کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-06-06 ساعت 10:21)hrgh نوشته:  سلام دوستان

من در مورد این صفحه children سردرگم شدم. یه دوستی جواب داده که فقط اسم بچه های زیر 21 سال رو باید بنویسیم. 2تا دوست دیگه جواب دادن که اسامی تمام بچه ها که در شناسنامه هستن باید نوشته بشه.

ممنون میشم اگر کسی میدونه جواب بده. چون من خیلی نگرانم که اگر اشتباه پر کنیم، دروغ محسوب بشه.

سوال دیگه م اینه که اگر اسم بالای 21 سالهارو هم باید بنویسم، اون قسمت سوال که گفته "آیا این فرزند قراره با شما به آمریکا مهاجرت کنه؟" بله بزنیم یا خیر؟؟

سلام
من میخواستم اسم همه بچه هامو بنویسم
ولی قبول نکرد فقط اسامی بچه هایی رو که تو ثبت نام لاتاری وارد کردین قبول میکنه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: shahriar2002
(2014-06-07 ساعت 12:12)alireza7 نوشته:  با سلام

دوست من پزشک هستن و توی فرم 260 - DS بخش Medical رو NO زدن و نوشتن که فقط مدرک بین المللی دارن.

به نظر من هم درست وارد کردن، از دوستان صاحب نظر و تجربه خواهش دارم نظرشون رو بگن.

سوال هم اینه که اگه مشکلی داره، آیا بهتره با KCC مکاتبه کرد یا باید منتظر مصاحبه شد؟

با سپاس
سلام
اگه منظورت بخش سکیوریتی و بک گراوند چک هست بغیر از سوال دوم همه رو نه بزنید
(2014-06-07 ساعت 13:22)----- نوشته:  

دوست من پزشک هستن و توی فرم 260 - DS بخش Medical رو NO زدن و نوشتن که فقط مدرک بین المللی دارن.

به نظر من هم درست وارد کردن، از دوستان صاحب نظر و تجربه خواهش دارم نظرشون رو بگن.

سوال هم اینه که اگه مشکلی داره، آیا بهتره با KCC مکاتبه کرد یا باید منتظر مصاحبه شد؟

با سپاس
سلام

بله منظورم همون سوال دوم هستش.
ما سوالات رو خیلی وقت پیش پر کردیم و بر اساس اطلاعاتی که می خواستن جواب دادیم.
این سوال به صورت واضح به داشتن مدرک اشاره می کنه.
ما این بخش رو هم No زدیم و در جواب توضیح نوشتیم که فقط مدرک بین المللی داریم.
2014AS62XX ، تعداد: 2نفر ، مقصد: سن هوزه ، مصاحبه : 19 می 2014 ، نتیجه : کلیرنس
خوشبختی از آن کسی است که در پی خوشبختی دیگران باشد
با سلام من شماره کیسم بین 3000 تا 4000 هست آیا اشکالی داره فرم رو یه ماه دیگه پر کنم ؟ زمان کارنت شدن رو طبق اطلاعاتی که از همین سایت بدست آوردم فکر میکنم حوالی دی ماه و مصاحبه هم یکی دو ماه بعدش باشه
سلام
من 3 تا سوال دارم :

1.با اینکه همه جا نوشته شده ولی می خوام مطمئن بشم که ما تا کی فرصت کانفرم کردن یا همون پر کردن فرم DS-260 رو داریم ؟ ( 30 سپتامبر 2015 یعنی تا سال دیگه فرصت داریم ؟!!! )
2.حامی مالی میتونه کسی به غیر خوانواده که در ایران سکونت داره معرفی بشه ؟
3.من به صورت مجرد قبول شدم ،میتونم نامزدمو که هنوز عقد نکردیم زیر مجموعه خودم بزنم ، در صورت امکان پروسه و امکان قبولی به چه صورت است ؟

ممنون
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

(2014-06-07 ساعت 15:30)lotttery2015 نوشته:  با سلام من شماره کیسم بین 3000 تا 4000 هست آیا اشکالی داره فرم رو یه ماه دیگه پر کنم ؟ زمان کارنت شدن رو طبق اطلاعاتی که از همین سایت بدست آوردم فکر میکنم حوالی دی ماه و مصاحبه هم یکی دو ماه بعدش باشه

بهتره حداقل دوماه قبل از کارنت شدن فرمتون رو پر کره باشید.
تا یکماه دیگه هنوز 2015 شروع نشده.
در مورد زمان کارنت شدن فقط میشه تخمین زد، هرسال شکا خاص خودش رو داره.

موفق باشید
تشکر کنندگان: lotttery2015
(2014-06-07 ساعت 16:42)Hamraaz Jng نوشته:  سلام
من 3 تا سوال دارم :

1.با اینکه همه جا نوشته شده ولی می خوام مطمئن بشم که ما تا کی فرصت کانفرم کردن یا همون پر کردن فرم DS-260 رو داریم ؟ ( 30 سپتامبر 2015 یعنی تا سال دیگه فرصت داریم ؟!!! )
2.حامی مالی میتونه کسی به غیر خوانواده که در ایران سکونت داره معرفی بشه ؟
3.من به صورت مجرد قبول شدم ،میتونم نامزدمو که هنوز عقد نکردیم زیر مجموعه خودم بزنم ، در صورت امکان پروسه و امکان قبولی به چه صورت است ؟

ممنون

سوال اول رو توی همین پست قبلی جواب دادم. فقط اینو بدونین که بعد از 30 سپتامبر دیگه ویزای لاتاری اون سال صادر نمی شه.
2. حامی مالی باید یا خود شما یا کسی ساکن آمریکا باشه. شرایطش روی همین سایت هست.
3. برای ثبت اطلاعات همسر، تاریخ عقد لازمه. سند ازدواج هم برای روز مصاحبه لازمه.

موفق باشید
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، shahriar2002
(2014-06-07 ساعت 14:55)alireza7 نوشته:  
(2014-06-07 ساعت 13:22)----- نوشته:  

با سپاس
سلام

بله منظورم همون سوال دوم هستش.
ما سوالات رو خیلی وقت پیش پر کردیم و بر اساس اطلاعاتی که می خواستن جواب دادیم.
این سوال به صورت واضح به داشتن مدرک اشاره می کنه.
ما این بخش رو هم No زدیم و در جواب توضیح نوشتیم که فقط مدرک بین المللی داریم.
خب می تونی یه ایمیل به kcc بزنی و بگی اشتباه داشتی تا فرمو برات باز کنن .چون شما مدیکال میری و عملا بدون داشتن مدیکال مصاحبه نمیشی و این یعنی شما این واکسن ها رو میزنید
با سلام
دوستان،من و همسرم فرمها را پر کردیم وارسال شد و در قسمت شماره پاسپورتها هم شماره ها را وارد کردیم،ولی موضوعی که هست اینست که هر دو پاسپورت از امروز حدود یکسال اعتبار دارد و با توجه به کیس نامبر ما حدود 10 ماه دیگر زمان مصاحبه میباشد.اگر پاسپورتها را تعویض کنیم با توجه به شماره پاسپورتهای جدید نیاز به ارسال ایمیل به کنتاکی هست ؟و اگر اعلام نکنیم زمان مصاحبه مشکلی پیش نمیاید؟لطفا اگر اطلاعی دارید راهنمائی کنید
(2014-06-07 ساعت 19:56)شیوه نوشته:  با سلام
دوستان،من و همسرم فرمها را پر کردیم وارسال شد و در قسمت شماره پاسپورتها هم شماره ها را وارد کردیم،ولی موضوعی که هست اینست که هر دو پاسپورت از امروز حدود یکسال اعتبار دارد و با توجه به کیس نامبر ما حدود 10 ماه دیگر زمان مصاحبه میباشد.اگر پاسپورتها را تعویض کنیم با توجه به شماره پاسپورتهای جدید نیاز به ارسال ایمیل به کنتاکی هست ؟و اگر اعلام نکنیم زمان مصاحبه مشکلی پیش نمیاید؟لطفا اگر اطلاعی دارید راهنمائی کنید
سلام
دوست عزیز نگران نباش ولی بهتره قبل مصاحبه عوضش کنی.روز مصاحبه هم می تونی فرما رو اصلاح کنی و هیچ مشکلی پیش نمیاد
تشکر کنندگان: شیوه
با سلام
اول از همه دوستان مهاجر سرایی متشکرم که جواب سئوالات همه رو با حوصله می دن
دوم اینکه من کارم دولتی هست آیا لازم هست جواب سئوال Have you belonged to, contributed to, or worked for any professional, social, or charitable organization? رو yes بزنم ؟؟؟
سوم اینکه در صصفحه اول فرمها که محل محاسبتون رو می پرسه من برای خودم انکارا رو که در فرم های اولیه بود رو yes زدم ولی اشتباهی برای خانومم no رو زدم و باز هم همون آنکارا رو انتخاب کردم (نمی دونستم این صفحه قابل ادیت نیست ) به نظرتون این مشکلی پیش میاره ؟؟؟ هر دومون انکارا شدیم ولی خوب یکم متفاوت
با تشکر
باییییییییییی
(2014-06-07 ساعت 20:34)Peymanpepe نوشته:  با سلام
اول از همه دوستان مهاجر سرایی متشکرم که جواب سئوالات همه رو با حوصله می دن
دوم اینکه من کارم دولتی هست آیا لازم هست جواب سئوال Have you belonged to, contributed to, or worked for any professional, social, or charitable organization? رو yes بزنم ؟؟؟
سوم اینکه در صصفحه اول فرمها که محل محاسبتون رو می پرسه من برای خودم انکارا رو که در فرم های اولیه بود رو yes زدم ولی اشتباهی برای خانومم no رو زدم و باز هم همون آنکارا رو انتخاب کردم (نمی دونستم این صفحه قابل ادیت نیست ) به نظرتون این مشکلی پیش میاره ؟؟؟ هر دومون انکارا شدیم ولی خوب یکم متفاوت
با تشکر
باییییییییییی
سلام
1-خواهش می کنیم
2-نه no بزن
3-مشکلی نیست هردو انکاراست
تشکر کنندگان: Peymanpepe ، shahriar2002
سلام
راهنمایی:
بعد از پر کردن فرم 260 و تکمیل مدارک همراه با ترجمه ها و کارت واکسن و ... الان باید چه کار کنیم؟ فقط منتظر کارنت شدن باشیم؟ یا قراره ایمیلی بیاد یا چیز دیگه... یا باید کار دیگه ای کنیم، دوستان خواهشا با جزییات راهنمایی کنن.
ممنون
سلام به تمامی دوستان مخصوصا پیشکسوتان و خصوصا به ----- که همیشه با پاسخ هاشون مارو شرمنده میکنند.Rolleyes
یه خبر خوش دارم برای کسایی که تو فرم اشتباهاتی داشتن و به kcc نامه زدن و هنوز جوابشون نیومده من هم تو فرم اشتباهاتی داشتم و ایمیل زدم براشون جواب اومده کسایی که تو فرم اطلا عات اشتباهی وارد کردن چند هفته بعد فرم هارو برای edit کردن unlock میکنند و برای کسایی که ایمیل زدن این کار رو میکنند من که از جوابشون اینجور متوجه شدم.Big Grin
پس نگران نباشیییییییییییییییییددوستان راستی لایک یادتون نرهBig Grin
تشکر کنندگان: samansaba ، A_A ، bia2mob ، alireza7 ، samanyy
(2014-06-07 ساعت 21:05)mbsamani نوشته:  سلام
راهنمایی:
بعد از پر کردن فرم 260 و تکمیل مدارک همراه با ترجمه ها و کارت واکسن و ... الان باید چه کار کنیم؟ فقط منتظر کارنت شدن باشیم؟ یا قراره ایمیلی بیاد یا چیز دیگه... یا باید کار دیگه ای کنیم، دوستان خواهشا با جزییات راهنمایی کنن.
ممنون
عزیز من اگه این کارا رو کردی بشین تا کارنت بشین و نامه دوم جایگزین نامه قبولیتون بشه و برید مصاحبه.جزییات نداره دیگه
تشکر کنندگان: mbsamani ، shahriar2002 ، alireza7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان