کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-07-13 ساعت 15:02)----- نوشته:  
(2014-07-13 ساعت 14:43)aidin2015 نوشته:  من فرم پر کردم مدرک لیسانس رو زدم اما در قسمت کار که میپرسه 2 سال سابقه کاری نیازه اونم زدم و در مورد کارم نوشتم اما از لحاظ بیمه من یک سال نیم سابقه دارم ایا مدرک میخواد برای اثبات سابقه کار
سلام
مشکلی نیست.می تونی یه نامه از محل کارت ببری یا یه فیش حقوقی با خودت ببر.اگه نیاز شد ارایه میدی

آخه تا زمان مصاحبه یه سالو نیم میشه سابقه کارم
تشکر کنندگان:
(2014-07-13 ساعت 15:19)aidin2015 نوشته:  
(2014-07-13 ساعت 15:02)----- نوشته:  
(2014-07-13 ساعت 14:43)aidin2015 نوشته:  من فرم پر کردم مدرک لیسانس رو زدم اما در قسمت کار که میپرسه 2 سال سابقه کاری نیازه اونم زدم و در مورد کارم نوشتم اما از لحاظ بیمه من یک سال نیم سابقه دارم ایا مدرک میخواد برای اثبات سابقه کار
سلام
مشکلی نیست.می تونی یه نامه از محل کارت ببری یا یه فیش حقوقی با خودت ببر.اگه نیاز شد ارایه میدی

آخه تا زمان مصاحبه یه سالو نیم میشه سابقه کارم
نه دوست عزیز شما دیپلم دارید پس نیاز به 2 سال سابقه کار ندارید.نگران نباشید
تشکر کنندگان: aidin2015 ، behdadK
من كيس نامبرم و تاريخ تولدو وارد ميكنم ميكه not mach,كسي ميتونه راهنماييم كنه؟
تشکر کنندگان: shahryar7021
(2014-07-13 ساعت 22:02)توما نوشته:  من كيس نامبرم و تاريخ تولدو وارد ميكنم ميكه not mach,كسي ميتونه راهنماييم كنه؟
کجا وارد میکنی؟
باید مطابق چیزی که ثبت نام کردی وارد کنی
تشکر کنندگان:
درود
خسته نباشید و تشکر از همه دوستانی که در اینجا فعالیت و راهنمایی می کنن ... من در مورد SVP Range سوال داشتم : Confirm Your Qualifications
مخصوصا با توجه به این قسمت : SVP Range, 7.0 to < 8.0
متوجه منظور دقیقش نشدم واقعا ... لطفا راهنمایی بفرمایید ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
(2014-07-13 ساعت 22:20)AliReza.Sh نوشته:  درود
خسته نباشید و تشکر از همه دوستانی که در اینجا فعالیت و راهنمایی می کنن ... من در مورد SVP Range سوال داشتم : Confirm Your Qualifications

سلام دوست عزیز سئوال شما دقیقا چیست؟
یعنی شغل شما باید جزو مشاغل مورد تایید یو اس اس باشه با رنج یا رنبه بالاتر از 7 به همراه 2 سال سابقه
از اینجا چک کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-07-13 ساعت 22:20)AliReza.Sh نوشته:  درود
سلام
ببینید دوست عزیز شرط لازم برای اقدام به مهاجرت امریکا از طریق گرین کارت یا دیپلم 12 ساله دبیرستان هست یا دو سال سابقه کار در یکی از شغل های مورد تایید امریکا.
اگر دیپلم یا مدرک بالاتر دارید که چه بهتر اما اگه ندارید باید دو سال سابقه کار داشته باشی که شرط لازم اینه که SVP Range بالای 7 باشد.در اینجا اینی که شما گزاشتی یعنی رنج شغل شما بین 7 و 8 می باشد یعنی شغلتون مورد تایید هست.
می تونید به امضای منم مراجعه کنید
تشکر کنندگان:
اوکی، بیش از 12 سال سابقه تحصیلی رو هم من دارم و هم نامزدم ... از این نظر مشکلی نیست ...
فکر کنم سوالم رو بد مطرح کردم، ببخشید ... ابتدا یه توضیح لازمه : من مهندسی مکانیک خوندم و SVP Range برای من ظاهرا 7.00 هست : Mechanical Engineering
و نامزدم میکروبیولوژی خونده و SVP Range برای ایشون 8.00 هست : Microbiologist
حالا سوالم اینه کلا مبنای این عدد چی هست ... و نشون دهنده چیه.
ممنون
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: behdadK
(2014-07-13 ساعت 22:45)AliReza.Sh نوشته:  اوکی، بیش از 12 سال سابقه تحصیلی رو هم من دارم و هم نامزدم ... از این نظر مشکلی نیست ...
فکر کنم سوالم رو بد مطرح کردم، ببخشید ... ابتدا یه توضیح لازمه : من مهندسی مکانیک خوندم و SVP Range برای من ظاهرا 7.00 هست : Mechanical Engineering
و نامزدم میکروبیولوژی خونده و SVP Range برای ایشون 8.00 هست : Microbiologist
حالا سوالم اینه کلا مبنای این عدد چی هست ... و نشون دهنده چیه.
ممنون
پس شما نیاز به ارایه سابقه کار ندارین.
اما در مورد این رنج بستگی به شرایط اون شغل در امریکا و میزان نیاز این کشور و باز دهی اون شغل تعیین میشه.معمولا هم شغل های کاربردی می باشن.شغل هایی که بیس هستند مثل مکانیک و برق و....
تشکر کنندگان: babak12 ، AliReza.Sh ، behdadK
سلام
یکی از بچه ها داره ازدواج میکنه 7 سال اختلاف سنی دارن مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
راستی من م امروز عقدمه.ایشاله قسمت همتون بشه
ممنون
تشکر کنندگان: babak12 ، farhad_syd ، A_A ، عراقی ، rohemast
(2014-07-14 ساعت 08:58)mojtaba165 نوشته:  سلام
یکی از بچه ها داره ازدواج میکنه 7 سال اختلاف سنی دارن مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
راستی من م امروز عقدمه.ایشاله قسمت همتون بشه
ممنون
سلام نه دوست عزیز
مبارکهههههههههه
امیدوارم خوشبخت بشین
تشکر کنندگان: babak12 ، عراقی ، r.bazargan
با سلام
همسر من برنده لاتاری امساله و من فرم ds260 را برای همسرم خودم و فرزندانم تکمیل کردم اما هنوز submit نکردم سوالی داشتم در مورد قسمت other name من شناسنامه ام توضیحات دارد و کلمه سید را به اول نامم اضافه کردم حالا با این مشکل مواجهم که در پاسپورت خودم اسمم را zeeya نوشته ودر پاسپورت یکی از بچه هام seyed zeeya و در پاسپورت یکی دیگه از بچه هام seyed ziya ، آیا لازمه که در قسمت other name نامم را با پیشوند سید بنویسم؟ مورد بعدی املای نوشتن اسمم هست بصورت zeeya و ziya آیا در قسمت other name هر دو املا را وارد کنم؟
خیلی ممنون و آرزوی موفقیت برای همه
تشکر کنندگان:
(2014-07-14 ساعت 14:02)doyar2004 نوشته:  با سلام
همسر من برنده لاتاری امساله و من فرم ds260 را برای همسرم خودم و فرزندانم تکمیل کردم اما هنوز submit نکردم سوالی داشتم در مورد قسمت other name من شناسنامه ام توضیحات دارد و کلمه سید را به اول نامم اضافه کردم حالا با این مشکل مواجهم که در پاسپورت خودم اسمم را zeeya نوشته ودر پاسپورت یکی از بچه هام seyed zeeya و در پاسپورت یکی دیگه از بچه هام seyed ziya ، آیا لازمه که در قسمت other name نامم را با پیشوند سید بنویسم؟ مورد بعدی املای نوشتن اسمم هست بصورت zeeya و ziya آیا در قسمت other name هر دو املا را وارد کنم؟
سلام
بله دوست عزیز-هر دو تا رو وارد کنید
اگه هم فرصت کردید پاسپورتاتونو درست کنید و به یک شکل در اورید
تشکر کنندگان: doyar2004 ، عراقی
با تشکر از اینکه وقت می گذارید برای جواب سوال ها
من کارت پایان خدمتم را عوض کردم و کارت جدید را دادم ترجمه کردن ، قسمت سربازی را اینجوری تکمیل کردم آیا درسته؟
Branch of service : ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN AIR FORCE
Rank/Position : SERGEANT FIRST CLASS
Miitary Speciality : MANDATORY MILITARY SERVICE
باز هم ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-07-14 ساعت 14:12)----- نوشته:  
(2014-07-14 ساعت 14:02)doyar2004 نوشته:  با سلام
سلام
بله دوست عزیز-هر دو تا رو وارد کنید
اگه هم فرصت کردید پاسپورتاتونو درست کنید و به یک شکل در اورید
خیلی ممنون دوست خوبم ، یک مشکل دیگه هم هست و اون اینکه در پاسپورت من محل تولد تهران ثبت شده ولی در شناسنامه محل تولد اصفهان و محل صدور شناسنامه تهران هستش من فرم را با توجه به پاسپورتم تکمیل کردم با توجه به اینکه کیس اصلی همسرم هست این موضوع میتونه مشکلی برام پیش بیاره؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان