کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-08-12 ساعت 19:50)ali3875 نوشته:  اولين سري ٢٠١٥ تا ٢٥٠٠ كارنت شدند
.
.
.
تبریک به دوستان 2015

پارسال برای ما سری اول تا 1800 اعلام شد

مرسی بابت اطلاع رسانی.
منم دیدم ولی چیزی متوجه نشدم ازش Big GrinBig Grin
میشه یه توضیح در مورد اون صفحه بدید؟ و اینکه چطور میتونم تاریخ مصاحبه رو عوض کنم؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-08-12 ساعت 23:02)جعفر60 نوشته:  اخه انگار zip (چهاررقمی به من داده) و آدرسش اشتباهه(lazy hollow st نداریم lazy hollow dr داریم) ..... می گم شر نشه.... ایمیل بزنم kcc اصلاحش کنم.. دوستان چه پیشنهادی می دهید؟؟
Rolleyes

اتفاق خاصی نمی افته دوست عزیز
اگر هم افیسر پرسید حقیقتو بگو
ادرس دوستمه
نگران هم نباش
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، جعفر60
سلام دوستان
کسی میتونه آدرس و تلفن دارالترجمه های قابل اعتماد مهاجرسرا برا من پیام خصوصی کنه؟
درضمن من فوق لیسانسم و هر دو تا مدرک لیسانس و فوقم موقت هست ( دانشگاه دولتی بودم)
هنوز نمیدونم این برام مشکل ساز میشه یا ن!؟!؟
خلاصه یه جا باشه ک کارمارو را بندازه 
ممنون

Sent from my MediaPad X1 7.0
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 06:36)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
کسی میتونه آدرس و تلفن دارالترجمه های قابل اعتماد مهاجرسرا برا من پیام خصوصی کنه؟
درضمن من فوق لیسانسم و هر دو تا مدرک لیسانس و فوقم موقت هست ( دانشگاه دولتی بودم)
هنوز نمیدونم این برام مشکل ساز میشه یا ن!؟!؟
خلاصه یه جا باشه ک کارمارو را بندازه 
ممنون

Sent from my MediaPad X1 7.0

سلام

بنظرم من یه نگاه به بالای صفحه بکنید Rolleyesشماره از اون مطمئن تر! Wink
تشکر کنندگان: babak12
دوستان 2015
برای اینکه ما 2014 ها دین خودمون رو به این سایت مفید و وزین ادا کرده باشیم من در خدمتم برای پاسخگوئی به سوالات احتمالی شما عزیزان
در هر صورت ما این دوران شیرین در عین حال سخت و پر از استرس رو گذروندیم شاید بتونیم کمکتون کنیم و از استرستون کم کنیم

(2014-08-12 ساعت 23:09)vahid1432 نوشته:  
.
.
.
تبریک به دوستان 2015

مرسی بابت اطلاع رسانی.
میشه یه توضیح در مورد اون صفحه بدید؟ و اینکه چطور میتونم تاریخ مصاحبه رو عوض کنم؟
دوست عزیز توصیه من به شما اینه تا اونجا که میتونی تاریخ مصاحبه رو عوض نکن
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: babak12 ، sami_rg ، vahid1432
بر اساس بخشنامه صادره بانک مرکزی، بانک ملی از امروز بيست و يکم مرداد ماه در فرودگاه امام خميني (ره) همانند بانک‌هاي ملت و سامان نسبت به پرداخت ارز مسافرتي اقدام می‌کند.

به گزارش مهر، بانک مرکزی اعلام کرد: بانک ملی ایران از بيست و يکم مرداد ماه سال جاري در فرودگاه امام خميني (ره) همانند بانک هاي ملت و سامان نسبت به پرداخت ارز مسافرتي اقدام می نمايد.

بر اساس بخشنامه صادره این بانک، بانک ملی ایران نیز می‌تواند نسبت به خريد ارز (اسکناس) به نرخ روزانه ارز از بانک مرکزی و فروش براي هر مسافر به ميزان 300 دلار با رعايت مقررات مربوطه اقدام نمايد.
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان: HERMES7
سلام دیشب تو سایت visaBluton رفتم فقط کارنت شدگان 2014 بود لطفا" آدرس دقیق سایت رو بذارین
تشکر کنندگان: atlantis770
.
.
.
تبریک به دوستان 2015

مرسی بابت اطلاع رسانی.
تشکر کنندگان:
این لینک ویزا بولتن لطفا به جدول پارت C توجه کنید

http://travel.state.gov/content/visas/en...-2014.html
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
سلام
بچه ها دارم با ي خانوم 20 ساله ازدواج ميكنم ميخوام بدونم با توجه به اينكه سن قانوني تو امريكا 21 ساله برا كيس نامبرم مشكلي بوجود نمياد.
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام آقای علی از پاسخ شما ولی مگه ما لاتاری 2015 نیستیم این که شما دادید مال 2014 است
تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 09:51)1394 نوشته:  سلام آقای علی از پاسخ شما ولی مگه ما لاتاری 2015 نیستیم این که شما دادید مال 2014 است
البته علي اقا گل جواب اين سئوال دادن
با اين حال دوست عزيزم اين سئوال تو تايپيك خودش مطرح كن تا زودتر جواب بكيري
اين سايت http://travel.state.gov/content/visas/en...-2014.html
جدول 4 قسمت ASIA جك كن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ali3875
(2014-08-13 ساعت 09:43)mojtaba165 نوشته:  سلام
بچه ها دارم با ي خانوم 20 ساله ازدواج ميكنم ميخوام بدونم با توجه به اينكه سن قانوني تو امريكا 21 ساله برا كيس نامبرم مشكلي بوجود نمياد.
ممنون

با سلام خدمت شما
دوست عزیز این تاپیک جای این سوال نیست
لطفا دقت فرمایید

این تاپـــــیــــــــک باید مطرح میکردید. حال در کل جواب سوال شما هیچ مشکلی نیست شما اگر واقعا قصدتون ازدواج است ازدواج کنید . اینشاالله خوشبخت بشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-08-13 ساعت 09:02)ali3875 نوشته:  دوستان 2015
برای اینکه ما 2014 ها دین خودمون رو به این سایت مفید و وزین ادا کرده باشیم من در خدمتم برای پاسخگوئی به سوالات احتمالی شما عزیزان
در هر صورت ما این دوران شیرین در عین حال سخت و پر از استرس رو گذروندیم شاید بتونیم کمکتون کنیم و از استرستون کم کنیم

.
.
.
تبریک به دوستان 2015

مرسی بابت اطلاع رسانی.
دوست عزیز توصیه من به شما اینه تا اونجا که میتونی تاریخ مصاحبه رو عوض نکن

دلم می خواد عوض نکنم ولی مجبورم. چون من سربازم و آخر آذرماه تموم میشم. به خاطر همین مجبورم عوض کنم.
راهش رو میتونید بهم بگید؟
چطوری باید ایمیل بزنم؟
ممنون
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
سلام به اعضای گروه.تو این فرم حتما باید شماره پاسپورت باشه؟آخه من کارت پایان خدمتم مهر ماه آماده میشه و همون موقع میتونم پاسپورت بگیرم. خواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟آخه میگن هر چی دیرتر فرم رو بفرسی دیرتر میری مصاحبه و احتمال تموم شدن ویزا هست لطفا راهنماییم کنید.کیس نامبرم هم بین 7تا 8 هزاره
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: