کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-08-08 ساعت 16:56)آزاده_امین نوشته:  دوستان من سوالی برام پیش اومده که نمیدونستم کجا مطرح کنم اینه که اینجا میپرسم...
من دیپلم هنرستان دارم ، مدرک پیش دانشگاهی هم دارم و در حال تحصیل کارشناسی هستم... همه اینا رو در فرمم وارد کردم
حالا بنا به دلایلی نمیتونم ادامه بدم تا چند ترم دانشگاهمو... روز مصاحبه باید چی بگم؟ بگم از ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی منصرف شدم؟ یا اصلا نگم و فقط کارت دانشجوییم رو ببرم و نشون بدم دانشجو ام؟ متوجه میشن که ادامه ندادم با توجه به اینکه به دانشگاه اعلام انصراف نکردم؟

فکر کنم احتیاج به گواهی اشتغال به تحصیل باشه
منظورتون از چند ترم ادامه ندین یعنی بدون اطلاع نرین دانشگاه؟
در این صورت بعد از یه مدت اخراج می شین, ولی چه اخراج بشین چه انصراف بدین تاریخ دقیقش توی مدارکتون هست می تونین با خودتون ببرین
راه های زیادی هست زمان دانشجو یی رو طولش داد (البته اگه بخواین ادامه بدین)
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، آزاده_امین ، shahryar7021
سلام
بچه ها اين سوال number of educational institution منظور تعداد دبيرستان هاي مختلفي كه رفتيم هست؟!يا كلا فقط ديپلم و ليسانس و ...
به نظر ميرسه تعداد شون باشه
مثلا اگه دوره دبيرستان ٢ تا دبيرستان مختلف رفته باشي بايد تو نامبر ٥ بزني و ادرس و اسم ٥ تا هم وارد كني!!!
بعد ادرس هم كه احتمالا هيچكدوم از حفظ نيستيم يه ادرس بسيار كلي بزنيم كافيه؟!
تشکر کنندگان:
(2014-08-08 ساعت 16:56)آزاده_امین نوشته:  دوستان من سوالی برام پیش اومده که نمیدونستم کجا مطرح کنم اینه که اینجا میپرسم...
من دیپلم هنرستان دارم ، مدرک پیش دانشگاهی هم دارم و در حال تحصیل کارشناسی هستم... همه اینا رو در فرمم وارد کردم
حالا بنا به دلایلی نمیتونم ادامه بدم تا چند ترم دانشگاهمو... روز مصاحبه باید چی بگم؟ بگم از ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی منصرف شدم؟ یا اصلا نگم و فقط کارت دانشجوییم رو ببرم و نشون بدم دانشجو ام؟ متوجه میشن که ادامه ندادم با توجه به اینکه به دانشگاه اعلام انصراف نکردم؟
بستگی داره تو فرم ها چطور وارد کردید.اگر گزینه some university courses رو زده باشید روز مصاحبه باید ترجمه و اصل ریز نمرات و کارت دانشجویی رو علاوه بر دیپلم و پیش داشگاهی ببرید.گزینه های مثل مرخصی تحصیلی رو میتونید مطرح کنید.
با توجه به کیس نامبر شما حدود اردیبهشت و خرداد سال دیگه به مصاحبه میروید
راه دیگرش اینه که درخواست unlock کردن فرم رو بدید و قسمت دانشگاه رو حذف کنید(توصیه نمیشود).
تشکر کنندگان: A_A ، آزاده_امین
(2014-08-08 ساعت 19:53)mehdiii82 نوشته:  سلام
بچه ها اين سوال number of educational institution منظور تعداد دبيرستان هاي مختلفي كه رفتيم هست؟!يا كلا فقط ديپلم و ليسانس و ...
به نظر ميرسه تعداد شون باشه
مثلا اگه دوره دبيرستان ٢ تا دبيرستان مختلف رفته باشي بايد تو نامبر ٥ بزني و ادرس و اسم ٥ تا هم وارد كني!!!
بعد ادرس هم كه احتمالا هيچكدوم از حفظ نيستيم يه ادرس بسيار كلي بزنيم كافيه؟!
منظور دیپلم ، پیش دانشگاهی ، فوق دیپلم ، لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا هست.
یعنی تعداد مقاطع تحصیلی
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: babak12
سلام
دوستانی که تقاضای unlock کردن فرما رو دادن چند روز طول کشید تا براشون باز کنن؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-08 ساعت 20:43)atefeh60 نوشته:  سلام

زمان مشخصی نداشته یک روزه تا دو هفته من سه چهار روزه دادم ولی هنوز باز نشده
تشکر کنندگان: babak12 ، aghamilad ، A_A

من كه دو ماهه درخواست انلاك دادم ولي هنوز خبري نيست
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-08 ساعت 21:44)sinapco نوشته:  

من كه دو ماهه درخواست انلاك دادم ولي هنوز خبري نيست

خوب دوست عزیز دوباره ایمیل بزن خیلی طولانی شده به نظر من
فقط قبل ایمیل زدن جک کن تمام اطلاعات لازم درست داده باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، danialلا ، A_A
(2014-08-08 ساعت 23:35)ahmad120 نوشته:  با سلام
میشه لطفا توضیحات لازم برای پر کردن قسمت مربوط به سربازی را روی سایت بگذارید. باتشکر
دوست عزیز
به نظر من چند صفحه عقب تر مراجعه کنید
اگه جواب سئوال پیدا نکردی اینجا مطرح کن
دوستان راهنمایی می کنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-08 ساعت 20:13)Ehsan171 نوشته:  
بستگی داره تو فرم ها چطور وارد کردید.اگر گزینه some university courses رو زده باشید روز مصاحبه باید ترجمه و اصل ریز نمرات و کارت دانشجویی رو علاوه بر دیپلم و پیش داشگاهی ببرید.گزینه های مثل مرخصی تحصیلی رو میتونید مطرح کنید.
با توجه به کیس نامبر شما حدود اردیبهشت و خرداد سال دیگه به مصاحبه میروید
راه دیگرش اینه که درخواست unlock کردن فرم رو بدید و قسمت دانشگاه رو حذف کنید(توصیه نمیشود).

با تشکر از جوابتون
اگه بخوام روز مصاحبه بگم که انصراف دادم چه مدارکی لازمه ارائه بدم؟ انصراف بگم بهتره یا همین مرخصی تحصیلی که شما گفتین؟بعد نمیگن پس چرا تو فرم زدی که دانشگاه میری؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
(2014-08-08 ساعت 18:20)A_A نوشته:  

در این صورت بعد از یه مدت اخراج می شین, ولی چه اخراج بشین چه انصراف بدین تاریخ دقیقش توی مدارکتون هست می تونین با خودتون ببرین

با تشکر از جوابتون
بله دقیقا من اطلاع ندادم هنوز...مشکلی پیش اومد که حتی امتحانات پایان ترمو ندادم و ترمم در حالت معلق مونده...نمیتونم برم چند ترم و خب حالا با توجه به اینکه تو فرم زدم در حال تحصیل موندم چیکار کنم.. برم انصراف بدم یا مرخصی تحصیلی رد کنم... نمیدونم واقعا ....برای همین گفتم زودتر بپرسم که اگه هرکاری باید بکنم زودتر انجام بدم
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
(2014-08-09 ساعت 01:29)آزاده_امین نوشته:  
(2014-08-08 ساعت 18:20)A_A نوشته:  

با تشکر از جوابتون
بله دقیقا من اطلاع ندادم هنوز...مشکلی پیش اومد که حتی امتحانات پایان ترمو ندادم و ترمم در حالت معلق مونده...نمیتونم برم چند ترم و خب حالا با توجه به اینکه تو فرم زدم در حال تحصیل موندم چیکار کنم.. برم انصراف بدم یا مرخصی تحصیلی رد کنم... نمیدونم واقعا ....برای همین گفتم زودتر بپرسم که اگه هرکاری باید بکنم زودتر انجام بدم
شما چه بخواین انصراف بدین چه ادامه تحصیل بدین باید برین دانشگاه کارای لازمو انجام بدین
اگه انصراف بدین تاریخ انصراف بعد از تاریخ ثبت نام لاتری هست, مشکلی نداره
اگرم ادامه بدین, مدارک برای اثبات دانشجو بودنتون رو می برین
توی فرمم چیزی بنویسین که برای اثباتش مدرک داشته باشین
تصمیم با خودتونه
ولی اگه مطمئن نیستین که انصراف بدین, طولش بدین تا شرایطتون درست شه
با مرخصی, حذف ترم, واحد کم گرفتن ...
البته هر کدوم شرایط خودشو داره, ببینین کدومشو می تونین انجام بدین
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، آزاده_امین
سلام دوستان
من فرم DS260 رو 19may تكميل كردم و فرستادم با توجه به اينكه حدود 14 سال سابقه كار دارم تمام سوابقم رو هم وارد كردم اما يه موضوعي منو نگران كرده اينكه من در سال 84 قبل از اينكه در شركت دومم كارم رو شروع كنم در 2 شركت يكي به مدت 1 ماه و ديگري 4 ماه بطور آزمايشي كار كردم كه برام بيمه هم رد كردند اما چون آزمايشي بوده من آون شركتها رو جزِ سوابق كاريم ننوشتم .حالا نگرانم به نظرتون برام مشكلي پيش مي آد؟ چكار كنم ؟ آيا لازم است كه ايميل بزنم يا اينكه روز مصاحبه مطرح كنم كه آزمايشي بوده مهم نيست ؟ ممنون ميشم اگه دوستان راهنمايي بفرمايند .
شماره كيس :2XXX , رويت قبولي : 1مي ,سفارت :آنكارا , ارسال فرم : 19 مي , تاريخ كارنت :8سپتامبر , نامه دوم : 23 اكتبر , مصاحبه : نيمه اول دسامبر، دریافت ویزا :خودم و دخترم یکضرب (همسرم بعد از 121روز)
تشکر کنندگان:
(2014-08-09 ساعت 10:44)sami_rg نوشته:  سلام دوستان
من فرم DS260 رو 19may تكميل كردم و فرستادم با توجه به اينكه حدود 14 سال سابقه كار دارم تمام سوابقم رو هم وارد كردم اما يه موضوعي منو نگران كرده اينكه من در سال 84 قبل از اينكه در شركت دومم كارم رو شروع كنم در 2 شركت يكي به مدت 1 ماه و ديگري 4 ماه بطور آزمايشي كار كردم كه برام بيمه هم رد كردند اما چون آزمايشي بوده من آون شركتها رو جزِ سوابق كاريم ننوشتم .حالا نگرانم به نظرتون برام مشكلي پيش مي آد؟ چكار كنم ؟ آيا لازم است كه ايميل بزنم يا اينكه روز مصاحبه مطرح كنم كه آزمايشي بوده مهم نيست ؟ ممنون ميشم اگه دوستان راهنمايي بفرمايند .

سلام

پیشنهاد میکنم ایمیل بزنید و درخواست انلاک بدید اگر بیمه رد نشده بود میشد گفت که کار آموزی بوده!
ولی اینجوری بهتر هست و صداقت لازم رو داشتید. فرصت زیاد هست . یه محبت بکنید امضا رو کامل بکنید در پروفایل که دوستان بتوانند بهتر راهنمایی کنند .
تشکر کنندگان: babak12 ، sami_rg
با سلام .
ثبت نام گرين كارت 2016 كي شروع ميشه ؟
و كسي ميدونه ايران امسال هم تو ليست هست يا نه ؟
اين سوال رو جاي ديگه هم پرسيدم اما جواب نگرفتم .
ممنون ميشم كمكم كنيد ...
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان