کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-29 ساعت 12:57)payam.firouzi نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 11:41)..... نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 11:35)payam.firouzi نوشته:  با سلام
پدر من امشال در لاتاری برنده شده و من هم جزء کیس پدرم میباشم ولی امسال فروردین 21 سالم تمام شده الان من باید چکار هایی انجام بدم
با تشکر

دوست عزیز نگران نباشید ملاک سن روز ثبت نام می باشد.شما هم می تونین باهاشون برید

ولی خود سایت گفته باید در هنگام ورود به آمریکا فرزند زیر 21 سال ومجرد باشد و در جای دیگر تو اینرنت نوشته که در این مورد باید با افیسر کنسولگری صحبت کنید یا petitoin بگذاریدSad

سلام دختر من هم شرایط شما رو داره من به kcc, و انکارا ایمیل زدم جواب دادن که مشکلی نیست فقط روز مصاحبه به سفارت بگید
تشکر کنندگان:
سلام
شب دوستان به خیر. اگر در شرکتی که خرید و فروش میکنه شاخه کار رو باید business زد؟
تشکر کنندگان:
(2014-06-01 ساعت 00:50)zaara نوشته:  سلام
شب دوستان به خیر. اگر در شرکتی که خرید و فروش میکنه شاخه کار رو باید business زد؟

بله
تشکر کنندگان:
(2014-06-01 ساعت 01:20)soho نوشته:  با سلام خدمت دوستان
دو سوال داشتم که جواب مطمئنی پیدا نکردم:

1- من شغلم شخصیه و برای خودم کار می کنم و طبیعتا بیمه کار نشدم اما به یکی از آشنایانم هزینه بیمه رو پرداخت می کنم تا بیمه ام رو رد کنه. با توجه به اینکه شرکت ایشون اصلا با شغل خودم ارتباطی نداره آیا لازمه که توی سوابق کاریم به اون مورد هم اشاره کنم؟ بعضی از دوستان گفتند آفیسر ممکنه به اطلاعات بیمه های ایران دسترسی داشته باشه، آیا این ممکنه؟ و اگر هم باشه باز هم اگر بخوام راستش رو توی فرم بنویسم اون شغل من نیست. به نظرتون باید چکار کنم؟
2- جاهای خالی فرم حتما باید با N/A پر بشه؟

شماره کیس: **75
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara
خب دوست عزیز می تونی تو اون قسمت شغل اصلی شغل واقعیتو وارد کنی و در قسمت شغلای دیگه اون شغلی رو که بیمه براترد شده بنویسی
2-نه ولی بعضی جاها گزینه does not apply داره
تشکر کنندگان: masoud222
(2014-06-01 ساعت 01:37)soho نوشته:  
(2014-06-01 ساعت 01:27)..... نوشته:  

1- من شغلم شخصیه و برای خودم کار می کنم و طبیعتا بیمه کار نشدم اما به یکی از آشنایانم هزینه بیمه رو پرداخت می کنم تا بیمه ام رو رد کنه. با توجه به اینکه شرکت ایشون اصلا با شغل خودم ارتباطی نداره آیا لازمه که توی سوابق کاریم به اون مورد هم اشاره کنم؟ بعضی از دوستان گفتند آفیسر ممکنه به اطلاعات بیمه های ایران دسترسی داشته باشه، آیا این ممکنه؟ و اگر هم باشه باز هم اگر بخوام راستش رو توی فرم بنویسم اون شغل من نیست. به نظرتون باید چکار کنم؟

خب دوست عزیز می تونی تو اون قسمت شغل اصلی شغل واقعیتو وارد کنی و در قسمت شغلای دیگه اون شغلی رو که بیمه براترد شده بنویسی

با تشکر از پاسختون

مشکل اینه که این شغل ها هیچ ارتباطی به هم ندارن و اگر اشاره کنم توضیح دادنش کار بسیار سخت تریه. ضمنا اینکه اگر اون شغل رو به عنوان یکی از مشاغلم بنویسم اطلاعات اشتباه دادم، چون شغل واقعی ام نبوده. اما واقعا اطلاعات بیمه در دسترسه شونه؟
دوست عزیز اینکه اونا به چه اطلاعاتی دسترسی دارن هنوز مشخص نیست
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من خدمتم تو ارتش بودم کار دفتری داشتم.
مبخواستم بدونم چقدر احتمالش هست که کلیرنس بخورم؟
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان:
(2014-06-01 ساعت 01:56)soho نوشته:  
(2014-06-01 ساعت 01:45)..... نوشته:  

با تشکر از پاسختون

مشکل اینه که این شغل ها هیچ ارتباطی به هم ندارن و اگر اشاره کنم توضیح دادنش کار بسیار سخت تریه. ضمنا اینکه اگر اون شغل رو به عنوان یکی از مشاغلم بنویسم اطلاعات اشتباه دادم، چون شغل واقعی ام نبوده. اما واقعا اطلاعات بیمه در دسترسه شونه؟
دوست عزیز اینکه اونا به چه اطلاعاتی دسترسی دارن هنوز مشخص نیست

خب اگر فرض کنیم اطلاعات بیمه رو هم دارن باز هم اگر صادقانه بخوام بنویسم اون شغل واقعیم نیست و در صورت سوال همین توضیح رو می دم که فقط بیمه برام رد شده، به نظرتون این قابل قبول نیست؟
بله دوست عزیز.می تونی اینم بگی

(2014-06-01 ساعت 01:53)hamid66 نوشته:  سلام دوستان. من خدمتم تو ارتش بودم کار دفتری داشتم.
مبخواستم بدونم چقدر احتمالش هست که کلیرنس بخورم؟
90درصدBig GrinCoolWinkSadShyRolleyesTongue
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 16:37)shb308 نوشته:  بحث پولش نیست تکراری بودن آدرس مهمه (اونم کجا! شرکت مسافربری)

دوست عزیز خواستم یک نکته رو اصلاح کنم در مورد ایمیگرنجل و یک مورد رو هم توضیح بدم.

ایمیگرنجل شرکت مسافربری نیست و یک شرکت خدمات مسافرتی و مهاجرتی است.

در اینگونه کارها تکراری بودن آدرس اصلا موردی نداره و مخصوصاً این مورد طبیعی است که آدرس خیلی ها شرکت خدمات مهاجرتی ای باشه که دارند به کمک اون به آمریکا مهاجرت می کنند و اعتبار بالای این شرکت رو می رسونه.

با احترام
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Aghaman ، masoud222
ممنون از پاسختون. اگر به این دلیل کلیرنس بخورم به نظرتون طولانی مدت هستش یا زود کلیر میشم؟
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
تشکر کنندگان:
(2014-06-01 ساعت 02:06)hamid66 نوشته:  ممنون از پاسختون. اگر به این دلیل کلیرنس بخورم به نظرتون طولانی مدت هستش یا زود کلیر میشم؟
ولا من کارمند اونجا نیستم.نمی دونم.نگران نباش ایشلا زود تموم میشه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، samirakn
:دی مرسی
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 23:33)babak12 نوشته:  سلام به همه دوستان
یک سئوال دارم
البته من فرم پر کردم ولی نهایی هنوز نکردم
1.من عنوان شغلم کارشناس اداری با توجه به این که همچین شغلی نبود من گزینه other انتخاب کردم و توضیخ مختصری از شغلم و جایی هستم دادم حالا سئوال اینه که باید به این سئوال Does this job require at least 2 years of training or experience پاسخ بدم یا نه (با توجه به سابقه کاری که دارم ),می خوام بدونم منظور این سئوال ربطی به مورد تایید بودن شغل من تو عناوین شغلی مورد قبول آمریکا با SVP Range هست یا اصلا ربطی به این موضوع نداره و فقظ جهت اعلام وضیعت شغلی من هست؟
من فقط الان مشکلم این موضوع که بعدش بتونم فرم نهایی کنم
مرسی از همه دوستان موفق باشید

این موردی که فرمودید این سوال رو برای همون موضوع تایید صلاحیت از طریق سابقه شغلی می پرسه.

اگر دیپلم 12 ساله ندارید روی جواب دادن به این سوال خیلی دقت کنید.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: babak12 ، Kaveh ، rbrb-2015 ، masoud222

با تشکر از پاسختون

برای دسترسی داشتن به سوابق بیمه ای افراد باید از طریق سایت https://savabegh.tamin.ir/savabegh/login.htm وارد شد و لازمه ی ورود به سیستم هم داشتن کدملی شما ، شماره بیمه و رمز عبور ( سریال شناسنامه ) شماست و در فرم هم هیچ کجا شماره بیمه تون رو نپرسیده و اگر خیلی می خواید محکم کنید کار رو برید توی سایت با اطلاعاتتون و رمز عبورتون رو تغییر بدید تا هیچ احدی نتونه واردش بشه.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: Aghaman ، masoud222
(2014-06-01 ساعت 02:20)Nazem نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 23:33)babak12 نوشته:  سلام به همه دوستان
یک سئوال دارم
البته من فرم پر کردم ولی نهایی هنوز نکردم
1.من عنوان شغلم کارشناس اداری با توجه به این که همچین شغلی نبود من گزینه other انتخاب کردم و توضیخ مختصری از شغلم و جایی هستم دادم حالا سئوال اینه که باید به این سئوال Does this job require at least 2 years of training or experience پاسخ بدم یا نه (با توجه به سابقه کاری که دارم ),می خوام بدونم منظور این سئوال ربطی به مورد تایید بودن شغل من تو عناوین شغلی مورد قبول آمریکا با SVP Range هست یا اصلا ربطی به این موضوع نداره و فقظ جهت اعلام وضیعت شغلی من هست؟
من فقط الان مشکلم این موضوع که بعدش بتونم فرم نهایی کنم
مرسی از همه دوستان موفق باشید

این موردی که فرمودید این سوال رو برای همون موضوع تایید صلاحیت از طریق سابقه شغلی می پرسه.

اگر دیپلم 12 ساله ندارید روی جواب دادن به این سوال خیلی دقت کنید.
مرسي از راهنمايي شما
من ليسانس دارم
ايا با توجه به داشتن مدرك تحصيلي، نياز به پاسخ دادن سئوال بالا(Does this job require at least 2 years of training or experience )است (با حدود 7 سال سابقه بيمه) يا در همون حد معرفي كردن شغلم در قسمت اول فرم كافي مي باشد
با تشكر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
دوستان سلام،
در قسمت مربوط به اطلاعات تحصیلات من فقط کارشناسی و کاردانی رو ثبت کردم (با فرض اینکه هر کس این مدرک رو داره حتماً بقیه رو هم داشته!!!)

آیا باید سایر اطلاعات تحصیلی تا مقطع ابتدایی نوشته میشد ؟!
متشکرم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان