کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام. در راهنمایی که در فرم انلاین کردن گفتند که برای دبیرستان عبارت اکادمیک را بزنید ولی نامی از پیش دانشگاهی اورده نشده . ایا این را هم باید اکادمیک زد یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 11:20)mehdi1989 نوشته:  سلام. در راهنمایی که در فرم انلاین کردن گفتند که برای دبیرستان عبارت اکادمیک را بزنید ولی نامی از پیش دانشگاهی اورده نشده . ایا این را هم باید اکادمیک زد یا نه؟

سلام دوست عزيز
براي هر دو مورد اگر رشته نظري هستيد بايد اکادمیک بزنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، A_A ، 1352ghazal
سلام دوستان همسرم برنده لاتاری 2015 است ما همه ( 4 نفر ) فرم ها رو پرکردیم و اشتباها" فقط فرم همسرم submit شد فرم ما سه نفر کامل نبود و به صورت اتفاقی متوجه این موضوع شدیم با توجه به اینکه ار کارنت شدگان هستیم اما هنوز نامه دوم برامون نیامده چی کار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 17:24)1352ghazal نوشته:  سلام دوستان همسرم برنده لاتاری 2015 است ما همه ( 4 نفر ) فرم ها رو پرکردیم و اشتباها" فقط فرم همسرم submit شد فرم ما سه نفر کامل نبود و به صورت اتفاقی متوجه این موضوع شدیم با توجه به اینکه ار کارنت شدگان هستیم اما هنوز نامه دوم برامون نیامده چی کار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
یعنی شما هنوز فرما ارسال نکردین؟؟؟؟؟؟
بیشتر توضیح بدید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
سلام چرا فرم ها رو فرستادیم May17 ولی فقط مال همسرم submit شد مال من و2 فرزندم submit نشد و تازه 3 روز پیش وقتی داشتم یک نگاهی بهش مینداختم دیدم مال ما 3 نفر not complete زده اونوقت submit کردم
تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 19:11)1352ghazal نوشته:  سلام چرا فرم ها رو فرستادیم May17 ولی فقط مال همسرم submit شد مال من و2 فرزندم submit نشد و تازه 3 روز پیش وقتی داشتم یک نگاهی بهش مینداختم دیدم مال ما 3 نفر not complete زده اونوقت submit کردم

خوب جای نگرانی نیست دوست عزیز
منتظر باشید تا نامه دوم جایگزین نامه اول بشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
با سلام وتشکر از راهنماییتون.فقط یک سوال دیگر داشتم. وقتی که فرم انلاک باشه در صفحه اولیه به جای completed کلمه انلاک را باید نوشته باشه؟ممنون از راهنماییتون.
تشکر کنندگان:
سلام
من فرم 260رو پرکردم.اما تحصیلات رو نزده بودم که با ایمیل درخواست زدم و فرمم باز شد و اصلاح کردم.البته تو قسمت تحصیلات فقط لیسانسمو اعلام کردم و مدارک قبل اون مثل دیپلم و پیش دانشگاهی و کاردانی رو ننوشتم.....خیلی نگرانم که درست پر کردم یا اشتباهه.میخواستم دوستانی که میدونن راهنمایی کنن که اگر اشتباهه درخواست اصلاح مجدد بدم.
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
من یه سوال دیگه هم دارم
من سابقه بیمه ام شاید یکی دو ماهی کم اعلام شده باشه....چون نمیدونم چندماه برام بیمه رد شده.مشکل ساز میشه برام؟؟؟
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 21:28)taba60 نوشته:  سلام
من فرم 260رو پرکردم.اما تحصیلات رو نزده بودم که با ایمیل درخواست زدم و فرمم باز شد و اصلاح کردم.البته تو قسمت تحصیلات فقط لیسانسمو اعلام کردم و مدارک قبل اون مثل دیپلم و پیش دانشگاهی و کاردانی رو ننوشتم.....خیلی نگرانم که درست پر کردم یا اشتباهه.میخواستم دوستانی که میدونن راهنمایی کنن که اگر اشتباهه درخواست اصلاح مجدد بدم.
سلام دوست عزیز
اگر در حال شما دیپلم و پیش دانشگاهی و لیسانس اعلام کردین درسته
و جای نگرانی نیست

(2014-08-20 ساعت 21:38)taba60 نوشته:  من یه سوال دیگه هم دارم
من سابقه بیمه ام شاید یکی دو ماهی کم اعلام شده باشه....چون نمیدونم چندماه برام بیمه رد شده.مشکل ساز میشه برام؟؟؟
نه دوست عزیز مشکلی پیش نمی یاد نگران نباشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: taba60 ، A_A
من یه سوال دیگه هم دارم

تشکر کنندگان:
با سلام
آیا کسی می دونه که آن دسته از برندگان لاتاری که داخل آمریکا زندگی می کنند لازم دارند که فرم DS-260 را پر کنند؟ و آیا هزینه ای باید به KCC پرداخت کنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 21:45)babak12 نوشته:  
سلام دوست عزیز
و جای نگرانی نیست

من فقط مدرک لیسانسمو گفتم و قسمت
2-Have you attended any educational institutions at a secondary level or above رو پرنکردم....حالا چی میشه؟

تشکر کنندگان:
سلام منم همين مشكل را داشتم به بيشنهاد دوستان انلاك كردم.
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
(2014-08-20 ساعت 22:36)taba60 نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 21:45)babak12 نوشته:  
سلام دوست عزیز
و جای نگرانی نیست

من فقط مدرک لیسانسمو گفتم و قسمت
2-Have you attended any educational institutions at a secondary level or above رو پرنکردم....حالا چی میشه؟
یعنی شما قبلا اصلا مقاطع تحصیلی وارد نکرده بودید
که درخواست انلاک فرم دادین و فقط مدرک لیسانس اعلام کردین و مقاطع تحصیلی دیگه وارد نکردید؟
دوست عزیز اگر شما 1 بار درخواست انلاک داده باشید با توجه به تجربیات دوستان امکان انلاک کردن دوباره وجود نداره
با این حال به نظر من بهترین مرجع kcc هست شما مکاتبه کنید برای انلاک دوباره اگر جواب مثبت بود که می تونید تما مقاطع وارد کنید اگر هم اعلام کردن فقط 1 بار می تونید درخواست بدید
باید شما روز مصاحبه قبل از قسم خوردن برای افسیر توضیح بدید
و حتما در صورت نتیجه نگرفتن انلاک دویاره
با kcc در این مورد(عدم اعلام مقاطع تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی) مکاتبه کنید و متن مکاتبه و جواب ان روز مصاحبه همراه شما باشه

در اخر یک توضیح کوچک بدم که شما مطمئن باشید که چه چیزی وارد نکردید
در این قسمت Have you attended any educational institutions at a secondary level or above? باید بزنید yes
و بعد در این قسمت Highest Level of Education Completed باید بزنید university degree چون اخرین مقطع تحصیلی شما لیسانس است
و در قسمت Number of Educational Institutions Attende شما باید عدد 3 وارد می کردید دیپلم پیش داشنگاهی و لیسانس
و در اخر برای هر کدام از این مقاطع یک Name of Institution ایجاد میکردید.

امیدوارم جواب سئوال شما بوده باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، Mahmood129 ، Rooz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان