کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام
شماره تلفن استان اصفهان تغییر کرده، کد استان از 0311 به 031 و به ابتدای شماره ها یه 3 اضافه شده. این اتفاق جدیدا افتاده و من 19 می فرم 260 رو با شماره های قبلی فرستادم . الان باید ایمیل بزنم برای تصحیح یا اینکه خودشون از این اتفاق خبر دار میشن. ممنون میشم راهنماییم کنید. مرسی
تشکر کنندگان:
(2014-07-11 ساعت 00:39)mbsamani نوشته:  سلام
شماره تلفن استان اصفهان تغییر کرده، کد استان از 0311 به 031 و به ابتدای شماره ها یه 3 اضافه شده. این اتفاق جدیدا افتاده و من 19 می فرم 260 رو با شماره های قبلی فرستادم . الان باید ایمیل بزنم برای تصحیح یا اینکه خودشون از این اتفاق خبر دار میشن. ممنون میشم راهنماییم کنید. مرسی
سلام
به نظر من چیز مهی نیست که برای روند کار شما مشکلی ایجاد کنه یا کلیرنس بخورید
روز مصاحبه برای افیسر توضیح بدید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mbsamani ، behdadK
سلام دوستان فرم پسرم را پر کردم ولی قسمت sign باید فعال باشه فعال نیست میشه راهنمایی کنید تشکر
شماره کیس *** 2015AS4 /سفارت :ایروان / مصاحبه 2 آپریل / تعداد 3 نفر / برنده اصلی خودم/ آپدیت کل کیس :7 و 8 آپریل 24 July و 27 July/آپدیت خودم 8 آپریل و با نامه پیگیری 13 جولای , 27 July / کلیر: 27 July تمام نفرات
تشکر کنندگان:
(2014-07-11 ساعت 11:20)Elahe2015 نوشته:  سلام دوستان فرم پسرم را پر کردم ولی قسمت sign باید فعال باشه فعال نیست میشه راهنمایی کنید تشکر
سلام
دوست عزیز
یک بار بارsign out کنید و دوباره وارد شوید
بینید مشکل حل میشه یا نه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
با سلام
من مدرک کارشناسی ارشد مکانیک دارم و توی یه شرکت تو قسمت تعمیرات کار میکنم
برای سوال شغل شما به دوسال آموزش و تجربه نیاز داره چی باید بزنم
یس یا نو؟؟؟
من یس زدم و گفتم
Mechanical maintenance enginner
ایا مشکل داره؟؟؟
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2014-07-11 ساعت 13:51)Iaccept نوشته:  با سلام
من مدرک کارشناسی ارشد مکانیک دارم و توی یه شرکت تو قسمت تعمیرات کار میکنم
برای سوال شغل شما به دوسال آموزش و تجربه نیاز داره چی باید بزنم
یس یا نو؟؟؟
من یس زدم و گفتم
Mechanical maintenance enginner
ایا مشکل داره؟؟؟
سلام دوست عزیز
من جواب این سئوال در پست بالا دادم
شما بلاخره yes زدی یا no ؟
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
من یس زدم ولی هنوز سابمیت نکردم
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2014-07-11 ساعت 13:46)babak12 نوشته:  
(2014-07-11 ساعت 11:20)Elahe2015 نوشته:  سلام دوستان فرم پسرم را پر کردم ولی قسمت sign باید فعال باشه فعال نیست میشه راهنمایی کنید تشکر
سلام
دوست عزیز
یک بار بارsign out کنید و دوباره وارد شوید
بینید مشکل حل میشه یا نه
دوست عزيز يه فايل پي دي اف توي همون صفحه هست كن بايد دانلودش كني در مورد سربازي هست وقتي اون رو دانلود كردي دكمه ساين فعال ميشه
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: babak12
(2014-07-11 ساعت 14:15)Iaccept نوشته:  من یس زدم ولی هنوز سابمیت نکردم
دوست عزیز چند تا پست بالاتر بخون (ارسال 2778)
من توضیح مختصری دادم
اگر شغل شما مورد تایید مشاغل یو اس اس است باید yes بزنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
اوکی ، اره مورد قبول اونا هست
من گفتم شاید اونا که دیپلم ندارن و میخان سابقه کار ارایه بدن فقط باید یس بزنن!!!
راستی برا محل تولد پدر که تو فرم گفته شهر بعد استان ، من که بابام تو روستا ب دنیا اومده چی بنویسم؟؟؟ شهر و استان ؟؟؟ روستارو نزنم
اخه تو شناسنامه من محل تولد روستا-شهر بابامو نوشته ( برا ترجمه میگم که عین این خواهد زد)
مرسیییی

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2014-07-11 ساعت 00:27)babak12 نوشته:  
(2014-07-10 ساعت 23:04)lotttery2015 نوشته:  
(2014-07-10 ساعت 16:18)lotttery2015 نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
ببخشید تو قسمتی که میگه آیا شغل شما به دو سال تجربه یا آموزش احتیاج داره آیا اگه کسی با مدرک دانشگاهی وارد کار شده این جزو آموزش میشه یا نه ؟ یه سوال دیگه من دو سال دانشگاه تو یه شهر غیر از محل سکونتم بودم آیا حتما باید آدرس محل سکونتم تو اون شهر رو وارد کنم یا نه ؟ اگه بخوام همه محل سکونت هام رو ینویسم حدودا 6 مورد میشه
در مورد course of study زیاد در مورد بحث شده استنباط من طبق توضیحات کنار صفحه اینه که در مورد دیپلم رشته رو نمیخواد ازمون فقط باید یا بنویسیم academic یا vocational که بنظر من برای هنرستان باید vocational نوشته بشه و در مورد کل دیپلم ها در قسمت diploma باید نوشته بشه high school diploma خواهشا دوستان نظر بدن

دوستان کسی کمک نمی کنه؟
سلام
1-من متوجه منظور شما نشدم
ولی سئوالی که از شما برای 2 سال تجربه و اموزش میپرسه مربوط به شغلهای مورد تایید آمریکا است اگر شغل شما مورد تایید و رتبه SVP Range هفت یا بیشتر بود، باید توضیح بدهید
دوست عزیز پاراگراف 4 این قسمت بخون در مورد شرایط شغلهای مورد تایید توضیح داده که من در بالا به ان اشاره کردم
اگر شما مدرک تحصیلی دیپلم یا بالاتر از اون دارید نیاز به پاسخ دادن 2 سال تجربه و اموزش نیست .
اگر شغلی دارید فقط در قسمت Specify Other توضیح بدهید
2-نیاز نیست ولی برای محل سکونت اگر از 16 سالگی هر تغییری که بوده باید اعلام کنید
3-نه دوست عزیز باید رشته تحصیلی اعلام کنید قسمت اخر همون help بخون
بله باید نوشت high school diploma
موفق باشید

ممنون از پاسخ شما
در مورد سوال دوم منظورتون منظورتون اینه که محل سکونت دوران دانشجویی تو یه شهر دیگه رو وارد نکنم ؟
3 - تو همون HELP نوشته در مورد دیپلم رشته تحصیلی لازم نیست فقط باید نوشته بشه academic یا vocational و در مورد مقاطع بالاتر باید رشته نوشته بشه اینم متن انگلیسیش :
for high school course of study please indicate academic or vocational . for all other educational levels please indicate your major or concentration
تشکر کنندگان:
سلام
آقا من برا اون قسمت که گفته بعد از ۱۶ سالگی جایی بودین یا نه
شهر دانشگاه ها لیسانس و ارشدمو زدم ولی موقع سیو اررور میداد
بعد ادرس ثابت یعنی خونمونم از سن ۱۶ تا ۱۸( که رفتم یونی) وارد کردم اوکی شد!!!
حالا باید این ۲ سال بعد ارشدم که اومدم خونمونم بزنم؟؟؟ یا نمیخاد

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
سلام

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2014-07-11 ساعت 14:51)Iaccept نوشته:  سلام
نه دوست عزیز نیاز نیست ادرس دانشگاهایی که بودی بزنی
فقط اگر از 16 سالگی ادرس منزل تغییر کرده باید وارد کنی
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: kimfar
(2014-07-11 ساعت 14:37)lotttery2015 نوشته:  
(2014-07-11 ساعت 00:27)babak12 نوشته:  
(2014-07-10 ساعت 23:04)lotttery2015 نوشته:  
(2014-07-10 ساعت 16:18)lotttery2015 نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
ببخشید تو قسمتی که میگه آیا شغل شما به دو سال تجربه یا آموزش احتیاج داره آیا اگه کسی با مدرک دانشگاهی وارد کار شده این جزو آموزش میشه یا نه ؟ یه سوال دیگه من دو سال دانشگاه تو یه شهر غیر از محل سکونتم بودم آیا حتما باید آدرس محل سکونتم تو اون شهر رو وارد کنم یا نه ؟ اگه بخوام همه محل سکونت هام رو ینویسم حدودا 6 مورد میشه
در مورد course of study زیاد در مورد بحث شده استنباط من طبق توضیحات کنار صفحه اینه که در مورد دیپلم رشته رو نمیخواد ازمون فقط باید یا بنویسیم academic یا vocational که بنظر من برای هنرستان باید vocational نوشته بشه و در مورد کل دیپلم ها در قسمت diploma باید نوشته بشه high school diploma خواهشا دوستان نظر بدن

دوستان کسی کمک نمی کنه؟
سلام
1-من متوجه منظور شما نشدم
ولی سئوالی که از شما برای 2 سال تجربه و اموزش میپرسه مربوط به شغلهای مورد تایید آمریکا است اگر شغل شما مورد تایید و رتبه SVP Range هفت یا بیشتر بود، باید توضیح بدهید
دوست عزیز پاراگراف 4 این قسمت بخون در مورد شرایط شغلهای مورد تایید توضیح داده که من در بالا به ان اشاره کردم
اگر شما مدرک تحصیلی دیپلم یا بالاتر از اون دارید نیاز به پاسخ دادن 2 سال تجربه و اموزش نیست .
اگر شغلی دارید فقط در قسمت Specify Other توضیح بدهید
2-نیاز نیست ولی برای محل سکونت اگر از 16 سالگی هر تغییری که بوده باید اعلام کنید
3-نه دوست عزیز باید رشته تحصیلی اعلام کنید قسمت اخر همون help بخون
بله باید نوشت high school diploma
موفق باشید

ممنون از پاسخ شما
در مورد سوال دوم منظورتون منظورتون اینه که محل سکونت دوران دانشجویی تو یه شهر دیگه رو وارد نکنم ؟
3 - تو همون HELP نوشته در مورد دیپلم رشته تحصیلی لازم نیست فقط باید نوشته بشه academic یا vocational و در مورد مقاطع بالاتر باید رشته نوشته بشه اینم متن انگلیسیش :
for high school course of study please indicate academic or vocational . for all other educational levels please indicate your major or concentration
نه نیاز نیست
درسته
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: behdadK

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان