی نگفتید شیمی میشه علوم طبیعی؟

و اینکه کارت پایان خدمت سپاه رو مشخص نکرده
تشکر کنندگان:
(2014-05-30 ساعت 23:25)sun2015 نوشته:  
و از طرفی شرکت خصوصی یکی از اشنایان برام بیمه رد می کنه کدوم را به عنوان شغل بگم بهتره؟وباید علوم طبیعی بزنم ؟

۲ـ کا رت خدمت جدید فقط رسته را مشخص کرده سپاه یا....ننوشته برای این قسمت چی نوشت؟

بله دوست عزیز
کاری به کارت نداره شما اطلاعات واقعی رو بنویس
تشکر کنندگان: sun2015 ، masoud222
سلام بر دوستان عزیز... یه سئوال خاص داشتم اگه کسی بعد از پر کردن فرمها و فرستادن اون بخاد بیشتر از 6 ماه در یه کشور دیگه زندگی کنه تا روز مصا حبش ... باید به کی سی سی اطلاع بده؟ یا قضیش چجوری میشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-30 ساعت 23:48)farhad_syd نوشته:  سلام بر دوستان عزیز... یه سئوال خاص داشتم اگه کسی بعد از پر کردن فرمها و فرستادن اون بخاد بیشتر از 6 ماه در یه کشور دیگه زندگی کنه تا روز مصا حبش ... باید به کی سی سی اطلاع بده؟ یا قضیش چجوری میشه؟
نه دوست عزیز.زندگی عادیتو بکن.روز مصاحبه می تونی بگی
تشکر کنندگان: farhad_syd
در مورد این سوال در اولین صفحه پر کردن فرم لطفا به من توضیح دهید

If your case IS processing electronically, please scan and email your documents to: KCCDV@state.gov
تشکر کنندگان:
(2014-05-30 ساعت 23:35)..... نوشته:  

بله دوست عزیز
شیمی میشه علوم طبیعی؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 00:16)sun2015 نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 23:35)..... نوشته:  

بله دوست عزیز
شیمی میشه علوم طبیعی؟؟؟
خب می تونه اینو بزنه هم می تونه تو other بنویسه
تشکر کنندگان: sun2015 ، gogolian

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان