کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
با سلام دوباره
اقا ما انقدر رو این فرما حساسیت نشون میدیم که نگو . هر گزینه رو شاید 20 بار چک کردم .
اخرین سئوال بعدم دیگه قول sign می کنم Smile
من با خانومم حدود 1 سال هست که عقد کردیم و هنوز خونه پدریمون زندگی می کنیم ولی اگه خدا بخواد مرداد ماه امسال میریم سر خونه زندگیه خودمون . من الان ادرس ها رو جدا زدم یعنی عین واقعیت حال حاضر به نظرتون اگه ادرس خونه خودمو که 2 ماه دیگه میریم توش رو بدم برای جفتمون بنویسم یا همین که نوشتم خوبه ؟؟
می دونم سئوال مهمی نیست ولی خوب ببخشید .
تشکر کنندگان: shahriar2002
(2014-06-07 ساعت 21:45)Peymanpepe نوشته:  با سلام دوباره
اقا ما انقدر رو این فرما حساسیت نشون میدیم که نگو . هر گزینه رو شاید 20 بار چک کردم .
اخرین سئوال بعدم دیگه قول sign می کنم Smile
من با خانومم حدود 1 سال هست که عقد کردیم و هنوز خونه پدریمون زندگی می کنیم ولی اگه خدا بخواد مرداد ماه امسال میریم سر خونه زندگیه خودمون . من الان ادرس ها رو جدا زدم یعنی عین واقعیت حال حاضر به نظرتون اگه ادرس خونه خودمو که 2 ماه دیگه میریم توش رو بدم برای جفتمون بنویسم یا همین که نوشتم خوبه ؟؟
می دونم سئوال مهمی نیست ولی خوب ببخشید .
سلام
دوست عزیز همیشه واقعیتو بنویسی بهتره.همین که نوشتی خوبه
تشکر کنندگان: Peymanpepe ، shahriar2002
(2014-06-07 ساعت 19:56)شیوه نوشته:  با سلام
دوستان،من و همسرم فرمها را پر کردیم وارسال شد و در قسمت شماره پاسپورتها هم شماره ها را وارد کردیم،ولی موضوعی که هست اینست که هر دو پاسپورت از امروز حدود یکسال اعتبار دارد و با توجه به کیس نامبر ما حدود 10 ماه دیگر زمان مصاحبه میباشد.اگر پاسپورتها را تعویض کنیم با توجه به شماره پاسپورتهای جدید نیاز به ارسال ایمیل به کنتاکی هست ؟و اگر اعلام نکنیم زمان مصاحبه مشکلی پیش نمیاید؟لطفا اگر اطلاعی دارید راهنمائی کنید

منم همچین مشکلی دارم از پلیس + ۱۰ هم پرسیدم مشکلی پیش نمیاد الان با همین شماره پاسپورت فره هارو پر کن بعد از تعویض پاسپورت قدیمی رو نگه دار که روز مصاحبه فرمتو اصلاح کنی و بتونی توضیح بدی واسشون
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS000053XX | سفارت : آنکارا | تعداد افراد کیس : 3 نفر |رویت قبولی : May 1 | فرستادن مدارک : June 12 | تاریخ کارنت : 14 April | نامه دوم : April 24| مصاحبه : June 3 | وضعیت مصاحبه : AP SadSad آپدیت ها : 3 ، 8 ، 9 June کل کیس | June 12 نفر اول و دوم | 7 July فقط نفر دوم | 6 آگوست شبانه نفر اصلی | 8 و 11 آگوست به خاطر ایمیل پیگیری | 13 آگوست شبانه نفر اصلی | 14 آگوست کل کیس و تبدیل / به or | دریافت ایمیل کلیر شدن 18 آگوست|صدور ویزا : 24 آگوست | دریافت ویزا از پست : 25 آگوست
(2014-06-07 ساعت 20:34)Peymanpepe نوشته:  ...
سوم اینکه در صصفحه اول فرمها که محل محاسبتون رو می پرسه من برای خودم انکارا رو که در فرم های اولیه بود رو yes زدم ولی اشتباهی برای خانومم no رو زدم و باز هم همون آنکارا رو انتخاب کردم (نمی دونستم این صفحه قابل ادیت نیست ) به نظرتون این مشکلی پیش میاره ؟؟؟ هر دومون انکارا شدیم ولی خوب یکم متفاوت
با تشکر
باییییییییییی
اگه فرمارو هنوز نفرستادین می تونین برین قسمت review -> location اونجا edit بزنین , دوباره محل مصاحبرو می تونین تغییر بدین
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: shahriar2002 ، Peymanpepe
این هم جواب ایمیل من از kcc در خصوص تغییرات در فورم 260

Thank you for your inquiry.

For KCC to unlock your Form DS-260 for updating, in response to your request, please be advised that we will be answering these requests according to the order in which they are submitted. It could take up to a few weeks before you hear from us that your DS-260 has been unlocked. We will send you an email once we have unlocked the form and you can update your information.

Please be assured that any delay in unlocking your form will not impact your appointment date, as appointment dates are set based upon your case number becoming current. (Further details about what this means are available in the Visa Bulletin on www.travel.state.gov.) The first appointments will not begin until October 2014, so there will be ample time for you to correct your information in time for a consular interview.

We will update you as soon as possible. Thank you for your patience.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
سلام دوستان . آيا پس از تكميل فرم DS-260 نياز به إرسال عكس از متقاضي هست يا بأيد براي روز مصاحبه با خودم ببرم(توضيحات صفحه آخر فرم در خصوص عكس)
كيس 2015AS51$$,تعداد كيس دو نفر و نصفي، مصاحبه ١١ مي، آپديت ها ١٢'١٤'١٨ مي،٢جون، ١٦جولاي ، مقصد آستين تگزاس فعلا منتظرShy
تشکر کنندگان:
دوستانی که فرم هارو پر کردند ,میشه در چند مرحله اقدام به پر کردن اونها کرد یا حتما باید یکدفعه ارسال بشه.؟
چون بعضی از مدارک آماده نیست الان نمیتونم ارسال کنم.
تشکر کنندگان:
(2014-06-07 ساعت 23:55)بردي نوشته:  سلام دوستان . آيا پس از تكميل فرم DS-260 نياز به إرسال عكس از متقاضي هست يا بأيد براي روز مصاحبه با خودم ببرم(توضيحات صفحه آخر فرم در خصوص عكس)

نه نیازی نیست و اما نصیحت من برای پر کردن فورم خیلی دقت کنید
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، نیلان
(2014-06-08 ساعت 00:03)bardia225 نوشته:  دوستانی که فرم هارو پر کردند ,میشه در چند مرحله اقدام به پر کردن اونها کرد یا حتما باید یکدفعه ارسال بشه.؟
چون بعضی از مدارک آماده نیست الان نمیتونم ارسال کنم.
بله می تونی.تو هر مرحله گزینه save داره
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، نیلان ، bardia225
(2014-06-04 ساعت 22:18)Kaveh نوشته:  
(2014-06-04 ساعت 16:38)nazgol hemati نوشته:  سلام کاوه عزیز ممنون می شم منو راهنمایی کنی
۱-منظور از beneficiary ID یا NVC چیه؟
beneficiary ID مربوط به سایر کیسهای مهاجرتی هست که NVC به این کیسها رسیدگی میکنه
در کیسهای لاتاری که به KCC مربوط میشه،
برای ورود به فرم، کیس نامبر و تاریخ تولد
و برای Sign، کیس نامبر و شماره پاسپورت نیازه

(2014-06-04 ساعت 16:38)nazgol hemati نوشته:  ۲- همسر من جاهای مختلفی کار می کنه تدریس در دانشگاه به صورت حق التدریس به نظرتون مشکل داره؟ اگه ننویسم این یه مورد رو ایرادی داره؟
اگه غیر از این چند تا شغل همزمان داره میتونید ننویسید.

(2014-06-04 ساعت 16:38)nazgol hemati نوشته:  ۳ خرید خدمت رو باید بگیم رفته خدمت یا نرفته

ممنون!
اگه کارت پایان خدمت دارید YES میزنید
اگه کارت معافیت دارید NO

سلام
ممنون از جواب سوال ها
اما یه موضوع دیگه من فرزندم اول مهر به دنیا میاد و مصاحبه ما هم احتمالا توی مهر ماه هست الن باید توی فرم ها چطور اعلام کنم که باردارم ؟و برای مصاحبه بچه رو باید ببرم؟
ممنون
به امید موفقیت همه بچه های ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، rbrb-2015
دوستان اگر کسی بدهی مالیاتی داشته باشه باید تو فرم ذکر کنه یه جا سوال میکنه از19995 به این طرف به جایی بدهی داشتید؟
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
(2014-06-08 ساعت 01:27)behjat نوشته:  دوستان اگر کسی بدهی مالیاتی داشته باشه باید تو فرم ذکر کنه یه جا سوال میکنه از19995 به این طرف به جایی بدهی داشتید؟
نه.اون سوال اصلا یه چیز دیگس و جواب اون سوالم نه بزن
تشکر کنندگان:
دوستان 2015
آیا برای ارسال مدارکتون شما محدودیت زمانی اعمال شده؟ یعنی حتماً باید مدارکتون رو تا زمان خاصی بفرستید یا نه ؟
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
تشکر کنندگان:
(2014-06-07 ساعت 23:20)reza.aa نوشته:  این هم جواب ایمیل من از kcc در خصوص تغییرات در فورم 260

Thank you for your inquiry.

For KCC to unlock your Form DS-260 for updating, in response to your request, please be advised that we will be answering these requests according to the order in which they are submitted. It could take up to a few weeks before you hear from us that your DS-260 has been unlocked. We will send you an email once we have unlocked the form and you can update your information.

Please be assured that any delay in unlocking your form will not impact your appointment date, as appointment dates are set based upon your case number becoming current. (Further details about what this means are available in the Visa Bulletin on www.travel.state.gov.) The first appointments will not begin until October 2014, so there will be ample time for you to correct your information in time for a consular interview.

We will update you as soon as possible. Thank you for your patience.
سلام میتونم خواهش کنم متن نمونه از ایمیلی که جهت کنتاکی برای درخواست آنلاک کردن فرم ds260 را دادید را بگذارید من هم مرحله دبیرستان را ننوشته ام و ارسال کردم.
(2014-06-07 ساعت 21:35)farhad_syd نوشته:  سلام به تمامی دوستان مخصوصا پیشکسوتان و خصوصا به ----- که همیشه با پاسخ هاشون مارو شرمنده میکنند.Rolleyes
یه خبر خوش دارم برای کسایی که تو فرم اشتباهاتی داشتن و به kcc نامه زدن و هنوز جوابشون نیومده من هم تو فرم اشتباهاتی داشتم و ایمیل زدم براشون جواب اومده کسایی که تو فرم اطلا عات اشتباهی وارد کردن چند هفته بعد فرم هارو برای edit کردن unlock میکنند و برای کسایی که ایمیل زدن این کار رو میکنند من که از جوابشون اینجور متوجه شدم.Big Grin
پس نگران نباشیییییییییییییییییددوستان راستی لایک یادتون نرهBig Grin

سلام میتونم خواهش کنم متن نمونه از ایمیلی که جهت کنتاکی برای درخواست آنلاک کردن فرم ds260 را دادید را بگذارید من هم مرحله دبیرستان را ننوشته ام و ارسال کردم

سلام میتونم خواهش کنم متن نمونه از ایمیلی که جهت کنتاکی برای درخواست آنلاک کردن فرم ds260 را دادید را بگذارید من هم مرحله دبیرستان را ننوشته ام و ارسال کردم
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: شیوه
دوستان سلام.
الان استاتوس فرم خودم و همسرم complete هست. حالا باید فقط منتظر بمونم؟ تا کی ؟ یک سایتی بود میگفتین زمان مصاحبه رو توش میزنن چی بود؟
راستی تو سایت http://www.dvselectee.state.gov.نوشته که نامه سابقه کارحداقل دو سال کارتون رو که در ۵ سال گ‍ذشته بوده بیارین یعنی سابقه کار ۱۰ سال گذشته لازم نیست؟
یک کمی قاطی نوشتم شرمنده
تشکر کنندگان: nazgol hemati

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان