کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام.
من فرم DS-260 را پرکردم وفرستادم ولی چند تا اشتباه کردم.میشه راهنمایی کنید که فرم را آنلاک لازم است بکنم یا نه؟
۱- دیپلم نظام قدیم رشته علوم تجربی دارم وفوق دیپلم معماری از دانشگاه علمی کاربردی و در حال حاضر دانشجوی لیسانس هستم که الان ترم آخرم و چند واحدم مونده تا تموم بشه.در فرم DS-260 مدرک تحصیلی را فقط زدم فوق دیپلم و دیپلم را وارد نکردم.آیا لازمه وارد کنم؟
۲- در مورد سربازی در قسمت BRANCH وارد کردم INFANTRY MAN و RANK را زدم SOLDIER و MILITARY SPECIALITY را زدم NONE آیا اشتباه کردم؟
۳- در قسمت مدرک تحصیلی HIGHEST LEVEL را زدم OTHER و تو قسمت توضیح OTHER وارد کردم HIGHER NATIONAL DEPLOMA یا همون فوق دیپلم .آیا درست وارد کردم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
مرسی.
تشکر کنندگان:
من مدرك ليسانس زدم اما اون دوسالم زدم چون كار مي كنم سابقه كاريمم تا زمان مصاحبه يك سال نيم ميباشد اما بعد ليسانسمم يك سال در مجتمع فني دوره شبكه گذراندم با مدرك ايا مشكلي پيش مي ياد چون به دو سال. جواب دادم عنوان كاريمم زدم كارشناس شبكه
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-08-02 ساعت 22:29)Ehsan171 نوشته:  با سلام
من همسرم معلم بوده والبته برنده لاتاری ایشون هستند. و چون توی فرم سوال میکنه شغلش احتیاج به دو سال سابقه داره نمیشه گفت نه. بنا بر این اگر yes بزنیم موضوع بررسی از مدرک تحصیلی خارج میشه و فقط از طریق سابقه کاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت؟
حال اگر واقعا اون کار به تجربه دو ساله نیازداشته باشه (مثل شغل دبیری ) ولی نه رو انتخاب کنیم نمی گویند چرا دروغ گفته اید ؟
من دراین مورد واقعا سر درگم شدم چون تهیه نامه سابقه کار برای همسرم تا زمان مصاحبه امکان پذیر نیست.
ممنون میشوم راهنمایی فرمایید .
اگر شغل مربوطه به دو سال تجربه نیاز داشته باشه فکر میکنم باید واقعیت رو بگویید, اما اینکه اگر Yes بزنید حتما باید از طریق کار اقدام کنید مشخص نیست.در نهایت باید مشخص کنید بعد از ورود به آمریکا در چه شغلی مشغول خواهید شد. حالا برای اینکه مطمئن شوید اگر به زبان تسلط دارید با عنوان کبس نامبرتون یک ایمیل به KCC بزنید و ضمن توضیح دادن مورد را بپرسید.
اگر پاسخ گرفتید بقیه را هم مطلع کنید
[/quote]

بوده؟ یعنی دیگه نیست؟ نه چیزی از مبحث خودش خارج نمی شه مدرک تحصیلی و سوابق کاری هر کدوم به طور جداگانه بررسی میشه. شما حقیقت رو بگید و عنوان شغلی وظیفه شون و تاریخ رو قید کنید. و از شما اسم ارگان و موسسه ای رو نمی خواذ. در ضمن اگر هنگام مصاحبه نامه ای هم از شما خواستن دلیلتون رو صادقانه بگید. نگران نباشید.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
دوستان تو قسمت document id و document type اگر فقط پاسپورت ایرانی داریم، سه خط دوم که دوباره document id و document type و country that issued را تکرار کرده رو خالی بزاریم؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
سوال بعدی اینکه تو قسمت Employer name نام مدیر جایی که کار میکردم رو وارد کردم.
الان supervisor surname و supervisor given name چیه؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها من توی فرم چنتا اشتباه دارم مثلا من هنرستان میخوندم و توی لیست یادم رفت سال اول دبیرستانم را هم وارد کنم و اسم فردی که میخوام امریکا برم پیشش را اشتباه نوشتم
ایا لازم هست درخواست بدم فرم را برام باز کنند
میشه متن درخواستی که باید به کی سی سی بدم را قرار بدهید
مرسی
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2014-08-02 ساعت 22:30)farshad_dg نوشته:  سلام.
من فرم DS-260 را پرکردم وفرستادم ولی چند تا اشتباه کردم.میشه راهنمایی کنید که فرم را آنلاک لازم است بکنم یا نه؟
۱- دیپلم نظام قدیم رشته علوم تجربی دارم وفوق دیپلم معماری از دانشگاه علمی کاربردی و در حال حاضر دانشجوی لیسانس هستم که الان ترم آخرم و چند واحدم مونده تا تموم بشه.در فرم DS-260 مدرک تحصیلی را فقط زدم فوق دیپلم و دیپلم را وارد نکردم.آیا لازمه وارد کنم؟
۲- در مورد سربازی در قسمت BRANCH وارد کردم INFANTRY MAN و RANK را زدم SOLDIER و MILITARY SPECIALITY را زدم NONE آیا اشتباه کردم؟
۳- در قسمت مدرک تحصیلی HIGHEST LEVEL را زدم OTHER و تو قسمت توضیح OTHER وارد کردم HIGHER NATIONAL DEPLOMA یا همون فوق دیپلم .آیا درست وارد کردم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
مرسی.
1- بله لازمه
2- Branch: رسته خدمتت مثلا نیرو انتظامی Islamic Republic of Iran Police Rank: درجه :rank مثلا ستوان سوم Third Lieutenant

ازاین سایت کمک بگیر : http://en.wikipedia.org/wiki/Rank_insign...n_military
3- مدارک تحصیلی دانشگاهی:
University degrees:

associate's degree: The two year program کاردانی

bachelor's degree: the four year program لیسانس

master's degree : the two year program after bachelor degree فوق لیسانس
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: farshad_dg ، A_A ، babak12
(2014-08-03 ساعت 00:00)aghamilad نوشته:  سلام بچه ها من توی فرم چنتا اشتباه دارم مثلا من هنرستان میخوندم و توی لیست یادم رفت سال اول دبیرستانم را هم وارد کنم و اسم فردی که میخوام آمریکا برم پیشش را اشتباه نوشتم
ایا لازم هست درخواست بدم فرم را برام باز کنند
میشه متن درخواستی که باید به کی سی سی بدم را قرار بدهید
مرسی

بله مخصوصا مورد دوم رو حتما اطلاع بدید
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، aghamilad
(2014-08-02 ساعت 23:53)tara2005 نوشته:  دوستان تو قسمت document id و document type اگر فقط پاسپورت ایرانی داریم، سه خط دوم که دوباره document id و document type و country that issued را تکرار کرده رو خالی بزاریم؟
سلام
در فرم اینترنتی اون قسمت حذف شده و دیگه نمیاد
تشکر کنندگان: tara2005 ، babak12
(2014-08-02 ساعت 23:57)tara2005 نوشته:  سوال بعدی اینکه تو قسمت Employer name نام مدیر جایی که کار میکردم رو وارد کردم.
سلام
در قسمت employer name میتونی نام شرکت و در قسمت سوپویزر می تونی اسم مدیر رو بنویسی
تشکر کنندگان: tara2005 ، A_A ، babak12
(2014-08-02 ساعت 23:57)tara2005 نوشته:  سوال بعدی اینکه تو قسمت Employer name نام مدیر جایی که کار میکردم رو وارد کردم.
ُ:سرپرست- ناظر Supervisor
supervisor given name اسم کوچک ناظر
supervisor surname: نام خانوادگی ناظر
تشکر کنندگان: tara2005 ، A_A ، babak12
(2014-08-03 ساعت 00:20)----- نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 23:53)tara2005 نوشته:  دوستان تو قسمت document id و document type اگر فقط پاسپورت ایرانی داریم، سه خط دوم که دوباره document id و document type و country that issued را تکرار کرده رو خالی بزاریم؟
سلام

کی حذف شد ما خبر نداریم؟
document id: پاسپورت و اگر ندارید مدرک شناسایی دیگه
document type : شماره پاسپورتتون
country that issued: ایران
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
سلام.من در حین پر کردن فرم به چندتا سوال برخوردم.ممنون میشم راهنماییم کنین
1) برای سوال PUBLIC CHARGE بايد YES بزنم یا NO
2) در جواب سوال Were u issued a number چی بگم؟
3) بعد از سوال قبلیم یه سوال دیگه هست توی فرم که اونو باید yes بزنم یا no . سوالش هم اینطوری شروع میشه: do u authorize disclosure of information from this form.......
4) بعد از تکمیل فرم، کجا سابمیت نهایی رو انجام بدم؟
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
(2014-08-03 ساعت 00:28)styvan نوشته:  
(2014-08-03 ساعت 00:20)----- نوشته:  
سلام

کی حذف شد ما خبر نداریم؟
document id: پاسپورت و اگر ندارید مدرک شناسایی دیگه
document type : شماره پاسپورتتون
country that issued: ایران
عزیز من تو فرمی که ترجمه ش هست دوبار این قسمت تکرار شده.اما تو فرم اصلی یه بار هست.منظور اینه.پست نفر اولو بخونین شما متوجه میشین
تشکر کنندگان: A_A ، tara2005 ، babak12
(2014-08-03 ساعت 01:05)farnaz s نوشته:  سلام.من در حین پر کردن فرم به چندتا سوال برخوردم.ممنون میشم راهنماییم کنین
1) برای سوال PUBLIC CHARGE بايد YES بزنم یا NO
2) در جواب سوال Were u issued a number چی بگم؟
3) بعد از سوال قبلیم یه سوال دیگه هست توی فرم که اونو باید yes بزنم یا no . سوالش هم اینطوری شروع میشه: do u authorize disclosure of information from this form.......
4) بعد از تکمیل فرم، کجا سابمیت نهایی رو انجام بدم؟
Are you likely to become a public charge after you are admitted to the United States? No-1
Do you want the Social Security Administration to issue a Social-2
Security number and a card? Yes
Do you authorize disclosure of information from this form to the-3
Department of Homeland Security, the Social Security Administration,…….yes

4-مرحله بعدی اگه اشتباه نکم دوباره تایید سفارت که بعد از اون میتونید فرم سابمیت کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: samansaba ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان