کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-08-17 ساعت 16:54)Sara01 نوشته:  سلام به همه دوستان،من فرمهارا يكماه پيش فرستادم درهمان موقع شماره كانفرم داد ولى إيميل جداگانه درايميل خصوصى أعلام شده ام درفرمهابرايم نيامد،حال سؤال من أين است آيابايدمنتظرايميل باشم ياخير؟
اون ایمیل به درخواست شما ارسال می شه
همین الانم می تونین ایمیل رو بگیرین
برین تو سایت ceas
قسمت sign
بعدش دکمه email confirmation رو بزنین
ازتون سوال می کنه که می خواین به همون ایمیل قبلی ارسال شه یا به ایمیل دیگه(می شه یه ایمیل دیگه بدین)
بعدش ایمیل براتون ارسال می شه (شاید یکم طول بکشه)
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12
(2014-08-17 ساعت 17:12)A_A نوشته:  
(2014-08-17 ساعت 16:54)Sara01 نوشته:  سلام به همه دوستان،من فرمهارا يكماه پيش فرستادم درهمان موقع شماره كانفرم داد ولى إيميل جداگانه درايميل خصوصى أعلام شده ام درفرمهابرايم نيامد،حال سؤال من أين است آيابايدمنتظرايميل باشم ياخير؟
برین تو سایت ceas
قسمت sign
ازتون سوال می کنه که می خواین به همون ایمیل قبلی ارسال شه یا به ایمیل دیگه(می شه یه ایمیل دیگه بدین)
من همون يه ماه پيش هم أين دكمه رازدم ولى هيچ ايميلى برام نيومد ،حالا سؤال من ابنه اگه أصلا نياد اين به معنى نرسيدن فرمها به دست اوناست؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-17 ساعت 17:56)Sara01 نوشته:  
برین تو سایت ceas
قسمت sign
من همون يه ماه پيش هم أين دكمه رازدم ولى هيچ ايميلى برام نيومد ،حالا سؤال من ابنه اگه أصلا نياد اين به معنى نرسيدن فرمها به دست اوناست؟
نه دوست عزیز
در برخی بوده که این ایمیل تاییدیه خیلی دیرتر به دست دوستان رسیده
شما وقتی Confirmation Number دریافت می کنید نشانه اینه که فرمها به دست انها رسید همونطور که ارمان عزیز اشاره کرد و نوضیح داد اقدام کنید
هیچ مشکلی هم نیست
موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-17 ساعت 18:09)babak12 نوشته:  
برین تو سایت ceas
قسمت sign
نه دوست عزیز
شما وقتی Confirmation Number دریافت می کنید نشانه اینه که فرمها به دست انها رسید همونطور که ارمان عزیز اشاره کرد و نوضیح داد اقدام کنید
هیچ مشکلی هم نیست
موفق باشید
ممنونم ازهمه شما

(2014-08-17 ساعت 18:09)babak12 نوشته:  
برین تو سایت ceas
قسمت sign
نه دوست عزیز
هیچ مشکلی هم نیست
موفق باشید
ممنونم ازهمه شما
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
با سلام دوستان سوالی در مورد انلاک کردن فرم 260 داشتم.من فرم را 10 جون سابمیت کردم و در تاریخ 14 جون درخواست انلاک دادم که یکی دو ایمیل مبنی بر دریافت تقاضا از کی سی سی ارسال شد ولی حالا بعد از گذشت چند ماه خبری از انلاک شدن فرم نیست یعنی ایمیلی در مورد انلاک شدن فرم دریافت نکرده ام . لطفا دوستان راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 01:57)----- نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 01:28)mandikhanum نوشته:  Have you attended any educational institutions at a secondary level or above
توی فرم این سوال اومده و در سوال بعدش تعداد موسسات آموزشی مون رو پرسیده آیا باید از دبستان تا دانشگاه رو نوشت؟اگه آره zip code مدرسه هامون رو که نمیدونیم چی کار کنیم؟

نه دوست عزیز.مدارک بالاتر از دیپلم
لیسانس
ارشد و...

منم دقیقا همین مشکلو دارم.فقط لیسانسمو زدم.مدارکه پایینتر که کاردانی و کارشناسی هست رو اعلام نکردم.یعنی چی میشه؟ چیکارکنم؟SadSad
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2014-05-25 ساعت 01:35)Kaveh نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 01:17)..... نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 01:10)Kaveh نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 00:54)satanicboy1 نوشته:  تو فرم قسمتی که درباره مدرک تحصیلی میپرسه ازمون تاریخ شروع و پایان میخواد . در مورد دانشگاه که شروع و پایان معلومه ولی
۱- برای مدرک دیپلم تاریخ شروع رو باید از اول دبستان وارد کنیم یا دبیرستان ؟
شروع مدرک دیپلم = اول دبیرستان (اول مهر)

(2014-05-25 ساعت 00:54)satanicboy1 نوشته:  ۲- مدرک دیپلم من فنی و حرفه ای هستش نوعش رو باید دقیقا چی وارد کنم ؟ همون High school Diploma البته پیش دانشگاهی هم نگذروندم ولی مدرک کاردانی و کارشناسی دارم
بنظرم اینطور وارد کنید:
Course of Study: VOCATIONAL
Degree or Diploma: VOCATIONAL SCHOOL DIPLOMA

دوست عزیز این سوال قبلا جواب داده شده.هم چنین با نظر دوستان کورس اف ستادی به رشته تحصیلی معنی شد

در مورد Course of Study، راهنمای فرم DS-260 بوضوح نوشته:
[عکس: 7xha_untitled.png]

برای مقاطع پیش از دانشگاه: ACADEMIC یا VOCATIONAL
برای مقاطع دانشگاهی: رشته تحصیلی

من پیش دانشگاهی و دیپلم و حتی کاردانی ام رو مطرح نکردم فقط لیسانسمو گفتمSad
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2014-08-18 ساعت 13:35)taba60 نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 01:28)mandikhanum نوشته:  Have you attended any educational institutions at a secondary level or above
توی فرم این سوال اومده و در سوال بعدش تعداد موسسات آموزشی مون رو پرسیده آیا باید از دبستان تا دانشگاه رو نوشت؟اگه آره zip code مدرسه هامون رو که نمیدونیم چی کار کنیم؟

لیسانس
ارشد و...

منم دقیقا همین مشکلو دارم.فقط لیسانسمو زدم.مدارکه پایینتر که کاردانی و کارشناسی هست رو اعلام نکردم.یعنی چی میشه؟ چیکارکنم؟SadSad
سلام دوست عزيز
شما با توجه به كيس نامبرتون وقت داريد
درخواست انلاك فرم بديد و اصلاح كنيد
و تمام مقاطع تحصيلي وارد كنيد
از ديپلم تا ليسانس
نگران هم نباشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
(2014-08-18 ساعت 12:44)eeift نوشته:  با سلام دوستان سوالی در مورد انلاک کردن فرم 260 داشتم.من فرم را 10 جون سابمیت کردم و در تاریخ 14 جون درخواست انلاک دادم که یکی دو ایمیل مبنی بر دریافت تقاضا از کی سی سی ارسال شد ولی حالا بعد از گذشت چند ماه خبری از انلاک شدن فرم نیست یعنی ایمیلی در مورد انلاک شدن فرم دریافت نکرده ام . لطفا دوستان راهنمایی کنید.
سلام دوست عزيز
در برخي موارد دوستان ايميلي دريافت نكردن مبني بر باز شدن فرمها ولي فرم جك كردن و باز شده بوده
به نظر من جك كنيد اگر فرم باز شده كه تغييرات لحاظ كنيد
اگر هم باز نشده دوباره مكاتبه كنيد
در كل جاي نگراني نيست فرمها به فواصل زماني متغيير براي دوستان باز شده
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
من پیش دانشگاهی و دیپلم و حتی کاردانی ام رو مطرح نکردم فقط لیسانسمو گفتم.چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟

لیسانس
ارشد و...

تشکر کنندگان:
(2014-08-18 ساعت 16:05)taba60 نوشته:  من پیش دانشگاهی و دیپلم و حتی کاردانی ام رو مطرح نکردم فقط لیسانسمو گفتم.چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟

لیسانس
ارشد و...

دوست عزیز
اگه صفحه قبل مطالعه بفرمایید جواب سئوال شما داده شده
اینجا
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، kaamiran
من خودم برنده اصلی هستم ولی سوالی که دارم در مورد همسرم هست... در فرم تمام سوابق کاری همسرم رو قید کردیم... فقط به مدت ۳۹ روز به طور آزمایشی یه جا مشغول به کار بود که اونو قید نکردیم چون به نظرمون مهم نیومد... حالا الان سایت بیمه رو چک کردیم دیدیم برای اون ۳۹ روز براش بیمه رد شده ! حالا این که ما قید نکردیم در فرم ولی بیمه براش رد شده مشکلی ایجاد میکنه؟
پیشاپیش از راهنماییتون ممنون
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
درود،

پاسپورت من تا ژانویه 2015 اعتبار داره و شماره اون رو توی فرم 260 وارد کردم. برای اکتبر هم کارنت شدم. حالا باید پاسپورتم رو تعویض کنم. با توجه به کارنت شدن آیا باز هم لازمه درخواست آنلاک بدم یا می تونم پاسپورت جدید و قدیمی هر دو رو ببرم و به آفیسر ویزا درباره تعویض و تغییر شماره پاسپورت توضیح بدم؟

سپاس
تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 01:11)Gh_lib نوشته:  درود،

پاسپورت من تا ژانویه 2015 اعتبار داره و شماره اون رو توی فرم 260 وارد کردم. برای اکتبر هم کارنت شدم. حالا باید پاسپورتم رو تعویض کنم. با توجه به کارنت شدن آیا باز هم لازمه درخواست آنلاک بدم یا می تونم پاسپورت جدید و قدیمی هر دو رو ببرم و به آفیسر ویزا درباره تعویض و تغییر شماره پاسپورت توضیح بدم؟

سپاس

دوست عزیز
اگر به امید خدا شما ویزا یکضرب بگیرید بد باید پاسپورت شما 6 ماه اعتبار داشته باشه
در حال حاضر برای شما این طور نیست
به نظر من درخواست تعوض پاسپورت بدید البته حتما سئوال چند روز کاری پاسپورت شما اماده میشه
با توجه به کارنت شدن شما من درخواست انلاک پیشنهاد نمی کنم
در یک صورت شما درخواست انلاک بدید در این خصوص با kcc مکاتبه کنید و تمام شرایط موجود قید کنید و حتما اعلام کنید برای اکتبر کارنت شدید اگر انها جواب مثبت دادن که درخواست انلاک کنید در غیر این صورت روز مصاحبه اقدام کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A
(2014-08-19 ساعت 17:11)آزاده_امین نوشته:  من خودم برنده اصلی هستم ولی سوالی که دارم در مورد همسرم هست... در فرم تمام سوابق کاری همسرم رو قید کردیم... فقط به مدت ۳۹ روز به طور آزمایشی یه جا مشغول به کار بود که اونو قید نکردیم چون به نظرمون مهم نیومد... حالا الان سایت بیمه رو چک کردیم دیدیم برای اون ۳۹ روز براش بیمه رد شده ! حالا این که ما قید نکردیم در فرم ولی بیمه براش رد شده مشکلی ایجاد میکنه؟
پیشاپیش از راهنماییتون ممنون

دوست عزيزاين طور كه باسابقه ها ميكن بهتره كه فرم و انلاك كنيد و اصلاح بفرماييد
تشکر کنندگان: آزاده_امین

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان