کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-31 ساعت 15:46)shb308 نوشته:  درود به همگی
اینجا پرسیده بالاترین سطح تحصیلات تکمیل شده بعد تو زیر منوش میتونی انتخاب کنی دبیرستان بدون مدرک(نا تمام)،دانشگاه بدون مدرک (نا تمام)... Highest Level of Education Completed
این دیگه چجور تکمیل شده ایه!؟

من فوق دیپلم از موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی گرفتم .
بعدش لیسانس رفتم دانشگاه علمی کاربردی اما بعد از چند ترم ولش کردم!

حالا بر اساس آخرین مدرک تکمیل شده بزنم UNIVERSITY DEGREE (البته اگه فوق دیپلم غیر انتفاعی دانشگاه حساب بشه)
یا بزنم UNIVERSITY, NO DEGREE که در اینصورت چه مدرکی بفرستم ؟(ریز نمرات لیسانس کافیه!)
بله هر دو کار رو می تونی بکنید.دیگه هر جور راحتین
تشکر کنندگان: shb308
و اما یه سوال دیگه:
رییس محل کارم بازنشست شده و من نمیدونم که اسم رییس محل کارم رو چی بنویسم. شماره محل کار میتونه موبایل باشه؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 15:59)kiamehr نوشته:  و اما یه سوال دیگه:
رییس محل کارم بازنشست شده و من نمیدونم که اسم رییس محل کارم رو چی بنویسم. شماره محل کار میتونه موبایل باشه؟ ممنون
بله می تونه.اسم محل کارو بنویسی بهتره که
تشکر کنندگان: kiamehr
به ایمیگرنجل زنگ زدم میگه 35 دلار میگیریم بهتون آدرس آمریکا میدیم+ارسال (برای آدرس گیرین کارت)
آدرسی هم که میده آدرس شرکت مسافربری

با توجه به اینکه آدرسی که میدیم باید برای اقامتمون باشه و یک آدرس برای اینهمه آدم داره ثبت میشه
مشکل نداره!

هیچ جوری نمشه بگیم آدرس نداریم؟
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، Ali Sepehr
(2014-05-31 ساعت 16:21)shb308 نوشته:  به ایمیگرنجل زنگ زدم میگه 35 دلار میگیریم بهتون آدرس آمریکا میدیم+ارسال (برای آدرس گیرین کارت)

با توجه به اینکه آدرسی که میدیم باید برای اقامتمون باشه و یک آدرس برای اینهمه آدم داره ثبت میشه
مشکل نداره!

از امسال بدون ثبت آدرس فرم شما تکمیل نمیشه و به مرحله بعد نمیره و ذکر آدرس اجباری هست .شما دارین مهاجرت میکنین یعنی ۳۵ دلار اینقدر زیاده پس برای هزینه های بعدی میخواین چکار کنید SadSadSadSad؟؟؟؟ اگر هم مشکل مالی دارید بگردین در فروم های سال گذشته و به کسانی که در امریکا هستن درخواست بدین شاید آدرس محل زندگی شون رو در اختیار شما گذاشتن و هزینه ای هم نخواستن
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: A_A ، Ali Sepehr ، masoud222
(2014-05-31 ساعت 16:21)shb308 نوشته:  به ایمیگرنجل زنگ زدم میگه 35 دلار میگیریم بهتون آدرس آمریکا میدیم+ارسال (برای آدرس گیرین کارت)

مشکل نداره!

دوست عزیز نه نمیشه
کلا دو راه داری شما
1-همون ایمیگرنجل
2-برای تاپیک سالای قبل یا اون شهری که می خوای بری یه نفر راضی کنی بهت ادرسشو بده
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، MJAVADIAN
(2014-05-31 ساعت 16:28)sm2015 نوشته:  

مشکل نداره!

از امسال بدون ثبت آدرس فرم شما تکمیل نمیشه و به مرحله بعد نمیره و ذکر آدرس اجباری هست .شما دارین مهاجرت میکنین یعنی ۳۵ دلار اینقدر زیاده پس برای هزینه های بعدی میخواین چکار کنید SadSadSadSad؟؟؟؟ اگر هم مشکل مالی دارید بگردین در فروم های سال گذشته و به کسانی که در آمریکا هستن درخواست بدین شاید آدرس محل زندگی شون رو در اختیار شما گذاشتن و هزینه ای هم نخواستن

بحث پولش نیست تکراری بودن آدرس مهمه (اونم کجا! شرکت مسافربری)
تشکر کنندگان: lotttery2015
(2014-05-31 ساعت 16:37)shb308 نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 16:28)sm2015 نوشته:  

مشکل نداره!

از امسال بدون ثبت آدرس فرم شما تکمیل نمیشه و به مرحله بعد نمیره و ذکر آدرس اجباری هست .شما دارین مهاجرت میکنین یعنی ۳۵ دلار اینقدر زیاده پس برای هزینه های بعدی میخواین چکار کنید SadSadSadSad؟؟؟؟ اگر هم مشکل مالی دارید بگردین در فروم های سال گذشته و به کسانی که در آمریکا هستن درخواست بدین شاید آدرس محل زندگی شون رو در اختیار شما گذاشتن و هزینه ای هم نخواستن

بحث پولش نیست تکراری بودن آدرس مهمه (اونم کجا! شرکت مسافربری)
شما در بدو ورود به مرز هوایی ایالات متحده امریکا ٬فرم هایی را در اختیارتان قرار می دهند که باید آدرس دقیق محل زندگی خود را درج کنید ٬لذا این آدرس در فرم ۲۶۰ اجباری اما خیلی مهم نیست و مهم آدرسی است که به دولت جهت اقامت اصلی خود اعلام می کنید.همچنین به راحتی می توانید آدرس خود را در امریکا جهت دریافت کارت اقامت به محل واقعی زندگی تغییر دهید .
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: samansaba ، gogolian ، shb308 ، A_A ، Ali Sepehr ، Kaveh ، MJAVADIAN ، masoud222
با سلام آقا یک سوال یا میشه گفت یک نظر خواهی من دانشجوی ارشدم تا دو ماه دیگه از پایان نامه خودم دفاع می کنم یعنی دو ماه دیگه مدرکم آماده میشه الان هم سر کار هستم یعنی دارای کار و سابقه بیشتر از 2 سال حالا به نظر شما بزرگان این کاره الان تو فرم چی بنویسم بگم الان دانشجو هستم یا بزارم مدرک گرقتم با مدرک فوق فرم پر کنم با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام.دوستان من جدا شدم .جواب ای سوال رو (how was your marriaage terminated)چی باید بدم؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 16:14)..... نوشته:  

ممنون. اسم رییس محل کارم رو چی بنویسم?
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 22:09)اشکان. نوشته:  با سلام آقا یک سوال یا میشه گفت یک نظر خواهی من دانشجوی ارشدم تا دو ماه دیگه از پایان نامه خودم دفاع می کنم یعنی دو ماه دیگه مدرکم آماده میشه الان هم سر کار هستم یعنی دارای کار و سابقه بیشتر از 2 سال حالا به نظر شما بزرگان این کاره الان تو فرم چی بنویسم بگم الان دانشجو هستم یا بزارم مدرک گرقتم با مدرک فوق فرم پر کنم با تشکر
هر دو کار رو می تونی بکنی.ولی اگه کیست بالاست می تونی بعدا پر کنی وقتی درست تموم شد
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 22:24)kiamehr نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 16:14)..... نوشته:  
ممنون. اسم رییس محل کارم رو چی بنویسم?
اینجا Employer Name اشم شرکتو بنویس
و اینجا Supervisor’s Surnames اسم ریس یا سرپرست بخش رو

(2014-05-31 ساعت 22:15)mojtaba165 نوشته:  سلام.دوستان من جدا شدم .جواب ای سوال رو (how was your marriaage terminated)چی باید بدم؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید
بعضی طلاق هست بعضی مرگ همسر
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
یک سئوال دارم
البته من فرم پر کردم ولی نهایی هنوز نکردم
1.من عنوان شغلم کارشناس اداری با توجه به این که همچین شغلی نبود من گزینه other انتخاب کردم و توضیخ مختصری از شغلم و جایی هستم دادم حالا سئوال اینه که باید به این سئوال Does this job require at least 2 years of training or experience پاسخ بدم یا نه (با توجه به سابقه کاری که دارم ),می خوام بدونم منظور این سئوال ربطی به مورد تایید بودن شغل من تو عناوین شغلی مورد قبول امریکا با SVP Range هست یا اصلا ربطی به این موضوع نداره و فقظ جهت اعلام وضیعت شغلی من هست؟
من فقط الان مشکلم این موضوع که بعدش بتونم فرم نهایی کنم
مرسی از همه دوستان موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 23:33)babak12 نوشته:  سلام به همه دوستان
یک سئوال دارم
البته من فرم پر کردم ولی نهایی هنوز نکردم
1.من عنوان شغلم کارشناس اداری با توجه به این که همچین شغلی نبود من گزینه other انتخاب کردم و توضیخ مختصری از شغلم و جایی هستم دادم حالا سئوال اینه که باید به این سئوال Does this job require at least 2 years of training or experience پاسخ بدم یا نه (با توجه به سابقه کاری که دارم ),می خوام بدونم منظور این سئوال ربطی به مورد تایید بودن شغل من تو عناوین شغلی مورد قبول آمریکا با SVP Range هست یا اصلا ربطی به این موضوع نداره و فقظ جهت اعلام وضیعت شغلی من هست؟
من فقط الان مشکلم این موضوع که بعدش بتونم فرم نهایی کنم
مرسی از همه دوستان موفق باشید
نه دوست عزسز فقط برای تعیین شدن وضعیت شغلی هست.اگه شغلت به 2 سال تجربه و اموزش نیاز داره بله بزن و توضیح بده
تشکر کنندگان: babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان