کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-31 ساعت 00:13)sun2015 نوشته:  در مورد این سوال در اولین صفحه پر کردن فرم لطفا به من توضیح دهید

If your case IS processing electronically, please scan and email your documents to: KCCDV@state.gov

به این پست مراجعه کنید:
http://www.mohajersara.com/thread-7039-p...#pid502139
تشکر کنندگان: A_A ، rbrb-2015
(2014-05-31 ساعت 00:16)sun2015 نوشته:  من فوق لیسانس شیمی هستم کارم تدریس پاره وقت تو دانشگاه
و از طرفی شرکت خصوصی یکی از اشنایان برام بیمه رد می کنه کدوم را به عنوان شغل بگم بهتره؟وباید علوم طبیعی بزنم ؟
(2014-05-31 ساعت 00:16)sun2015 نوشته:  شیمی میشه علوم طبیعی؟؟؟

تدریس در دانشگاه --> EDUCATION
مهندس شیمی (Chemical Engineer) ـ--> ENGINEERING
شغلهای مرتبط با شیمی --> NATURAL SCIENCE
تشکر کنندگان: A_A ، rbrb-2015 ، masoud222
ممنون بابت راهنماییتون
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 02:13)Kaveh نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 00:16)sun2015 نوشته:  من فوق لیسانس شیمی هستم کارم تدریس پاره وقت تو دانشگاه
و از طرفی شرکت خصوصی یکی از اشنایان برام بیمه رد می کنه کدوم را به عنوان شغل بگم بهتره؟وباید علوم طبیعی بزنم ؟

شیمی جزو علوم ظبیعی نیست...شیمی جزو علومه (science) چون جزوی از دانشکده ی علوم هست..هم در ایران هم خارج ایران
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان،
بعد از تکمیل فرم از کجا باید بفهمیم زمان مصاحبه کی هست؟ آیا با ایمیل اطلاع میدن یا یه زمان خاص باید توی سایت سفارت چک کنیم؟ ممنون میشم کسی به این سوال جواب بده
تشکر کنندگان:
اشکالی نداره چند بار مختلف وارد سایت مربوطه بشیم و فرم هارو پر کنیم یعنی همش یک روز انجام نشه؟و آیا زود فرستادن فرم ها تاثیری داره روی نوبت مصاحبه و مراحل بعدی؟
تشکر کنندگان:
سلام.
دوستان من هرچی گشتم چیزی در مورد امریه پیدا نکردم. امریه توسط یک نیرو مثلا نیرو هوایی انجام میشه کارت هم میزنه نیرو هوایی (البته درجه قید میشه). حالا کجاش بزنیم کدوم ارگان بودیم اصلا باید چه جوری بیانش کرد؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 07:53)نیلان نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 02:13)Kaveh نوشته:  

شیمی جزو علوم ظبیعی نیست...شیمی جزو علومه (science) چون جزوی از دانشکده ی علوم هست..هم در ایران هم خارج ایران

SCIENCE به تنهایی جز گزینه های انتخابی در بخش Occupation نیست!
NATURAL SCIENCE زیرمجموعه SCIENCE و شامل رشته های فیزیک، شیمی، زیست شناسی و زمین شناسی هست.
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 09:25)mhbm نوشته:  سلام به همه دوستان،
بعد از تکمیل فرم از کجا باید بفهمیم زمان مصاحبه کی هست؟ آیا با ایمیل اطلاع میدن یا یه زمان خاص باید توی سایت سفارت چک کنیم؟ ممنون میشم کسی به این سوال جواب بده

چند روز بعد از انتشار ویزا بولتن و کارنت شدن کیس نامبرتون، نامه دعوت به مصاحبه جایگزین نامه قبولی میشه (سایت /http://www.dvlottery.state.gov/ESC ـ)
که در این نامه، زمان و مکان مصاحبه و اعضای کیس دعوت شده به مصاحبه مشخص شده
تشکر کنندگان: A_A ، k1_m_1358 ، masoud222
(2014-05-31 ساعت 09:28)paradisee نوشته:  اشکالی نداره چند بار مختلف وارد سایت مربوطه بشیم و فرم هارو پر کنیم یعنی همش یک روز انجام نشه؟
قبل از Sign and Submit به دفعات نامحدود میتونید فرم رو تغییر بدید و نیاز نیست که در یک روز فرم رو تکمیل کنید.

(2014-05-31 ساعت 09:28)paradisee نوشته:  و آیا زود فرستادن فرم ها تاثیری داره روی نوبت مصاحبه و مراحل بعدی؟
نوبت مصاحبه به کیس نامبر بستگی داره و هر ماه با انتشار ویزا بولتن مشخص میشه
اگه فرم رو بعد از کارنت شدن ثبت کنید، دیرتر به مصاحبه دعوت میشید.
تشکر کنندگان: paradisee ، masoud222
دوستان سلام. میخواستم بپرسم منظور از course of study رشته تحصیلی هست؟ مثلا اگه برا لیسانس پر میکنی مینویسی مهندسی کامپیوتر؟
یه سوال دیگه : سوالات بخش security همه رو No بزنم به جز دومی؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیزم

دوست عزیز ملاک الان ایشونه !!!
پس ایشون الان استیودنته و داره درس میخونه

آخرین مدرکی که اخذ کرده میشه لیسانس

وضعیت فعلی دانشجو ارشد

وضعیت کار دانشجو

پیروز باشید
[/quote]

ممنون از پاسخت دوست عزیز . البته همون طور که عرض کردم برنده من هستم و همسرم همراه بنده.

خواستم بدونم چون سال آینده وضعیت ایشون از دانشجو به فارغ التحصیل تغییر می کنه باید این تغییرو بعدا اعلام کنیم یا اصلا صبر کنیم تا ایشون فارغ التحصیل بشه ؟
[/quote]
باید این وضیعت ایشون رو در قسمت occupation وارد کنید به عنوان دانشجو ، در زمان مصاحبه مدرک شونو ببرید
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 11:15)kiamehr نوشته:  دوستان سلام. میخواستم بپرسم منظور از course of study رشته تحصیلی هست؟ مثلا اگه برا لیسانس پر میکنی مینویسی مهندسی کامپیوتر؟
یه سوال دیگه : سوالات بخش security همه رو No بزنم به جز دومی؟
ممنونم

بله
تشکر کنندگان: kiamehr
سلام.
دوستان من هرچی گشتم چیزی در مورد امریه پیدا نکردم. امریه توسط یک نیرو مثلا نیرو هوایی انجام میشه کارت هم میزنه نیرو هوایی (البته درجه قید میشه). حالا کجاش بزنیم کدوم ارگان بودیم اصلا باید چه جوری بیانش کرد؟
کسی از بچه ها کمک نمیکنه؟؟
تشکر کنندگان:
سلام به همه بچه ها

آخرین خبری که در مورد ویرایش فرم بعد از تایید نهایی چی هستش ؟؟

و می دونید چی ها قابل ویرایش هستش ؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان