کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-08-09 ساعت 21:51)atlantis770 نوشته:  سلام.
کسی میدونه نامه ی دوم (که زمان و مکان مصاحبه رو میگه) چه موقع میاد؟
من شنیدم شروع کارنتی ها از حدوداً 10 آگوست- یعنی فردا- شروع میشه.
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

سلام احتمالا این هفته میاد .باید برید به سایت لاتاری که قبولیتون رو دیدن و نامه دوم رو ببینید (نامه دوم شاید چند روز دیرتر از کارنت شدن تو سایت اماده بشود)

پیگیر واکسن و ترجمه ها باشید
تشکر کنندگان: babak12
(2014-08-09 ساعت 17:12)رضا2015 نوشته:  
(2014-08-09 ساعت 15:52)vahid1432 نوشته:  
(2014-08-09 ساعت 13:38)رضا2015 نوشته:  
(2014-08-09 ساعت 13:11)vahid1432 نوشته:  
(2014-08-08 ساعت 07:53)رضا2015 نوشته:  سلام
۱-شما باید به دیپلم ختمش کنی نه لیسانس چون از بعضی ها دکترا هم بودن مدرک دیپلمشون رو هم خواستن!
۲-خوب شما تا اخر هفته که بولتن سپتامبر داره اپدیت میشه جز اولین کارنتی ها هستی ،وقتی اعلام شد که تا چه شماره ای که احتمال زیاد شماره شما هم توش هست ،باید بری به همون سایتی که قبول شدی و نامه محل مصاحبه ات جاگزین نامه قبولیت شده ، ببین کدوم سفارت هستی ایمیل بزن و بگو که نمیتونی تا اون تاریخ بیایی یه زمان دیگه برات مشخص کنن! ولی به جد پیگیرش باش چون الان بچه های ۲۰۲۴ تغییر داده بودن ولی دیگه سفارت بهشون وقت نداده!!

موفق باشی

۱-پس به نظر شما فرم رو تغییر بدم؟ یا روز مصاحبه همه مدارکم رو ببرم کافیه. چون دروغی گفته نشده و یه جورایی هم منطقی هست. البته فکر می کنم اینطورهBig GrinBig Grin
۲-ممنون به خاطر راهنماییتون. من ارمنستان رو انتخاب کردم. یعنی ممکنه که بهم وقت ندن؟؟؟Sad
از طریق سفارت ارمنستان باید پیگیر باشد یا هموم کنتاکی آمریکا؟؟؟
از طریق ایمیل باید باهاشون در ارتباط باشم یا تلفن؟؟
ممنون
به نظر من درخواست انلاک بده و تغییر بده اگر باز نشد با ایمیل ها برو و به افیسر توضیح بده
برای وقت سفارت ریسک نکن به نظر من البته چون شماره ات خیلی پایینه احتمال تغییر هست ولی سعی کن یکی دو ماه بیشتر نشه نندازی 6 ماه دیگه!!

باید با سفارت مکاتبه کنی و توی نامه ات کیس و مشخصات رو بزن و نامه دوم رو هم اتچ کن بگو نمیرسی این تاریخ اگر جواب نرسید یک هفته بعد زنگ بزن

ممنون از راهنماییتون. اگر باز نشد باید زمان مصاحبه توضیح بدم دیگه؟ مشکلی پیش نمیاد؟
خب چون من سربازم و آخر آذر تموم میشم و تا پاسپورت بگیرم یکی دو ماه زمان میبره فکر کنم باید حداقل ۴ ماه بعد وقت بگیرم یعنی بهمن مثلا.
به نظرتون عملی هست و میتونم برم واسه مصاحبه؟

راستی کی مشخص میشه که زمان مصاحبه کی هست و کجا میتونیم ببینیم؟

ممنون از وقت و دلسوزیتون

سلام
بله چیز خاصی نیست که مشکل زا باشه ایشالا انلاک میشه و درست می کنی.
بولتن سپتامبر هنوز نیومده و کامینگ سون هستش اینم لینکش
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
قطعا شما هستی بعد میری تو سایتی که برنده شدن ات رو دیدی نامه دوم ات اومده که کدوم سفارتی .

ایمیل بزن همه چی رو توضیح بده اگر باز نشد همون ایمیل رو با مدارک ببر
پیگیر ترجمه هات و واکسن ها باش

ممنون. منظور از نامه دوم، همین بولتن هست دیگه؟Big Grin
کدوم ایمیل رو ببرم؟ ببخشی منظورتون رو نفهمیدمShy

میشه یه لطف کنید و مدارکی رو که باید ترجمه بشه رو بهم بگید چیا هست؟؟ و واسه واکسن کجا باید برم؟ کلا چکار باید کنم؟Big GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-08-10 ساعت 15:13)vahid1432 نوشته:  
(2014-08-09 ساعت 13:38)رضا2015 نوشته:  
(2014-08-09 ساعت 13:11)vahid1432 نوشته:  ۱-پس به نظر شما فرم رو تغییر بدم؟ یا روز مصاحبه همه مدارکم رو ببرم کافیه. چون دروغی گفته نشده و یه جورایی هم منطقی هست. البته فکر می کنم اینطورهBig GrinBig Grin
۲-ممنون به خاطر راهنماییتون. من ارمنستان رو انتخاب کردم. یعنی ممکنه که بهم وقت ندن؟؟؟Sad
از طریق سفارت ارمنستان باید پیگیر باشد یا هموم کنتاکی آمریکا؟؟؟
از طریق ایمیل باید باهاشون در ارتباط باشم یا تلفن؟؟
ممنون
به نظر من درخواست انلاک بده و تغییر بده اگر باز نشد با ایمیل ها برو و به افیسر توضیح بده
برای وقت سفارت ریسک نکن به نظر من البته چون شماره ات خیلی پایینه احتمال تغییر هست ولی سعی کن یکی دو ماه بیشتر نشه نندازی 6 ماه دیگه!!

باید با سفارت مکاتبه کنی و توی نامه ات کیس و مشخصات رو بزن و نامه دوم رو هم اتچ کن بگو نمیرسی این تاریخ اگر جواب نرسید یک هفته بعد زنگ بزن

ممنون از راهنماییتون. اگر باز نشد باید زمان مصاحبه توضیح بدم دیگه؟ مشکلی پیش نمیاد؟
خب چون من سربازم و آخر آذر تموم میشم و تا پاسپورت بگیرم یکی دو ماه زمان میبره فکر کنم باید حداقل ۴ ماه بعد وقت بگیرم یعنی بهمن مثلا.

ممنون از وقت و دلسوزیتون

سلام
قطعا شما هستی بعد میری تو سایتی که برنده شدن ات رو دیدی نامه دوم ات اومده که کدوم سفارتی .

میشه یه لطف کنید و مدارکی رو که باید ترجمه بشه رو بهم بگید چیا هست؟؟ و واسه واکسن کجا باید برم؟ کلا چکار باید کنم؟Big GrinBig GrinBig Grin

نه عزیز نامه دوم در سایت https://www.dvlottery.state.gov/ میاد !
مدارک تحصیلی - ترجمه کارت پایان خدمت - شناسنامه - کارت ملی - اگر متاهلی مدارک ازدواج دو نسخه و کپی پاسپورت

یه سرچ من مدارک روز مصاحبه جزییات گیرت میاد
واکسن هم این تاپیک رو بخون http://www.mohajersara.com/thread-7026.html Big Grin

همون ایمیلی که به KCC زدی رو پرینت میکنی میبری با خودتون
ها شما شیرازی هستین!! موفق باشید . Smile
تشکر کنندگان: babak12 ، vahid1432 ، A_A ، danialلا
(2014-08-10 ساعت 15:45)danialلا نوشته:  
(2014-08-09 ساعت 13:38)رضا2015 نوشته:  به نظر من درخواست انلاک بده و تغییر بده اگر باز نشد با ایمیل ها برو و به افیسر توضیح بده

ممنون از وقت و دلسوزیتون

سلام

خیر منظور بولتن نیست. همون سایتی که برنده شدنت رو چک کردی. جای نامه برنده شدن یه نامه دیگه جایگزین اون میشه. مدارکهایی که تا قبل مصاحبه باید اماده کنی اینهاست:
نامه برنده شدن، کانفیرمیشن فرم ds260. نامه دعوت به مصاحبه ، اصل پاسپورت، کپی پاسپورت ، اصل شناسنامه، کپی شناسنامه، ترجمه شناسنامه، کپی ترجمه شناسنامه ، اصل و کپی کارت ملی، ترجمه و کپی ترجمه کارت ملی، کارت معافیت یا پایان خدمت ، کپی، ترجمه و کپی ترجمه کارت خدمت، اصل سند ازدواج ، دو سری کپی ، ترجمه و کپی ترجمه سند، مدارک تحصیلی شخص برنده از دیپلم 12 سال به بالا، اگر دیپلم نداری گواهی اشتغال مورد تایید آمریکا، در بعضی موارد ریز نمرات هم خواسته شده. همراهت باشه بد نیست. کارت واکسن بین المللی ، نامه تمکن مالی . قبل از مصاحبه هم باید بری برای انجام ازمایشات پزشکی تو کشور محل مصاحبه . اگه چیزی از قلم افتاده دوستان یاد اوری کنن

ممنون از اطلاعات کاملتون.
من فعلا کارت پایان خدمت ندارم و مسلما پاسپورت هم ندارم.(آخر آذر سربازیم تموم میشه و بعدش اقدام میکنم واسه پاسپورت) چون پاسپورت ندارم و ممکنه توی ترجمه مشخصات با پاسپورتی که بعدا میگیرم کمی فرق داشته باشه پس فکر کنم بهتر باشه مدارک رو بعد از گرفتن پاسپورت بدم واسه ترجمه؟!
واسه آزمایشات پزشکی باید چند روز قبل از مصاحبه توی کشور مورد نظر باشیم که وقت کم نیاریم؟؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

تشکر کنندگان:
(2014-08-10 ساعت 15:28)رضا2015 نوشته:  
(2014-08-09 ساعت 13:38)رضا2015 نوشته:  به نظر من درخواست انلاک بده و تغییر بده اگر باز نشد با ایمیل ها برو و به افیسر توضیح بده

ممنون از وقت و دلسوزیتون

سلام

نه عزیز نامه دوم در سایت https://www.dvlottery.state.gov/ میاد !
مدارک تحصیلی - ترجمه کارت پایان خدمت - شناسنامه - کارت ملی - اگر متاهلی مدارک ازدواج دو نسخه و کپی پاسپورت

یه سرچ من مدارک روز مصاحبه جزییات گیرت میاد
واکسن هم این تاپیک رو بخون http://www.mohajersara.com/thread-7026.html Big Grin

ممنونم‌Smile
ها کاکو شیرازیم.
شمو هم شیرازی ای؟

تشکر کنندگان: babak12
[/quote]

ممنونم‌Smile
ها کاکو شیرازیم.
شمو هم شیرازی ای؟
[/quote]

نه عمو

من شیراز زیاد اومدم !Tongue
اصلا داغووونم ها داغغغون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، vahid1432 ، massii
(2014-08-09 ساعت 21:51)atlantis770 نوشته:  سلام.
کسی میدونه نامه ی دوم (که زمان و مکان مصاحبه رو میگه) چه موقع میاد؟
من شنیدم شروع کارنتی ها از حدوداً 10 آگوست- یعنی فردا- شروع میشه.
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

سلام...دوست عزيز نامه دوم از چند روز بعد از كارنت شدن جايگزين نامه قبوليتون ميشه ....موفق باشيد
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، A_A ، A_A ، A_A
(2014-08-10 ساعت 15:57)vahid1432 نوشته:  
(2014-08-10 ساعت 15:45)danialلا نوشته:  
(2014-08-09 ساعت 15:52)vahid1432 نوشته:  ممنون از راهنماییتون. اگر باز نشد باید زمان مصاحبه توضیح بدم دیگه؟ مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون از وقت و دلسوزیتون

سلام

خیر منظور بولتن نیست. همون سایتی که برنده شدنت رو چک کردی. جای نامه برنده شدن یه نامه دیگه جایگزین اون میشه. مدارکهایی که تا قبل مصاحبه باید اماده کنی اینهاست:
نامه برنده شدن، کانفیرمیشن فرم ds260. نامه دعوت به مصاحبه ، اصل پاسپورت، کپی پاسپورت ، اصل شناسنامه، کپی شناسنامه، ترجمه شناسنامه، کپی ترجمه شناسنامه ، اصل و کپی کارت ملی، ترجمه و کپی ترجمه کارت ملی، کارت معافیت یا پایان خدمت ، کپی، ترجمه و کپی ترجمه کارت خدمت، اصل سند ازدواج ، دو سری کپی ، ترجمه و کپی ترجمه سند، مدارک تحصیلی شخص برنده از دیپلم 12 سال به بالا، اگر دیپلم نداری گواهی اشتغال مورد تایید آمریکا، در بعضی موارد ریز نمرات هم خواسته شده. همراهت باشه بد نیست. کارت واکسن بین المللی ، نامه تمکن مالی . قبل از مصاحبه هم باید بری برای انجام ازمایشات پزشکی تو کشور محل مصاحبه . اگه چیزی از قلم افتاده دوستان یاد اوری کنن

ممنون از اطلاعات کاملتون.
من فعلا کارت پایان خدمت ندارم و مسلما پاسپورت هم ندارم.(آخر آذر سربازیم تموم میشه و بعدش اقدام میکنم واسه پاسپورت) چون پاسپورت ندارم و ممکنه توی ترجمه مشخصات با پاسپورتی که بعدا میگیرم کمی فرق داشته باشه پس فکر کنم بهتر باشه مدارک رو بعد از گرفتن پاسپورت بدم واسه ترجمه؟!
واسه آزمایشات پزشکی باید چند روز قبل از مصاحبه توی کشور مورد نظر باشیم که وقت کم نیاریم؟؟
وحيد جان
شما اول پاسپورت بگير مهم تر از همه چيزه!!!
براي ترجمه مي توني 1 ماه قبل از مصاحبه اقدام كني
براي انجام مديكال و مصاحبه اين تايپيك كاملا مطالعه كن
و ضمنا واكسنهاي لازم هم كامل كن
نگران هيچ چيز هم نباش دوست عزيزم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: vahid1432 ، danialلا ، A_A ، A_A ، massii
بچه ها ما بالاخره فرم و پر كرديم واسه خانمم به فاصله يه روز تاييده با ايميل اومد منتها واسه من نيومده
مشكلي هست؟مورد مشابهي پيش اومده واسه كسي؟!نياز به پيگيري اي چيزي هست؟!
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-10 ساعت 21:39)mehdiii82 نوشته:  بچه ها ما بالاخره فرم و پر كرديم واسه خانمم به فاصله يه روز تاييده با ايميل اومد منتها واسه من نيومده
سلام
خوب به سلامتی دوست عزیز
بله مورد مشابه زیاد بوده
نه هیج مشکلی نیست
جای نگرانی هم نیست
فقط پیگیر باشید بعد چند روز اگر تاییدیه نیامد دوباره درخواست بدید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، Mahmood129 ، A_A ، danialلا
(2014-08-10 ساعت 21:48)babak12 نوشته:  
(2014-08-10 ساعت 21:39)mehdiii82 نوشته:  بچه ها ما بالاخره فرم و پر كرديم واسه خانمم به فاصله يه روز تاييده با ايميل اومد منتها واسه من نيومده
سلام
خوب به سلامتی دوست عزیز
بله مورد مشابه زیاد بوده
نه هیج مشکلی نیست
جای نگرانی هم نیست
تاييده با ايميل منظور همون ایمیلی هست که دکمش صفحه آخر بعد از sign کردن میاد دیگه؟
اون که کاملا اختیاریه, من تا حالا 2-3 بار زدم, ایمیلشم با فاصله 1 دقیقه گرفتم
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: HERMES7 ، vahid1432 ، babak12 ، danialلا
(2014-08-10 ساعت 22:14)A_A نوشته:  
(2014-08-10 ساعت 21:48)babak12 نوشته:  
سلام
خوب به سلامتی دوست عزیز
بله مورد مشابه زیاد بوده
نه هیج مشکلی نیست
جای نگرانی هم نیست
تاييده با ايميل منظور همون ایمیلی هست که دکمش صفحه آخر بعد از sign کردن میاد دیگه؟
اون که کاملا اختیاریه, من تا حالا 2-3 بار زدم, ایمیلشم با فاصله 1 دقیقه گرفتم
سلام دوست عزیز A_A
بله همون Email Confirmation
در اصل تاییدیه فرم با این توضیح که فرم ارسال شده و به پیوست ایمل برگه نهایی یا همون Confirmation No و یکسری توضیحات دیگه هست
درسته برای بعضی دوستان در مدت زمان کوتاه و برای دیگر دوستان زمان طولانی
در کل موضوع زیاد مهمی نیست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، danialلا
دوستان من کارم freelance هست، رشته طراحی گرافیک

الان اتلیه کوچک طراحی دارم که تو بخش اول، تو other مینویسم.

دو جا هم کار کردم که بیمه رد شده، اما دیگه نمیتونم برای بار دوم زیرشاخه other رو انتخاب کنم. و کارم تو range شغل هایی که خود سایت داره، نیست.

چه کار باید بکنم؟ به artist میتونم ربطش بدم و اون شاخه رو انتخاب کنم؟؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
شماره کیس نامبر ۴۰۰۰ تا کی وقت دارم بفرستم؟ دیر شده ؟ میشه کسی میدونه بگه خیلی نگرانم Sad
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2014-08-11 ساعت 15:24)tara2005 نوشته:  شماره کیس نامبر ۴۰۰۰ تا کی وقت دارم بفرستم؟ دیر شده ؟ میشه کسی میدونه بگه خیلی نگرانم Sad
نه دوست عزیز دیر نیست با دقت و حوصله و کمک گرفتن از همین تاپیک،مخصوصا همون چند صفحه ی اولش، پر کنید و بفرستید.درست پر کردن در اولویت قرار داره بعد هم زمان که نگران نباشید وقت دارید.
تشکر کنندگان: tara2005 ، A_A ، babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان