کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
با سلام
دیپلم من نظام جدیده و مدرک پیش دانشگاهیم را دارم اما مدرک دیپلم دبیرستان را گم کردم ، من باید برای بردن مدرک دیپلم دبیرستان برای سفارت چکار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-06 ساعت 00:02)babak 2000 نوشته:  با سلام
دیپلم من نظام جدیده و مدرک پیش دانشگاهیم را دارم اما مدرک دیپلم دبیرستان را گم کردم ، من باید برای بردن مدرک دیپلم دبیرستان برای سفارت چکار کنم؟

حتما بايد هر دو مدرك باشد، يكي از راهها گرفتن مدرك موقت هستش، تنها ايرادي كه دارد مورد تاييد دادگستري نخواهد يود كه براي مصاحبه مشكلي به وجود نخواهد آورد اما اگر قصد ادامه تحصيل در آ م ر ي ك ا داريد مدرك موقت به دردتان نمي خورد
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: babak12
(2014-08-05 ساعت 17:46)babak12 نوشته:  
(2014-08-05 ساعت 15:05)babisondes نوشته:  سلام دوستان
من امروز متوجه شدم که تاریخ شروع به کار اخرین جایی که مشغول بودمو یکسال قبلتر زدم یعنی عوض اینکه ۲۰۱۳ بزنم زدم ۲۰۱۲ ! البته شغله بنده سرپرست کارگاه ساختمونه،اما گواهی میتونم به همون تاریخ بگیرم . به نظر شما عاقلانه ترین کار چیه? ایمیل بزنم بگم اشتباه شده یا همون گواهی کافیه.
مرسییCool
4 حالت وجود داره دوست عزیز
1-ایمیل بزنید و توضیح بدید اشتباه
2-درخواست انلاک کردن فرم بدید
البته مورد 1 و 2 می تونید با هم اقدام کنید (بهترین انتخاب ممکن )
3-گواهی به همون تاریخ که می تونید بیارید (البته من زیاد موافق این مورد نیستم دور از صداقت است )
4-حالت 4 موردی هست من قبلا توضیح دادم که اگر شغل شما مورد تایید است و مدرک دیپلم به بالا ندارید باید از طریق شغل اقدام کنید و گواهی معتبر ارائه بدید در غیر این صورت اگر شغل شما مورد تایید نباشد مورد بررسی قرار نمی گیرد
در نهایت تصمیم نهایی با شماست
موفق باشید

البته نا گفته نمونه خانم بنده لاتاری برنده شده من نفر دوم حساب میشم، من فوق دیپلم عمرانم و تو لیست ذکر کردم که مدیر عامل شرکت که خودم به ثبت رسوندم هستم و در حال حاضر در یک شرکت دیگه به عنوان سرپرست مشغول بکار هستم که عنوان سرپرستی رو تاریخشو اشتباه زدم
تشکر کنندگان:
سلام من سوالی داشتم خواهش میکنم جواب بدید من فرم خودم و همسرم رو پرکردم و سابمیت کردم و بارکد گرفتم ولی فرم پسر 2 ساله ام که پر کردم به قسمت سابمیت که رسیدم دکمه سابمیت خاموشه براش الان نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
دوستان سلام ميخواستم بدونم اگر فقط اطلاعات مربوط به تحصيلات بعد ديپلم را در ds260 نوشته باشم(راجع به سالهاي ديپلم وپيش دانشگاهي چيزي وارد نكردم)ولي براي مصاحبه مدرك ديپلم وپيش دانشگاهي همراهمون باشه بعلاوه مدارك دانشگاهي مشگلي پيش مياد؟
كاوه **case number2015as00021**
تشکر کنندگان:
(2014-08-06 ساعت 10:44)khabbazian نوشته:  سلام من سوالی داشتم خواهش میکنم جواب بدید من فرم خودم و همسرم رو پرکردم و سابمیت کردم و بارکد گرفتم ولی فرم پسر 2 ساله ام که پر کردم به قسمت سابمیت که رسیدم دکمه سابمیت خاموشه براش الان نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

دوست عزيز يه فايل پي دي اف توي همون صفحه هست كن بايد دانلودش كني در مورد سربازي هست وقتي كه دانلود كردي گزينه سامبيت فعال ميشه
و روز مصاحبه همراه شما باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-08-06 ساعت 11:37)babak12 نوشته:  
(2014-08-06 ساعت 10:44)khabbazian نوشته:  سلام من سوالی داشتم خواهش میکنم جواب بدید من فرم خودم و همسرم رو پرکردم و سابمیت کردم و بارکد گرفتم ولی فرم پسر 2 ساله ام که پر کردم به قسمت سابمیت که رسیدم دکمه سابمیت خاموشه براش الان نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

دوست عزيز يه فايل پي دي اف توي همون صفحه هست كن بايد دانلودش كني در مورد سربازي هست وقتي كه دانلود كردي گزينه سامبيت فعال ميشه

بابك مطمعني واسه بچه ٢ ساله هم فرم سربازي بايد پربشه؟فكر كنم فقط اگه دانلود بشه سابميت
روشن ميشه
تشکر کنندگان:
(2014-08-06 ساعت 10:49)كاووه نوشته:  دوستان سلام ميخواستم بدونم اگر فقط اطلاعات مربوط به تحصيلات بعد ديپلم را در ds260 نوشته باشم(راجع به سالهاي ديپلم وپيش دانشگاهي چيزي وارد نكردم)ولي براي مصاحبه مدرك ديپلم وپيش دانشگاهي همراهمون باشه بعلاوه مدارك دانشگاهي مشگلي پيش مياد؟
سلام
دوست عزيز به نظر من درخواست بده براي باز كردن فرم و اطلاعات كامل كنيد
شما بايد تمام اطلاهات تحصيلي خودتون از اول دبيرستان تا پايان آخرين مقطع تحصيلي وارد مي كرديد
با توجه به تجربه دوستان در 90% موارد افيسر ترجمه ديپلم و پيش و ريز نمرات خواسته
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
[quote='كاووه' pid='530920' dateline='1407305944']
دوستان سلام ميخواستم بدونم اگر فقط اطلاعات مربوط به تحصيلات بعد ديپلم را در ds260 نوشته باشم(راجع به سالهاي ديپلم وپيش دانشگاهي چيزي وارد نكردم)ولي براي مصاحبه مدرك ديپلم وپيش دانشگاهي همراهمون باشه بعلاوه مدارك دانشگاهي مشگلي پيش مياد؟
[/
تشکر کنندگان:
(2014-08-06 ساعت 11:56)كاووه نوشته:  
(2014-08-06 ساعت 11:37)babak12 نوشته:  

بابك مطمعني واسه بچه ٢ ساله هم فرم سربازي بايد پربشه؟فكر كنم فقط اگه دانلود بشه سابميت
روشن ميشه
كاوه جان در پست بالا من اشارهاي به پر كردن فرم نكردم
در اصل فرمي است كه بايد مطالعه كنيد و در روز مصاحبه همراه شما باشه
وقتي كه شما فرم دانلود ميكنيد گزينه سابميت روشن ميشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
سلام من یه سوال داارم ولی کمی پیچیدست
من دانشجو کارشناسی هستم و توی اون قسمت شغل نوشتم دانشجو که فکر کنم تا اینجا اوکی هست و در قسمت تحصیلی اونجایی که میگه تعداد مدارک گذرونده را بزنیم زدم 2 و مشخصات کاردانی را وارد کردم اینم اوکی هست ولی چون من دیپلم هنرستان هستم تاریخ دریافت دیپلم را مثلا از سال 2007 تا 2009 زدم و یادم رفت سال اول دبرستانم را هم وارد کنم
الان در خواست دادم تا فرم را باز کنند
به نظرتون من
سال شروع به گرفتن دیپلمم را که 2007 است را تغیر بدم به 2006 یا کلا ادرس و مشخصات دبیرستانم را وارد کنم؟ ا
ببخشید طولانی شد
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
سلام
و خسته نباشید خدمت اعضای صدیق انجمن مهاجرسرا
دوستان شناسنامه من یکم رنگاش قاطی شده ولی میشه بخونیش ولی میترسم تو ابان که میرم مصاحبه مشکل ایجاد بشه
بهتر نیست عوض کنم ؟ اگر عوض کنم مشکلی ایجاد میشه ؟

تشکر کنندگان:
الان 3 ماهه که شناسنامه من رفته تعویض هنوز هیچی به هیچی. پیگیری میکنم میگن اینایی که 1 ماه قبل شما هم داده بودن هنوز جوابشون نیومده. شما اگر الان بدید به احتمال قوی شناسنامه در آبان نخواهید داشت.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، danialلا ، babak12 ، Rooz
سلام
برای دیپلم دبیرستان باید تاریخ سالهای اول تا سوم را وارد کرد یا فقط سال سوم(براساس تاریخ مدرک دیپلم دبیرستان)؟؟؟
من فقط سال سوم رو وارد کردم اگه اشتباه کردم، با توجه به اینکه 1بار فرمم آنلاک شده،کیس نامبرم زیر 2000(احتمالاً سری اولم)،دوباره درخواست بدم، مصاحبه تاخیر می خوره یا همون موقع به افسر بگم؟؟؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
(2014-08-06 ساعت 14:18)h_researcher نوشته:  سلام
برای دیپلم دبیرستان باید تاریخ سالهای اول تا سوم را وارد کرد یا فقط سال سوم(براساس تاریخ مدرک دیپلم دبیرستان)؟؟؟
من فقط سال سوم رو وارد کردم اگه اشتباه کردم، با توجه به اینکه 1بار فرمم آنلاک شده،کیس نامبرم زیر 2000(احتمالاً سری اولم)،دوباره درخواست بدم، مصاحبه تاخیر می خوره یا همون موقع به افسر بگم؟؟؟

سلام

من هم مشکل شما رو داشتم و
درخواست انلاک دادم و با توجه به اینکه یک هفته ای باز می شود ( بر اساس تجربه دوستان) میتوان سریع ویرایش نمود.
پیشنهاد میکنم ایمیل بزنید و درخواست انلاک بدهید و زمان هم کافی است.
اگر به هر دلیلی باز نشد به افیسر توضیح بدهید.
تشکر کنندگان: babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان