کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-07-11 ساعت 13:46)babak12 نوشته:  
(2014-07-11 ساعت 11:20)Elahe2015 نوشته:  سلام دوستان فرم پسرم را پر کردم ولی قسمت sign باید فعال باشه فعال نیست میشه راهنمایی کنید تشکر
سلام
دوست عزیز
یک بار بارsign out کنید و دوباره وارد شوید
بینید مشکل حل میشه یا نه

سلام
باید اون لینکی که در مورد قوانین سربازی هست و قبل از امضا بازکنید و متن رو ببینیند بعد می تونید امضا کنید
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: babak12 ، Memolk
نیلان عزیز:اگه اشباه نکنم شما گفتید که پروسه کلیرنس از زمان سابمیت کردن فرم شروع میشه. طبق نظر برخی دوستان اف بی ای چک بعد از مصاحبه شروع میشه.پس باید نتیجه بگیریم که بین کلیرنس و اف بی ای چک تفاوت وجود داره ودو مقوله متفاوت از هم هستند؟ لطفا دوستان دیگر نیز نظر بدن
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan
(2014-07-12 ساعت 17:38)hamed shayan نوشته:  نیلان عزیز:اگه اشباه نکنم شما گفتید که پروسه کلیرنس از زمان سابمیت کردن فرم شروع میشه. طبق نظر برخی دوستان اف بی ای چک بعد از مصاحبه شروع میشه.پس باید نتیجه بگیریم که بین کلیرنس و اف بی ای چک تفاوت وجود داره ودو مقوله متفاوت از هم هستند؟ لطفا دوستان دیگر نیز نظر بدن

ثبت کیس شما در Ceac از زمان سابمیت فرم شروع میشه و نه پروسه کلیرنس.
کلیرنس کاری است که در طی FBI Ckeck انجام میشه. یعنی کیس شما شفاف سازی میشه.
2014AS62XX ، تعداد: 2نفر ، مقصد: سن هوزه ، مصاحبه : 19 می 2014 ، نتیجه : کلیرنس
خوشبختی از آن کسی است که در پی خوشبختی دیگران باشد
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK
سلام.
بنده فرم انلاین دی اس 260 رو تکمیل و در اخر کانفیرمیشن نامبر را دریافت کردم که در کنار کیس نامبر و دو بارکد بود بعد از اون یه جایی توی سایت باید عکس وارد کرد و باز عکس رو گذاشتم و سیو کردم حالا کار دیگه ای روی فرم انلاین باید انجام بشه یا نه و اینکه جریان این عکس چیه که گذاشتیم در واقع در این مرحله باید از سایت ساین اوت کرد یا نه؟
در ضمن صفحه اخر رو سیو کردم تا بعد پرینت بگیرم.
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-07-12 ساعت 19:20)smart نوشته:  سلام.
بنده فرم انلاین دی اس 260 رو تکمیل و در اخر کانفیرمیشن نامبر را دریافت کردم که در کنار کیس نامبر و دو بارکد بود بعد از اون یه جایی توی سایت باید عکس وارد کرد و باز عکس رو گذاشتم و سیو کردم حالا کار دیگه ای روی فرم انلاین باید انجام بشه یا نه و اینکه جریان این عکس چیه که گذاشتیم در واقع در این مرحله باید از سایت ساین اوت کرد یا نه؟
در ضمن صفحه اخر رو سیو کردم تا بعد پرینت بگیرم.
سلام
به سلامتی ایشا اله
دوست عزیز اونجایی که شما عکس گذاشتی فقط جهت راهنمایی شما در خصوص سایز و اندازه عکس شما بوده نه چیز دیگری و تهیه عکس مناسب برای روز مصاحبه
وقتی شما سامبیت می کنید بمنزله تکمیل فرم است.. بله می تونید از فرم خارج بشید یا ساین اوت کنید
نیازی به سیو نیست
شما می تونید دوباره وارد شید و از کل فرم و Confirmation No پرینت بگیرید
همچنین می تونید تاییدیه فرم به ایمیل خود با انتخاب Email Confirmation ارسال کنید
موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: smart
سلام دوستان

اگر کارمند قراردادی یک شرکت باشیم که در لیست شرکتهای تحریمیه پروسه کلیرنس طولانی می شه یا خانواده ریجکت می شند؟
تشکر کنندگان: behdadK
(2014-07-12 ساعت 22:43)baranmf نوشته:  سلام دوستان

اگر کارمند قراردادی یک شرکت باشیم که در لیست شرکتهای تحریمیه پروسه کلیرنس طولانی می شه یا خانواده ریجکت می شند؟
سلام
دوست عزیز هیچ جوابی در این مورد قطعی نیست .همه چی بستگی به نظر افیسر و سفارت داره
ولی به احتمال زیاد کلیرنس می خورین ولی ریجکت فکر نکنم
تشکر کنندگان: babak12 ، baranmf
چرا اینقدر اینجا در هم بر هم شده...بچه ها یکبار هم این سوال را پرسیدم ولی کسی جواب نداد می شه لطفا دوستایی که فرمشون باز شده بگن رنج کیس نامبرشون چنده?
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2014-07-12 ساعت 23:34)Memolk نوشته:  چرا اینقدر اینجا در هم بر هم شده...بچه ها یکبار هم این سوال را پرسیدم ولی کسی جواب نداد می شه لطفا دوستایی که فرمشون باز شده بگن رنج کیس نامبرشون چنده?
سلام
ربطی به کیس نامبر نداره.هر کس ایمیل زده براش باز می کنن.
توجه کنید که فقط یکبار فرما رو باز می کنن
تشکر کنندگان: behdadK ، Memolk
سلام
1-ی سوال موقع فرم پر کردن باید آدرس آمریکا وارد کنیم یا برا بعد لازمه؟
2-اگه الان بخوام ازدواج کنم و همسرم 1/5 سال ازمبزرگتر باشه مشکلی پیش میاد؟
3-شماره کیس 5000 تا کی فرصت داره فرم پر کنه و وقت مصاحبه هم عقب نیفته؟
ممنون میشم اگه دوستان ج بدن.
تشکر کنندگان:
(2014-07-13 ساعت 12:47)mojtaba165 نوشته:  سلام

سلام
1. بله لازمه
2. خیر
3. هرچه زودتر بهتر، مشخص نیست کیس شما کی کارنت میشه. ولی از اوایل اکتبر شروع میکنن به مصاحبه
2014AS62XX ، تعداد: 2نفر ، مقصد: سن هوزه ، مصاحبه : 19 می 2014 ، نتیجه : کلیرنس
خوشبختی از آن کسی است که در پی خوشبختی دیگران باشد
تشکر کنندگان:
سلام
1-بله حتما بايد ادرس وارد كنيد تا به صفحه بعد انتقال پيدا كنيد
2- نه دوست عزيز مشكلي پيش نمي ياد ولي بايد زودتر اقدام كني و فرم پر كنيد
3-اصولا هر چي ديرتر فرم پر كنيد زمان كارنت شدن و بالطبع زمان مصاحبه شما عقب مي افته
پس دوست عزيز تسریع در ارسال مدارک به منزله تسریع در وقت مصاحبه خواهد بود
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: behdadK ، pari pariaaa
(2014-07-13 ساعت 13:11)babak12 نوشته:  
سلام
1-بله حتما بايد ادرس وارد كنيد تا به صفحه بعد انتقال پيدا كنيد
2- نه دوست عزيز مشكلي پيش نمي ياد ولي بايد زودتر اقدام كني و فرم پر كنيد
3-اصولا هر چي ديرتر فرم پر كنيد زمان كارنت شدن و بالطبع زمان مصاحبه شما عقب مي افته
پس دوست عزيز تسریع در ارسال مدارک به منزله تسریع در وقت مصاحبه خواهد بود
سلام دوستان
دوستان من با این موافق نیستم که هر کی زودتر فرمو رو بفرسته زود تر کارنت میشه و میره مصاحبه و بلعکس.چون امسال فرما اینترنتی هست.همه چیز بر اساس کیس نامبر هست.فقط به شرطی که فرما رو فرستاده باشه.مثلا اکه قراره تو ماه اکتبر تا کیس نامبر 3000(مثاله این) کارنت بشه اگه کسی با کیس 2700 در 19 می فرما رو فرستاده باشه و کسی با کیس نامبر 100 یه فاصله زمانی مثلا 20 روز قبل از اعلام کارنتی ها فرمو بفرسته،اول کیس نامبر 100 میره مصاحبه.
پس اصلا عحله نکنید و فرما رو بادقت پر کنید
تشکر کنندگان: farhad_syd ، behdadK ، kimfar ، HERMES7 ، SAAM_60
من فرم پر کردم مدرک لیسانس رو زدم اما در قسمت کار که میپرسه 2 سال سابقه کاری نیازه اونم زدم و در مورد کارم نوشتم اما از لحاظ بیمه من یک سال نیم سابقه دارم ایا مدرک میخواد برای اثبات سابقه کار
تشکر کنندگان:
(2014-07-13 ساعت 14:43)aidin2015 نوشته:  من فرم پر کردم مدرک لیسانس رو زدم اما در قسمت کار که میپرسه 2 سال سابقه کاری نیازه اونم زدم و در مورد کارم نوشتم اما از لحاظ بیمه من یک سال نیم سابقه دارم ایا مدرک میخواد برای اثبات سابقه کار
سلام
مشکلی نیست.می تونی یه نامه از محل کارت ببری یا یه فیش حقوقی با خودت ببر.اگه نیاز شد ارایه میدی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان